[Majster Reči] Je to pre teba?

0

majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? majsterreci2 300x171Túžil si niekedy po tom, že by si si naplno užíval život a spoločnosť krásnych žien?

Chcel si vždy vedieť, čo máš povedať, keď vidíš krásnu ženu a keď sa už s ňou bavíš, tak vedieť na všetko rýchlo a hravo reagovať?

A popri tom všetkom sa cítiť pri nich skvele? A že ony sa budú skvele cítiť pri tebe?

Mysleli by na teba, túžili by po tom, aby mohli byť o kúsok dlhšie s tebou a nakoniec sa na teba namotali a samé sa usilovali o teba? 

Aké by to bolo, keby si si mohol kedykoľvek zmyslieť, že si chceš užiť so ženou vášnivé chvíle a akoby lusknutím prsta by sa tak stalo? (tak ako keď žena zatúži po sexe a môže ho mať takmer bez námahy)

Ak si odpovedal na niečo z toho ÁNO, tak ty a ja máme niečo spoločné.

 

Stalo sa to aj tebe?

Je možné, že si už skúšal prísť na to, ako sa so ženami baviť a čo im vlastne hovoriť.

No vždy si akosi znervóznel, keď si sa mal začať baviť s nejakou neznámou babou, ktorá bola príliš krásna a dostal si strach, že by ťa odmietla. 

Príliš si premýšľal vždy, keď si mal o nejakú záujem a bál si sa jej povedať, že by si chcel s ňou riešiť niečo viac.

A stále si neprišiel na to, ako si zvýšiť svoje sebavedomie, aby si už konečne mohol bez stresu komunikovať so ženami a cítiť sa pri tom dobre.

Keby si to celé rozlúskol, asi by si teraz nebol sám a nečítal tento článok, však?

Kedy bude konečne TVOJ ČAS?!

majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? AdobeStock 92285098 1024x684

 

Akým chlapom chceš byť?

V prémiovom kurze Majster Reči 2 sa dozvieš, ako sa baviť so ženami tak, aby si bol ty tým chlapom, o ktorom ony po nociach fantazírujú. 

Chlapom, ktorého ony naháňajú a samé s ním chcú niečo riešiť.

A toto všetko dokážeš BEZ toho, aby si k tomu potreboval nejaké naučené úvodné vety či frázy a musel si naháňať a baliť baby po uliciach, baroch či diskotékach.

BEZ toho, aby si musel stráviť hodiny a hodiny vo fitku.

BEZ toho, aby si musel míňať peniaze na drahé večere, darčeky či kupoval si drahé auto.

A najdôležitejšie – BEZ toho, aby si sa musel hrať na niekoho, kým v skutočnosti nie si.

Akokoľvek šialene to pre teba teraz znie, tak v tomto kurze sa naučíš, ako môžeš využívať silu SLOV, ktoré hovoríš, aby sa ženy pri tebe červenali, mali hriešne myšlienky a tajne túžili po tom, aby si ich pobozkal a ony sa s tebou presunuli niekam do súkromia…

Toto všetko je s prémiovým kurzom Majster Reči možné… ale najprv ti chcem niečo ukázať.

 

Vyše 210 chlapov si to už zažilo!

Svoje know-how, chyby, skúsenosti, rady a príbehy som odovzdal už vyše 210 chlapom v kurze Majster Reči.

Podelil som sa s nimi, ako nastaviť ich sebavedomie a príťažlivú osobnosti, cez zoznamovanie sa úplne bez strachu až po šteklivé rozhovory so ženami, aby vedeli vždy čo povedať, ako sa so ženami baviť, ako s nimi vybudovať spojenie a dôveru a ako s nimi flirtovať, aby im samé chceli dať na seba kontakt a vidieť sa s nimi znovu… a znovu (aj potme niekde v súkromí). A ešte omnoho viac ?

A „čuduj sa svete“ (pretože to nie sú žiadne čáry máry, ale jasné princípy, systém a techniky…), aj oni dosiahli úspechy:

majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? majster reci referencia zolko majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? mr2 referencia marko 1024x245 majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? mr referencia david 1024x640 majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? mr referencia lubos majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? majster reci j  n majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? mr referencia martin 1024x790 majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? mr referencia tibor 1024x273 majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? mr referencia tomas majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? majster reci referencia d  vid

Toto je však iba vrchol ľadovca. Iba kúsok toho, čo všetko je pre teba možné.

Pomôžem ti dostať sa na úplne inú úroveň, aby si si aj ty mohol zažiť niečo, čo bolo doteraz len v tvojich najtajnejších a najzvrhlejších predstavách. Veď ty vieš, o čom hovorím 3-).

No teraz je čas dať si záväzok. Sám sebe. DNES sa rozhodni, či sa ty sám chceš posunúť ďalej a zlepšiť sa o 100, 200 či 1000 % so ženami.

Či chceš dosiahnuť podobné alebo dokonca lepšie výsledky, aké mal Zoli, Dávid, Tomáš, Martin a stovky ďalších chalanov ako som ja či ty.

 

Zvládneš to aj TY

To, čo mne trvalo roky, sa ty môžeš dozvedieť len za 2 mesiace. Predstav si, koľko času tým ušetríš. 

Navyše, celý kurz som pripravil tak, že ti naň bude stačiť iba 15 minút denne. 

Takže sa nebudeš musieť obávať ani toho, že by si nemal na to čas či nestíhal by si to. 

Pekne krôčik po krôčiku a vlastným tempom zvládneš úplne všetko, čo v ňom mám pre teba pripravené.

A v kurze ťa nebudem učiť odrapotať nejaké vety či zaručené frázy na úspech. Pretože každá situácia je niečím iná. Preto ťa namiesto toho naučím byť sebavedomým a vedieť vyhodnotiť každú možno situáciu, vďaka čomu budeš vždy vedieť, čo máš ženám povedať a ako začať konverzáciu… a to bez toho, aby si myslela, že ju nejak balíš.

Tým, ako sa s ňou budeš baviť obídeš všetky jej možné obranné mechanizmy, ktoré si vybudovala kvôli chlapom, ktorí to na ňu skúšali vždy rovnako, vďaka čomu sa pri tebe nebude vyhovárať, že už má priateľa, že sa ponáhľa alebo že niečo má.

A popri tom všetkom si zvykneš na bavenie sa aj s tými najkrajšími ženami tak, že sa budeš pri tom baviť, budeš sa cítiť skvele a aj ony strávia s tebou príjemné chvíle, ktoré si budú chcieť zopakovať.

Áno, aj pri tých ženách, ktoré boli doteraz “mimo tvoju ligu”.

Navyše, keď sa rozhodneš do toho ísť, absolútne nič neriskuješ. Osobne prevezmem na seba všetko riziko a získaš odo mňa moju garanciu “Horúce rande s 3 kočkami alebo peniaze späť” kompletne na celý program.

Presne tak! Ak si využívaním rád z môjho kurzu počas neho nedohodneš rande aspoň s 3 novými krásnymi ženami a neprekoná aspoň 3x tvoje očakávania, tak mi napíš a ja ti vrátim všetky peniaze do posledného centu späť. Stačí o ne požiadať do 30 dní.

Bez srandy. Do programu dávam všetko svoje know-how a stojím si za ním. Mne pomohlo, pomohlo už stovkám chlapov a dnes pomôže aj tebe. Za to ti ručím.

majster reči [Majster Reči] Je to pre teba? chlap konverzuje rozpr  va sa so   enami 1024x683

 

Máš 3 možnosti, ako sa bude tvoj život od tohto momentu uberať

  1. Môžeš robiť to, čo si robil doteraz a ďalej sa trápiť tým, že ženy sa o teba jednoducho nezaujímajú a neustále randia s niekým iným a pri tebe sa len vyhovárajú, že si nikoho nehľadajú, alebo že teraz nemajú čas. Prípadne sa s tebou bavia len zo slušnosti, lebo ťa nechcú zraniť
  2. Môžeš skúsiť prichádzať na všetko sám. Ísť ako ja kedysi cestou pokusu a omylu, kupovať ženám darčeky, večere, vyhodiť peniaze na posilku, drahé oblečenie, auto… Ale to ju nijak nepritiahne (iba ak je práve teraz tvojim cieľom nájsť si zlatokopku)
  3. Alebo je tu tretia možnosť. Tá rozumná. Môžeš otvoriť oči a uvidieť, čo práve teraz pred tebou stojí a uvedomiť si, že TOTO JE ONO. Toto je tvoj život. A ak túto oblasť svojho života ohľadom žien nejak nenapravíš, jedného dňa sa zobudíš a zistíš, že už je neskoro…

Len tieto tri možnosti. Ktorú si vyberieš ty?

Či už sa pridáš alebo nie, ja budem stále na sebe makať, zlepšovať sa v komunikácii a užívať si dni s mojou nádhernou ženou, ktorú som získal iba vďaka tomu, že som bol dostatočne sebavedomý na to niečo spraviť.

Ale bez mojej pomoci budeš v skutočnosti na všetko musieť prichádzať sám a budeš sa ešte dlho trápiť, aj keď už nemusíš.

Áno, znie to možno kruto, ale myslím, že mi dáš za pravdu.

Využiješ teraz túto príležitosť alebo budeš znovu len snívať a dúfať, že možno niekedy raz…?

Je to na tebe. Pozri si toto >>

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Prečítaj si aj ďalšie články v sérii:

  1. článok: Kedy sa zoznámenie so ženou stane pre ňu nezabudnuteľné?
  2. článok: Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje
  3. článok: [Majster Reči] Je to pre teba?
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »