Ako ostať zapálený pre hru – napriek zlyhaniam a “prehrám”

0

ako-zostat-zapapeny-pre-hru zlyhanie a prehra Ako ostať zapálený pre hru - napriek zlyhaniam a “prehrám” ako zostat   zapa  peny   pre hruOdmietnutie bolí, správne? Správne.

A rovnako bolí každý iný neúspech, zlyhanie či prehra.

Vec sa má ale takto:

Ak chceš byť v balení úspešný, ak chceš komunikovať sebavedomo, ak chceš zbaliť TO dievča (o ktorom iní len snívajú)…

MUSÍŠ tie zlyhania prekonať.

Pretože iba tak sa dostaneš k úspechu.

Avšak, ty ich potrebuješ nielenže prekonať, ale zároveň ostať entuziastický – i napriek nim. Zachovať si zápal pre „hru“, neprestať sa snažiť a pokračovať na ceste k úspechu – bez ohľadu na bolesť, ktorá príde (a ona príde).

V opačnom prípade nevytrváš…

Neostaneš v “hre” dostatočne dlho na to, aby si dosiahol výsledky a zmenil svoj život.

Na druhú stranu – ak sa to naučíš, ak budeš ostávať entuziastický napriek zlyhaniam a prehrám, ak sa naučíš udržať sa motivovaný (bez ohľadu na okolnosti), získal si práve kľúč k úspechu.

Kľúč k úspechu nie iba vo vzťahoch, ale v živote celkovo – a vo videu nižšie ti ten kľúč dávam:

Teraz zober, čo si sa naučil a začni si užívať cestu NAPLNO – zaslúžiš si to!

Ak sa ti video páčilo a chceš vedieť, ako sa zoznámiť, dostať do postele atraktívne ženy a randiť s nimi, prakticky bez námahy, klikni na tento odkaz a pozri si videotréning “Pokročilé Princípy Príťažlivosti” (zdarma). Ukážem ti v ňom sériu enormne efektívnych princípov, ktoré ti v tom zaručene pomôžu.

Ďakujem ti za tvoju pozornosť – a lovu zdar!  😉

Ako prísť za ženou a čo jej povedať, aby si ju zaujal?

Pozri si video, v ktorom ti prezradím 100 % účinnú metódu, ako prísť za akoukoľvek krásnou ženou bez stresu, nervozity a strachu, že by ťa odmietla

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3422 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.