[CHLAP 2.0 PREMIUM] Je to pre teba?

0
chlap 2.0 [CHLAP 2.0 PREMIUM] Je to pre teba? siln  chlap sebavedom  300x206Ani nezačni čítať tento článok, ak…
… práve teraz každý týždeň randíš s tými najkrajšími ženami,
… máš toľko peňazí koľko potrebuješ,
… máš vysoké a zdravé sebavedomie,
… živíš sa tým, čo ta baví,
… a sex máš vždy keď si to ty zaumieniš.
Pokiaľ krútiš hlavou, neveriacky čítaš moje slová, zdvíhaš obočie a ťukáš si do čela, že to tak nie je a či som sa náhodou nezbláznil, tak TENTO článok dočítaj až do konca.

Akým chlapom chceš byť?

Predstav si na moment, že by si TY bol tým chlapom, ktorého som v úvode opisoval. Že si chlapom, ktorý ženy priťahuje úplne prirodzene už len tým, že je.

Predstav si, že si chlap, ktorého ženy vyhľadávajú a chcú ho do vzťahu alebo do postele.

Predstav si, že ty si ten, kto si vyberá s akou ženou chce byť a s akou ženou chce nakoniec skončiť.

S akými ženami by si chodil na rande? S akými by si spával?

Čo ak by som ti povedal, že to nemusí byť len tvoja predstava, ale že je to schopnosť, ktorá sa dá naučiť a trénovať. Tak, ako zaviazať si šnúrky, plávať, jazdiť na bicykli či variť.
Chceš, aby sa ženy o teba viac zaujímali?

Chceš si užívať so ženami viac sexu?

Chceš získať ženu, ktorá sa páči tebe, nie tie zbytky, čo ostali?

A možno si práve teraz najviac želáš nájsť spriaznenú dušu, s ktorou si budeš môcť užívať život a zdieľať s ňou spoločne strávené chvíle a niekoho, kto ťa bude milovať takého, aký si…

Toto všetko môže byť už čoskoro aj pre teba realita.

 

Vyskúšaj tento overený postup

chlap 2.0 [CHLAP 2.0 PREMIUM] Je to pre teba? Dollarphotoclub 69969526 400 x 600 200x300Chcem ti dať do rúk kompletný návod, ako sa stať chlapom, ktorý robí to, čo ho napĺňa, má život po akom túži, plní si svoje sny a užíva si nekonečný záujem žien, ktoré s ním chcú samé niečo riešiť, po nociach o ňom fantazírujú a chcú ho dostať do postele či do vzťahu..

A toto všetko dokážeš BEZ toho, aby si k tomu potreboval nejaké naučené úvodné vety, triky, fintičky, či frázy a musel si naháňať a baliť baby po uliciach, baroch či diskotékach.

BEZ toho, aby si musel stráviť hodiny a hodiny vo fitku.

BEZ toho, aby si musel míňať peniaze na drahé večere, darčeky či kupoval si si drahé auto.

A najdôležitejšie – BEZ toho, aby si sa musel hrať na niekoho, kým v skutočnosti nie si. (To je tá posledná vec, čo by si chcel.)

 

Chceš vedieť, v čom ti CHLAP 2.0 PREMIUM pomôže?

 1. Zvýšiš svoje sebavedomie a budeš si viac veriť.
 2. Naučíš sa charizmatickejšie vystupovať.
 3. Vďaka lepšiemu obliekaniu a imidžu spravíš lepší prvý dojem všade, kam vkročíš.
 4. Zlepšíš svoj výzor a budeš sa páčiť ženám.
 5. Začneš si myslením priťahovať do svojho života lepšie situácie a ľudí.
 6. Pritiahneš do svojho života viac atraktívnych žien, z ktorých si budeš môcť vyberať.
 7. Zvýšiš svoj sociálny statusu a ľudia k tebe budú pristupovať s rešpektom a obdivom.
 8. Objavíš svoje poslanie a to, čo ťa baví, aby si robil veci, ktoré ti prinášajú radosť.
 9. Naučíš sa zarábať viac peňazí a zvýšiš svoj príjem.
 10. Budeš vedieť jednoducho a automaticky komunikovať aj s tými najkrajšími ženami bez stresu a strachu.

 

Zvládneš to aj TY

Pozri, tiež som si kedysi myslel, že nemám šťastie na ženy. Bol som introvert, nemal som sebavedomie, spolužiaci mi preberali moje kamošky, bol som panic do 22, ale to ma nepredurčovalo k tomu, aby som bol nešťastný celý život.

Zvládneš to aj TY, ak sa tak rozhodneš. V prvom rade je to o rozhodnutí.

“Áno, chcem niečo spraviť, verím si a idem do toho.”

V druhom rade MUSÍŠ MAKAŤ, ak chceš dosahovať výsledky.

Nechcem ťa strašiť, ale nebudem ti ťahať medové motúzy popod nos. Sú to fakty a buď sa s tým zmieriš, alebo môžeš ísť plakať k mamičke.

To, čo mne trvalo roky, sa ty môžeš dozvedieť len za 10 týždňov. Predstav si, koľko času tým ušetríš. 

Navyše, celý kurz som pripravil tak, že ti naň bude stačiť 15-30 minút denne. Takže sa nebudeš musieť obávať ani toho, že by si nemal na to čas či nestíhal by si to. 

V kurze ťa nebudem učiť odrapotať nejaké vety či zaručené frázy na úspech, vôbec nie.

Miesto toho ťa naučím uvažovať a konať samostatne, vďaka čomu budeš vždy vedieť, ako sa máš pri ženách správať, čo im máš povedať alebo napísať a ako začať konverzáciu… a to bez toho, aby si myslela, že ju nejak balíš.

chlap 2.0 [CHLAP 2.0 PREMIUM] Je to pre teba? michal kopecky 295x300Budeš získavať vo všetkých oblastiach svojho života, nie len v randení – aj v práci, medzi priateľmi a budeš chlapom, s ktorým ľudia chcú tráviť čas a byť okolo neho a s ktorým ženy chcú byť.

A popri tom všetkom, čo sa naučíš, sa ti obrovsky zvýši sebavedomie a hodnota, vďaka čomu si trúfneš aj na tie najkrajšie ženy, o ktorých si si doteraz myslel, že sú “mimo tvoju ligu” (a povedzme si pravdu, hlavne tie ťa zaujímajú… tie, ktoré nemôžeš mať, je tak?).

Okrem toho ti dávam aj moju 30 dňovú nadštandardnú záruku vrátenia peňazí, ak sa ti kurz nebude z AKÉHOKOĽVEK dôvodu páčiť (a je mi jedno, či to bude po 29 dni), všetko si vyskúšaj pre seba a až na konci tých 30 dní sprav rozhodnutie, či to malo celé pre teba zmysel.

Verím systému, o ktorý sa chcem s tebou podeliť. Nemáš, čo stratiť. Môžeš iba získať.

 

Som zvedavý, čo na toto povieš TY

„… Som ešte na začiatku, ale už mám progres na nejakých 30 percent. Zmeny sú badateľné už teraz. Peniaze za kurz neľutujem. Je to investícia. 🙂 Dôležité bolo pre mňa si uvedomiť, že vôbec MÁM hodnotu a že ju môžem zvyšovať. V práci ma začali vnímať trochu ináč, nejaký ten rešpekt. Som viac sebavedomý a otvorený ľuďom. Moja komunikácia s ľuďmi sa zmenila, už to nie je len také mdlé a neosobné. Viac sa usmievam…“ Matej

„Ďakujem za to, ako sa o nás chlapov staráš a za seriózny prístup a servis ohľadom kurzu CHLAP 2.0. Som v module 7, no už teraz môžem konštatovať, že má pre mňa hodnotu a zmysel. Mal som niekoľko rande a dovolím si povedať, že všetky dopadli výborne… s troma babami som mal s.e.x. a s dvomi sme ostali vo vzťahu kamarátka s benefitmi...“ Marek

Teraz som ukončil kurz chlap 2.0 a musím sa ti priznať ze na začiatku kurzu som mal aj trocha pochybnosti. Nešlo mi tak o balenie žien, ale aj v tom mi to dosť pomohlo, 🙂 ale o tú väčšiu hodnotu a byť lepším človekom a chlapom. Išiel som hore z 6 na 7,5 takže super. Cieľom je 9, takže ešte musím makať na sebe. Chcem sa ti veľmi poďakovať za to co robíš…” Martin

„…Je to niekedy až zarážajúce a úžasné zároveň, že to všetko funguje a je pravdivé. Už sú v mojom živote aj ženské (a nie jedna…), ktoré chcú niečo riešiť. V závere môžem skonštatovať, že je jasné a jednoznačné, že vstupom do kurzu sa môj život radikálne zmenil, a to k lepšiemu.…“ Matej

Toto je iba vrchol ľadovca. Iba kúsok toho, čo všetko je pre teba možné.

Pomôžem ti dostať sa na úplne inú úroveň, aby si si aj ty mohol zažiť niečo, čo bolo doteraz len v tvojich najtajnejších predstavách.

No teraz je čas dať si záväzok. Sám sebe. DNES sa rozhodni, či sa ty sám chceš posunúť ďalej a zlepšiť sa o 100, 200 či 1000 % vo všetkých oblastiach tvojho života.

Či chceš dosiahnuť podobné alebo dokonca lepšie výsledky, aké mali Matej, Marek, Martin a stovky ďalších chalanov ako som ja či ty.

 

Máš 3 možnosti, ako sa bude tvoj život od tohto momentu vyvíjať

 1. Môžeš sa rozhodnúť nič nespraviť. Áno, aj nič nespraviť je rozhodnutie. Môžeš robiť stále to isté, čo si robil doteraz a ďalej sa trápiť tým, že ženy sa o teba jednoducho nezaujímajú a neustále randia s niekým iným a pri tebe sa len vyhovárajú, že si nikoho nehľadajú, alebo že teraz nemajú čas. Prípadne skončia v posteli alebo vo vzťahu s niekým inými.
 2. Môžeš skúsiť prichádzať na všetko sám. Ísť ako ja kedysi cestou pokusu a omylu, kupovať ženám darčeky, večere, vyhodiť peniaze na posilku, drahé oblečenie, auto… Ale to ju nijak nepritiahne (iba ak je práve teraz tvojim cieľom nájsť si zlatokopku)
 3. Alebo je tu tretia možnosť. Tá rozumná. Využiť overenú skratku. Môžeš otvoriť oči a uvidieť, čo práve teraz pred tebou stojí a uvedomiť si, že TOTO JE ONO. Toto je tvoj život. A ak túto oblasť svojho života ohľadom žien nejak nenapravíš, jedného dňa sa zobudíš a zistíš, že už je neskoro…

Len tieto tri možnosti. Ktorú si vyberieš ty?

Osobne by som si nechcel neskôr búchať hlavu o stenu, pretože som nespravil nič teraz, keď som mohol.

Ak si aspoň trochu ako ja, si už otrávený a unavený z neustáleho pchania sa ženám do zadku, ony ťa odmietajú, ignorujú a chceš s tým konečne niečo spraviť, tak sa potrebuješ rozhodnúť.

Môžeš sa pozrieť do svojho kalendára takto o týždeň a zistiť, že zase nemáš dohodnuté žiadne stretnutie s nejakou kočkou.

Alebo môžeš skontrolovať svoju schránku správ na telefóne či Facebooku a…

chlap 2.0 [CHLAP 2.0 PREMIUM] Je to pre teba? akt sexualny  ena…uvidieť tam ďalšiu nehanebnú fotku od tvojho nového objavu so správou: „Čo tak sa dnes večer trochu zabaviť ;-)?”

Práve teraz tu stojí pred tebou príležitosť, ktorej sa môžeš chytiť.

Vziať ju a pridať sa k tisícom ďalších chlapov ako si ty, ktorí získavajú obrovskú výhodu oproti všetkým ostatným.

Či už sa pridáš alebo nie, ja budem stále na sebe makať a zlepšovať sa po všetkých stránkach.

Bez mojej pomoci budeš v skutočnosti na všetko musieť prichádzať sám a budeš sa ešte dlho trápiť, aj keď už nemusíš.

Áno, znie to možno kruto, ale myslím, že mi dáš za pravdu.

Využiješ teraz túto príležitosť alebo budeš znovu len snívať a dúfať, že možno niekedy raz…?

Je to na tebe. Pozri si toto »

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Prečítaj si aj ďalšie články v sérii:

 1. článok: 11 tipov, ako vytvoriť očarujúci zážitok hneď od začiatku stretnutia
 2. článok: Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje
 3. článok: [CHLAP 2.0 PREMIUM] Je to pre teba?
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »