Kam chceš ísť?

0

Predstav si, že máš mapu a vieš presne, kde sa v tomto momente nachádzaš. Vieš, kde je tvoj východzí bod, teda aká je tvoja hodnota. 

Vieš, že sa potrebuješ pohnúť z miesta, no nevieš, kam by si chcel presne ísť. Je ti to jedno. Hlavne, nech niekam ideš. Nech si v pohybe. A tak sa vydáš na svoju cestu.

 

Kam to bude

cieľ Kam chceš ísť? taxi 300x200Zavoláš si taxík, nasadneš a šofér sa ťa pýta: „Kam to bude?“

„To je jedno, choďte,“ odpovieš mu ležérne.

„Ale, pane, kam chcete ísť? Kam vás mám hodiť?“ reaguje taxikár zaskočene.

„Nepočujete? Choďte!“ zvýšiš na neho hlas.

Taxikár mykne plecami, je ticho a ide. Chvíľu jazdí hore-dole po meste, pretože nevie, kam chceš ísť. Na taxa­metri zatiaľ naskakujú vyššie a vyššie cifry.

Už ho to prestáva baviť, tak prej­de cez celé mesto na druhú stranu na svoj obľúbený flek, z ktorého je fantastický výhľad, zastaví a zahlá­si: „Sme tu.“

Ty celý natešený v očakávaní vystúpiš z auta, rozh­liadneš sa a o chvíľu ti zamrzne úsmev na tvári. „Ale, sem som nechcel ísť. Kam ste ma to doviezli? Okamžite ma vezmite preč!“ začneš na neho kričať.

„Ok, povedzte mi, kam chcete ísť a ja vás tam rád vezmem,“ nevzdáva to ešte taxikár.

„Choďte! Tu nechcem byť,“ naliehaš a naznačuješ mu, nech ťa už odtiaľto vezme preč. A tak taxikár mykne plecami a vezme ťa preč. Ty predsa platíš tú cestu, nie on…

 

Nie je ti to trochu povedomé?

Častokrát v našom živote aj vieme, kde sme, no netušíme, kam sa chceme dostať.

cieľ Kam chceš ísť? thumb4 6 300x169Vieme iba, že niekam, kde bude „dobre“. Kde bude „lepšie“ ako tam, kde sme teraz. Ale je nám to v podstate jedno.

A potom pracujeme na snoch niekoho druhého (zamestnávateľ), ideme tam, kde chcú ostatní (rodičia), alebo riešime ženy, s ktorými nemáme byť a nie sú pre nás vhodné a celá táto cesta nás vyjde nakoniec poriadne draho.

Čas zatiaľ beží. Stojí ťa to veľa energie a nakoniec aj peňazí a ty si stále tam, kde si bol na začiatku. Len starší a nasranejší.

Vidíš sa v tom?

Pozri, vedieť, čo chceš ohľadom žien, životného štýlu a peňazí dosiahnuť, je 2. z 5 kľúčových krokov k tomu, aby si získal svoju vysnívanú ženu, život a príjem.

 

Dovoľ mi pomôcť ti a viesť ťa

Chceš vedieť, čo môžeš konkrétne spraviť preto, aby si aj ty bol vyskohodnotným chlapom po všetkých stránkach a ženy, ktoré chceš, mali o teba záujem aj do dlhodobého vzťahu?

Ako prvý krok a skvelý základ ti odporúčam moju knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

Chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si pripravený na sebe makať? Možno si sa dostal do bodu, kedy nevieš, čo robiť ďalej, potrebuješ pomôcť a pripúšťaš, že sám to nezvládneš.

Rád ti podám pomocnú ruku.

Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0, v ktorom ťa prevediem cez vyše 33 online kurzov doslova za ručičku a ukážem ti, ako sa môžeš aj ty stať vysokohodnotným chlapom tým, že ovládneš 3 dôležité oblasti Ženy, Životný štýl a Peniaze a popri tom získaš svoju vysnívanú ženu.

No najprv si pozri webinár Z D A R M A, na ktorom ti odhalím ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného.

Klikni sem, pozri si webinár a následne vstúp do Premium klubu CHLAPOV 2.0

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »