Ako rozoznať nevhodné ženy a nestrácať s nimi čas

0

Je jedno koľko žien spoznáš, pokiaľ nevieš, akú ženu vôbec hľadáš.

Predstav si, že máš mapu a vieš presne, kde sa v tomto momente nachádzaš. Vieš, kde je tvoj východzí bod, teda aká je tvoja hodnota.

 

Kam to bude?

Ako rozoznať nevhodné ženy a nestrácať s nimi čas taxi 300x200Vieš, že sa potrebuješ pohnúť z miesta, no nevieš, kam by si chcel presne ísť. Je ti to jedno. Hlavne, nech niekam ideš. Nech si v pohybe. A tak sa vydáš na svoju cestu.

Zavoláš si taxík, nasadneš a šofér sa ťa pýta: „Kam to bude?“

„To je jedno, choďte. Odvezte ma odtiaľto preč, nechcem tu už byť,“ povieš mierne naštvane.

„Ale, pane, kam chcete ísť? Kam vás mám hodiť?“ reaguje taxikár zaskočene.

„Nepočujete? Choďte!“ zvýšiš na neho hlas. Taxikár mykne plecami, je ticho a ide. Chvíľu jazdí hore-dole po meste, pretože nevie, kam chceš ísť. Na taxa­metri zatiaľ naskakujú vyššie a vyššie cifry.

Už ho to prestáva baviť, tak prej­de cez celé mesto na druhú stranu na svoj obľúbený flek, z ktorého je fantastický výhľad, zastaví a zahlá­si: „Sme tu.“

Ty celý natešený v očakávaní vystúpiš z auta, rozh­liadneš sa a o chvíľu ti zamrzne úsmev na tvári. „Ale, sem som nechcel ísť. Kam ste ma to doviezli? Okamžite ma vezmite preč!“ začneš na neho kričať.

„Povedzte mi, kam chcete ísť a ja vás tam rád vezmem,“ nevzdáva to ešte taxikár.

„Choďte! Tu nechcem byť,“ naliehaš a naznačuješ mu, nech ťa už odtiaľto vezme preč. A tak taxikár mykne plecami a vezme ťa preč. Ty predsa platíš tú cestu, nie on…

 

Nie je ti to trochu povedomé?

Častokrát v našom živote aj vieme, kde sme, no netušíme, kam sa chceme dostať.

Ako rozoznať nevhodné ženy a nestrácať s nimi čas tanec par romantika laska 300x200Vieme iba, že niekam, kde bude „dobre“. Kde bude „lepšie“ ako tam, kde sme teraz. Ale je nám to v podstate jedno.

A potom pracujeme na snoch niekoho druhého (zamestnávateľ), ideme tam, kde chcú ostatní (rodičia), alebo riešime ženy, s ktorými nemáme byť a nie sú pre nás vhodné a celá táto cesta nás vyjde nakoniec poriadne draho.

Čas zatiaľ beží. Stojí ťa to veľa energie a nakoniec aj peňazí a ty si stále sám. Si teda tam, kde si bol na začiatku. Len starší a nasranejší.

Je ti to povedomé?

Chceš vedieť, ako od prvého momentu rozoznať nevhodné ženy, s ktorými nemáš strácať čas a priťahovať rovno tie najlepšie do vzťahu s tebou?

Chceš vedieť, ako priviesť do svojho života zástup nových žien s minimom úsilia a času, z ktorých si budeš môcť ty vyberať, aby si nakoniec získal tú svoju vysnívanú ženu?

Tak sprav všetko pre to, aby si bol na živom vysielaní ZDARMA (v utorok 2. 3. o 19:00), na ktorom ti odhalím ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného.

Klikni sem a chyť si TERAZ svoje miesto na živom vysielaní, ktoré bude v utorok 2. 3. o 19:00 »

Na živom vysielaní sa dozvieš:

  • Tajomstvo #1: Ako byť príťažlivým a zaujímavým pre ženu, ktorú chceš, aj keď nevyzeráš ako model a nemáš milióny na účte.
  • Tajomstvo #2: Ako priviesť do svojho života zástup nových žien s minimom úsilia a času, z ktorých si budeš môcť ty vyberať.
  • Tajomstvo #3: Ako od prvého momentu rozoznať nevhodné ženy, s ktorými nemáš strácať čas a priťahovať rovno tie najlepšie do vzťahu s tebou.

POZOR! Záznam nebude… Okrem toho chystám pre teba aj prekvapenie, teda iba ak prídeš.

Teším sa na teba. Bude to paráda!

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.