Ako prekonať strach z oslovenia a zoznámiť sa

0

strach z oslovenia Ako prekonať strach z oslovenia a zoznámiť sa 11d1dc02 4d72 472a 8fdc d09edc05feb01 300x225Bol piatok večer a ja som išiel s kamarátmi von. Najprv sme si boli len tak sadnúť, pretože v meste bolo ešte mŕtvo.

Odbila polnoc a my sme sa presunuli na diskotéku. Už pred vstupom na schodoch to vyzeralo sľubne.

Samé vyparádené kočky, ktoré sa prišli zabaviť, opiť sa a možno spoznať niekoho nového, s kým by v tú noc spravili niečo, na čo by ráno najradšej zabudli. Bingo! Hlásim sa.

 

Nedalo sa nevšimnúť si ju

Vošli sme dnu, objednali sme si drinky a postavili sme sa s partiou k jednému zo stĺpov.

Ako sme sa tak bavili, jedným okom som sledoval baby, ktoré sa dnes prišli odviazať.

V tom sa môj pohľad pri jednej z nich zastavil. Stála pri bare s kamarátkami.

strach z oslovenia Ako prekonať strach z oslovenia a zoznámiť sa sexi pr  vni  ka   ena v   erven  ch   at  ch 600 x 600 300x300Mala dlhé blond vlasy, červený rúž, červené obtiahnuté minišaty, trojky natlačené vo výstrihu, dokonale lesklé nohy a asi 14 centimetrové opätky.

Nedalo sa nevšimnúť si ju. Pútala pozornosť celej miestnosti. Mužov aj žien.

Žien možno trochu viac. Niektoré na ňu pozerali závistlivo, iné obdivuhodne. A muži slintali. Vrátane mňa.

Pozeral som po nej. Chcel som ju. Nedalo sa to ovládať.

Niečo vo mne, čo sa vyvíjalo milióny rokov, rozblikalo kontrolku párenia.

„Ale ako za ňou prísť? Čo jej povedať? Mám ju pozvať na drink? Ako ju odlákať od jej kamošiek? A čo keď ma odmietne, vysmeje sa mi a uvidia to moji kamaráti? Veď sa prepadnem pod zem od hanby!” vírilo mi v zlomku sekundy v hlave.

 

Zaváhal som…

Hľadal som tú najlepšiu možnú vetu a alternatívu, no ani jeden zo scenárov nevyzeral ružovo.

Vyschlo mi v hrdle. Napil som sa. Nepomohlo.

Moje srdce bilo rýchlejšie. Možno ho aj bolo cez tú hlasnú hudbu počuť.

Začali sa mi potiť ruky. Žalúdok mi zvieralo. Stál som ako stĺp a ani som sa nepohol.

Bol som paralyzovaný.

Na moment sa mi zdalo, že sa pozrela mojím smerom, no ihneď som uhol pohľadom. Aby si nemyslela, že sa na ňu pozerám.

Nestihol som to. Prišiel k nej nejaký chlap a začali sa spolu baviť.

Po chvíli s ním ona aj jej kamarátky išli tancovať a odvtedy som ich už nevidel. Asi sa pomaly niekam vytratili. Aj s tým chlapom.

A po nej mi už nezostalo nič, iba množstvo nenaplnených snov.

 

Je ti táto situácia povedomá?

strach z oslovenia Ako prekonať strach z oslovenia a zoznámiť sa chlap konverzuje rozpr  va sa so   enami 300x200Zažil si aj ty moment, kedy si videl ženu, ktorá sa ti páčila, chcel si ju spoznať, no nevedel si, čo máš povedať a ako za ňou prísť?

Bál si sa toho, ako zareaguje a či ťa neodmietne?

Potreboval si prekonať tú úvodnú bariéru a nabrať odvahu, pretože potom sa už so ženou baviť vieš, ale najťažšie pre teba je začať?

Navyše, je to jediný možný spôsob, ako sa dať s takouto ženou do reči? Na diskotéke, kde sú okolo nej kamošky a striehne na ňu ďalších 48 chlapov?

 

Alebo sa to dá aj inak a niekde inde?

Moju odpoveď nájdeš v dokumente na stiahnutie ZDARMA, v ktorom sa s tebou podelím o stratégiu, ako vyriešiš jednu zo 7 najčastejších situácií, ktoré chlapi so ženami riešia: “AKO MÁM OSLOVIŤ ŽENU, KTORÁ SA MI PÁČI A ČO JEJ POVEDAŤ, ABY MA NEODMIETLA?”

Keď som robil prednedávnom prieskum a prechádzal som 481 odpovedí na otázku, ktorú sme chlapom v dotazníku položili: „Akú situáciu aktuálne najčastejšie u žien riešiš, s ktorou si nevieš rady?” neprekvapili ma odpovede.

Mentorovaniu chlapov ohľadom randenia a vzťahov so ženami sa venujem už 8 rokov a bol som zvedavý, či sa ich výzvy za ten čas zmenili.

 

Čo myslíš, zmenili?

Chlapi riešia stále to isté dookola. A vieš, že sa ani nečudujem?

Presne tieto kľúčové veci a situácie som riešil aj ja a rieši ich každý jeden chlap, ktorý si chce nájsť partnerku a nechce byť viac sám.

Riešiš ich aj ty.

Preto som vytvoril dokument 7 najčastejších situácií, pri ktorých muži u žien pohoria (a ako sa im vyhnúť).

Budem v ňom zdieľať svoje príbehy a konkrétne stratégie, ktoré ti pomôžu navigovať sa v týchto situáciách a zvládnuť ich.

Si pripravený?

Stiahni si ho na tomto odkaze teraz.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"