Náhľad do členskej sekcie Majster peňazí: Toto všetko obsahuje

0

majster peňazí Náhľad do členskej sekcie Majster peňazí: Toto všetko obsahuje kurz majster penazi nahlad 300x165Si zvedavý, čo sa stane, keď si kúpiš jeden z mojich prémiových kurzov a dostaneš prihlasovacie údaje na svoj email? Túžil si niekedy vidieť aspoň náhľad do členskej sekcie? 

Zaujímalo ťa niekedy, ako vyzerá online kurz CHLAP 2.0 PREMIUM, Kamarát taky rád 2 alebo Majster reči 2 zvnútra?

Chceš vidieť, ako to vyzerá na druhej strane?

Dnes som si pre teba pripravil špeciálny obsah.

Je to môj darček, no nerobím dnešný príspevok len tak nezištne. Nikto predsa nechce kupovať mačku vo vreci. Ani ja nie. Chcem prísť do obchodu a pozrieť si ten nový počítač zblízka, ošahať si ho, kým sa rozhodnem ho kúpiť.

Ukážem ti, čo všetko nájdeš za oponami súkromnej členskej sekcie kurzu Majster peňazí.

Uvidíš, čo sa stane, keď kurz získaš a dostaneš svoje prihlasovacie údaje…

Poďme na to!

 

Pozri si exkluzívny náhľad do členskej zóny kurzu Majster peňazí

V momente, keď kurz získaš, ti odosielame na tvoj email prihlasovacie údaje do súkromnej členskej sekcie kurzu. Tam na teba čaká celý nadupaný obsah.

Hneď po prihlásení uvidíš Nástenku. Tá slúži na zhrnutie všetkého, čo v kurze je. Na nástenke vidíš zoznam všetkých modulov, všetkých bonusov a ďalšie dôležité informácie. Je to taký hlavný náhľad v členskej sekcie.

V sekcii „Ako začať“ ti v krátkom videu ukážem, ako z kurzu vyťažiť maximum. Ako si robiť poznámky, ako efektívne prechádzať materiály, ako používať moje rady v praxi… Jednoducho hneď na úvod ti prezradím všetko potrebné, aby si z kurzu naozaj vyťažil čo najviac.

Hneď po prihlásení uvidíš základné informácie o kurze. Stačí, ak sa prepneš na sekciu „Kurz“ a môžeš sa vrhnúť na štúdium a začať na sebe pracovať.

Čo všetko obsahuje kurz?

Celý systém Majster peňazí som postavil na jednoduchých a ľahko pochopiteľných konceptoch a princípoch.

Všetko je to zrozumiteľné a ľahko pochopiteľné. Nie som žiaden vedec, psychológ či učiteľ, ktorý sa ťa snaží ohúriť svojou slovnou zásobou a odbornými termínmi. Celé je to podané tak, aby to pochopili aj tí najbežnejší chlapi ako ty či ja.

Kurz Majster peňazí je rozdelený do 6-tich modulov, čo je spolu 48 videí a viac ako 10 hodín špičkového obsahu, ktorý ti prinesie výsledky. V kurze ťa krok za krokom naučím, ako narábať s peniazmi. Teda, ak chceš mať 2, 3 či 5x viac peňazí a nadrieť sa aj o polovicu času menej.

 

Obsah je rozdelený do nasledovných modulov:

1. Modul „V hlave milionára“

Je rozdiel medzi myslením chudobných a bohatých. Na to, aby si mal viac peňazí, potrebuješ najprv pochopiť princípy, ako peniaze fungujú, ako vznikajú a akým človekom sa potrebuješ stať, aby si ich mal stále viac.

 

2. Modul „Ako ušetriť viac“

Pomôžem ti objaviť spôsoby, ako sa rýchlo zbaviť dlhov, ako znížiť výdaje a ušetriť na veciach, ktoré už dnes využívaš bez toho, aby si drasticky znížil svoj životný štandard. Čo ušetríš, akoby si zarobil. Začneme teda tým.

 

3. Modul „Šikovné hospodárenie“

Peniaze má ten, kto vie, ako ich získať i ako si ich udržať. Vďaka stratégiám v tomto module ti zostane viac peňazí z toho, čo zarobíš a prestaneš mať výčitky, keď si budeš chcieť raz za čas dopriať niečo, čo ti robí radosť.

majster peňazí Náhľad do členskej sekcie Majster peňazí: Toto všetko obsahuje euro 870757 640

 

4. Modul „Ako zarobiť peniaze“

Potrebuješ viac peňazí? Ukážem ti desiatky spôsobov, ako môžeš zarobiť peniaze už v nasledujúcich dňoch, vybudovať si pasívny príjem a ako znásobiť svoje príjmy, aby si už nikdy otázku peňazí nemusel riešiť.

 

5. Modul „Kúpa domu a auta“

Najväčšie investície v živote pre väčšinu ľudí sú ich dom a auto. Dozvieš sa, ako ušetriť tisíce na ich kúpe, ako ich môžeš mať zadarmo a dokonca na nich môžeš ešte aj zarobiť. Milujem veľké výhry v živote a toto sú jedni z nich.

 

6. Modul „Investovanie“

Ako by sa ti páčilo, keby tvoje peniaze pracovali za teba, prinášali ti ďalšie peniaze a ty by si sa nemusel strachovať, že o ne prídeš či budeš im musieť venovať viac času a pozornosti, ako je skutočne treba? Toto bude niečo pre teba!

majster peňazí Náhľad do členskej sekcie Majster peňazí: Toto všetko obsahuje bank note 209104 640

 

Každý modul má:

 • Úvodné video – kde sa dozvieš presnejšie, čo v danej časti kurzu budeme spolu prechádzať
 • Videá s obsahom – v každom module sa nachádza niekoľko videí nabitých obsahom a mojim jedinečným know-how, ktoré som za roky nazbieral
 • Komentáre – ak ti bude niečo nejasné, môžeš sa v komentároch pod videami pýtať a ja ti prednostne odpíšem
 • Akčné kroky – celým kurzom ťa vediem akoby „za ručičku“ a získaš odo mňa konkrétne kroky, čo máš kedy robiť, aby si si odniesol maximum
 • Pracovný zošit – teória je jedna vec, no prax druhá. Preto som pre teba na konci každého modulu pripravil aj pracovný zošit, ktorý ti všetko pomôže rýchlo zapracovať do praxe.
 • Zhrnutie – špeciálne video, v ktorom ti zhrniem videá, aby si mal všetko pokope a utvrdil si dôležité informácie
 • Záver – video, v ktorom ti ukážem, na čo sa môžeš tešiť v ďalšom module

Pod každým videom sa nachádza aj mp3 nahrávka a myšlienková mapa. Je na tebe, ktorú z foriem si vyberieš.

 

Ku kurzu získaš aj tento bonus

bonus majster reči Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje bonus 1260057 640 300x300 členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje bonus 1260057 640 300x300 majster peňazí Náhľad do členskej sekcie Majster peňazí: Toto všetko obsahuje bonus 1260057 640 300x300

Navyše mám pre teba pripravený extra bonus, ktorý celú hodnotu a prínos kurzu pre teba niekoľkonásobne navýši.

Chcem totiž, aby si mal k dispozícii všetko, čo budeš potrebovať a čo ti pomôže dosiahnuť výsledky, po akých túžiš, čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

K online kurzu Majster peňazí získaš aj tento úžasný BONUS:

BONUS: 10x PRÍJEM v hodnote 497 €

majster peňazí Náhľad do členskej sekcie Majster peňazí: Toto všetko obsahuje peniaze2

Uvedomujem si, že peniaze hýbu svetom. Dnes potrebuješ peniaze či sa ti to páči alebo nie. Aj kurz Majster peňazí niečo stojí, aj tvoje bývanie, jedlo, zábava…

V tomto mini kurze sa dozvieš:

 • Ako môžeš eticky zdesaťnásobiť to, čo už dnes zarábaš bez toho, aby si kradol či podvádzal
 • Obrovská chyba, ktorú robí 99 % ľudí, keď chce zarábať viac a sabotuje sa hneď na začiatku, ktorej by si sa mal ty vyhnúť
 • Konkrétne tipy aj s návodom “ako na to” či už podnikáš alebo si zamestnaný
 • A mnoho mnoho ďalšieho…

 

To by som nebol JA, keby som TI nedal ešte niečo EXTRA:

Nie len, že ti dám na celý online kurz Majster peňazí svoju nadštandardnú 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí v prípade tvojej nespokojnosti so samotným obsahom kurzu, čím teda absolútne nič neriskuješ a ak sa ti niečo nebude páčiť, tak dostaneš svoje peniaze späť.

ALE (a teraz sa podrž), ak v nasledujúcich 3 mesiacoch aplikovaním mojich rád z kurzu neušetríš či nezarobíš 3x toľko, ako do online kurzu investuješ, tak za tvoj kurz zaplatím z vlastného vrecka a pridám ti aj extra 300 €, ako odškodnenie za stratu tvojho času.

V každom prípade budeš teda na tom lepšie. Nič neriskuješ.

Tomu sa hovorí bezpečná investícia s vysokou mierou návratnosti!

 

Páči sa ti to?

Chceš mať 2, 3 či 5x viac peňazí a nadrieť sa aj o polovicu času menej?

Zhrňme si to. V špeciálnom online kurze Majster peňazí som pre teba pripravil mnoho materiálov a konkrétnych príkladov, odporúčaní, čísiel a ukážok, v ktorých ťa krok po kroku prevediem od toho, ako peniaze fungujú, cez znižovanie tvojich nákladov bez zníženia tvojho životného štandardu, ako sa postupne oddĺžiš a nebudeš platiť zbytočne za svoje zlé rozhodnutia z minulosti, ako zarobíš viac tým, čo už teraz vieš či dokážeš až cez úspešné požiadanie o zvýšenie platu v tvojej existujúcej práci či tej, ktorú si budeš ešte len hľadať až po investovanie tvojich peňazí tak, aby pracovali ony na teba a ty si ideálne o ne neprišiel.

Je to oveľa ľahšie, ako si myslíš. Stačí sa skutočne držať pár overených pravidiel, ktoré fungujú aj mne, miliónom ďalším po celom svete a budú fungovať aj u teba. Bez výnimky.

Ak ťa už nebaví obracať každý jeden cent, zobúdzať sa každé ráno v strese, že kde zoberieš peniaze na zaplatenie účtov, nechceš už žiť z mesiaca na mesiac v neistote od „výplaty k výplate“ a radšej by si mal konečne svoje peniaze pod kontrolou a mal ich viac, ako dokážeš minúť…

… tak si pozri toto video »

Od dlhov k pasívnemu príjmu

Príď na transformačný tréning Tajomstvo mysle bohatých, na ktorom sa dozvieš tajomstvá prosperity skutočných boháčov a osvojíš si aj TY milionársku myseľ! Načerpáš inšpiráciu, získaš stratégiu a konkrétne kroky ako na to. Daj zbohom životu od výplaty k výplate.

 

Prečítaj si aj ďalšie články v sérii:

 1. článok: Prečo nebudeš nikdy bohatý
 2. článok: Náhľad do členskej sekcie Majster peňazí: Toto všetko obsahuje
 3. článok: [Majster Peňazí] Je to pre teba?
Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.