Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom

0

zoznámenie sa Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom AdobeStock 75841958 300x200Bol som s kamošmi v jeden piatok večer vonku v mojom obľúbenom klube v Nitre.

Objednali sme si drinky a postavili sme sa k jednému zo stolov, odkiaľ sme sledovali baby, ktoré prichádzali.

V tom sme ju všetci zbadali.

Nádherná mladá kočka, s ryšavými vlasmi, v červených obtiahnutých šatách s výstrihom a plnými prsiami v ňom, dlhých štíhlych nohách na vysokých opätkoch…

Proste v momente sa nám preliala krv z mozgu nižšie a vyplo nám hlavu.

 

Poznáš ten pocit?

Túžil som ju spoznať, no odohrávali sa u mňa všetky tie divné pocity, ako aj stovkykrát predtým.

Moje ruky sa začali potiť, vyschlo mi v hrdle, mal som stiahnutý žalúdok a stál som tam prikovaný ako stĺp.

Mal som o sebe pochybnosti a nevedel som, čo by som jej povedal.

A čím dlhšie som rozmýšľal, tým sa mi chcelo ísť za ňou menej a nakoniec som opäť nič nespravil. Poznáš ten pocit?

 

Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom

zena v cervenych satach, zena v bare, krasna zena zoznámenie sa Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom AdobeStock 182261679 300x200

V tom som videl kráčať kamaráta k nej. Toho, o ktorom by som to vôbec nepovedal!

Nebol ani krajší, ani bohatší, ani úspešnejší od nás. Skôr naopak. Prekvapilo ma to.

My sme na neho len pozerali a v duchu sme si všetci mysleli: “Čo si blázon? Veď ťa odmietne!”

To, ako zareagovala, nás však úplne odrovnalo a na jednej strane sme boli šokovaní, no na druhej strane sme boli maximálne nadšení.

Spočiatku síce na neho divne pozerala, že čo od nej chce, no po chvíli sa už spolu družne bavili, usmievala sa, dotýkala sa ho, hrala sa so slamkou v drinku, s vlasmi a očividne sa cítila dobre v jeho spoločnosti.

Z diaľky sme to s napätím sledovali. Vytiahol mobil, podal jej ho a ona mu tam ťukala svoje číslo.

Po zhruba troch minútach sa vrátil k nám a my sme ho obkolesili.

 

My sme sa ju báli osloviť, no on spravil niečo, čo nám vytrelo zrak. Čo jej povedal?

zoznámenie sa Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom AdobeStock 183222489 300x200“Kokos! Ako si to spravil? Čo si jej povedal?” nevedeli sme sa dočkať jeho tajomstva a vyzvedali sme nedočkavo.

“Čo bláznite. NORMÁLNE som za ňou prišiel, porozprával sa, dala mi na seba kontakt a išiel som späť za vami,” povedal nám s kľudom v hlase.

To, čo vtedy spravil, mi nedávalo zmysel. Dnes už dáva.

Dnes už viem, že to, čo jej povedal a spravil, nebolo NORMÁLNE. Teda, aspoň pre mňa a kamarátov nie.

Aj ty si zvedavý presne tak, ako my, ČO jej povedal, že mala o neho záujem aj krásna a žiadaná žena ako ona?

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Vďaka nemu získaš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom budovania osobnej príťažlivosti, ale aj ku komunite chlapov, ktorí tiež na sebe pracujú ako ty a ktorí ťa podporia.

PS: Zatiaľ, kým opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu, tak ti odporúčam vzdelávať sa za pomoci mojej knihy Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma.

Dozvieš sa v nej, ako sa môžeš zlepšiť v 10 oblastiach, aby si si mohol užívať život tak ako nikdy pred tým a so ženou, o ktorej celý život snívaš… Klikni sem a napíš mi, kam ti mám knihu ZDARMA poslať.

PS2: Ak chceš na seba začať pracovať okamžite, tak klikni sem a zaregistruj sa do našej bezplatnej členskej zóny SuperLiga CHLAPA 2.0 Free, kde nájdeš materiály, videá a kurzy, ktoré môžeš využívať úplne zdarma. Okrem toho tam nájdeš aj členské fórum, kde sú otázky a odpovede ohľadom čohokoľvek, čo ťa zaujíma.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"