[Kamarát Taky Rád] Je to pre teba?

0

kamarát taky rád [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba? Comp 84150958 300x200Je možné, že si práve teraz sám. Možno si ešte žiadnu babu nemal (teda nie tak, ako by si ty chcel).

Ženy, po ktorých túžiš a chcel by si s nimi riešiť aj niečo viac, ťa berú len ako kamaráta či bútľavú vŕbu a nepreskočí medzi vami iskra, a nie je tam tá chémia, ktorú ony potrebujú.

A tebe chýba niekto, s kým by si konečne mohol tráviť čas, kto by na teba myslel, túžil po tebe, s kým by si si užíval život a vášnivý sex, a ku komu by si sa mohol vždy vrátiť.

Je ti to tak trochu povedomé a nechtiac prikyvuješ hlavou?

Ak si sa v tom našiel a ešte stále neveriacky krútiš hlavou a netušíš, prečo je tomu tak, že nedosahuješ u žien výsledky a nemáš u nich úspechy, aké by si chcel mať, tak pozorne čítaj ďalej. Mám pre teba niečo, čo vyrieši tvoje problémy.

 

Je to pre teba?

V prémiovom kurze Kamarát taky rád 2 sa dozvieš, čo máš spraviť pre to, aby si sa dostal z kamarátstva, v ktorom momentálne si so ženou, po ktorej túžiš.

Čo spraviť pre to, aby si ju priťahoval a ona ťa nebrala len ako kamaráta, a ako zariadiš, aby si ju získal a následne si ju aj udržal. Je to niečo, čo ťa zaujíma?

Môžem ti pomôcť stať sa pre ženy príťažlivým chlapom, ktorého si vedia predstaviť ako svojho sexuálneho partnera alebo frajera oveľa rýchlejšie a skôr, ako keby si na to všetko prichádzal sám. Pretože otázka nie je, ČI to vôbec dokážeš. Ale KEDY a AKO na to prídeš.

To, čo mám pre teba prichystané, ti pomôže začať úplne od nuly tak, aby si bol aj ty schopný to zvládnuť.

Áno. A to dokonca aj keď si ešte doteraz nemal babu či sex a nevieš ako na ženy.

Alebo si myslíš, že nie si pre ženy dosť dobrý, nemáš dostatočne vysoké sebavedomie, dokonalý výzor, kopec prachov či drahé auto?

Pripravil som pre teba systém, ako aj ty môžeš priťahovať tie najlepšie ženy tak, aby po tebe túžili a aby ťa nebrali len ako kamaráta.

Ale najprv ti chcem niečo ukázať.

 

Vyše 300 chlapov si to už zažilo!

Svoje know-how, chyby, skúsenosti, rady a príbehy som odovzdal už vyše 300 chlapom v programe Kamarát taky rád.

Podelil som sa s nimi o to, ako sa do kamarátstva vôbec nedostať, a keď už v ňom náhodou boli, tak ako sa z neho čo najrýchlejšie a najlepšie dostať, aby ich začali ženy vnímať inak.

A „čuduj sa svete“ (pretože to nie sú žiadne čáry máry, ale jasné princípy, systém a techniky…), aj oni dosiahli úspechy:

referencia 1 prečo som len kamarát Vďaka tejto jednej prekvapivej chybe skončíš VŽDY len ako kamarát referencia 1 kamarát taky rád [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba? referencia 1

“Najskôr som váhal, či sa prihlásiť alebo nie do KTR2. Neustále som to zvažoval, ale ako vidím, spravil som dobre. Videl som nejaké tvoje bezplatné videá skôr, ale stále mi tam niečo chýbalo a našiel som to tu. Nebanujem, že som sa pridal. V mnohom mi to pomohlo a vidím, že som to robil nie na 100, ale aj na 200 % zle a to som si myslel, že som jediný. Ale ako teraz vidím nie som v tom sám. Škoda, že som tieto veci nevedel o 7 rokov skôr, mohlo to byť úplne inak. Ale tak čo už, verím, že sa to podarí zmeniť. Dúfam, že ešte nie je neskoro. Čo si vravel, že to čo sa dozvieme, treba hneď aj zavádzať do praxe, tak aj pomaly zavádzam a človek má hneď lepší pocit. Napríklad tie dotyky, oslovenia, vyvarovania sa chybám a pod. V tom prvom module som si aj uvedomil nejaké svoje veci z minulosti. Zase som si poskladal pár vecí dohromady, že prečo to tak je, ako to je.” Miro

prečo som len kamarát Vďaka tejto jednej prekvapivej chybe skončíš VŽDY len ako kamarát Screen Shot 2015 03 26 at 12 kamarát taky rád [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba? Screen Shot 2015 03 26 at 12

kamarát taky rád [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba? KTR2 ref1

“Ahoj Michal, chcem ti len napísať, že si ma úplne zabil. Preštudoval som tvoj princíp 80 % zlého chlapca a bol som na káve s kamoškou. Počas celého stretnutia mi v hlave hučal tvoj komentár a od prvých chvíľ som začal skúšať tvoje rady priamo na nej. A ako to celé skončilo? To sa s ňou poznám už veľmi dlho. Povedala mi, že takú skvelú kávu nečakala a veľmi dobre sa zabavila. Celé stretnutie malo zvláštnu atmosféru ako nikdy predtým. Si pán.” Matúš

kamarát taky rád [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba? KTR2 ref2 kamarát taky rád [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba? KTR2 ref3 kamarát taky rád [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba? KTR2 ref4

Toto je však iba vrchol ľadovca. Iba kúsok toho, čo všetko je pre teba možné.

Pomôžem ti dostať sa na úplne inú úroveň, aby si si aj ty mohol zažiť niečo, čo bolo doteraz len v tvojich najtajnejších a najzvrhlejších predstavách. Veď ty vieš, o čom hovorím 3-).

No teraz je čas dať si záväzok. Sám sebe. DNES sa rozhodni, či sa ty sám chceš posunúť ďalej a zlepšiť sa o 100, 200 či 1000 % so ženami.

Či chceš dosiahnuť podobné alebo dokonca lepšie výsledky, aké mal Martin, Jojo, Marek, Tomáš, Honza a stovky ďalších chalanov ako som ja či ty.

 

Zvládneš to aj TY

Ubezpečujem ťa, že to zvládneš. A to dokonca aj keď si doteraz žiadnu ženu nemal a pre všetky si bol len kamarát.

Za týmto programom sú roky praxe, kedy som tieto princípy a techniky využíval v mojom vlastnom živote. Získaš iba tie najdôležitejšie a najefektívnejšie nápady, princípy a metódy, ktoré som spracoval do systému krok za krokom.

Kurz som pripravil tak, aby to zvládli aj úplní začiatočníci, ale aj ostrieľaní borci, ktorých to vystrelí na úplne inú úroveň.

ako nájsť frajerku, ako si udržať ženu, ako ju namotať kamarát taky rád [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba? how to find a girlfriend

Kurzom budeš môcť prechádzať vlastným tempom. Žiadna víkendová prednáška, kde v pondelok všetko zabudneš. Videá môžeš pozerať z pohodlia domova, nemusíš kvôli tomu nikam chodiť. Dokonca ich môžeš pozerať kdekoľvek budeš, aj z tvojho mobilu.

A najlepšie, že kurz ti zostane už nastálo aj po jeho skončení, takže sa budeš môcť k nemu opakovane vracať.

V základnom programe získaš celkovo 45 praktických videí plných ukážok a konkrétnych informácií, a môžeš si ich stiahnuť aj ako audio v mp3 a púšťať si ich v aute či len tak pri prechádzkach.

Taktiež bude celý kurz pre teba dostupný aj v textovej forme, takže si ho môžeš čítať na svojom tablete alebo vytlačiť.

Ku každému modulu získaš aj odporúčané akčné kroky, ktoré ti pomôžu veľmi jednoducho a rýchlo zaviesť všetky nadobudnuté znalosti rovno do praxe.

Dokonca som si mojím kurzom a tým, že ti pomôže, taký istý, že ti na celý kurz dávam garanciu vrátenia peňazí. Za tým, čo učím, si stojím a dávam do toho svoje meno a svoju reputáciu.

Máš 30 dní na to, aby si zistil, či to je pre teba. Ak budeš mať počas tejto doby pocit, že to nie je to najlepšie, čo môžeš na túto tému získať a neprekonalo to tvoje očakávania, napíš mi a vrátim ti všetky peniaze späť. Vstúp však teraz a rozhodni sa až po 30 dňoch, či to bolo pre teba.

Som si istý tým, že ti pomôže získať kamarátku, po ktorej túžiš, späť svoju bývalú alebo priťahovať od prvého momentu ženy, pre ktoré by si bol inak len kamarátom. Dávam ti svoje slovo.

Nič neriskuješ! Môžeš iba získať.

 

Máš 3 možnosti, ako sa bude tvoj život od tohto momentu uberať

  1. Môžeš robiť to, čo si robil doteraz a ďalej sa trápiť tým, že ženy sa o teba jednoducho nezaujímajú a neustále randia s niekým iným a pri tebe sa len vyhovárajú, že si nikoho nehľadajú, alebo že teraz nemajú čas. Prípadne sa s tebou bavia len zo slušnosti, lebo ťa nechcú zraniť.

  2. Môžeš skúsiť prichádzať na všetko sám. Ísť ako ja kedysi, cestou pokusu a omylu, kupovať ženám darčeky, večere, vyhodiť peniaze na posilku, drahé oblečenie, auto… Ale to ju nijako nepritiahne (iba ak je práve teraz tvojim cieľom nájsť si zlatokopku).

  3. Alebo je tu tretia možnosť. Tá rozumná. Môžeš otvoriť oči a uvidieť, čo práve teraz pred tebou stojí, a uvedomiť si, že TOTO JE ONO. Toto je tvoj život. A ak túto oblasť svojho života ohľadom žien nejako nenapravíš, jedného dňa sa zobudíš a zistíš, že už je neskoro…

Len tieto tri možnosti. Ktorú si vyberieš ty?

Či už sa pridáš alebo nie, ja budem stále na sebe makať, zlepšovať svoju osobnosť a užívať si dni s mojou nádhernou ženou, ktorú som získal iba vďaka tomu, že som bol dostatočne sebavedomý na to, niečo spraviť.

Ale bez mojej pomoci budeš v skutočnosti na všetko musieť prichádzať sám a budeš sa ešte dlho trápiť, aj keď už nemusíš.

Áno, znie to možno kruto, ale myslím, že mi dáš za pravdu.

Využiješ teraz túto príležitosť alebo budeš znovu len snívať a dúfať, že možno niekedy raz…?

Je to na tebe. Pozri si toto>>

Buď CHLAPOM, o ktorého sa budú ženy BIŤ!

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

 

Prečítaj si aj ďalšie články v sérii:

  1. Kamarátska zóna: Ako proti žene obrátiš jej vlastné zbrane?
  2. Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje
  3. [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba?
Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"