Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje

0

kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje kamarattakyrad2 300x171Si zvedavý, čo sa stane, keď si kúpiš jeden z prémiových kurzov a dostaneš prihlasovacie údaje na svoj email? Túžil si niekedy vidieť aspoň náhľad do členskej sekcie? 

Zaujímalo ťa niekedy, ako vyzerá online kurz Majster Reči 2, Majster peňazí, CHLAP 2.0 PREMIUM alebo Kamarát taky rád 2 zvnútra?

Chceš vidieť, ako to vyzerá na druhej strane?

Dnes som si pre teba pripravil špeciálny obsah.

Je to môj darček, no nerobím dnešný príspevok len tak nezištne. Nikto predsa nechce kupovať mačku vo vreci. Ani ja nie. Chcem prísť do obchodu a pozrieť si ten nový počítač zblízka, ošahať si ho, kým sa ho rozhodnem kúpiť.

Ukážem ti, ako to vyzerá za oponami súkromnej členskej sekcie prémiového kurzu Kamarát Taky Rád 2.

Uvidíš, čo sa stane, keď si kurz kúpiš a dostaneš svoje prihlasovacie údaje… Ba čo viac!

Odhalím ti dokonca aj to, čo sa nachádza v jednotlivých moduloch kurzov a aké bonusy dostane môj klient ku samotnému kurzu.

Tešíš sa rovnako ako ja?

Poďme na to!

 

Čo sa stane, keď kurz získaš Kamarát taky rád 2 získaš?

kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje ktr obsah 260x300V momente, keď kurz získaš, ti odosielame na tvoj email prihlasovacie údaje do súkromnej členskej sekcie kurzu.

Tam na teba čaká celý nadupaný obsah.

Hneď po prihlásení uvidíš základné informácie o kurze. Stačí, ak sa prepneš na sekciu „Obsah kurzu“ a môžeš sa vrhnúť na kurz a začať na sebe pracovať.

Celý kurz Kamarát taky rád 2 obsahuje 4 moduly, ktoré na seba logicky nadväzujú. Spolu je to 45 videí, kde si prejdeš viac ako 10-timi hodinami obsahu. 

Poďme sa pozrieť na jednotlivé moduly:

 

Čo obsahuje kurz?

1. modul “Ako sa dostať von z kamarátstva”

kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje ktr uvod 300x228Na to, aby si získal tú, ktorú momentálne chceš, potrebuješ pochopiť, čo ťa do tohto stavu dostalo. To dáva zmysel, že?

Preto ti hneď ako prvú vec prezradím celkovo 20 hlúpych chýb, ktoré pravdepodobne aj teraz robíš a zakaždým ťa dostávajú do kamarátstva.

Na to, aby si bol následne nad vecou, ti dám 5 krokov, ako sa dostaneš z jej moci, aby nebola ona na koni, ale bol si tam ty.

Poviem ti o metóde, vďaka ktorej ju pošleš do kamarátstva prvý a jej to bude vŕtať v hlave a začne ťa vnímať v inom svetle.

Naučím ťa, ako rozoznávať vhodné ženy pre teba od tých nevhodných, ktorým by si sa mal radšej vyhnúť a vďaka niekoľkým otázkam, ktoré ti položím, zistíš, aká je tá správna žena pre teba. Je možné, že zistíš, že táto ňou nebola…

 

2. modul “Tvoje príťažlivé ja”

Inak, niektorí chlapi si myslia, že keď si ťa žena už raz zapísala ako kamaráta, tak ním naveky zostaneš. Ale to je hlúposť.

Ja sám som sa dostal z kamarátstva niekoľkokrát. Kamarátky sa stali mojimi kamarátkami s benefitmi a jedna dokonca mojou ženou (aj keď mi predtým povedala, že ma berie ako svojho brata).

V tomto module ti prezradím, čo vlastne spôsobuje, že ťa žena vníma “inak” a vie si s tebou niečo viac predstaviť.

Poviem ti detailnejšie o mojom Princípe Príťažlivosti 80/20 a o tom, aké vlastnosti by si mal žene ukazovať, v akom pomere a ako konkrétne, aby si v nej vzbudzoval túžbu, záujem a ona na teba neprestávala myslieť.

Ukážem ti, ako sa staneš nepredvídateľným chlapom, od ktorého nevie, čo môže očakávať a ako ju namotáš vďaka jednoduchému postupu, a dostaneš sa jej do hlavy.

Dozvieš sa, ako konkrétne môžeš na sebe pracovať, aby si priťahoval lepšie a krajšie ženy, a pomôžem ti dostať ich do tvojho života viac.

Taktiež tá, ktorú máš momentálne vo svojom hľadáčiku, ťa uvidí v úplne novom svetle a začne ťa brať inak.

Vďaka tejto 1 chybe končia chlapi VŽDY len ako kamaráti... kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje Dollarphotoclub 66840535

 

3. modul “Ako nebyť len kamarát”

Od momentu, ako som to pochopil, tak to už bola pre mňa potom hračka. Každá nová žena, s ktorou som sa spoznal, ma vnímala ako zaujímavého a príťažlivého chlapa, s ktorým by si aj vedela niečo predstaviť.

Zistil som niečo, čo som predtým nevedel a stal som sa chlapom, ktorý bol pre ženy príťažlivý.

Pochopíš, prečo je lepšie, aby si vzbudil záujem a vytvoril chémiu či iskru hneď na začiatku, a prečo by si to nemal príliš dlho naťahovať.

Naučím ťa, ako vzbudzovať v ženách emócie. Pretože to je skutočný recept na to, aby na teba mysleli každú možnú chvíľu, udržal si ich pozornosť a neprebral ti ich nejaký iný chlap.

Prezradím ti, ako byť k ženám viac sexuálny a ako objavíš ich sexuálnu stránku. Aby sa pri tebe viac nechovali ako slušné princezné, ale skôr ako nemravné a nenásytné nymfomanky, ktoré chcú dostať na zadok. Od teba.

No a vďaka tomu, že ti poviem aj to, ako sa správne žien dotýkať a budovať dotykmi príťažlivosť, ťa dovediem až k prvému bozku s ňou. Pretože prvý bozk je to, čo oddeľuje kamarátov od potenciálnych partnerov či milencov.

A ty ju konečne ochutnáš.

 

4. modul “Ako ju získať a udržať”

Nanešťastie, pokiaľ je inteligentná a krásna, tak sa o jej pozornosť budú snažiť desiatky chlapov.

Ale v tomto module sa dozvieš, ako si udržíš práve ty jej pozornosť a ostatní ju nebudú zaujímať.

Následne ti prezradím, ako zistíš, že ťa chce, pretože ženy tieto veci dávajú najavo nepriamo a prostredníctvom rôznych signálov, čo my chlapi nevieme častokrát pochopiť a prečítať.

Takže ja ti polopate a konkrétne popíšem 101 rôznych signálov, ktoré ti žena vysiela, keď má o teba záujem. A ty si budeš konečne na istom, že môžeš spraviť ďalší krok.

Dozvieš sa aj, ako jej potom povieš, že ju chceš tak, aby ťa neodmietla. Čo konkrétne by si mal spraviť, aby si od nej nepočul už viac:Vieš, ale ja ťa beriem len ako kamaráta a nechcem pokaziť ten náš skvelý vzťah,” a ona sa nezačala všemožne vyhovárať a ty si neskončil tam, kde si začal.

No a hneď na to ti ukážem, ako sa prehupnete do vzťahu.

kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje p r l ska mu  a  ena

 

Tým to ešte neskončí

Uvedomujem si, že na teba striehne ešte množstvo nástrah a chcem ťa aj na ne pripraviť.

Získať ženu je jedna vec. No udržať si ju je vec celkom iná.

Preto ti dám niekoľko najlepších tipov z vlastnej praxe, ako by si mal ďalej po tom, ako sa dáte dokopy, budovať s ňou vzťah a ako o ňu neprísť.

Ako byť neustále jej voľbou číslo 1 a udržiavať jej záujem.

Na prázdno neodídu ani tí, ktorí by chceli získať svoju EX. Či už máš nejakú teraz a stále ju chceš alebo sa ti podarí v budúcnosti nejakú mať.

Vďaka 3 jednoduchým otázkam zistíš, či by si to mal s ňou znovu skúsiť, alebo by si sa mal na to vykašľať a nájsť si ešte lepšiu ženu.

Je iba na tebe, čo si z môjho kurzu Kamarát taky rád 2 odnesieš ty.

 

Každý modul má:

 • formy obsahu v kurze kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 13

  Úvodné video – kde sa dozvieš presnejšie, čo v danej časti kurzu budeme spolu prechádzať.

 • Videá s obsahom – v každom module sa nachádzajú obsahom nabité videá s mojím jedinečným know-how, ktoré som za roky nazbieral.
 • Komentáre – ak ti bude niečo nejasné, môžeš sa v komentároch pod videami pýtať a ja ti prednostne odpíšem.
 • Akčné kroky – celým kurzom ťa vediem akoby “za ručičku” a získaš odo mňa konkrétne kroky, čo máš kedy robiť, aby si si odniesol maximum.
 • Zhrnutie – špeciálne video, v ktorom ti zhrniem všetky videá v module, aby si mal všetko pokope a utvrdil si dôležité informácie.
 • Záver – video, v ktorom ti ukážem, na čo sa môžeš tešiť v ďalšom module.

Pod každým videom nájdeš aj MP3 záznam, myšlienkovú mapu a text k videu. Ty sám si môžeš vybrať, v akej forme chceš mať obsah z kurzu.

 

Ku kurzu získaš aj tieto bonusy

bonus kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje bonus 1260057 640 300x300

Navyše mám pre teba pripravených niekoľko extra bonusov, ktoré celú jeho hodnotu a prínos pre teba niekoľkonásobne zvýšia.

Chcem totiž, aby si mal k dispozícii všetko, čo budeš potrebovať a čo ti pomôže dosiahnuť výsledky, po akých u žien túžiš čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

 

Ku kurzu odo mňa dostaneš: 

 • BONUS # 1 Metóda sexuálnych obrazov (v hodnote 97€)

kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje metodasexualnychobrazov2 461x259 1 300x169Môžeš sa tešiť na moju tajnú zbraň. Vlož jej do hlavy obrazy, pri ktorých bude večer zaspávať vlhká a ráno sa prebúdzať mokrá s myšlienkou na teba. Nauč sa používať sexuálne obrazy, pri ktorých po tebe bude túžiť a ktorých sa nedokáže zbaviť.

V kurze nájdeš vysvetlenie, prečo a ako fungujú sexuálne obrazy, slová, ktoré naštartujú jej sexuálnu fantáziu a reálne ukážky konverzácií so sexuálnymi obrazmi.

 

 • BONUS # 2 Z chlapca MUŽ (v hodnote 97€)

kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje kurz z chlapca muz 461x254 1 300x165Stáva sa ti, že ťa ženy neberú vážne? Pristupujú k tebe stále v rukavičkách a cítiš, že ti až tak úplne nedôverujú?

V tom prípade je možné, že ťa nevidia ako muža, ale stále ako chlapca. Prekonaj túto prekážku. Nechaj chlapca umrieť a zroď sa ako muž.

Prejdeme si spolu, čo je potrebné pre túto zmenu a spoločne prejdeme všetky kroky k tomu, aby sme vytvorili muža, ktorého budú ženy uznávať, obdivovať a túžiť po ňom.

 

 • BONUS # 3 MEGA ŤAHÁK 101 dôvodov, prečo si len kamarát (v hodnote 47€)

kamarát taky rád Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje mt101 kamarat 461x254 1 300x165Zozbieral som pre teba 101 tipov a rád, ako nebyť len kamarát a dal ich do tohto dokumentu, v ktorom sa dozvieš, prečo s tebou nechce mať tvoja vysnívaná žena nič viac.

Tento ťahák ti pomôže poučiť sa z mojich chýb a poznatkov, ktoré som zozbieral za roky, keď som pracoval na sebe a zisťoval, ako sa dostať z friendzone.

 

Páči sa ti to?

Keby ti všetko toto konečne prinieslo do tvojho života ženu, po ktorej už tak dlho túžiš… Stálo by ti to za to?

A keby si pri tých nových ženách bol od prvého momentu vnímaný ako potenciálny milenec či priateľ a nemusel by si si zažívať tie nekonečné výhovorky a odmietnutia, že má priateľa, nikoho momentálne nechce a ty si len jej dobrý kamarát…

Čo by si bol ochotný pre to spraviť, aby si sa toho navždy zbavil?

Vieš si predstaviť, aké to je byť chlapom, ktorý si môže vyberať?

Ktorého ženy samy naháňajú a chcú s ním tráviť svoj čas?

Ktorý si vyberie, s ktorou sa chce baviť, s ktorou chce randiť a s ktorou chce skončiť v posteli či vo vzťahu?

A ktorý je natoľko sebavedomý, že zažíva úspechy vo všetkých oblastiach života a nielen u žien?

Toto všetko je pre teba s Kamarát taky rád 2 možné.

Ideš do toho? Pozri si toto>>

Buď CHLAPOM, o ktorého sa budú ženy BIŤ!

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

 

Prečítaj si aj ďalšie články v sérii:

 1. Kamarátska zóna: Ako proti žene obrátiš jej vlastné zbrane?
 2. Náhľad do členskej sekcie Kamarát Taky Rád 2: Toto všetko obsahuje
 3. [Kamarát Taky Rád] Je to pre teba?
Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"