TOP 10 presvedčivých dôvodov, prečo pravidelne navštevuj živé semináre

0

Online kurzy, ebooky, články, podcasty, nahrávky… Tony a tony digitálneho materiálu, ktorý ti je k dispozícii okamžite a vzdialený pár pohodlných kliknutí myškou.

Parádna doba, že?

Vďaka dostupnému internetu, stále vyspelejším a lacnejším mobilným zariadeniam a množstvu obsahu publikovaného každý deň (každú hodinu) môžeš pracovať na svojom úspechu (nielen) so ženami absolútne šialeným tempom.

Každý deň, každú hodinu, každú chvíľu.

Môžeš ako ja 30 minút denne počúvať audioknihu a okrem toho ďalších 30 minút čítať na tablete svoj obľúbený ebook.

Môžeš si kúpiť špičkový online kurz a za pár dní, týždňov do seba nasať know how, omyly, víťazstvá, pády a triumfy, ktoré niekto pracne získaval roky či desaťročia.

Prečo by si sa však nemal uspokojiť len s (viacmenej pasívnym) vzdelávaním cez online kurzy, knihy, audio materiály či články na blogu?

Prečo sa podľa mňa v žiadnom prípade neuspokoj a neostaň len pri takejto forme vzdelávania?

Pretože nevyhnutne potrebuješ pracovať na svojej hodnote, príťažlivosti, statuse, biznise, na svojom životnom príbehu a charizme cez živé semináre?

živý seminár TOP 10 presvedčivých dôvodov, prečo pravidelne navštevuj živé semináre mn  semin r live

V tomto článku sa dozvieš o tých najdôležitejších dôvodoch, prečo by si jednoznačne mal pravidelne navštevovať tie najlepšie živé semináre o oblastiach, v ktorých sa chceš zlepšiť (napr. tvoj úspech u žien).

 

1. NAUČÍŠ sa oveľa oveľa viac 

Určite túžiš po merateľnom a kvantifikovateľnom pokroku v každej oblasti svojho života.

Teda aspoň by si MAL :).

K tomu potrebuješ nielen obyčajnú zmenu, ale niečo silnejšie, trvácnejšie a nezvrátiteľnejšie. Niečo, čo väčšina chlapov veselo ignoruje.

Potrebuješ skutočnú TRANSFORMÁCIU, čiže časť teba musí zomrieť, aby nová mohla začať žiť.

Môj mentor mi v roku 2010 múdro povedal: “Aby chlap žil, tak chlapec musí zomrieť.” 

Znamená to, že sa potrebuješ rozlúčiť s niektorými svojimi detinskými prejavmi (neschopnosť prijať zodpovednosť, stavanie ženy na piedestál, odkladanie povinností, posadnutosť minulosťou, strach z budúcnosti atď.) a tým potrebuješ v sebe prebudiť a aktivovať správanie pravého chlapa.

A jediný spôsob, ako časť teba môže “zomrieť” a druhá začne žiť, je dlhodobá transformácia, nie iba obyčajná zmena.

A ten najlepší spôsob, ako docieliť transformáciu, je intenzívna práca na sebe v praxi, čiže napr. na živom seminári (alebo cez osobné konzultácie mentora).

Toto je aj dôvod, prečo väčšina ľudí, ktorí investujú do online kurzu, nedosiahne trvalú zmenu, a preto najlepšie, čo môžeš urobiť, je umocniť vplyv online kurzu účasťou na profesionálne zorganizovanom živom seminári.

Chceš iba pasívne nasávanie teórie z článkov, videí či online kurzov, alebo túžiš po aktívnom rozvoji a praxi na živom tréningu?

 

2. SPOZNÁŠ chlapov s podobnými výzvami ako si ty

živý seminár TOP 10 presvedčivých dôvodov, prečo pravidelne navštevuj živé semináre dalsi level 300x170Na tej ceste za svojou príťažlivou osobnosťou, a schopnosťou predať svoju príťažlivú osobnosť, nesmieš byť sám.

Keď budeš sám, tak môžeš podľahnúť spoločenskému programovaniu, masovému zmýšľaniu, doterajším návykom a upadnúť do pohodlia.

Keď však budeš v skupine podobne zmýšľajúcich chlapov, tak ti také niečo nehrozí, pretože sa budete spoločne podporovať.

Geniálny spôsob, ako utužiť vzájomný rast a podporu, je založiť si mastermind, čiže spoločnú menšiu skupinku chlapov, ktorý sa vzájomne podporujú a riešia spoločné výzvy.

Na to, aby si si takúto skupinku (mastermind) založil, je absolútne ideálnym prostredím živý seminár, kde svojich budúcich parťákov spoznáš.

Takéto akcie totiž priťahujú podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorých potrebuješ do svojho okolia.

Páči sa ti tento článok? Tak potom si ZAMILUJEŠ to, čo mám pre teba navyše. KLIKNI SEM a vychutnaj si tento bezplatný videotréning s názvom SexCharizma Chlapa™

 

3. Spoznáš nové ženy (a také, čo na sebe pracujú)

Jednu vec ti viem s istotou potvrdiť.

Na živé semináre nechodia LEN muži :). Presne tak, na živých akciách sebarozvoja stretneš aj ženy.

A hádaj čo. Nie len také hocijaké ženy.

Na živom seminári/tréningu objavíš výnimočné ženy, ktoré na sebe pracujú, uvedomujú si obrovský význam pravidelného sebarozvoja.

živý seminár TOP 10 presvedčivých dôvodov, prečo pravidelne navštevuj živé semináre dalsi level akozbalit baby 1024x683

A dokonca možno aj hľadajú svojho budúceho partnera, pretože vedia, že takéto akcie sú ideálne na nájdenie partnera, ktorý na sebe poctivo maká

No povedz, existuje krajší príklad spojenia: “Spojiť príjemné s užitočným”?

Dôležité je, aby sa z teba nestal posadnutý týpek, čo pracuje na sebe (a navštevuje živé semináre) len kvôli ženám. Vieš si asi predstaviť, ako to doj…. pokazí tvoju autenticitu a prirodzenosť.

To, že si na seminári nájdeš frajerku, ber “len” ako vedľajší (a veľmi príjemný) bonus, ale nie ako hlavný primárny dôvod návštevy živých seminárov.

 

4. STRETNEŠ naživo expertov (a budeš si môcť overiť, či sú naozaj expertmi)

Neviem ako ty, ale ja vždy keď natrafím na nejakého “autora”, “experta” alebo “odborníka”, tak sa zaujímam o to, či to má z praxe a výsledky aj reálne dosiahol.

Odporúčam ti uč sa od niekoho, kto ti hneď po odprednášaní teórie, dokáže demonštrovať v praxi, že to, čomu sa venuje (v biznise, vo vzťahoch), naozaj VIE!

Keď ti niekto radí o tom, ako zarábať peniaze, tak sa pozeraj na to, aký bohatý je on sám.

Keď ti niekto radí o zdravej výžive, tak sa pozeraj na to, aký zdravý je on sám.

Keď ti niekto radí, ako baliť ženy, tak si over a presvedč sa, ako si dokáže u krásnych, hodnotných žien vybudovať príťažlivosť a dotiahnuť to až do postele či dokonca do vzťahu.

Za posledných 10 rokov práce na sebe, budovania biznisu a vlastnej hodnoty, som prišiel na to, že živé semináre sú skvelá príležitosť k tomu, ako zistím, či sa viem učiť od expertov z praxe. Zažil som ich mnoho, no naučil som sa LEN od tých, čo vedia dosahovať výsledky.

Živý seminár je k tomu skvelá príležitosť.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

5. ZÍSKAŠ nový zdroj motivácie a sily

Rozdiel medzi tým, že si veríš a tým, že si podvedome presvedčený o svojom úspechu, je v dôkazoch, ktoré máš.

Na živom seminári dostaneš dôkazy, že na to máš a že sa to dá.

živý seminár TOP 10 presvedčivých dôvodov, prečo pravidelne navštevuj živé semináre DSC 2809 300x200Presvedčíš sa, že existujú iní chlapi, ktorí si vedia vybudovať hodnotu a predať ju krásnym, hodnotným ženám.

Asi už vieš, že ti nestačí “len” pracovať na svojej hodnote, osobnosti a životnom štýle, ale potrebuješ tieto podklady správne predať tým správnym ženám.

K tomu je nevyhnutná motivácia a vnútorná sila.

A obrovskú dávku motivácie, a prebudenie tvojej vnútornej sily, získaš práve na živej akcii.

POZOR! Nevýhoda je v tom, že si môžeš príliš zvyknúť na externé stimuly a externé zdroje motivácie, čím sa staneš závislý na takýchto veciach.

Vždy čerpaj motiváciu najmä zo svojho vnútra a až potom zvonka (materiálne odmeny, živé semináre, uznanie, krásne ženy…).

Chlap, ktorý čerpá motiváciu zvnútra (čiže ho motivujú veci a emócie, ktoré chce on sám) je charizmatickejší, vyrovnanejší a príťažlivejší, a má oveľa silnejší životný príbeh.

 

6. POCHOPÍŠ princípy a nie iba techniky

K tomuto bodu len krátko.

Vždy, keď sa učíš nejaký koncept, zručnosť alebo čokoľvek čo potrebuješ dostať do kategória nevedomá zručnosť (že ani nevieš o tom, že to ovládaš), tak potrebuješ nevyhnutne jednu vec.

Potrebuješ sa učiť princípy a nie iba techniky.

Princípy sú dlhodobé, nadčasové a zamerané na udržateľný rast.

Techniky sú krátkodobým riešením (náplasťou) na dlhodobý problém (lenivosť, nezodpovednosť, meškanie, pohodlie, zlozvyky).

Techniky majú svoj význam, no nehľadaj v nich svätý grál, pretože ním nie sú a nikdy nebudú.

Techniky sú volaním po okamžitom uspokojení (okamžité výsledky) a majú ti zdanlivo priniesť dlhodobú transformáciu, no po čase zistíš, že to tak nie je.

Si zmätený a nevieš si konkrétne uchopiť a predstaviť rozdiel medzi technikou a princípom?

Tu je:

Príklad techniky: Ovládaš techniky, ako ženu na ulici osloviť a zaujať v prvých sekundách. (a.k.a. “opener“)

Príklad princípu: Staneš sa majstrom Vtipnej Drzosti a presne budeš vedieť, kedy ju použiť, kedy radšej nie, a tiež sa naučíš, ako využiť synergiu Vtipnej Drzosti s inými technikami (viac o tom rozprávam v tomto bezplatnom videotréningu Vtipná Drzosť™).

Iný príklad princípu: Rozumieš princípom príťažlivého humoru a vieš si vytvoriť so ženou interný humor, ktorému rozumiete len vy dvaja. Vieš, že humor má slúžiť k vyvolaniu príťažlivosti a posilneniu, nie k tomu, aby si sa stal jej doživotnou bútľavou vŕbou.

Mimochodom, vieš, ako zistíš, či je živý seminár/tréning naozaj kvalitný?

Tak, že sa na ňom naučíš dlhodobé princípy a nie iba krátkodobé techniky či fintičky.

Páči sa ti tento článok? Tak potom si ZAMILUJEŠ to, čo mám pre teba navyše. KLIKNI SEM a vychutnaj si tento bezplatný videotréning s názvom SexCharizma Chlapa™

 

7. NÁJDEŠ skutočné zlato – reálnu spätnú väzbu

To najcennejšie, čo môžeš v rámci sebarozvoja získať, je nová, lepšia a silnejšia verzia teba samého.

Tá najrýchlejšia cesta k tomu je cez úprimnú (miestami až radikálne úprimnú) spätnú väzbu od človeka, ktorému záleží na tvojom raste.

živý seminár TOP 10 presvedčivých dôvodov, prečo pravidelne navštevuj živé semináre pekn  chlap te   sa v  az pr  a liv  chlap dar  sa mu 600 x 450 300x225Takú spätnú väzbu získaš od mentora s bohatými skúsenosťami (so ženami, biznisom atď.), ktorý naozaj chce, aby si sa posunul.

Cieľom špičkovej spätnej väzby nie je to, aby ten, kto ju dáva si pohladkal ego alebo vylial zlosť či vyliečil komplexy.

Cieľom takej spätnej väzby je reálna pomoc a zároveň odosobnenie sa od finálneho rozhodnutia.

Čiže, keď ja ako mentor niekomu poradím A a on urobí B, tak som s tým v pohode a nenahnevám sa na neho, pretože to “nezraní” moje ego.

Vyhľadávaj preto ľudí, ktorí sú schopní dať takúto spätnú väzbu a tráv s nimi veľa času.

Takých uvedomelých ľudí nie je veľa.

A vieš, aký je úplne originálny, unikátny spôsob, ako takých ľudí nájsť?

Spôsob, ktorý v tomto článku ešte “ani raz” nezaznel.

Presne tak!

Živé akcie, tréningy a semináre.

Vždy teda zúroč tvoju investíciu do živej akcie, seminára na to, aby si získal spätnú väzbu od ľudí, ktorí ti podľa teba najviac pomôžu.

 

8. Získaš nových kamošov, parťákov a možno aj priateľov na celý život

Sebarozvoj nie je len o raste, rozvoji, napredovaní, sledovaní štatistík alebo naháňaním sa za reálnymi výsledkami.

Práca na sebe je aj o vzťahoch, kamarátstvach na celý život a putách, ktoré vnášajú do života toľko krásy.

Keď ešte nebodaj pochybuješ o tom, prečo by si mal prísť na živý seminár/tréning, tak ver tomu, že na takýchto akciách nájdeš nových kamarátov a priateľov. A to naozaj stojí za to, že?

Nájdeš ľudí, s ktorými si naozaj sadnete ľudsky a budete si rozumieť, pomáhať si a napredovať (viď 2. bod tohto článku).

Podľa Maslowovej hierarchii potrieb má každý potrebu niekam patriť (komunita, skupina, pracovný tím), a preto by si aj ty mal v rámci práce na sebe nachádzať aj komunitu chlapov, do ktorej sa začleníš.

 

9. SPUSTÍŠ masívne momentum

Účasťou na živom seminári naštartuješ to najdôležitejšie pre tvoj reálny pokrok so ženami, v biznise, pre zlepšovanie tvojho zdravia alebo vzťahov.

Bez momenta sa budeš mentálne ukájať tým kvantom teórie, ktorú si do seba nalial z toho online kurzu, knihy, článku či nahrávky.

Pravý chlap vie byť hrdina živý seminár TOP 10 presvedčivých dôvodov, prečo pravidelne navštevuj živé semináre Dollarphotoclub 69986493 312 x 207 300x199To pravé momentum dokážeš získať vďaka prvým úspechom, silným vhľadom vedúcim k pozitívnej zmene tvojho správania a tiež vďaka trefnej a účinnej spätnej väzbe tvojho mentora.

Preto sa zaviaž k tomu, aby si sa zameral na momentum, pretože som si na 95 % istý, že presne v túto chvíľu, keď čítaš tento článok, tak NEPOTREBUJEŠ ďalšiu teóriu.

Potrebuješ prax a nič iné.

Potrebuješ ísť do ulíc, do mesta, do podniku, na akciu, na párty a reálne trénovať svoje komunikačné schopnosti, vtipnú drzosť, dominantnú reč tela, prejav bez slovnej vaty, autentickú osobnosť, charizmatické rozprávanie príbehov atď.

Živá akcia môže byť (a takmer určite aj bude) fantastický spôsob, ako naštartovať tvoje momentum.

 

10. Zväčšíš si zónu komfortu

Toto je podľa mňa najväčšia odmena a motivácia – zažiť a ochutnať tvoje lepšie ja.

Na vlastnej koži sa presvedčiť, že je v tebe viac a aká úžasne silná je lepšia verzia teba.

Online kurz ti nikdy nezväčší zónu komfortu. Smutné, ale pravdivé. Kniha ti tiež nikdy nezväčší zónu komfortu. Ani audionahrávka.

Dokáže to len a len prax. A na tých najlepších živých seminároch a tréningoch zažiješ prax a s ňou spojené rozšírenie a zväčšenie tvojej zóny komfortu.

Veľmi dôležitá oblasť v tomto kontexte je tvoja schopnosť zvládať ženské testy – tu naozaj potrebuješ mať veľkú zónu komfortu, aby si ich vedel zvládať v pohode, s ľahkosťou a udržať si svoju hodnotu.

živý seminár TOP 10 presvedčivých dôvodov, prečo pravidelne navštevuj živé semináre dalsi level akozbalit 1024x683

A dostávame sa k bonusovému dôvodu, prečo pravidelne navštevuj rôzne živé tréningy a semináre:

 

11. BONUS: Zlepšíš svoj sebaobraz

Toto je hlavný dôvod, prečo potrebuješ pravidelne navštevovať živé semináre.

Tým, že sa odhodláš prísť na živý seminár, vyšleš svojmu podvedomiu jasný signál, že si chlap, ktorý na sebe maká a zaslúži si viac.

Tvoj sebaobraz je tak silný ako silný si v tvojich slabinách (zlozvyky, tvoj názor na tvoje vzhľadové nedokonalosti, achillove päty…).

Preto vždy, keď uprednostníš prácu na sebe (napr. cez živý seminár), tak svojmu podvedomiu vysielaš jasný signál, že si.

Čo urob teraz?

Väčšina chlapov, ktorí natrafia na tento článok, sa nikdy nedostane na jeho koniec.

Prečo??

Pretože väčšina chlapov je lenivých a len preletia podnadpisy, začítajú sa a nesústredene končia a odídu. Ty však nie si väčšina, keďže si sa dostal až sem (a zrejme si si aj tento článok zamiloval, však? 🙂

Klikni sem a prečítaj si aj ďalšie moje články na tomto výnimočnom blogu (a rovno si aj ulož tento odkaz).

Gratulujem ti k dočítaniu tohto článku – zjavne patríš medzi výnimočných chlapov, ktorí to myslia vážne a precízne aplikujú získanú teóriu do praxe.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

11 rokov sa intenzívne venujem osobnému rozvoju a mentoringu chlapov a verím, že u chlapa je poctivá práca na sebe jeho najsilnejšie afrodiziakum. KLIKNI SEM a vychutnaj si 4-dielny bezplatný videotréning o najlepších konverzačných technikách Vtipnej Drzosti. Moja tvorba sa doteraz dostala k vyše 310 000 záujemcom. Pridaj sa k nim a pomôžem ti byť príťažlivejší rečník, úspešnejší obchodník a sebavedomejší chlap. A už keď si tu, tak si tiež zdarma vychutnaj TOTO kratučké video s 3 TOP technikami pre tvoj vyšší sociálny status u žien tak, aby si mal zo seba skvelý pocit, a zároveň ostal autentický a etický.