Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje

0

kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje kurz ktr2 300x170Si zvedavý, čo sa stane, keď si kúpiš jeden z prémiových kurzov a dostaneš prihlasovacie údaje na svoj email? Túžil si niekedy vidieť aspoň náhľad do členskej sekcie? 

Zaujímalo ťa niekedy, ako vyzerá online kurz Kamarát taky rád 2, Online hra 3 alebo Kamarát taky rád 2 zvnútra?

Chceš vidieť, ako to vyzerá na druhej strane?

Dnes som si pre teba pripravil špeciálny obsah.

Je to môj darček, no nerobím dnešný príspevok len tak nezištne. Nikto predsa nechce kupovať mačku vo vreci. Ani ja nie. Chcem prísť do obchodu a pozrieť si ten nový počítač zblízka, ošahať si ho, kým sa ho rozhodnem kúpiť.

V dnešnom videu ti ukážem, ako to vyzerá za oponami súkromnej členskej sekcie prémiového kurzu Kamarát Taky Rád 2.

Uvidíš, čo sa stane, keď si kurz kúpiš a dostaneš svoje prihlasovacie údaje… Ba čo viac!

Odhalím ti dokonca aj to, čo sa nachádza v jednotlivých moduloch kurzov a aké bonusy dostane môj klient ku samotnému kurzu.

Tešíš sa rovnako ako ja?

Poďme na to!

 

Pozri si exkluzívny náhľad do členskej zóny kurzu Kamarát Taky Rád 2

V momente, keď kurz získaš, ti odosielame na tvoj email prihlasovacie údaje do súkromnej členskej sekcie kurzu. Tam na teba čaká nadupaný obsah pokope.

Hneď po prihlásení uvidíš Nástenku. Tá slúži na zhrnutie všetkého, čo v kurze je. Na nástenke vidíš zoznam všetkých modulov, všetkých bonusov a ďalšie dôležité informácie.

V sekcii „Ako začať“ ti v krátkom videu ukážem, ako z kurzu vyťažiť maximum. Ako si robiť poznámky, ako efektívne prechádzať materiály, ako používať moje rady v praxi… Jednoducho, hneď na úvod ti prezradím všetko potrebné, aby si z kurzu naozaj vyťažil čo najviac.

 

Čo obsahuje kurz?

Celý kurz Kamarát Taky Rád 2 obsahuje 4 moduly, ktoré na seba logicky nadväzujú. Spolu je to 45 videí, kde si prejdeš viac ako 9-timi hodinami obsahu. 

Poďme sa pozrieť na jednotlivé moduly:

 

1. modul „Ako sa dostať von z kamarátstva“

Náhľad moduly kamarát taky rád 2 kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 12

Na to, aby si získal tú, ktorú momentálne chceš, potrebuješ pochopiť, čo ťa do tohto stavu dostalo. To dáva zmysel, že?

Preto ti hneď ako prvú vec prezradím celkovo 20 hlúpych chýb, ktoré pravdepodobne aj teraz robíš a zakaždým ťa dostávajú do kamarátstva.

Na to, aby si bol následne nad vecou, ti dám 5 krokov, ako sa dostaneš z jej moci, aby nebola ona na koni, ale bol si tam ty.

Poviem ti o metóde, vďaka ktorej ju pošleš do kamarátstva prvý a jej to bude vŕtať v hlave a začne ťa vnímať v inom svetle.

Naučím ťa, ako rozoznávať vhodné ženy pre teba od tých nevhodných, ktorým by si sa mal radšej vyhnúť a vďaka niekoľkým otázkam, ktoré ti položím, zistíš, aká je tá správna žena pre teba. Je možné, že zistíš, že táto ňou nebola…

 

2. modul „Tvoje príťažlivé ja“

Inak, niektorí chlapi si myslia, že keď si ťa žena už raz zapísala ako kamaráta, tak ním naveky zostaneš. Ale to je hlúposť.

Ja sám som sa dostal z kamarátstva niekoľkokrát. Kamarátky sa stali mojimi kamarátkami s benefitmi a jedna dokonca mojou ženou (aj keď mi predtým povedala, že ma berie ako svojho brata).

V tomto module ti prezradím, čo vlastne spôsobuje, že ťa žena vníma “inak” a vie si s tebou niečo viac predstaviť.

Poviem ti detailnejšie o mojom Princípe Príťažlivosti 80/20 a o tom, aké vlastnosti by si mal žene ukazovať, v akom pomere a ako konkrétne, aby si v nej vzbudzoval túžbu, záujem a ona na teba neprestávala myslieť.

Ukážem ti, ako sa staneš nepredvídateľným chlapom, od ktorého nevie, čo môže očakávať a ako ju namotáš vďaka jednoduchému postupu, a dostaneš sa jej do hlavy.

Dozvieš sa, ako konkrétne môžeš na sebe pracovať, aby si priťahoval lepšie a krajšie ženy, a pomôžem ti dostať ich do tvojho života viac.

Taktiež tá, ktorú máš momentálne vo svojom hľadáčiku, ťa uvidí v úplne novom svetle a začne ťa brať inak.

Vďaka tejto 1 chybe končia chlapi VŽDY len ako kamaráti... kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje Dollarphotoclub 66840535

 

3. modul „Ako nebyť len kamarát“

Od momentu, ako som to pochopil, tak to už bola pre mňa potom hračka. Každá nová žena, s ktorou som sa spoznal, ma vnímala ako zaujímavého a príťažlivého chlapa, s ktorým by si aj vedela niečo predstaviť.

Zistil som niečo, čo som predtým nevedel a stal som sa chlapom, ktorý bol pre ženy príťažlivý.

Pochopíš, prečo je lepšie, aby si vzbudil záujem a vytvoril chémiu či iskru hneď na začiatku, a prečo by si to nemal príliš dlho naťahovať.

Naučím ťa, ako vzbudzovať v ženách emócie. Pretože to je skutočný recept na to, aby na teba mysleli každú možnú chvíľu, udržal si ich pozornosť a neprebral ti ich nejaký iný chlap.

Prezradím ti, ako byť k ženám viac sexuálny a ako objavíš ich sexuálnu stránku. Aby sa pri tebe viac nechovali ako slušné princezné, ale skôr ako nemravné a nenásytné nymfomanky, ktoré chcú dostať na zadok. Od teba.

No a vďaka tomu, že ti poviem aj to, ako sa správne žien dotýkať a budovať dotykmi príťažlivosť, ťa dovediem až k prvému bozku s ňou. Pretože prvý bozk je to, čo oddeľuje kamarátov od potenciálnych partnerov či milencov.

A ty ju konečne ochutnáš.

 

4. modul „Ako ju získať a udržať“

Nanešťastie, pokiaľ je inteligentná a krásna, tak sa o jej pozornosť budú snažiť desiatky chlapov.

Ale v tomto module sa dozvieš, ako si udržíš práve ty jej pozornosť a ostatní ju nebudú zaujímať.

Následne ti prezradím, ako zistíš, že ťa chce, pretože ženy tieto veci dávajú najavo nepriamo a prostredníctvom rôznych signálov, čo my chlapi nevieme častokrát pochopiť a prečítať.

Takže ja ti polopate a konkrétne popíšem 101 rôznych signálov, ktoré ti žena vysiela, keď má o teba záujem. A ty si budeš konečne na istom, že môžeš spraviť ďalší krok.

Dozvieš sa aj, ako jej potom povieš, že ju chceš tak, aby ťa neodmietla. Čo konkrétne by si mal spraviť, aby si od nej nepočul už viac:Vieš, ale ja ťa beriem len ako kamaráta a nechcem pokaziť ten náš skvelý vzťah,” a ona sa nezačala všemožne vyhovárať a ty si neskončil tam, kde si začal.

No a hneď na to ti ukážem, ako sa prehupnete do vzťahu.

kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje p r l ska mu  a  ena

 

Tým to ešte neskončí

Uvedomujem si, že na teba striehne ešte množstvo nástrah a chcem ťa aj na ne pripraviť.

Získať ženu je jedna vec. No udržať si ju je vec celkom iná.

Preto ti dám niekoľko najlepších tipov z vlastnej praxe, ako by si mal ďalej po tom, ako sa dáte dokopy, budovať s ňou vzťah a ako o ňu neprísť.

Ako byť neustále jej voľbou číslo 1 a udržiavať jej záujem.

Na prázdno neodídu ani tí, ktorí by chceli získať svoju EX. Či už máš nejakú teraz a stále ju chceš alebo sa ti podarí v budúcnosti nejakú mať.

Vďaka 3 jednoduchým otázkam zistíš, či by si to mal s ňou znovu skúsiť, alebo by si sa mal na to vykašľať a nájsť si ešte lepšiu ženu.

Je iba na tebe, čo si z môjho kurzu Kamarát Taky Rád 2 odnesieš ty.

 

Každý modul má:

 • formy obsahu v kurze kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 13

  Úvodné video – kde sa dozvieš presnejšie, čo v danej časti kurzu budeme spolu prechádzať.

 • Videá s obsahom – v každom module sa nachádza 8 videí nabitých obsahom a mojim jedinečným know-how, ktoré som za roky nazbieral.
 • Komentáre – ak ti bude niečo nejasné, môžeš sa v komentároch pod videami pýtať a ja ti prednostne odpíšem.
 • Akčné kroky – celým kurzom ťa vediem akoby „za ručičku“ a získaš odo mňa konkrétne kroky, čo máš kedy robiť, aby si si odniesol maximum.
 • Pracovný zošit – Teória je jedna vec, no prax druhá. Preto som pre teba na konci každého modulu pripravil aj pracovný zošit, ktorý ti všetko pomôže rýchlo zapracovať do praxe.
 • Zhrnutie – špeciálne video, v ktorom ti zhrniem 8 videí, aby si mal všetko pokope a utvrdil si dôležité informácie.
 • Záver – video, v ktorom ti ukážem, na čo sa môžeš tešiť v ďalšom module.

Pod každým videom nájdeš aj MP3 záznam, myšlienkovú mapu a text k videu. Ty sám si môžeš vybrať, v akej forme chceš mať obsah z kurzu.

 

Ku kurzu získaš aj tieto bonusy

bonus kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje bonus 1260057 640 300x300

Navyše mám pre teba pripravených niekoľko extra bonusov a verzií kurzu, ktoré celú jeho hodnotu a prínos pre teba niekoľkonásobne zvýšia.

Chcem totiž, aby si mal k dispozícii všetko, čo budeš potrebovať a čo ti pomôže dosiahnuť výsledky, po akých u žien túžiš čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

Ku kurzu odo mňa dostaneš: 

 • BONUS # 1 Metóda sexuálnych obrazov + 7 ukážok

Môžeš sa tešiť na moju tajnú zbraň. Detailne ti v piatich videách a cez 90 minút na príkladoch popíšem, ako pracovať so sexuálnymi obrazmi tak, aby ťa ženy nevedeli dostať z hlavy a chceli si tie predstavy aj naplniť.

K tomu získaš v ďalšej hodine videí 7 praktických ukážok rozhovorov, aby si konkrétne videl, ako to funguje a ako ženy v praxi reagujú. To všetko v hodnote 97€ ako bonus ku kurzu zdarma.

 • BONUS # 2 Z chlapca MUŽ

Získaš prístup aj k celému jednému modulu z môjho ročného prémiového programu pre chlapov Magnet na ženy. V 8 videách ti postupne odhalím, ako sa pretransformuješ z chlapca na chlapa, aby ťa ženy konečne vnímali ako muža a nie ako bábovku, ktorá sa o ne nedokáže ani postarať a ani ich ochrániť.

A je úplne jedno, koľko máš teraz rokov. Toto môže byť u teba ten rozdiel medzi samotou a obrovským záujmom zo strany žien. Tento extra kurz je v hodnote 97€ a ako bonus ho získaš ku KTR2 zdarma v členskej zóne v sekcii Bonusy.

 • BONUS # 3 MEGA ŤAHÁK 101 dôvodov, prečo si len kamarát

Najväčším strašiakom chlapov, keď sa im nejaká baba páči je, že ona ich nebude chcieť a skončia zas iba ako kamaráti. Prvým krokom je vôbec uvedomiť si, prečo sa tak deje a na základe čoho ťa ženy nechcú, aby si sa tomu mohol nabudúce vyhnúť. Preto ti pribalím aj Mega Ťahák 101 dôvodov, prečo si len kamarát. Tento bonus je v hodnote 47€.

 • BONUS # 4 MEGA ŤAHÁK 101 signálov záujmu

Ako zistíš, že sa jej páčiš a chcela by s tebou riešiť aj niečo viac? A kedy ju môžeš pobozkať so 100 % istotou? V Mega Ťaháku 101 signálov záujmu ti odhaľujem všetky tie skryté a nepriame signály, ktoré ti ženy vysielajú, keď sa im páčiš no samé ti o nich nepovedia. Tento bonus je v hodnote 47€.

 • BONUS # 5 MEGA ŤAHÁK 101 tipov, ako zvýšiť sebavedomie

To najdôležitejšie zo všetkého je tvoje sebavedomie. Ako si veríš. Ako sa cítiš v určitých situáciách. Či robíš veci, z ktorých máš strach. Preto ti chcem dať do rúk môj Mega ťahák 101 tipov pre zvýšenie sebavedomia – a je jedno, ako veľmi si momentálne hanblivý či introvert. Tento bonus je v hodnote 47€.

 

Páči sa ti to?

Keby ti všetko toto konečne prinieslo do tvojho života ženu, po ktorej už tak dlho túžiš… Stálo by ti to za to?

A keby si pri tých nových ženách bol od prvého momentu vnímaný ako potenciálny milenec či priateľ a nemusel by si si zažívať tie nekonečné výhovorky a odmietnutia, že má priateľa, nikoho momentálne nechce a ty si len jej dobrý kamarát… Čo by si bol ochotný pre to spraviť, aby si sa toho navždy zbavil?

Vieš si predstaviť, aké to je byť chlapom, ktorý si môže vyberať?

Ktorého ženy samy naháňajú a chcú s ním tráviť svoj čas?

Ktorý si vyberie, s ktorou sa chce baviť, s ktorou chce randiť a s ktorou chce skončiť v posteli či vo vzťahu?

A ktorý je natoľko sebavedomý, že zažíva úspechy vo všetkých oblastiach života a nielen u žien?

Toto všetko je pre teba s Kamarát Taky Rád 2 možné.

Ideš do toho? Pozri si toto>>

Buď CHLAPOM, o ktorého sa budú ženy BIŤ!

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 aj s bonusom. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

 

Prečítaj si aj ďalšie články v sérii:

 1. Kamarátska zóna: Ako proti žene obrátiš jej vlastné zbrane?
 2. Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje
 3. [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba?
Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.