Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje

0

majster reči Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje Majster reci 300x160Si zvedavý, čo sa stane, keď si kúpiš jeden z prémiových kurzov a dostaneš prihlasovacie údaje na svoj email? Túžil si niekedy vidieť aspoň náhľad do členskej sekcie? 

Zaujímalo ťa niekedy, ako vyzerá online kurz Kamarát taky rád 2, CHLAP 2.0 PREMIUM, Majster peňazí alebo Majster Reči 2 zvnútra?

Chceš vidieť, ako to vyzerá na druhej strane?

Dnes som si pre teba pripravil špeciálny obsah.

Je to môj darček, no nerobím dnešný príspevok len tak nezištne. Nikto predsa nechce kupovať mačku vo vreci. Ani ja nie. Chcem prísť do obchodu a pozrieť si ten nový počítač zblízka, ošahať si ho, kým sa rozhodnem kúpiť.

Ukážem ti, čo všetko nájdeš za oponami súkromnej členskej sekcie prémiového kurzu Majster Reči 2.

Uvidíš, čo sa stane, keď si kurz kúpiš a dostaneš svoje prihlasovacie údaje…

Tešíš sa rovnako veľmi ako ja? Poďme na to!

 

Čo sa stane, keď kurz získaš

majster reči Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje Majster reci nahlad 300x197V momente, keď kurz získaš, ti odosielame na tvoj email prihlasovacie údaje do súkromnej členskej sekcie kurzu. Tam na teba čaká nadupaný obsah.

Hneď po prihlásení do členskej sekcie zbadáš nástenku. Na nástenke máš zoznam všetkých tvojich kurzov. Klikni na kurz Majster reči. Stačí, ak sa prepneš na sekciu „Obsah kurzu“ a môžeš začať na sebe okamžite pracovať.

Kurz Majster Reči 2 je rozdelený do 6-tich modulov, kde ťa krok za krokom prevediem od nastavenia tvojej mysle a sebavedomia až po vášnivé rande zakončené bozkom. To je spolu viac ako 67 videí, čo je 13 hodín špičkového obsahu, ktorý ti prinesie výsledky.

Obsah je rozdelený do nasledujúcich modulov:

 

1. Modul “Ako si zvýšiť sebavedomie”

Pomôžem ti zlepšiť tvoje šance ešte pred tým, ako sa vôbec vyberieš zoznamovať sa s neznámymi ľuďmi a ženami a otvoríš prvýkrát ústa.

Chcem, aby si uspel a preto sa s tebou podelím o jednoduchú taktiku, vďaka ktorej ti aj tie najkrajšie ženy prídu úplne bežné a ty ich nebudeš pokladať za niečo viac – a nebudeš sa ich už viac báť.

Prezradím ti aj, akými spôsobmi môžeš zvyšovať svoje sebavedomie každý deň tak, aby si bol krásnymi ženami neotrasiteľný a na čom presne by si mal kedy pracovať, vďaka čomu budeš pre ženy od prvého momentu oveľa príťažlivejší.

Dozvieš sa 5 kľúčových problémov, ktoré chlapi pred zoznámením sa majú a 5 riešení, ako ich rýchlo prekonáš.

Pozrieme sa aj na tvoj výzor, image, obliekanie či prvý dojem. A ver mi, že sa začneš páčiť aj sám sebe!

majster reči Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje Majster reci 1

 

2. Modul “Otvor ústa bez strachu”

Odhalím ti môj presný systém krok za krokom, ako sa od zoznamovania bez slov prepracuješ, cez bežné konverzácie s hocijakými ľuďmi, až k baveniu sa s tými najkrajšími ženami – a hoci aj viacerými naraz.

Konečne pochopíš, aký je rozdiel medzi tým, čo si si o “oslovovaní” žien vďaka rôznym pickuperom či baličom myslel až doteraz a tým, ako to robia Majstri Reči.

Naučím ťa veľmi jednoduchý spôsob, ako sa môžeš zoznámiť so ženou v akejkoľvek situácii a spravíš to takým spôsobom, že obídeš akékoľvek jej obranné mechanizmy a do 15 sekúnd s ňou budeš flirtovať. Áno, aj to sa dá. A je to veľmi jednoduché.

Dozvieš sa 5 konceptov, vďaka ktorým sa pre teba stane začínanie konverzácií ultra jednoduché a prirodzené.

A prezradím ti tie najlepšie časy a miesta na zoznámenie a dám ti aj desiatky príkladov, ako a kde sa môžeš zoznámiť s novými ženami (a nie, nemyslím tým ulice, bary ani diskotéky).

 

3. Modul “Ako sa baviť so ženami”

Dozvieš sa, ako pokračovať po zoznámení sa a už nikdy sa nebudeš musieť strachovať, že by si nemal čo povedať. Vždy budeš presne vedieť, ako máš reagovať pohotovo a navyše vtipne. A stane sa to pre teba automatické a prirodzené.

Prezradím ti 20 nezvyčajných otázok, ktoré môžeš kedykoľvek počas rozhovoru vytiahnuť,  aby si rozprúdil medzi vami zaujímavú debatu, ktorá ju bude baviť a pri ktorej bude sršať nadšením.

Poviem ti niečo o Tajnej reči tela a akým spôsobom by si mal stáť či sedieť, keď sa bavíš so ženami. Len takáto malá drobnosť môže spôsobiť rozdiel v tom, ako ťa bude žena počas vášho rozhovoru vnímať.

Okrem iného sa s tebou podelím aj o to, aký je ten správny pomer medzi tým, koľko by si mal hovoriť ty a koľko ona a prečo je častá snaha chlapov zaujať ženy nie zrovna tým najšťastnejším riešením, keď s nimi chceš niečo riešiť.

majster reči Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje Majster reci 3

 

4. Modul “Vybuduj medzi vami spojenie”

Baviť sa so ženami je jedna vec, no rozumieť si na hlbšej úrovni, byť na jednej vlne a vyvolať v nej pocit, ako keby ťa poznala celý život, je vec druhá.

Vďaka tvojej novej schopnosti Aktívneho počúvania bude mať žena dojem, že jej rozumieš a že sa o ňu zaujímaš a taktiež vďaka nej už nebudeš musieť premýšľať, čo povieš ďalšie, pretože budeš presne vedieť, čoho sa máš chytiť.

Dozvieš sa, ako na základe jej správania či správne položených otázok zistíš, či je introvertka alebo extrovertka a ako by si k nej mal podľa toho pristupovať a čo na každú z nich najlepšie funguje (a nemusí to byť na prvý pohľad zrejmé).

Prezradím ti, ako môžeš pracovať s jej emóciami, aby si non-stop udržiaval jej pozornosť a dokázal si sa s ňou baviť pokojne aj hodiny – a ona hltala každé tvoje slovo.

 

5. Modul “Flirtovanie a Zvádzanie”

Naučím ťa používať tvoj hlas ako mocnú zbraň, keď príde na zvádzanie žien. Prezradím ti, ako s ním pracovať, kedy rozprávať hlasnejšie, kedy zas naopak tichšie a ako iba tón tvojho hlasu môže pre ňu znieť ako vábenie sirény.

Prezradím ti, ako byť sexuálny a ako si ženy doberať a podpichovať ich tak, aby si v nich vyvolával príťažlivosť, záujem a samé s tebou následne flirtovali. Už len toto samotné znamenalo v mojom živote vo vzťahu k ženám totálny obrat z “iba kamaráta” na “niečo na ňom je” – a to nemusíš byť vôbec jej typ.

Spôsobov, ako získať jej kontakt je na internete mnoho, no ja ti prezradím ten najúčinnejší a najefektívnejší, vďaka ktorému nebude mať žiadne pochybnosti, že by ti číslo na seba nedala – a keď to spravíš dobre, tak ti ho bude chcieť dať dávno pred tým, ako si ho vôbec vypýtaš.

A kedy, kde a na akých miestach by si sa jej mal správne dotýkať, aby ťa nebrala buď iba ako kamaráta, s ktorým nebude nikdy nič riešiť, alebo naopak ako úchyla, ktorý si až príliš dovoľuje – a hádaj čo, ani s takým nebude nič riešiť.

majster reči Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje Majster reci 5

 

6. Modul “Vášnivé rande zakončené bozkom

V tomto poslednom module sa dozvieš Techniku neodmietnuteľného pozvania, vďaka ktorej ju následne zavoláš von spôsobom, ktorý bude môcť len ťažko ignorovať a zvýšiš si tak šance, že ti povie svoje “áno”. Už teda žiadne dumanie nad tým, ako ju niekam zavolať.  Dostaneš jasný koncept a štruktúru ako na to.

Dám ti tie najlepšie tipy na rande, kedy a kam ju zavolať, aby si bol originálny a zvýšil si si šance, že naň bude myslieť ešte dlho po tom, ako ste sa rozlúčili a bude si to chcieť zopakovať.

A prezradím ti môj systém 100 % úspešnosti pobozkania bez odmietnutia, vďaka ktorému sa už nikdy nebudeš musieť strachovať, či ju môžeš pobozkať. Vďaka signálom, ktoré ti žena vysiela, keď sa o teba zaujíma, ti bude všetko jasné. A tebe bude stačiť už len nakloniť sa k nej a…

No a aby si si nemyslel, že týmto to všetko končí, tak ťa ešte budem musieť varovať pred 5 vecami, ktoré nesmieš spraviť po tom, ako vaše stretnutie skončí. Inak si odpáliš svoje šance, aj keď všetko do toho momentu prebiehalo skvele a ty si si myslel, že už je len krôčik do jej nohavičiek…

Je toho dosť, však? A toto je len TRETINA z toho, čo sa všetko vo vnútri dozvieš.

A nezaberie ti to viac ako 15 minút denne. Tak som to všetko starostlivo rozvrhol.

 

Každý modul má:

 • Úvodné video – kde sa dozvieš presnejšie, čo v danej časti kurzu budeme spolu prechádzať.
 • Videá s obsahom – v každom module sa nachádza niekoľko videí nabitých obsahom a mojím jedinečným know-how, ktoré som za roky nazbieral.
 • Myšlienková mapa, text a audio – pod každým videom nájdeš myšlienkovú mapu, v ktorej máš všetko podstatné, textový prepis a taktiež aj mp3 nahrávku, aby som ťa mohol sprevádzať aj na tvojich cestách. Je na tebe, ktorú z foriem si na „štúdium“ vyberieš.
 • Akčné kroky – celým kurzom ťa vediem akoby „za ručičku“ a získaš odo mňa konkrétne kroky, čo máš kedy robiť, aby si si odniesol maximum.
 • Pracovný zošit – Teória je jedna vec, no prax druhá. Preto som pre teba na konci každého modulu pripravil aj pracovný zošit, ktorý ti všetko pomôže rýchlo zapracovať do praxe.
 • Komentáre – ak ti bude niečo nejasné, môžeš sa v komentároch pod videami pýtať a ja ti prednostne odpíšem.
 • Zhrnutie – špeciálne záverečné video, v ktorom ti zhrniem celý modul, aby si mal všetko pokope a utvrdil si dôležité informácie.
 • Záver a čo ťa čaká ďalej – video, v ktorom ti ukážem, na čo sa môžeš tešiť v ďalšom module.

 

Ku kurzu získaš aj tieto bonusy

bonus majster reči Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje bonus 1260057 640 300x300

Navyše mám pre teba pripravených niekoľko extra bonusov a verzií kurzu, ktoré celú jeho hodnotu a prínos pre teba niekoľkonásobne navýšia.

Chcem totiž, aby si mal k dispozícii všetko, čo budeš potrebovať a čo ti pomôže dosiahnuť výsledky, po akých u žien túžiš čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

 

K prémiovému kurzu Majster reči 2 odo mňa získaš aj tieto úžasné BONUSY: 

BONUS #1: Balíček 5x MEGAŤAHÁK 101 v hodnote 235 €

Je to súbor 5 dokumentov plných praktických ukážok a konkrétnych nápadov, ktoré môžeš OKAMŽITE u seba začať využívať.

Nájdeš tam tipy, ako zvýšiš svoje sebavedomie a budeš si viac veriť v akejkoľvek situácii, aby si začal vidieť príležitosti začať konverzáciu na každom kroku.

Pripravil som pre teba otázky, ktoré môžeš ženám dávať, aby si rozprúdil debatu zaujímavým smerom. Tipy, ako môžeš spraviť vaše prvé (a ďalšie stretnutia) skvelým, aby sa chcela stretnúť s tebou znovu.

Prezradím ti, čo žena zvykne robiť, keď sa jej páčiš a na základe toho môžeš so 100 % istotou smerovať k bozku, sexu či vzťahu. Lebo budeš podľa jej činov vedieť, že to tak chce.

 

BONUS #2: 2 hodinové webináre so Silviom Michalom a Radovanom Jenčíkom v hodnote 97 €

Vo webinároch sa dozvieš ďalšie rozširujúce veci v rámci bavenia sa so ženami, ktoré pôjdu ešte viac do hĺbky.

Silvio ti prezradí tie najlepšie techniky, ako byť zábavnejším a ako používať humor, aby sa ženy pri tebe bavili, skvele cítili a nevedeli sa nabažiť tvojej prítomnosti.

A Radovan sa s tebou podelí o techniky, vďaka ktorým žena spraví to, čo chceš ty – a pri tom si bude myslieť, že to sama tak chcela – a ako ju pomocou psychológie získaš na svoju stranu.

 

BONUS #3: 30 Analýz konverzácií v hodnote 247 €

A teraz sa podrž. Tretí bonus schová oba predchádzajúce do vrecka a možno aj celý kurz Majster Reči 2.

Ako by sa ti páčilo, keby si mohol vidieť ponad moje plece, keď som sa bavil so ženami? Čo som im presne povedal, ako na to reagovali, ako som na to reagoval ja…

Keby si videl momenty, ako som s nimi začal flirtovať, ako som začal využívať sexuálne obrazy či získal som od nich kontakt a presne by som ti zanalyzoval, čo a ako a prečo som spravil a naučil ťa tak myslieť úplne inak.

Každý jeden detail, každé jedno slovo. Od prvého “Ahoj” až po získanie jej kontaktu, dohodnutie si rande a dokonca až po sexuálne fantázie, ktoré si chceli naplniť čo najskôr.

Dal som pre teba dokopy 30 mojich najlepších rozhovorov so ženami, ktoré som s nimi viedol na Pokeci, Badoo, Skype či Facebooku a ktoré môžeš využiť ako inšpiráciu pre svoje rozhovory.

A to nemusí byť vôbec na internete. Presne tie isté pravidlá platia aj keď sa s nimi bavíš osobne. Predstav si to ako prepis rozhovoru tvárou v tvár.

 

ŠPECIÁLNY BONUS: Praktické ukážky rozhovorov so ženami

Úplne nový nadupaný bonus v hodnote 497€, v ktorom nájdeš praktické ukážky rozhovorov so ženami. Ukážem ti techniky rozhovorov, ktoré učím v kurze (napríklad metóda nekonečného rozhovoru).

 

Páči sa ti to?

Keby ti všetko toto konečne prinieslo do tvojho života viac žien, viac sexu a ten skvelý pocit, ktorý zo seba budeš mať, že sa môžeš úplne bez stresu baviť a randiť s tými najkrajšími ženami, flirtovať s nimi a užívať si ich záujem a nenásytné pohľady… Stálo by ti to za to?

A keby si vďaka tomuto všetkému už nikdy nemusel zažívať ten nepríjemný pocit, nervozitu a strach, keď máš prísť za neznámou ženou a niečo jej povedať a nemusel by si si zažívať tie nekonečné výhovorky a odmietnutia, že má priateľa, nikoho momentálne nechce a ty si len jej dobrý kamarát…

Čo by si bol ochotný pre to spraviť, aby si sa toho navždy zbavil?

Asi by si dal za to čokoľvek, však?

Vieš si predstaviť, aké to je byť chlapom, ktorý si môže vyberať?

Ktorého ženy samé naháňajú a chcú s ním tráviť svoj čas?

Ktorý si vyberie, s ktorou sa chce baviť, s ktorou chce randiť a s ktorou chce skončiť v posteli či vo vzťahu?

A ktorý je natoľko sebavedomý, že zažíva úspechy vo všetkých oblastiach života a nie len u žien?

Toto všetko je pre teba s Majstrom Reči 2 možné.

Ideš do toho? Pozri si toto >>

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Prečítaj si aj ďalšie články v sérii:

 1. článok: Kedy sa zoznámenie so ženou stane pre ňu nezabudnuteľné?
 2. článok: Náhľad do členskej sekcie Majster Reči 2: Toto všetko obsahuje
 3. článok: [Majster Reči] Je to pre teba?
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »