11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom

2

11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 52986656Dievčatá priťahujú chlapci. Ženy priťahujú muži.

To však nemá nič spoločné s tým, koľko majú rokov. Tu sa bavíme o dospelosti (nie že odmaturujem a som muž ako repa), životnej vízii a období života.

Popravde, niektorí ľudia (nehľadiac na ich vek), skutočne nedospejú nikdy. Pokojne môžeš vymeniť každý jeden z týchto rozdielov a bude sa hodiť aj na opačné pohlavie.

Keď si dievča (nemáš dostatok nezávislosti, si ovládaná neistotou, máš nízku seba-hodnotu, mávaš záchvaty nálad, princezničkovský syndróm, nemáš pevne dané hodnoty či zábrany a nedokážeš sa ovládať), tak očakávaj, že budeš priťahovať nevyspelých chlapcov.

– Ale ak si myslíš, že si žena (nezávislá, ambiciózna, poznáš svoju cenu a hodnotu, máš silný morálny kompas, si ohľaduplná, schopná komunikovať a nedovolíš svojim neistotám ovládnuť tvoju psychiku), potom by si mala rozhodne randiť s mužmi.

 

Ak si nie si istá, aký je medzi nimi rozdiel, tak ti ponúkam niekoľko vodítok:

1. Muž vie, čo chce a ide si za tým. Chlapec môže mať isté nápady či túžby, ale nič viac. Príliš sa nad tým nezamýšľa, iba sníva, a ak aj áno, tak sa ani moc o to nesnaží. Chlapec je pasívny, muž je priebojný.

Businessman doubtful ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 47517283

2. Muž plánuje svoju budúcnosť a pracuje na nej, stavia základy pre svoju rodinu (ktorú bude v istej fáze svojho života chcieť) a pre svoje poslanie a vášeň. Chlapec žije pre tento moment a jeho plány sa väčšinou točia okolo toho, čo bude robiť tento víkend a na akú párty pôjde.

ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 65161962

3. Muž hľadá ženu, ktorá je inteligentná, podporuje ho, má svoje hodnoty a vie oceniť kvality svojho partnera. Chlapec sa zaujíma väčšinou iba o ženy, ktoré sú sexi, dravé a vzrušujúce.

ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 57426351

4. Muž dokáže rozoznať dobrú ženu a keď nejakú stretne, tak vyvinie kroky k tomu, aby ju lepšie spoznal. Chlapec to skúša na každú druhú a vsádza na šťastie, ale vzdá to skôr, ako keby sa mal skutočne snažiť.

ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 68345202

5. Muž má odvahu viesť aj nepohodlné debaty. Je úprimný vo svojich úmysloch a dá vedieť ľuďom, na čom u neho sú. Chlapec ignoruje a vyhýba sa konfrontácii alebo akýchkoľvek vážnych rozhovorov ohľadom pocitov. Namiesto toho, aby sa popasoval so situáciou, utečie od nej alebo sa začne vyhovárať, aby zamaskoval fakt, že ťa chce alebo chce mať s tebou vzťah.

ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 40578153

6. Muž vie, kedy má investovať do ženy a skočiť do toho oboma nohami. Chlapec neustále len „testuje“ – Nikdy sa úplne nezaviaže, pretože si nie je istý, či je na to pripravený. Ale pravdou je, že nezávisle od toho, koho stretne, nebude nikdy pripravený kvôli tomu, v akej fáze života sa nachádza.

ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 78833311

7. Muž si vie užívať život sám aj v spoločnosti, ale väčšinou je zaneprázdnený prácou na sebe a na svojej budúcnosti. Chlapec si užíva každý víkend so svojou partiou niekde v meste.

ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 70226306

8. Muž využíva svoj čas na také veci, akým chlapom sa chce stať, akým chce byť príkladom pre ostatných a akú víziu má v živote. Dáva svojim hodnotám reálnu podobu. Chlapec si ešte nestanovil svoj morálny kompas a svoje hodnoty, preto je častokrát v rozpore a nevie, kam smeruje.

hero ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 53199300

9. Muž je čestný. To, čo povie, tak to skutočne aj myslí. To, čo povie, skutočne aj spraví. A ak nemôže, tak má gule na to, aby ti povedal, prečo nie. Chlapec sľubuje, ale častokrát sú to len reči.

ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 58691993

10. Muž sa síce bojí odmietnutia, ale aj tak bude veci skúšať a ide s kožou na trh. Chlapec sa bojí odmietnutia a je iba pasívny, aby neutrpela jeho pýcha a ego a nemusel si „lízať rany“.

ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 64560490

Áno, občas to chce trochu bližšieho skúmania a čas, aby si spoznala, či je objekt tvojho záujmu skutočne muž, alebo iba prestrojený chlapec. Avšak jeden z najrýchlejších filtrov, ktorý ti to pomôže odhaliť už v začiatkoch je tento:

11. Chlapec hrá hry. Muž nie. (Aby som objasnil, čo myslím tými „hrami“, tak sú to psychologické hry.)

ako zbalit muza 11 rozdielov medzi randením s mužom a s chlapcom Dollarphotoclub 70720948

Zdroj: justmytype.ca

Poznáš niekoho, komu by tento článok pomohol? Kamarátku, ktorá sa neustále vláči s rôznymi „nedonosencami“ a priťahujú ju samé podobné typy? Zdieľaj tento článok a otvor im oči.

Aké rozdiely medzi mužmi a chlapcami ešte poznáš? Napadlo ti pri čítaní týchto bodov niečo? Pokojne to doplň dolu do komentárov.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3398 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.