Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom

0

zoznámenie sa Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom AdobeStock 75841958 300x200Bol som s kamošmi v jeden piatok večer vonku v mojom obľúbenom klube v Nitre.

Objednali sme si drinky a postavili sme sa k jednému zo stolov, odkiaľ sme sledovali baby, ktoré prichádzali.

V tom sme ju všetci zbadali.

Nádherná mladá kočka, s ryšavými vlasmi, v červených obtiahnutých šatách s výstrihom a plnými prsiami v ňom, dlhých štíhlych nohách na vysokých opätkoch…

Proste v momente sa nám preliala krv z mozgu nižšie a vyplo nám hlavu.

 

Poznáš ten pocit?

Túžil som ju spoznať, no odohrávali sa u mňa všetky tie divné pocity, ako aj stovkykrát predtým.

Moje ruky sa začali potiť, vyschlo mi v hrdle, mal som stiahnutý žalúdok a stál som tam prikovaný ako stĺp.

Mal som o sebe pochybnosti a nevedel som, čo by som jej povedal.

A čím dlhšie som rozmýšľal, tým sa mi chcelo ísť za ňou menej a nakoniec som opäť nič nespravil. Poznáš ten pocit?

 

Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom

zena v cervenych satach, zena v bare, krasna zena zoznámenie sa Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom AdobeStock 182261679 300x200

V tom som videl kráčať kamaráta k nej. Toho, o ktorom by som to vôbec nepovedal!

Nebol ani krajší, ani bohatší, ani úspešnejší od nás. Skôr naopak. Prekvapilo ma to.

My sme na neho len pozerali a v duchu sme si všetci mysleli: “Čo si blázon? Veď ťa odmietne!”

To, ako zareagovala, nás však úplne odrovnalo a na jednej strane sme boli šokovaní, no na druhej strane sme boli maximálne nadšení.

Spočiatku síce na neho divne pozerala, že čo od nej chce, no po chvíli sa už spolu družne bavili, usmievala sa, dotýkala sa ho, hrala sa so slamkou v drinku, s vlasmi a očividne sa cítila dobre v jeho spoločnosti.

Z diaľky sme to s napätím sledovali. Vytiahol mobil, podal jej ho a ona mu tam ťukala svoje číslo.

Po zhruba troch minútach sa vrátil k nám a my sme ho obkolesili.

 

My sme sa ju báli osloviť, no on spravil niečo, čo nám vytrelo zrak. Čo jej povedal?

zoznámenie sa Ako mohol úplne priemerný a obyčajný chalan prísť za najkrajšou kočkou v bare a odísť po 3 minútach s jej číslom AdobeStock 183222489 300x200“Kokos! Ako si to spravil? Čo si jej povedal?” nevedeli sme sa dočkať jeho tajomstva a vyzvedali sme nedočkavo.

“Čo bláznite. NORMÁLNE som za ňou prišiel, porozprával sa, dala mi na seba kontakt a išiel som späť za vami,” povedal nám s kľudom v hlase.

To, čo vtedy spravil, mi nedávalo zmysel. Dnes už dáva.

Dnes už viem, že to, čo jej povedal a spravil, nebolo NORMÁLNE. Teda, aspoň pre mňa a kamarátov nie.

Aj ty si zvedavý presne tak, ako my, ČO jej povedal, že mala o neho záujem aj krásna a žiadaná žena ako ona?

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Vďaka nemu získaš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom budovania osobnej príťažlivosti, ale aj ku komunite chlapov, ktorí tiež na sebe pracujú ako ty a ktorí ťa podporia.

PS: Zatiaľ, kým opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu, tak ti odporúčam vzdelávať sa za pomoci mojej knihy Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma.

Dozvieš sa v nej, ako sa môžeš zlepšiť v 10 oblastiach, aby si si mohol užívať život tak ako nikdy pred tým a so ženou, o ktorej celý život snívaš… Klikni sem a napíš mi, kam ti mám knihu ZDARMA poslať.

PS2: Ak chceš na seba začať pracovať okamžite, tak klikni sem a zaregistruj sa do našej bezplatnej členskej zóny SuperLiga CHLAPA 2.0 Free, kde nájdeš materiály, videá a kurzy, ktoré môžeš využívať úplne zdarma. Okrem toho tam nájdeš aj členské fórum, kde sú otázky a odpovede ohľadom čohokoľvek, čo ťa zaujíma.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »