Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje

0

náhľad-členská-sekcia-online-hra online hra Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje n h ad  lensk  sekcia online hra 300x174Si zvedavý, čo sa stane, keď si kúpiš jeden z prémiových kurzov a dostaneš prihlasovacie údaje na svoj email? Túžil si niekedy vidieť aspoň náhľad do členskej sekcie? 

Zaujímalo ťa niekedy, ako vyzerá online kurz Online hra 3, Kamarát taky rád 2 alebo Majster reči 2 z vnútra?

Chceš vidieť, ako to vyzerá na druhej strane?

Dnes som si pre teba pripravil špeciálny obsah.

Je to môj darček, no nerobím dnešný príspevok len tak nezištne. Nikto predsa nechce kupovať mačku vo vreci. Ani ja nie. Chcem prísť do obchodu a pozrieť si ten nový počítač zblízka, ošahať si ho, kým sa ho rozhodnem kúpiť.

V dnešnom videu ti ukážem, ako to vyzerá za oponami súkromnej členskej sekcie prémiového kurzu Online hra 3.

Uvidíš, čo sa stane, keď si kurz kúpiš a dostaneš svoje prihlasovacie údaje… Ba čo viac!

Odhalím dokonca aj to, čo sa nachádza v jednotlivých moduloch kurzov a aké bonusy dostane môj klient ku samotnému kurzu.

Tešíš sa tak veľmi ako ja?

Poďme na to!

 

Pozri si exkluzívny náhľad do členskej zóny kurzu Online hra 3

V momente, keď kurz získaš, ti odosielame na tvoj email prihlasovacie údaje do súkromnej členskej sekcie kurzu. Tam na teba čaká nadupaný obsah pekne pokope.

Hneď po prihlásení uvidíš Nástenku. Tá slúži na zhrnutie všetkého, čo v kurze je. Na nástenke vidíš zoznam všetkých modulov, všetkých bonusov a ďalšie dôležité informácie.

Ešte pred tým, ako sa pustíme s chalanmi v kurze do konkrétnej témy online balenia, mám pre nich prichystanú sekciu „Ako začať“. Tam ti v krátkom videu ukážem, ako z kurzu vyťažiť maximum.

Ako si robiť poznámky, ako efektívne prechádzať materiály, ako používať moje rady v praxi… Jednoducho, hneď na úvod ti prezradím všetko potrebné, aby si z kurzu naozaj vyťažil čo najviac.

 

Čo obsahuje kurz?

Kurz Online Hra 3 je rozdelený do 6 modulov, ktoré sú naplánované počas 6-tich týždňov. Spolu je to viac ako 60 videí, čo je viac ako 10 hodín obsahu. Nehovoriac o bonusoch ;).

Každý modul som starostlivo naplánoval tak, aby jednotlivé podtémy na seba nadväzovali, a tým pádom tvoria perfektný súlad.

Poďme sa pozrieť na jednotlivé moduly:

 

1. modul „Neodolateľná osobnosť“

Online hra 3 moduly online hra Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 12

Tento modul sa zameriava na teba. Pretože nie je dôležité len to, čo im píšeš, ale predovšetkým, kto sa skrýva za obrazovkou a ako žene píšeš. Nezabudni, tá najsexi časť teba je tvoj mozog a tvoja osobnosť.

Pochopíš, čo ženy na chlapoch priťahuje a začneš myslieť ako chlap, s ktorým sa ženy CHCÚ stretnúť. Pretože im je ukradnuté, ČO presne píšeš, im ide o to, KTO im to píše a aký majú pri ňom pocit.

To je to najväčšie tajomstvo.

Hneď ako prvú vec ťa naučím 10 nevyhnutných zmien v tvojom myslení, aby si sa stal chlapom, s ktorým sa ženy túžia baviť a ktorého túžia stretnúť.

Zistíš, Ako priťahovať lepšie a kvalitnejšie ženy, a dostaneš sa do pozornosti aj tých, ktoré by doteraz po tebe ani nepozreli.

Dozvieš sa, Ako by si mal vystupovať na Facebooku, aby si zbytočne neodrádzal ženy, keď sa pozrú na tvoju nástenku a profil.

No a mimo iného pochopíš, Čo presne ženy na mužoch priťahuje a ako im to môžeš dať práve ty – aj keď si si o sebe doteraz nemyslel, že by ťa ženy mohli chcieť.

 

2. modul „Precízna príprava“

Tento modul je stále o tebe. Ešte ťa nepustím k písaniu. Veď sa aj hovorí, ťažšie na cvičisku, ľahšie na bojisku. Sám som si vyskúšal, že sa treba najprv dobre pripraviť, a potom to pôjde lepšie.

Ukážem ti, ako si vytvoríš svoj vlastný príťažlivý profil a aké fotky by si si mal vybrať, aby z neho vyžarovala charizma, tajomno a túžba dozvedieť sa o tebe viac a ísť s tebou von.

No a častokrát ti vďaka takémuto príťažlivému profilu napíšu (aj tie krásne a žiadané) ženy samy.

Prezradím ti, aké triky používajú ženy na zoznamkách, aby vyzerali o 10 kg ľahšie či 8 najčastejších znakov toho, že sa jedná o FAKE užívateľku, a ty tým pádom nebudeš musieť zbytočne strácať čas a energiu s niekým, kto reálne ani neexistuje alebo sa snaží vyzerať inak, ako v skutočnosti.

Odhalím ti, ako ja vyhľadávam ženy, ktorým napíšem na Pokeci, Badoo či Facebooku a tipy, ako z týchto sietí vyžmýkaš čo najviac. Ich najväčšie vychytávky a zlepšováky, ktoré ti pomôžu v ešte jednoduchšom zoznamovaní sa a stretávaní žien.

A ako si tieto ženy rozdelíš metódou A/B zoznam tak, aby si si nepokazil tie kvalitné a zaujímavé ženy a neodpálil si u nich šance dopredu, ale aby si si bol viac ako istý tým, že keď im už napíšeš, tak ti aj odpíšu.

Ok, čo potrebuješ ďalšie na to, aby sa s tebou chceli ženy stretnúť?

online hra Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje mu i sa rozpr vaj  pracuj ci mu i po  ta  600 x 400

 

3. modul „Písanie správ“

Po tom ako vybuduješ svoju neodolateľnú osobnosť a pripravíš sa na úspech pochopením princípov, čo ženy na chlapoch priťahuje, ťa v 3. module naučím, AKO a O ČOM si so ženami písať.

Hneď v úvode ti ukážem princíp neodolateľnej prvej správy, ktorým som docielil to, že na moje úvodné správy reagovalo viac ako 50 % žien bez toho, aby ma upodozrievali, že som takú istú správu poslal aj iným či už takú správu dostala od iného chlapa.

Ktoré konkrétne dni a ktoré hodiny je ten najlepší čas, aby si písal správy, čím ušetríš veľa času a energie a budeš mať od žien oveľa lepšie reakcie.

Presne ti popíšem, ako sa s ňou baviť po tom, čo ti odpísala, aby tvoje konverzácie mali šťavu a nikdy sa ti už nestalo, že by si musel rozmýšľať nad tým, čo jej máš napísať ďalšie.

A bude úplne jedno, či ti odpisuje iba smajlíky, jednoslovne či neodpisuje ti vôbec, pretože ťa vyzbrojím jednoduchou taktikou, ako ju môžeš aj po takomto nezáujme dostať.

 

4. modul „Namotávanie“

Už ide do tuhého. Poviem ti, ako sa jej dostaneš do hlavy a udržíš si aj jej pozornosť spomedzi všetkých, čo sa ju budú snažiť zaujať.

Pretože otázkou nie je, či sa nájde okrem teba niekto iný. Ale KEDY.

Preto ťa naučím, ako si ju doberať a podpichovať ju a ako ju udržiavať v emocionálnom kolotoči, aby neustále myslela iba na teba.

A konečne ti prezradím riešenie na jednu z najčastejších otázok chlapov pri online balení, a to metódu otočenia kariet, ktorou docieliš to, aby žena prvá písala tebe a zaujímala sa o teba.

online hra Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje office 620822 640

 

5. modul „Volanie a SMS“

Tento modul sa celý do hĺbky zaoberá komunikáciou mimo internetu. Chcel by si mať na ňu číslo, volať si s ňou a esemeskovať? Tak presne v tomto module sa to dozvieš :).

Prezradím ti, ako z nevinného písania získaš jej číslo či Facebook a moju metódu neodmietnuteľného pozvania na stretnutie, aby sa už viac nemohla vyhovárať a odmietnuť ťa.

Dozvieš sa princípy správneho telefonovania s dievčaťom a 8 vecí, ktoré potrebuješ vedieť, než zdvihneš telefón a zavoláš jej.

Poviem ti, kedy je najlepší čas na váš prvý telefonát a 4 krokový systém, ako sa s ňou baviť po telefóne tak, aby si si s ňou následne dohodol stretnutie.

Vysvetlím ti, ako mať v telefóne sexy a neodolateľný hlas, aby ťa počúvala rada a na tvoj hlas myslela ešte dlhé hodiny po tom, ako zložíš telefón.

A dám ti znenie 10 sms správ, ktoré vzbudia v nej záujem, vzrušenie, zvedavosť, tajomno a bude na teba celý deň myslieť.

 

6. modul „Vášnivé rande“

V tomto záverečnom a najdôležitejšom module ťa pripravím na to, ako sa presunieš z „iba písania a volania si“ na vášnivé stretnutie plné dotykov, bozkov a nadržaných pohľadov a predstáv.

Prezradím ti ten najlepší deň na prvé stretnutie, aby si dal ženám najavo, že nie si tu len pre ne a nie si zúfalec, ktorý môže kedykoľvek sa jej zachce.

Pretože ak si pripravený hodiť všetko za hlavu a stretnúť sa s ňou… Tak jej tým podvedome ukazuješ, že nemáš vlastný život a ona ťa vlastní. A to ju baviť nebude.

Poviem ti 3 moje najobľúbenejšie miesta, kde by si mal ženu vziať, aby si sa odlíšil od všetkých ostatných, ktorí ju už volali von a nezakončili rande ani len bozkom.

Upozorním ťa na 20 vecí, na ktoré si dávaj pri prvom stretnutí pozor, o čom by si sa mal s ňou baviť a ako by si sa mal správať, aby si od nej získal bozk už na prvom stretnutí. A toto je veľmi silné.

O čom by si sa s ňou mal baviť na začiatku stretnutia, aby si prelomil ľady neistoty a napätie, ktoré tam na začiatku panuje a čomu presne by si sa mal vyhnúť na konci rande, aby si to celé nepokašlal tesne pred cieľom.

Dozvieš sa aj presný postup, ako a kde sa jej dotýkať od prvého momentu, aby sa už nevedela dočkať, kedy ju konečne pobozkáš.

Na záver, kedy je ten správny čas na následné zavolanie a ako by si sa mal správať po prvom rande, aby si neskončil iba ako jej kamarát, ale aby si z nej spravil svoju priateľku, milenku či kamarátku s benefitmi. A výber bude iba na tebe.

Fu, je toho dosť, však? A toto je asi len TRETINA z toho, čo všetko sa vo vnútri dozvieš. A pamätaj – nezaberie ti to viac ako 15 minút denne. Tak som to všetko starostlivo rozvrhol.

 

Každý modul má:

 • online hra Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje Sni mka obrazovky 2016 07 30 o 13Úvodné video – kde sa dozvieš presnejšie, čo v danej časti kurzu budeme spolu prechádzať.
 • Videá s obsahom – v každom module sa nachádza 8 videí nabitých obsahom a mojim jedinečným know-how, ktoré som za roky nazbieral.
 • Komentáre – ak ti bude niečo nejasné, môžeš sa v komentároch pod videami pýtať a ja ti prednostne odpíšem.
 • Akčné kroky – celým kurzom ťa vediem akoby „za ručičku“ a získaš odo mňa konkrétne kroky, čo máš kedy robiť, aby si si odniesol maximum.
 • Pracovný zošit – Teória je jedna vec, no prax druhá. Preto som pre teba na konci každého modulu pripravil aj pracovný zošit, ktorý ti všetko pomôže rýchlo zapracovať do praxe.
 • Zhrnutie – špeciálne video, v ktorom ti zhrniem 8 videí, aby si mal všetko pokope a utvrdil si dôležité informácie.
 • Záver – video, v ktorom ti ukážem, na čo sa môžeš tešiť v ďalšom module.

Pod každým videom nájdeš aj MP3 záznam, myšlienkovú mapu a text k videu. Ty sám si môžeš vybrať, v akej forme chceš mať obsah z kurzu.

 

Ku kurzu získaš aj tieto bonusy

bonus online hra Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje bonus 1260057 640 300x300

Navyše mám pre teba pripravených niekoľko extra bonusov, ktoré celú jeho hodnotu a prínos pre teba niekoľkonásobne navýšia.

Chcem totiž, aby si mal k dispozícii všetko, čo budeš potrebovať a čo ti pomôže dosiahnuť výsledky, po akých u žien túžiš, čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

Ku kurzu odo mňa dostaneš:

 • BONUS #1 – 30 Analýz konverzácií

Ako by sa ti páčilo, keby si mohol vidieť ponad moje plece, keď som sa bavil so ženami. Čo som im presne povedal, ako na to reagovali, ako som na to reagoval ja.

Keby si videl momenty, ako som s nimi začal flirtovať, ako som začal využívať sexuálne obrazy či získal som od nich kontakt a presne by som ti zanalyzoval, čo a ako a prečo som spravil a naučil ťa tak myslieť úplne inak. Každý jeden detail, každé jedno slovo.

Od prvého “Ahoj” až po získanie jej kontaktu, dohodnutie si rande a dokonca až po sexuálne fantázie, ktoré si chceli naplniť čo najskôr.

Dal som pre teba dokopy 30 mojich najlepších rozhovorov so ženami, ktoré som s nimi viedol na Pokeci, Badoo, Skype či Facebooku a ktoré môžeš využiť ako inšpiráciu pre svoje rozhovory. A to nemusí byť vôbec na internete.

Presne tie isté pravidlá platia, aj keď sa s nimi bavíš osobne. Predstav si to ako prepis rozhovoru tvárou v tvár. Všetky tieto konverzácie stoja bežne 247 €, no ty ich budeš môcť získať v rámci kurzu Online Hra 3 ako jej súčasť úplne zdarma.

 • BONUS #2 – MEGA ŤAHÁK 101

Uvedomujem si, že chceš vidieť aj konkrétne vety, ktoré ti pomôžu naštartovať rozhovor, alebo čo máš žene presne napísať, aby si posunul konverzáciu ďalej v momente, keď sa zasekneš. A ako nakoniec zistíš, či má o teba záujem aj viac ako o kamaráta a ako zvládneš rande s ňou.

Preto som pre teba pripravil prémiový dokument MEGA ŤAHÁK 101, kde sa dozvieš 101 Úvodných správ, ktorými sa môžeš inšpirovať a odhalím ti, čo všetko je možne napísať ženám ako prvú správu.

Ďalej 101 otázok, ktoré sa jej môžeš počas rozhovoru alebo na stretnutí spýtať, aby ti nikdy nedošli témy a ty si mal vždy čo povedať.

A dám ti aj 101 signálov záujmu, ktoré ti žena vysiela a čo presne ti dáva najavo, keď sa jej páčiš a má o teba záujem. To vieš, aby si vedel, kedy ju môžeš pobozkať.

A odovzdám ti aj 101 tipov na skvelé rande, aby sa chcela s tebou stretnúť znovu a pokračovať na ďalšiu métu.

 • BONUS #3 – Metóda sexuálnych obrazov

A to nie je všetko, čo odo mňa získaš. Čo by si povedal na kompletný prístup aj k mojej tajnej zbrani Metóde sexuálnych obrazov, vďaka ktorej sa budete so slečnou bozkávať na prvom stretnutí a maximálne na druhom stretnutí skončíte v posteli.

To by bolo, čo? Už žiadne nekonečné vypisovanie či kávičkovanie. To celé rovno preskočíte.

Celá Metóda sexuálnych obrazov stojí bežne 97 €, no ty ju odo mňa získaš v rámci Online Hry 3 úplne zdarma.

online hra Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje predohra sex vyzliekanie sa p r poste  600 x 400

 

Ideš do toho?

Len si predstav, aké to bude, keď pri prechádzaní Facebooku, Pokecu, Badoo, Tinderu, Snapchatu či kdekoľvek inde zbadáš ženu, ktorá sa ti zapáči a ty jej bez akéhokoľvek rozmýšľania napíšeš správu, ktorej nebude môcť odolať.

Budeš sa s ňou následne baviť s úplnou ľahkosťou od prvého momentu, ako ti odpíše.

Budeš presne vedieť, čo máš písať a na čo sa máš pýtať, aby sa cítila skvele a mala o teba záujem.

Budeš s ňou vedieť flirtovať, doberať si ju a roziskríš jej oči za obrazovkou.

Bude sa chcieť s tebou baviť pokojne aj hodiny.

A na konci tohto všetkého sa s tebou bude chcieť stretnúť a bude ťa chcieť aj sama pobozkať.

Avšak TY sa rozhodneš, či to tak chceš a či ťa zaujala aj niečím viac okrem svojej krásy.

Vieš si predstaviť, aké to je byť chlapom, ktorý si môže vyberať? 

S ktorým ženy flirtujú a chcú s ním tráviť svoj čas?

Ktorý si vyberie, s ktorou sa chce baviť, s ktorou chce randiť a s ktorou chce skončiť v posteli či vo vzťahu?

A ktorý je natoľko sebavedomý, že zažíva úspechy vo všetkých oblastiach života a nie len u žien?

Toto všetko je pre teba s Online Hrou 3 už dnes možné. 5 rokov vyvíjania kurzu, vyše 350 chlapov, ktorí to už majú za sebou a vyšliapaná cesta pre teba.

Ideš do toho?

Skvelé.

Buď iný a zaboduj v online svete

Objav tajomstvo stretávania sa so ženami cez internet. Nájdeš v ňom návod, ako zaujať ženu v online priestore. Chceš mať 3-krát viac stretnutí s babami za mesiac a za polovičný čas ako doteraz? Klikni sem a dozvieš sa viac.

 

Prečítaj si ďalšie články v sérii:

 1. článok: Ako vystupovať na internete, aby si nevyzeral ako blbec (toto nerob)

2. článok: Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje

3. článok: [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3564 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.