Získaj celú kapitolu z knihy Aj ja som CHLAP 2.0

0

Predtým, ako sa rozhodneš pre celú knihu Aj ja som CHLAP 2.0, som ti pripravil malú ochutnávku v podobe bezplatnej kapitoly “Hodnota”.

Možno sa pýtaš: „Prečo práve hodnota?”

Stačí, ak si zodpovieš túto jednoduchú otázku: „Čo mi zostane, keď stratím všetky peniaze, kontakty, nástroje, techniky a triky?“

Už asi začínaš tušiť. Áno, ostane ti tvoja osobnosť a hodnota, ktorú si si vybudoval. To je to, na čo by si sa mal skutočne sústrediť.

Cieľom knihy Aj ja som CHLAP 2.0 je, aby ti pomohla stať sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

Ak to chceš aj TY, tak čítaj ďalej.

Predstav si, že si v stredovekej rozprávke. Si úplne obyčajný sedliak a chcel by si získať princeznú. Lenže dozvedel si sa, že ju na svoj hrad uniesol zlý drak. Čo spravíš? Máš 2 možnosti, ako ju získaš.

 

Prvá možnosť, ako získať princeznú

Táto možnosť je tá ťažšia. Dáš si za cieľ, že ju získaš, aj napriek tomu, že nemáš na ňu absolútne nárok. Si predsa sedliak!

Pridajme do toho trochu herných prvkov, aby sa ti táto predstava ešte viac páčila, čo ty na to? Si level 1. Bez skúseností, zručností, výzbroje a plánu. Proti drakovi teda nemáš ani najmenšiu šancu. Ihneď by si skončil. Na začiatku iba vieš, že ju chceš. A spravíš všetko preto, aby si ju získal. Vydáš sa teda na cestu s tým, čo máš.

Postupne, ako tak budeš brázdiť krajinou, natrafíš na rôzne úlohy, ktoré bude treba vyriešiť, na príšery, ktoré bude treba poraziť, a získaš pri tom skúsenosti, zručnosti a lepšiu výzbroj. Až nakoniec, po veľmi náročnej a dlhej ceste, plne vyzbrojený a zručnosťami nadupaný, predstúpiš pred draka, ktorého vyzveš k súboju. Prišiel si, aby si zachránil princeznú spod jeho krutovlády.

Po najnáročnejšom boji zo všetkých ho nakoniec premôžeš. Vstúpiš do jeho hradu a kráčaš točitým schodiskom až do tej najvyššej veže, kde väzní princeznú. Vykopneš dvere a stojíš tam hrdo, level 60, v nablýskanej zbroji. „Môj záchranca! Môj princ v žiarivej zbroji!“ skríkne princezná od šťastia a rozbehne sa k tebe. S tebou to ani nepohne. Vrhne sa na teba, vezmeš ju na ruky a odkráčaš s ňou dolu schodmi von z hradu.

Aby som nezabudol, za jej záchranu získaš od kráľa jej ruku a pol kráľovstva k tomu. Stálo to za to? Si píš! Si hrdina, máš princeznú, obrovský poklad a budeš budúcim kráľom. S týmto pocitom budeš v tú noc spokojne zaspávať, pretože vieš, že si si to zaslúžil.

 

Druhá možnosť, ako získať princeznú

„Načo sa takto trápiť?“ povieš si. Začneš vymýšľať plán. Objavíš možnosť, ako môžeš draka oblafnúť bez toho, aby si s ním bojoval a nájdeš spôsob, ako oslobodiť princeznú. „Som génius! Bude len moja! A drak sa môže ísť bodnúť!“ škodoradostne sa začneš smiať.

Vezmeš lopatu a krompáč, prekopeš tunel popod draka a vyjdeš až pred samotným hradom.Voila! Vieš si predstaviť, že by som musel prejsť celú tú cestu, pobiť všetky tie príšery, minúť všetky peniaze na výzbroj, naučiť sa všetky nové zručnosti a nakoniec premôcť toho hrôzostrašného draka, pri ktorom by som riskoval svoj život? Čo som debil?“ zasmeješ sa v duchu. Vybehneš schodiskom, no kým vyjdeš hore, niekoľkokrát si spravíš pauzu, pretože nevládzeš s dychom.

Keď sa už konečne dostaneš do tej najvyššej veže, vytiahneš pakľúč, odomkneš zámok, otvoríš dvere a zakričíš: „Som tu princezná! Som len tvoj!“ Princezná len nechápavo na teba pozrie a pomyslí si: „Kto je ten sedliak?“ Je ti ale vďačná, že si ju zachránil a dá ti obrovský bozk na líce. „Ďakujem ti, budem ti do smrti vďačná,“ povie milým hlasom, usmeje sa na teba a rozbehne sa dolu schodmi.

Zostaneš stáť ako obarený. „Veď som ju zachránil, prečo ma nechce?!“ rozzúriš sa. „Nevadí, aspoň sa budem chváliť v hostinci kamarátom, že som oslobodil princeznú,“ uspokojíš sa a vydáš sa späť domov. Máš predsa povinnosti. Kravy sa samé nepodoja a pole neobrobí, no nie?

 

Koho vlastne tie princezné dneška chcú?

Pokiaľ si ako ja, tak si aj ty chcel vždy tie najkrajšie spolužiačky, najkrajšiu kolegyňu v práci, ktorá je sexy a usmiala sa na teba, najkrajšiu ženu, ktorú si videl niekde na zoznamke, keď si roloval nástenku a v momente ti padla sánka dole. Je tak?

Keď si úplne normálny, zdravý, heterosexuálny chlap, tak chceš tú najkrajšiu a najlepšiu kočku, modelku, hostesku… Proste baby, ktoré sú nádherné, majú prenikavý pohľad, zvodné pery, veľké prsia, štíhlu postavu, pevný zadok. Nemám pravdu?

Lenže práve také baby ma nechceli. V lepšom prípade som bol iba ich kamarát a v tom horšom sa o mňa vôbec nezaujímali, ignorovali ma a vôbec si ma ani nevšimli. Takže tie ženy, ktoré som chcel, nechceli mňa a tie, ktoré chceli mňa, som zase nechcel ja.

Nepriťahovali ma, nepáčili sa mi a nechcel som mať „aspoň takú“, len aby som nejakú mal. Je to aj tvoj prípad?

Ak sa chceš dozvedieť viac, tak si prečítaj celú kapitolu “Hodnota”, ktorú nájdeš na tomto odkaze.

Ak chceš ešte viac, tak získaj a prečítaj si celú knihu Aj ja som CHLAP 2.0 a dozvieš sa, ako sa stať chlapom, ktorého budú chcieť aj “princezné”.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Séria článkov ku knihe:

  1. O čom je kniha Aj ja som CHLAP 2.0?
  2. Úryvok z knihy Aj ja som CHLAP 2.0
  3. 3 úryvky a tipy z knihy Aj ja som CHLAP 2.0 pre teba
  4. Získaj celú kapitolu z knihy Aj ja som CHLAP 2.0
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »