PREČO prácou NIKDY nezbohatneš a čo robiť miesto toho (3/3)

0

Toto je tretie video zo série 3 živých vysielaní s mojím špeciálnym hosťom Andym Winsonom – trenérom, mentorom a motivátorom v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Andyho poznám už vyše 5 rokov a na jeho živom tréningu Tajomstvo mysle bohatých, ktorý je zameraný na finančnú gramotnosť, som bol už niekoľkokrát.

Dnes aktívne pracujem so svojimi peniazmi (aj vďaka Andymu), ale kedysi som ich nemal vo svojom živote dosť. Zle som investoval a vďaka tomu som prišiel o niekoľko tisíc €, ktoré ani neboli moje. Mal som ich požičané. Bol som na tom dosť biedne. Nemal som poriadnu prácu a nezvládal som peniaze splácať. Moja mama sa mi snažila pomáhať, ako to šlo. No, nemohol som to nechať len tak. Potreboval som túto moju nešťastnú situáciu vyriešiť.

V tomto videu sa s Andym budeme baviť o tom, prečo prácou NIKDY nezbohatneš a čo môžeš robiť miesto toho, aby si mal viac peňazí.

Poďme na to..

 

Pozri si celú sériu webinárov s Andym o peniazoch:

  1. 5 DÔVODOV, prečo nemáš peňazí, koľko chceš (1/3)
  2. Čo môžeš spraviť dnes, aby si mal zajtra viac peňazí (2/3)
  3. PREČO prácou NIKDY nezbohatneš a čo robiť miesto toho (3/3)

Chcel by si mať KONEČNE viac peňazí?

Stiahni si ebook ZDARMA, v ktorom sa ti chystám odhaliť 7 málo používaných tipov, ako mať 2x či 3x viac peňazí. Inšpiruj sa mojimi tipmi a maj viac peňazí.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3551 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.