5 DÔVODOV, prečo nemáš peňazí, koľko chceš (1/3)

0

Toto je prvé video zo série 3 živých vysielaní s mojím špeciálnym hosťom Andym Winsonom – trenérom, mentorom a motivátorom v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Andyho poznám už vyše 5 rokov a na jeho živom tréningu Tajomstvo mysle bohatých, ktorý je zameraný na finančnú gramotnosť, som bol už niekoľkokrát.

Dnes aktívne pracujem so svojimi peniazmi (aj vďaka Andymu), ale kedysi som ich nemal vo svojom živote dosť. Zle som investoval a vďaka tomu som prišiel o niekoľko tisíc €, ktoré ani neboli moje. Mal som ich požičané. Bol som na tom dosť biedne. Nemal som poriadnu prácu a nezvládal som peniaze splácať. Moja mama sa mi snažila pomáhať, ako to šlo. No, nemohol som to nechať len tak. Potreboval som túto moju nešťastnú situáciu vyriešiť.

V tomto videu som sa Andyho pýtal otázky ohľadom peňazí, ktoré pravdepodobne zaujímajú aj teba. Budeme sa baviť, prečo ľudia nemajú toľko peňazí, koľko by chceli a čo im v tom bráni.

Poďme na to..

 

Pozri si celú sériu webinárov s Andym o peniazoch:

  1. 5 DÔVODOV, prečo nemáš peňazí, koľko chceš (1/3)
  2. Čo môžeš spraviť dnes, aby si mal zajtra viac peňazí (2/3)
  3. PREČO prácou NIKDY nezbohatneš a čo robiť miesto toho (3/3)

Od dlhov k pasívnemu príjmu

Príď na transformačný tréning Tajomstvo mysle bohatých, na ktorom sa dozvieš tajomstvá prosperity skutočných boháčov a osvojíš si aj TY milionársku myseľ! Načerpáš inšpiráciu, získaš stratégiu a konkrétne kroky ako na to. Daj zbohom životu od výplaty k výplate.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.