8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level

0

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level tr ning  al   level 13 300x200Knihy, online kurzy, ebooky, videá, webináre…

Všetko sú to pre teba FANTASTICKÉ formy vzdelávania, ktoré priniesli výsledky miliónom chlapom po celom svete. (Verím, že si si knihu Príťažlivosť alebo Ako ju získať alebo Aj ja som CHLAP 2.0 prečítal a začal používať získané poznatky v praxi. :))

Lenže, čo keď ti poviem, že existuje ešte niečo OVEĽA OVEĽA lepšie…

Čo keď ti poviem, že je forma vzdelávania, ktorá vždy prekoná akýkoľvek online kurz, ebook či knihu?

No ešte predtým si odpovedz na túto otázku (je to veľmi dôležité): “Chcem iba pasívne nasávať teóriu z kníh, článkov, videí či online kurzov, alebo túžim po aktívnom rozvoji a praxi na živom tréningu?”

 

Aká je tvoja odpoveď?

Ak čítaš ďalej, tak predpokladám, že si povedal ÁNO aktívnemu rozvoju a praxi na živom tréningu.

… áno, to je ono… živý tréning.

Zabezpeč si svoju vstupenku na živý tréning Ďalší level teraz »

Všetky moje živé tréningy sú dizajnované tak, aby si si veci NATRÉNOVAL, ROBIL a vychádzal si zo svojej komfortnej zóny (a spoznal popri tom mnoho skvelých chlapov a žien (áno aj žien)).

Záleží mi na tom, aby si uspel, mal si mnohonásobne väčšie výsledky a dosiahol si ich oveľa rýchlejšie.

V tomto článku som si pre teba pripravil 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level.

Poďme na to.

 

1. Neustále sa vzdelávaj

Ja sám sa neustále vzdelávam a rozvíjam, aby som mohol rásť a napredovať. Viem, že keď prestanem, tak to bude môj “koniec”.

Poviem ti príklad: Máme dvoch podnikateľov. Obaja podnikajú v rovnakej oblasti. Avšak jeden to robí, tak isto, ako keď začínal pred 10 rokmi. Naopak ten druhý sa stále vzdeláva, inovuje a prispôsobuje sa trhu.

Chápeš na čo narážam?

Treba sa neustále vzdelávať, aby si mal prehľad a aby si sa mohol neustále zlepšovať.

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level tr ning  al   level 2

Čím viac vieš, tým si kompetentnejší a máš viac sebavedomia. Keď sa viac vzdelávaš, keď v danej oblasti toho viac vieš, si istejší a skúsenejší.

Ale pozor, maj na vedomí, že gram činu je viac ako tona vedomostí. Moje odporúčanie je: vzdelávaj sa a okamžite choď do praxe.

Rob chyby, uč sa na nich a rozširuj svoj obzor. Robíš to pre seba, zisťuj, čo ti funguje a nefunguje, a z toho vychádzaj.

 

2. Pretav teóriu do praxe

Pravdou je, že pokiaľ neaplikuješ informácie do praxe, tak sa nič v tvojom živote nezmení. Budeš tam, kde si teraz, len o niečo múdrejší. Super vedomosti ti však nezarobia peniaze a nezískajú ženu.

Zamysli sa nad tým takto. Celý deň si sa učil na dôležitý test, všetko vieš odpredu odzadu, no keď príde čas test napísať, máš akoby okno, nedáš nič na papier a ohodnotia ťa “nevyhovel” alebo “nedostatočné”, prípadne “FX”.

Čiže potrebuješ nájsť spôsob, ako pretavíš informácie na želané výsledky. Pre mňa to boli semináre a živé tréningy. Skutočne si myslím, že to je aj pre teba ten najlepší spôsob, ako si zabezpečíš život, aký chceš.

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level tr ning  al   level 11

Na tréningu Ďalší level pochopíš princípy, o ktorých si čítal na mojom blogu či v knihách alebo počul na youtube. Potrebuješ teóriu pretaviť do praxe. Potrebuješ trénovať.

Potrebuješ to vidieť, prežiť si to, počuť to. Potrebuješ sa dostávať do rôznych situácií. Potrebuješ prekonávať svoju komfortnú zónu, aby si si ju mohol rozširovať.

 

3. Stretneš ma naživo 🙂

Už ma nebudeš poznať iba z článkov či z videí. Môžeš ma spoznať aj osobne.

Podáme si ruku a pokojne spolu prehodíme pár slov. Môžeš si ma odchytiť počas prestávok. Budeš mať jednu z mála možností stretnúť a vidieť ma osobne (keďže žijem ďaleko, tak akékoľvek pozvania na pivá či kávy odmietam).

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level tr ning  al   level

Stretnúť ma na živom tréningu Ďalší level je pre teba jedinečná príležitosť. Strávime spolu celý deň a je to podstatne lacnejšie, ako keby si využil osobnú hodinovú konzultáciu alebo privátny mentoring. Ak ma chceš mať iba pre seba, tak osobná konzultácia je presne pre teba.

 

4. Stretneš iných podobne zmýšľajúcich chlapov

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level dalsi level 300x170Celý deň stráviš s chlapmi, ktorí sú ti podobní. Riešia podobné problémy a výzvy ako ty.

Z minulosti viem, že najviac si chlapi na živých tréningoch vážia to “hnutie chlapov”, ktoré spoločne vytvoria.

Získaš nové priateľstvá, kamošov a parťákov, ktorí ti pomôžu naštartovať sa a vytrvať aj po skončení tréningu, aby neostalo len pri slovách.

Pridaj sa do komunity chlapov, ktorí dávajú veci do praxe, a nielen fantazírujú o tom, aké by to bolo…

Na tréning chodia chlapi, ktorí sa chcú reálne rozvíjať, chcú na sebe makať, chcú sa neustále posúvať, chcú výsledky.. 

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

5. Stretneš skvelé ženy, ktoré na sebe pracujú

Stretávaj sa so ženami, buď s nimi v kontakte a trénuj sa pri nich. Bav sa s nimi jednoduchšie, prirodzenejšie, nebuď z nich v rozpakoch.

Nepozeraj sa na každú potencionálnu ženu ako na budúcu matku tvojich detí.

Moje kamošky a známe ti v tom rady pomôžu. V konečnom dôsledku to robia aj pre seba. Ženy chcú schopných chlapov. CHLAPOV 2.0 🙂

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level zeny dalsilevel 2019

Neodmysliteľnou súčasťou mojich živých akcií sú aj moje fantastické kamarátky a ženy, ktoré vošli do môjho života a ja sa chcem s tebou o ne podeliť:

 • budeš sa môcť s nimi zoznámiť, spoznáš bližšie ich myslenie a budeš mať vo svojom okolí ihneď viac atraktívnych žien
 • môžeš sa s nimi baviť cez prestávky či počas aktivít, vďaka čomu si natrénuješ konverzácie s krásnymi ženami
 • získaš od nich neoceniteľnú spätnú väzbu a povedia ti narovinu a úprimne veci, ktoré ti bežne “tam vonku” ženy nepovedia
 • môžeš si s nimi spraviť selfie, fotku a pochváliť sa na svojich sociálnych sieťach či v albume na zoznamkách
 • budeš sedieť vedľa nich, zvykneš si na ich prítomnosť a budú sa zapájať aj do všetkých aktivít spolu s tebou
 • zistíš, aký prvý dojem robíš na tieto ženy a čo môžeš na sebe zlepšiť, aby si sa im páčil
 • budeš sa ich môcť priamo pýtať otázky, ktoré teba o ženách zaujímajú a čo ich na chlapoch priťahuje (budeš prekvapený!)

Ženy (v tomto článku nájdeš, ktoré budeš mať šancu osobne spoznať na tréningu Ďalší level) sú pripravené počas celého dňa odpovedať chlapom na rôzne otázky ohľadne žien a vzťahov. Úprimne a bez servítky. 🙂

 

Chce vedieť, čo hovoria na tréning ženy?

„Miško, neuveriteľne rýchlo mi to ubehlo a skvele som sa bavila. Nenastala chvíľa, kedy by som sa nudila a čas by sa vliekol. Veľmi pútavo si to viedol. Tréning by som odporučila, pretože to treba zažiť, hlavne preto, že vďaka nemu vyjdete zo svojej komfortnej zóny a to mužov posunie do akcie.“

„Na tréningu sa mi páčilo, že bol zábavný a že som spoznala nových ľudí. Myšlienka pomáhať chlapom so ženami sa mi páčila od začiatku, no aj tak sa mi otvorili oči, keď som videla koľko chlapov prišlo a chodí dokonca opakovane. Zrejme im Miško dáva tie hodnoty, ktoré chcú a potrebujú. Jednoznačne palec hore a som rada, že som mohla byť súčasťou tréningu.“

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level tr ning  al   level 8

 

6. Spätná väzba od žien (i odo mňa)

Takmer nikdy nedostaneš od žien úprimnú spätnú väzbu. Nepovedia ti, že si niečo (a čo konkrétne) pokašľal, a preto ti neodpisujú, ignorujú ťa a nechcú s tebou nič mať. Alebo naopak, nepovedia ti, čo presne robíš dobre, vďaka čomu sa im páčiš a čoho by si mal robiť viac.

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level tr ning  al   level 7 300x200Musíš si domýšľať. A to, nám chlapom, veľmi nejde, mám pravdu?

Moje krásne, zaujímavé a úžasné kamarátky sa už nevedia dočkať, kedy ťa spoznajú! Budeš môcť spoznať z “prvej línie” myslenie krásnych a zaujímavých žien…

A to najdôležitejšie: Dajú ti úprimnú spätnú väzbu, ako na ne pôsobíš, čo je naozaj na nezaplatenie. Počas cvičení, na panelovej diskusii, alebo počas prestávok. Budeme ti k dispozícii a môžeš si s nami podiskutovať.

 

7. Inšpirácia a motivácia

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level tr ning  al   level 4 300x200Živé tréningy, ktoré organizujem nie sú len o tom, ako získať ženu. Sú v prvom rade o tebe. O tvojej osobnosti a práci na nej.

Inšpiráciu budeš mať možnosť čerpať celý deň. Či už odo mňa, od žien alebo iných chlapov.

Možno potrebuješ počuť iba jednu vec, aby si sa nakopol. Niekedy stačí iba jeden AHA moment, aby si niečo zmenil vo svojom živote.

A najlepšie je, ak nájdeš svoju vnútornú motiváciu, svoje PREČO. Prečo robíš to, čo robíš. Nájdi svoj dôvod.

Toto mi napísal Majo po živom tréningu Ďalší level: “Keď som išiel na seminár v Bratislave, mal som obavy, ako sa tam budem cítiť, či tam nebudem od veci. Pomohlo mi, že som išiel s chlapcami zo skupiny ešte noc predtým. Teda som spoznal aj skvelých ľudí zo skupiny, s ktorými sme si užili veľa srandy. Páčilo sa mi, že Michal nám venoval veľa pozornosti. V skutočnosti sme tam boli ako partia, ktorá sa pozná od detstva, a každý si má s tým druhým čo povedať. Po seminári človek nabral veľa motivácie a odhodlania zmeniť niečo vo svojom živote. Sám som bol prekvapený, čo to vo mne vzbudilo a pretrvávalo ešte dlho potom, ako sa seminár skončil. Chalani, ktorí rozmýšľate ísť na seminár a stále nie ste rozhodnutí, neváhajte, je to niečo, čo robíte pre SEBA a nie pre niekoho iného. Nemôžete nič stratiť, môžete iba získať.”

 

8. Buď odídeš nadšený alebo to budeš mať zdarma

Môj obsah a know-how, o ktoré sa s tebou podelím, je to najlepšie, čo môžeš v tejto oblasti u nás získať. A za tým si stojím.

Ďalší level 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Ďalší level garancia trening dalsi level

 

Zaži a natrénuj si v praxi spolu so mnou a 25 skvelými a krásnymi ženami za 1 deň to, čo nezažiješ za rok
 

Čo na to hovoríš?

Ak sa rozhodneš nevyužiť túto príležitosť, tak mi potom “neplač”, že sa ti so ženami nedarí. Vieš, ono to nie je o ženách, je to v prvom rade o TEBE.

Ak chceš zmenu, tak príď 16.3.2019 do Bratislavy na celodenný živý tréning Ďalší level. Posuň svoj život na novú úroveň. Naučím ťa veľa o hodnote muža, priťahovaní žien (bez trápnych taktík a baliacich fráz) a zavádzaní vecí do praxe tak, aby si do 3 mesiacov mohol povedať, že si posunul svoj život na ďalší level.

Stretneš sa s chlapmi ako ty, spoznáš moje krásne kamarátky, ktoré ti dajú spätnú väzbu a dostaneš cenné know-how.

Keď chceš už do 3 mesiacov prirodzene priťahovať o level krajšie ženy, tak príď na živý tréning Ďalší level.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »