Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje

0

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje kurz chlap20 premium nahlad 300x165Si zvedavý, čo sa stane, keď si kúpiš jeden z mojich prémiových kurzov a dostaneš prihlasovacie údaje na svoj email? Túžil si niekedy vidieť aspoň náhľad do členskej sekcie? 

Zaujímalo ťa niekedy, ako vyzerá online kurz Kamarát taky rád 2, Majster Reči 2Majster peňazí alebo CHLAP 2.0 PREMIUM zvnútra?

Chceš vidieť, ako to vyzerá na druhej strane?

Dnes som si pre teba pripravil špeciálny obsah.

Je to môj darček, no nerobím dnešný príspevok len tak nezištne. Nikto predsa nechce kupovať mačku vo vreci. Ani ja nie. Chcem prísť do obchodu a pozrieť si ten nový počítač zblízka, ošahať si ho, kým sa rozhodnem kúpiť.

Ukážem ti, čo všetko nájdeš za oponami súkromnej členskej sekcie kurzu CHLAP 2.0 PREMIUM.

Uvidíš, čo sa stane, keď si kurz kúpiš a dostaneš svoje prihlasovacie údaje…

Poďme na to!

 

Čo sa stane, keď kurz získaš

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje chlap premium obsah kurz 300x289V momente, keď kurz získaš, ti odosielame na tvoj email prihlasovacie údaje do súkromnej členskej sekcie kurzu.

Tam na teba čaká celý nadupaný obsah.

Hneď po prihlásení uvidíš základné informácie o kurze. Stačí, ak sa prepneš na sekciu “Obsah kurzu” a môžeš sa vrhnúť na kurz a začať na sebe pracovať.

Úplne na začiatku som pre teba pripravil 2 úvodné videá, ako si robiť poznámky, ako efektívne prechádzať materiály, ako používať moje rady v praxi…

Jednoducho, hneď na úvod ti prezradím všetko potrebné, aby si z kurzu naozaj vyťažil MAXIMUM.

 

Čo všetko obsahuje kurz?

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje uvazujuci muz rozmysla 600 x 363 300x182Celý systém CHLAP 2.0 PREMIUM som postavil na jednoduchých a ľahko pochopiteľných konceptoch a princípoch toho, čo ženy SKUTOČNE na chlapoch priťahuje.

Všetko je to zrozumiteľné a ľahko pochopiteľné. Nie som žiaden vedec, psychológ či učiteľ, ktorý sa ťa snaží ohúriť svojou slovnou zásobou a odbornými termínmi. Celé je to podané tak, aby to pochopili aj tí najbežnejší chlapi ako ty či ja.

Kurz CHLAP 2.0 PREMIUM je rozdelený do 10-tich modulov, kde ťa krok za krokom prevediem všetkými oblasťami, ktoré potrebuješ na to, aby si si vybudoval vyššiu hodnotu – Sebavedomie, Charizmatické vystupovanie, Obliekanie a Image, Príťažlivý výzor, Pozitívne myslenie, Atraktívne ženy v okolí, Vyšší sociálny status, Vášeň a poslanie, Viac peňazí, Komunikácia s ľahkosťou.

To je spolu 191 videí, čo je viac ako 18 hodín špičkového obsahu, ktorý ti prinesie výsledky.

Obsah je rozdelený do nasledovných modulov:

 

1. Modul „Sebavedomie“

Považujem ho za najdôležitejší modul. Sebavedomie je základom všetkého. Bez zdravého sebavedomia sa ti nebude dariť tak, ako by si chcel.

V tomto module ti prezradím, ako mať celkovo vyššie a zdravšie sebavedomie. Poviem ti aj to, ako sa cítiť sebavedomo v rôznych situáciách (súťaže, bavenie sa s krásnymi ženami, neznámymi ľuďmi, rozprávanie pred publikom…). Okrem toho mám pre teba pripravených množstvo cvičení na prekonávanie tvojej komfortnej zóny.

Cieľom modulu je dať ti do rúk konkrétne nástroje a stratégie, ktoré ti pomôžu zvýšiť tvoje sebavedomie minimálne na úroveň 9/10.

 

2. Modul „Charizmatické vystupovanie“

Odhalím ti, ako vytvoríš fantastický prvý dojem a ľudia ťa budú chcieť spoznať i ako vytvoríš očarujúci zážitok hneď od začiatku stretnutia. Naučím ťa ja to, ako predísť nervozite a aby sa druhí ľudia cítili skvele v tvojej spoločnosti.

Skvelá správa je, že sa môžeš naučiť, ako byť charizmatickým a je v poriadku ak si introvert (ja som ním tiež).

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje chlap premium charizmaticke vystupovanie kurz obsah

 

3. Modul „Obliekanie a image“

Pomôžem ti, ako dať cez oblečenie najavo, aký si (a prezentovať svoju hodnotu na pohľad). Ako vyzerať lepšie v tom, čo rád nosíš. Ako sa zladiť, nebyť ako päsť na oko a obliekať si to, čo sa ti hodí. Pobavíme sa aj o tom, ako si nájsť svoj vlastný štýl a odlíšiť sa od ostatných.

Dôležité je, aby si si uvedomil, že ženu stále priťahuje PRIMÁRNE tvoja OSOBNOSŤ, no netreba zanedbávať ani oblečenie. 🙂

 

4. Modul „Príťažlivý výzor“

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje chlap premium pritazlivy vyzor kurz obsah 300x257Popracujeme aj na tvojom Príťažlivom výzore. Pripravil som pre teba niekoľko krokov, ktoré ti dopomôžu k tomu, aby si sa cítil a vyzeral skvele.

Pomôžem ti v tom, aby si sa lepšie cítil vo vlastnej koži, bol zdravší, sebavedomejší, viac sexi, plný energie a získaval lepšie reakcie od žien. Prihodím ti aj extra tipy, ktoré ťa konečne nakopnú do cvičenia.

 

5. Modul „Pozitívne myslenie“

Pomôžem ti zbaviť sa negatívnych myšlienok, viac si veriť, vidieť viac príležitostí, získať nové pozitívne návyky pre lepší život, nerobiť si z vecí ťažkú hlavu.

Celkovo, aby si mal pozitívnejší život a cítil sa skvele. A v konečnom dôsledku, aby si priťahoval lepších a pozitívnejších ľudí a situácie.

 

6. Modul „Atraktívne ženy v tvojom okolí”

Bez toho, aby si otvoril ústa, sa nič nestane. Nemôžeš čakať, že ženy budú robiť prvý krok a budú ťa chcieť spoznať. Toto je úloha chlapa. Gentlemana. A takto je to úplne v poriadku.

Preto ťa naučím, ako prekonať strach z oslovenia i odmietnutia, vedieť sa zoznámiť v akejkoľvek situácii s kýmkoľvek, byť príťažlivý pre iné ženy už len napohľad a mať viac atraktívnych kamarátok.

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje chlap  eny

 

7. Modul „Vyšší sociálny status”

Tvoj sociálny status je to, čo ťa robí aspoň na pohľad hodnotnejším človekom v spoločnosti, avšak tá najdôležitejšia vec tvojho sociálneho statusu sú práve ľudia, ktorých máš okolo seba.

Pomôžem ti, ako sa obklopiť novými zaujímavými ľuďmi, od ktorých sa môžeš učiť a ako už navonok pôsobiť viac na úrovni. Vďaka tomu všetkému dosiahneš, že ľudia budú chcieť byť v tvojom okolí, budú sa chcieť s tebou kamarátiť a budeš snom žien. 🙂

 

8. Modul „Vášeň a poslanie”

Hľadanie poslania je dlhodobý proces, ktorý je unikátny a jedinečný pre každého jedného z nás, preto k nemu treba pristupovať individuálne. Je v poriadku nevedieť HNEĎ, čo je tvoje poslanie a pracovať na tom, aby si ho našiel.

Mne nevyšli 4 biznisy. No teraz už svoje poslanie poznám a pomôžem aj tebe nájsť zmysel tvojho života a dôvod existencie na tomto svete. Pomôžem ti odhaliť, čo ťa baví a čomu by si sa mal venovať, aby si mohol dosiahnuť majstrovstvo v tom, čo robíš.

A to najlepšie je, keď objavíš svoju vášeň a poslanie, tak ti to dodá neuveriteľnú životnú energiu, ktorou nakazíš aj druhých ľudí a ženy. 🙂

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje chlap premium vasen poslanie kurz obsah

 

9. Modul „Viac peňazí”

Aj keď si bol v minulosti vo finančných sračkách (ako aj ja), to ešte neznamená, že je to tvoj osud. Aj ty sa môžeš postarať o to, aby si mal v budúcnosti viac peňazí a žil si život v hojnosti.

Vieš, kedysi to bol pre mňa len sen. Túžba. Vzrušujúca predstava, že budem niekedy zarábať tisíce a tisíce eur a nebudem hľadieť na peniaze. Že si kúpim, čo len chcem a nebudem sa obmedzovať, kontrolovať cenu a sledovať, či je práve tá šunka štandard v akcii alebo nie.

Naučím ťa, ako mať viac peňazí, ako mať kontrolu nad svojimi peniazmi, ako s nimi lepšie hospodáriť a udržať si ich, ako zarobiť viac, ako sa zbaviť dlhov, ako znížiť svoje výdaje či požiadať úspešne o zvýšenie platu a ako investovať svoje peniaze so ziskom.

Cieľom však nie je nejak zázračne zbohatnúť, aby si tým ohuroval ženy. Ale aby si sa ty sám dostal do pohody a vytvoril si spokojnejší a šťastnejší život podľa tvojich predstáv.

 

10. Modul „Komunikácia s ľahkosťou”

Keď sa bavíš s druhými, tak nejde ani tak o to, čo hovoríš, ale o ten pocit, ktorý pri tebe majú. Tento pocit si budú s tebou spájať a buď budú chcieť s tebou tráviť čas, alebo sa ti budú radšej vyhýbať.

Keď budeš hovoriť o sebe a budeš sa snažiť zažiariť, tak nebudú mať pri tebe dobrý pocit a stratíš ich záujem. Ak prichádzaš do konverzácie s tým, aby si druhým ukázal, aký si ty úžasný a chceš ich zaujať, nepodarí sa ti to. Nikto nemá rád vychvaľovačov.

Myslíš si, že to zvyšuje tvoju hodnotu, ale ono ju to naopak znižuje, keď sa tváriš, že si všade bol a všetko si videl.

V kurze ťa naučím, ako sa baviť aj s krásnymi ženami úplne v pohode (i s konkrétnym cieľom), vedieť, o čom sa so ženami nebaviť a vždy vedieť, čo povedať.

Budeš sa vedieť baviť s kýmkoľvek o čomkoľvek, akokoľvek dlho či to budú introvertky alebo extrovertky. Naučíš sa dávať ženám komplimenty i rozoznať ich reč tela a podľa toho k nim pristupovať.

A najlepšie je, že poznatky komunikácie budeš vedieť využiť nie len pri ženách, ale vo všetkých oblastiach života.

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje chlap premium komunikacia kurz obsah

 

Každý modul má:

 • Úvodné video – kde sa dozvieš presnejšie, čo v danej časti kurzu budeme spolu prechádzať.
 • Videá s obsahom – v každom module sa nachádza niekoľko videí nabitých obsahom a mojim jedinečným know-how, ktoré som za roky nazbieral.
 • Myšlienková mapa a audio – pod každým videom nájdeš myšlienkovú mapu, v ktorej máš všetko podstatné a taktiež aj mp3 nahrávku, aby som ťa mohol sprevádzať aj na tvojich cestách. Je na tebe, ktorú z foriem si na “štúdium” vyberieš.
 • Akčné kroky – celým kurzom ťa vediem akoby “za ručičku” a získaš odo mňa konkrétne kroky, čo máš kedy robiť, aby si si odniesol maximum.
 • Komentáre – ak ti bude niečo nejasné, môžeš sa v komentároch pod videami pýtať a ja ti prednostne odpíšem.
 • Zhrnutie – špeciálne záverečné video, v ktorom ti zhrniem celý modul, aby si mal všetko pokope a utvrdil si dôležité informácie.
 • Kvíz – teória je jedna vec, no prax druhá. Preto som pre teba na konci každého modulu pripravil aj malý kvíz, aby som aj ja vedel, ako sa ti darí a ako postupuješ ďalej.

 

Ku kurzu získaš aj tieto bonusy

bonus majster reči Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje bonus 1260057 640 300x300 členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje bonus 1260057 640 300x300

Navyše mám pre teba pripravené 4 extra bonusy, ktoré celú hodnotu a prínos kurzu pre teba niekoľkonásobne navýšia.

Chcem totiž, aby si mal k dispozícii všetko, čo budeš potrebovať a čo ti pomôže dosiahnuť výsledky, po akých túžiš, čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

 

K online kurzu CHLAP 2.0 PREMIUM získaš aj tieto 4 úžasné BONUSY:

BONUS #1: BALÍČEK 10x MEGAŤAHÁK 101 v hodnote 470 €

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje megatahak 300x171

Získaš 10 prémiových dokumentov, pričom každý obsahuje 101 konkrétnych tipov.

V akejkoľvek situácii pri žene budeš vedieť, čo jej povedať či napísať, o čom sa s ňou baviť, či ťa chce alebo prečo ťa nechce, kedy ju môžeš pobozkať, ako ju uspokojiť v posteli, ako si ju udržať vo vzťahu.

Pomôžu ti zlepšiť všetky dôležité oblasti života chlapa. Priamo, narovinu a bez kecov okolo.

 

BONUS #2: 12 WEBINÁROV S EXPERTMI v hodnote 997 €

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje produkt webinare 300x170Toto si počul odo mňa už veľakrát: “Potrebuješ sa učiť od tých, ktorí majú výsledky.”

Nie, neznamená to len odo mňa (nezhltol som všetku múdrosť sveta). Viem, že v niektorých oblastiach sú lepší iní, sú to experti a venujú sa tomu profesionálne.

Preto som sa rozhodol spraviť 12 hodinových rozhovorov s 12 expertmi zo Slovenska a Čiech, ako Andy Winson, Libor Činka, Denisa Palečková, Erik Hoffmann, Tomáš Lukavec.., ktorí sa s tebou podelili o svoje know-how, aby ti pomohli na tvojej ceste byť lepším chlapom.

 

BONUS #3: 10x PRÍJEM v hodnote 497 €

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje peniaze2 300x169Uvedomujem si, že peniaze hýbu svetom. Dnes potrebuješ peniaze či sa ti to páči alebo nie. Aj tento kurz niečo stojí, aj tvoje bývanie, jedlo, zábava…

Mojím cieľom je, aby si zarábal viacej peňazí a zvýšil si svoj príjem. 

Pýtaš sa PREČO?

Pretože verím, že keď sa ti na základe mojich tipov podarí zvýšiť príjem, tak budeš chcieť zase do seba investovať a dúfam, že to bude opäť u mňa. 🙂

V tomto kurze sa dozvieš, čo musíš spraviť pre to, aby si zdesaťnásobil svoj príjem v najbližších mesiacoch.

 

BONUS #4: ATRAKTÍVNY ŽIVOT v hodnote 497 €

členská sekcia Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje atrakt vnyzivot 300x149Toto je to, čo ti pomôže, aby to celé do seba zacvaklo, aby ženy hneď vedeli, keď sa na teba pozrú, že ty si ten chlap, s ktorým stojí za to sa stretnúť, randiť a možno prežiť život.

Prezradím ti tajomstvo. Chceš?

Ženy chcú CHLAPOV, pri ktorých sa dokážu zabaviť, ide z nich energia, sú aktívni, majú pre niečo vášeň, sú originálni, majú zaujímavý životný štýl, ktorého by chceli byť ženy súčasťou.

V kurze ti prezradím, ako mať skvelé zážitky aj zdarma, ako si vybuduješ lepší životný štýl, ako sa dokážeš lepšie prezentovať, ako cestovať po svete lacno a ako žiť život naplno podľa tvojich predstáv aj bez riešenia peňazí.

 

Páči sa ti to?

Keby ti toto všetko prinieslo do tvojho života viac žien, viac sexu, vyšší príjem, uznanie od žien, rešpekt od mužov, vyššie sebavedomie, a ten skvelý pocit, ktorý zo seba budeš mať, že sa môžeš baviť a randiť s tými najkrajšími ženami, flirtovať s nimi a užívať si ich záujem a nenásytné pohľady… Stálo by to za to?

A keby sa vďaka tomuto všetkému zdvihlo tvoje sebavedomie 2-3 či dokonca 4 násobne a ty by si sa zrazu vedel prihovoriť aj žene ktorá sa ti páči, hocikde a hocikedy a vedel si, čo jej máš povedať a o čom sa s ňou máš úplne bez stresu baviť a užívať si to… stálo by to za túto malú investíciu?

Čo by si bol ochotný pre to spraviť, aby si sa toto stalo realitou?

Asi by si dal za to čokoľvek, však?

Vieš si predstaviť, aké to je byť chlapom, ktorý je natoľko sebavedomý, že zažíva úspechy vo všetkých oblastiach života a nie len u žien?

Toto všetko je pre teba s CHLAPOM 2.0 PREMIUM možné. Ideš do toho? Pozri si toto »

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

Prečítaj si aj ďalšie články v sérii:

 1. článok: 11 tipov, ako vytvoriť očarujúci zážitok hneď od začiatku stretnutia
 2. článok: Náhľad do členskej sekcie CHLAP 2.0 PREMIUM: Toto všetko obsahuje
 3. článok: [CHLAP 2.0 PREMIUM] Je to pre teba?
Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"