Najlepší spôsob, ako zabaviť ženu. Takto stúpne tvoja príťažlivosť

0

Ako zabaviť ženu, ako zaujať ženu, ako rozosmiať ženu, vtipné rande zabaviť ženu Najlepší spôsob, ako zabaviť ženu. Takto stúpne tvoja príťažlivosť bigstock Happy Couple Talking On Date 94617335 300x200Nemám rád samoúčelné zovšeobecňovania, ale občas sedia ako riť na šerbeľ. A preto si jedno také bohapusté zovšeobecnenie dovolím: “Ženy sa v dnešnom svete nudia.” Preto sa ti nesmierne hodí vedieť, ako zabaviť ženu, rozosmiať ju a prinášať jej pravidelne skvelé zážitky.

Neplatí to samozrejme o každej, ale o väčšine áno.

O drvivej väčšine.

V dnešnom svete je málo žien, ktoré:

  • si pravidelne užívajú záchvaty smiechu,
  • zažívajú nezabudnuteľné zážitky,
  • majú chlapa, ktorý ich vie pravidelne prekvapiť či rozosmiať.

Chlapi sa namiesto toho ženám pchajú do zadku, podlizujú sa im, pripisujú im vyšší sociálny status, stavajú ich na piedestál, kupujú si ich pozornosť, majú depresiu po odmietnutí, sú ochotní vzdať sa svojej dôstojnosti pre pozornosť ženy atď.

žena sa smeje  zabaviť ženu Najlepší spôsob, ako zabaviť ženu. Takto stúpne tvoja príťažlivosť pexels photo 59497 200x300Keď dokážeš ženu kvalitne rozosmiať (nie ako šašo), a to pravidelne a s primeranou drzosťou, tak si ťa nielenže zapamätá, ale staneš sa okamžite výnimočným chlapom, s ktorým sa oplatí byť.

Dostaneš čestné miesto v jej podvedomí bez toho, že by si to uvedomovala.

Napriek tomu, že je to jedna z tých proti intuitívnych techník, ktoré by ťa vôbec nenapadli ako prvé (keďže ti pravdepodobne mamina vtĺkala do hlavy, že k pekným ženám treba byť LEN dobručký, milučký, fajnovučký a dávať im komplimenty na ich fyzickú krásu).

 

Prečo je dobré byť vtipne drzý

Byť (primerane) drzý k prekrásnej žene je niečo, čo 99 % chlapov nielenže nerobí, ale ani nad tým nerozmýšľa.

Verím, že ako pravidelný návštevník (alebo nový) tohto populárneho úspešného blogu už vieš, že na vybudovanie príťažlivosti u ženy musí z teba cítiť, že máš vyššiu sociálnu hodnotu ako ona.

Ženy totiž nikdy necítia sexuálnu príťažlivosť voči chlapom s nižšou sociálnou hodnotou a nižším statusom.

V tomto článku ti ukážem, ako si môžeš zvýšiť svoju hodnotu a príťažlivosť v očiach žien tým, že budeš vtipne drzý. Tým, že budeš vedieť zabaviť ženu.

Dohodnime sa, že ťa tu nebudem ohurovať bombastickými titulkami ani vedeckými výskumami, ale dám ti teoretický koncept vtipnej drzosti s viacerými praktickými ukážkami.

Všetko preto, aby si si rýchlo a príjemne zvýšil hodnotu u ženy, po ktorej túžiš.

Dohodnuté?

Ok, poďme na to… ešte predtým, ako ti ukážem, ako zabaviť ženu, tak tu je v krátkosti môj príbeh:

 

Ja pred 10 rokmi

Veľmi krátako zabaviť ženy, ako zabaviť ženu, ako rozosmiať zabaviť ženu Najlepší spôsob, ako zabaviť ženu. Takto stúpne tvoja príťažlivosť bigstock Surprised woman holding red he 87461876 200x300ko.

Bol som na tom fakt zle, čo sa týka budovania si príťažlivosti a charizmy u žien.

Bol som ustráchaný panic, ktorý bol pokakaný z krásnych žien a staval ich do pozície bohýň.

Bol som neskutočne rád a vážil som si, keď čo i len priemerne pekná baba chcela so mnou stráviť nejaký čas.

Bol som z toho mimo, keď sa na mňa krásna žena usmiala alebo nedajbože mi dala… svoj email (čo si čakal?).

Kupoval som si pozornosť žien komplimentmi, darčekmi, drinkami.

Čím viac som sa snažil si získať priateľku alebo milenku, tým bolestivejšie odmietnutia som dostával. Jedno za druhým.

Našťastie, som po pár mesiacoch zúfalstva stretol človeka, ktorý mi ukázal zázračnú techniku, ktorú som začal s úspechom využívať na prirodzené a rýchle zvýšenie mojej hodnoty.

 

Ako to je dnes?

muž krásny zabaviť ženu Najlepší spôsob, ako zabaviť ženu. Takto stúpne tvoja príťažlivosť guy 1266366 640 300x199Strávil som mnoho rokov učením sa a pozorovaním kamarátov v mojom okolí, ktorí to proste vedeli – drzo rozosmievať ženy, doberať si ich a primerane podpichovať (slovíčko primerane je kľúčové).

Naučil som sa za ten čas veľa perfektných techník, ako si vieš rýchlo vybudovať hodnotu a príťažlivosť tým, že si budeš krásnu ženu doberať svojským drzým štýlom humoru, ktorý nazývam vtipná drzosť.

Teraz mám v živote desiatky žien, s ktorými mám úžasné vzťahy, doberáme sa a tiež mám aj novú priateľku, ktorú som si získal a zbalil hlavne na môj drzý zmysel pre humor.

Chcem ťa stručne a v rýchlosti naučiť absolútne základy tejto výnimočnej techniky.

Dávam ti osem ukážkových techník humoru, ktoré vieš hneď dnes po dočítaní článku použiť.

Pokojne si ich uprav, doplň, rozšír… a prispôsob sebe.

Hlavne neostaň len pri čítaní článkov, ale over si túto techniku v praxi, a garantujem ti (bez vedeckých výskumov), že ťa budú ženy vnímať príťažlivo ako chlapa s hodnotou.

Páči sa ti tento článok? Tak potom si ZAMILUJEŠ to, čo mám pre teba navyše. KLIKNI SEM a vychutnaj si tento 4-dielny videotréning o Vtipne Drzom doberaní si atraktívnych žien. Buď Majster Vtipnej Drzosti

8 konkrétnych ukážok Vtipnej drzosti

1. Let me google it for you – Ideálne, keď ťa kočka požiada o radu cez chat: “Ahoj, potrebujem si kúpiť tablet. Vieš mi poradiť, podľa čoho mám vyberať?” Tak namiesto toho, aby si sa išiel pretrhnúť posielaním jej 859 odkazov na túto tému (alebo keď si na expertnej úrovni, tak jej ako darček môžeš ten harddisk rovno aj kúpiť), tak jej pošli tento link.

 

2. Keď ti narieka, že je tučná, tak odpovedz – “Nie, to sú svaly… papáš veľa bielkovín.” alebo “No, tak si budeš musieť nájsť chlapa, ktorý sa nepozerá na vonkajšiu krásu, ale na vnútornú.” – Týmto ju zabiješ, hlavne to povedz s úsmevom. (Radšej to nepoužívaj, ak to nevieš, lebo ju môžeš naozaj uraziť).

 

selfie zabaviť ženu Najlepší spôsob, ako zabaviť ženu. Takto stúpne tvoja príťažlivosť selfie 465560 640 300x1992. Čím sa živíš? Tvoja odpoveď: “Ja predávam svoje selfie na Internete… veľký dopyt je po nich hlavne z Číny.” Alebo: “Som producent porna, ty sa čím živíš?” Alebo “Mňa živí mama… dostávam vreckové na sladkosti a hračky.” (Toto samozrejme nehovor, keď ťa mamina fakt živí.)  🙂

 

3. Jej prízvuk a typické vety z jej regiónu. Keď balíš maďarku, nauč sa zopár viet po maďarsky alebo nejaké nadávky a povedz ich v okamihoch napätia a stresu. Nečakané vtipné poznámky či nadávky v jej jazyku sú osvedčená technika, ktorou ti garantujem, že si ju získaš, rozosmeješ a zapíšeš sa do jej pamäte.

 

muž šoféruje  zabaviť ženu Najlepší spôsob, ako zabaviť ženu. Takto stúpne tvoja príťažlivosť driving 1096517 640 300x200

4. Šoféruješ, idete okolo kopy hnoja, cítiš príšerný smrad a zahlásiš: “Bože, to si nemohla vydržať, kým vystúpime? Rieš už konečne tie problémy s plynatosťou…”

 

 

5. Kočka na párty sama bez pozornosti sŕka slamkou z pohára drink a pozerá do zeme. Prídeš k nej a povieš: “Ahoj, vidím, že sa ti tu nikto nevenuje a nedostávaš dostatočnú pozornosť mužov, tak sa teda obetujem a možno ma niečím ohúriš… ja som XY, ty si…?

 

6. Idete spolu von (ako kamaráti) a vidíš, ako sa nahodila a navoňala: “No niekto sa nám dnes nahodil… Čo, očakávaš úspešný lov ? Ja som nedobytný, takže max pusa na líce odo mňa. A svadba až po sexe…”

 

7. Zacítiš jej sexi parfém a povieš jej do očí: “Niekto nám tu ale krásne voní…” potom ovoniaš seba a zabiješ to týmto: “Jáj, veď to som ja…”

 

8. Spravíte si selfie, a keď jej ju pošleš (cez MMS), tak jej napíšeš: “Jeden krajší ako druhá…”

 

Hlavný nepriateľ Vtipnej drzosti

ako zabavit ženu, Ako zabaviť ženu, ako zaujať ženu, ako rozosmiať ženu zabaviť ženu Najlepší spôsob, ako zabaviť ženu. Takto stúpne tvoja príťažlivosť bigstock Young couple on a coffee date 60202580 300x209… je to, že môžeš vyznieť neprirodzene.

Neprirodzenosť môžeš nechcene dávať najavo mnohými (neuvedomelými) signálmi a rečou tela. Očným kontaktom, ošívaním sa, okusovaním si nechtov atď.

Táto strojenosť a neprirodzenosť je často len dočasná, dokým nedostaneš tieto techniky pod kožu a nebudú u teba v kategórii “nevedomá schopnosť”.

Neprirodzení chlapi nie sú pre výnimočné ženy sexuálne príťažliví.

Preto ti extrémne odporúčam (vyzývam ťa), narábaj s touto silnou technikou opatrne ako s čili. Čili vie jedlo krásne dochutiť, ale keď to preženieš, tak zničíš akékoľvek chutné jedlo.

V ďalších článkoch ti podrobnejšie popíšem o tejto technike viac, pretože zakaždým, keď ju používam, tak mi funguje.

Funguje každému chlapovi, ktorému som ju odporučil a som si istý, že keď ju pochopíš a naučíš sa zopár jednoduchých pravidiel, tak bude fungovať aj tebe.

Navštevuj preto tento blog často a pravidelne, pretože mám pre teba pripravené ešte kvalitnejšie rady, tipy a techniky, ako si vybuduješ silnú autentickú hodnotu a charizmu, ktorá okúzli ženy v tvojom okolí.

Páči sa ti tento článok? Tak potom si ZAMILUJEŠ to, čo mám pre teba navyše. KLIKNI SEM a vychutnaj si tento 4-dielny videotréning o Vtipne Drzom doberaní si atraktívnych žien. Buď Majster Vtipnej Drzosti

Zhrnutie: Ako zabaviť ženu?

V tomto článku si sa dozvedelAko zabaviť ženy, ako rozosmiať zabaviť ženu Najlepší spôsob, ako zabaviť ženu. Takto stúpne tvoja príťažlivosť Upraveny obrazok 300x162, ako zabaviť ženy a ako si vybuduješ príťažlivosť tým, že budeš primerane drzý a rozosmeješ ich.

Podľa Paretovho pravidla však 80 % čitateľov tohto článku ostane len pri čítaní.

Nevykonajú akciu a nebudú mať odvahu, čas, chuť, gule na to, byť ku krásnym ženám vtipne drzí.

Väčšina chlapov si nestiahne moje 4 techniky vtipnej drzosti kvôli toľkým výhovorkám. Ty buď sakra iný. Chci patriť medzi tých 20 %!

Chceš patriť medzi drvivú väčšinu priemerných nudných nezaujímavých chlapov?

Podľa mňa chceš patriť medzi elitu a medzi chlapov, ktorí si dokážu ženu primerane doberať a budovať si tým silnú hodnotu.

Pridaj sa medzi výnimočnú elitu chlapov, ktorí sa chcú naučiť, ako krásne ženy rozosmiať primeranou drzosťou.

 

Stalo sa ti, že sa konverzácia zastavila a ty nevieš, čo ďalej?

Stiahni si PDF – O čom sa s ňou baviť. Nájdeš v ňom 10 otázok, ktoré rozprúdia každú konverzáciu.

11 rokov sa intenzívne venujem osobnému rozvoju a mentoringu chlapov a verím, že u chlapa je poctivá práca na sebe jeho najsilnejšie afrodiziakum. KLIKNI SEM a vychutnaj si 4-dielny bezplatný videotréning o najlepších konverzačných technikách Vtipnej Drzosti. Moja tvorba sa doteraz dostala k vyše 310 000 záujemcom. Pridaj sa k nim a pomôžem ti byť príťažlivejší rečník, úspešnejší obchodník a sebavedomejší chlap. A už keď si tu, tak si tiež zdarma vychutnaj TOTO kratučké video s 3 TOP technikami pre tvoj vyšší sociálny status u žien tak, aby si mal zo seba skvelý pocit, a zároveň ostal autentický a etický.