13 obyčajných chlapov, ktorí získali svoju vysnívanú ženu

0

Pred vyše 9 rokmi sa mi podarilo získať moju vysnívanú ženu a ona si vybrala spomedzi všetkých chlapov, ktorí sa o ňu snažili, práve mňa.

Získal som ju aj napriek tomu, že mi na začiatku povedala, že si nikoho nehľadá a chce byť len kamarátka, našla si medzičasom iného a dokonca po našom prvom bozku mi povedala, že sa ešte na vzťah necíti a chce si užívať.

Za posledných pár rokov som nazbieral množstvo skúseností a know-how (vďaka aktívnemu skúšaniu, snaženiu sa o ženy, padania na hubu, odmietnutí, pokusov a omylov) a postupne som začal tieto veci zdieľať aj s ostatnými chlapmi, ktorí si zažívali niečo podobné.

Chceš vedieť, čo moje skúsenosti priniesli ostatným chlapom a čo môžu priniesť aj TEBE?
Odoberaj CHLAP 2.0 videá

 

Potrebuješ ďalšiu pomoc? Tu je niekoľko možností

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0, v ktorom ťa prevediem cez vyše 33 online kurzov doslova za ručičku a ukážem ti, ako sa môžeš aj ty stať vysokohodnotným chlapom tým, že ovládneš 3 dôležité oblasti Ženy, Životný štýl a Peniaze a popri tom získaš svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného.

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Získaj návod, ako mať vo svojom okolí viac atraktívnych žien, z ktorých si budeš môcť vyberať… Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju. Buď CHLAPOM, o ktorého sa budú ženy BIŤ!

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »