[Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách

16

online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách onlinehra2 300x171Po mojich rozsiahlych skúsenostiach s internetovým balením a „nátlaku“ okolia som sa rozhodol v roku 2012 pripraviť prémiový kurz online balenia žien s názvom Online hra.

Išlo o prvý a unikátny projekt, ktorý ešte nikto predo mnou na Slovensku a v Čechách nespravil!

Odvtedy už uplynulo niekoľko rokov, no online zoznamovanie je stále aktuálne. Dovolím si povedať, že nabralo na obrátkach a je to trend zoznamovania sa budúcnosti.

A preto som posledných 5 rokov Online hru ešte viac vylepšoval a zdokonaľoval až do jej najnovšej 3. verzie, ktorú ti chcem dnes predstaviť.

 

Chcem sa ťa niečo opýtať

Poznáš tých chlapov, čo úplne v pohode prídu za tou najkrajšou kočkou na diskotéke či na ulici, prehodia s ňou pár slov a odchádzajú s číslom?

Chlapov, ktorí si hocikedy zmyslia, že chcú dostať nejakú do postele a ešte v ten večer ju majú u seba?

Chlapov, ktorí nikdy nemali problém so ženami a vždy sa okolo nich točili tie najbrutálnejšie samice?

….

Tak, to som nebol ja…

A pravdepodobne ani ty, inak by si tu nebol a nečítal tieto riadky.

Ak chceš vedieť, ako sa stať chlapom, ktorý nebude mať problém pokecať s krásnou ženou, tak čítaj ďalej.

online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách Dollarphotoclub 65161962 e1472831752412

 

Ako to všetko začalo?

Pred pár rokmi som mal sakramentsky nízke sebavedomie a keď som videl niekde krásnu ženu, tak som len pozeral do zeme, lebo som nevedel, ako mám za ňou prísť a čo jej mám povedať.

Bol som v strese, hanbil som sa a bolo mi celkovo trápne len tak za nejakou ženou prísť. Bál som sa, že by ma odmietla a ja by som nevedel na to reagovať.

Už vtedy na škole som dosť času trávil za počítačom a na internete. Bol to môj jediný spôsob, ako byť v kontakte s ľuďmi (smutné, čo?).

Aj keď som bol pôvodne proti tomu a myslel som si, že tam chodia len samí divní ľudia a úchyláci, skúsil som Pokec.

A tým to všetko začalo..

Krutou pravdou je, že som písal stovkám a stovkám žien. Pokazil som tisíce konverzácií alebo mi ženy neodpísali, alebo stratili po chvíli záujem…

Potom nastal zlom.

Začal som spätne analyzovať moje konverzácie so ženami, všimol som si isté vzorce a princípy, ktoré sa opakovali dookola a začal som vidieť, ktoré veci ma viedli bližšie k cieľu a ktoré ma naopak od neho vzďaľovali.

A tak som postupne začal robiť menej tých “blbostí”, vďaka ktorým na mňa ženy doslova kašľali.

Prišli prvé bozky a nakoniec konečne aj prvý sex s kočkou, ktorú som spoznal cez internet.  online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách Dollarphotoclub 86770908 1024x540

Čo ti chcem týmto povedať je, že inteligentná a pekná baba nemala problém stretnúť sa s chlapom, ktorého spoznala na internete a vyspať sa s ním.

To bol pre mňa obrovský AHA moment a pochopil som, že to JE MOŽNÉ. 

Aj keď mi všetci dovtedy hovorili, že to sa nedá.

 

Ženy čakajú na schopného chlapa

Možno máš teraz pocit, že Pokec už nefunguje. Že na Badoo ženy neodpisujú. A sú tu nové možnosti ako Tinder, kde ešte veľa žien ani nie je…

Ale schválne. Choď sa prihlásiť na Pokec, Badoo či Tinder a pozri si na vlastné oči, koľko je tam teraz žien.

Ženy tam sú… a čakajú na CHLAPOV!

Kým niekto konečne príde a zoznámia sa s ním. Zabudnú pri ňom na moment na bežné problémy ich života a zabavia sa. A užijú si.

A je úplne jedno, ktorú zoznamku či sociálnu sieť si vyberieš. Všade sú ženy, ktoré sa zaujímajú o schopných CHLAPOV. A tých im ja prinášam.

Chceš byť ďalší na rade?

Pridaj sa k nim..

 

Vyše 330 chlapov si to už zažilo!

Svoje know-how, chyby, skúsenosti, rady a príbehy som odovzdal už vyše 330 chlapom v kurze Online hra.

Podelil som sa s nimi o to, čo napísať žene, aby im s radosťou odpisovala až po to, ako si dohodnúť stretnutie, aby sa naň žena už nevedela dočkať. A ešte omnoho viac 🙂

A „čuduj sa svete“ (pretože to nie sú žiadne čáry máry, ale jasné princípy, systém a techniky…), aj oni dosiahli úspechy:

online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách online hra referencia vojtech

online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách online hra referencia tarek

online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách online hra referencia erik

online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách online hra referencia 1 online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách online hra referencia josef

online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách oh referencia martin

online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách online hra referencia 2

Toto je však iba vrchol ľadovca. Iba kúsok toho, čo všetko je pre teba možné.

Pomôžem ti dostať sa na úplne inú úroveň, aby si si aj ty mohol zažiť niečo, čo bolo doteraz len v tvojich najtajnejších a najzvrhlejších predstavách. Veď ty vieš, o čom hovorím 3-).

No teraz je čas dať si záväzok. Sám sebe. DNES sa rozhodni, či sa ty sám chceš posunúť ďalej a zlepšiť sa o 100, 200 či 1000 % so ženami.

Či chceš dosiahnuť podobné alebo dokonca lepšie výsledky, aké mal Vojtěch, Tarek, Erik a  stovky ďalších chalanov ako som ja či ty.

 

Zvládneš to aj TY

To, na čo som ja prichádzal roky, sa ty môžeš dozvedieť len za 2 mesiace. Predstav si, koľko času tým ušetríš.

Navyše, celý kurz som pripravil tak, že ti naň bude stačiť iba 15 minút denne.

Takže sa nebudeš musieť obávať ani toho, že by si nemal na to čas či nestíhal by si to.

Pekne krôčik po krôčiku a vlastným tempom zvládneš úplne všetko, čo v ňom mám pre teba pripravené.

Aj keď si doteraz nemal vôbec žiadne alebo iba minimálne skúsenosti so ženami či so stretávaním sa cez internet.

Namiesto toho, ako používať nejaké vety či zaručené frázy na úspech u žien, ťa naučím uvažovať samostatne, vďaka čomu budeš vždy vedieť, čo máš ženám napísať a ako začať konverzáciu… a to bez toho, aby si myslela, že ju nejak balíš. 

Tým, ako sa s ňou budeš baviť obídeš všetky jej možné obranné mechanizmy, ktoré si vybudovala kvôli tým stovkám chlapom, ktorí to na ňu skúšali vždy rovnako, vďaka čomu sa pri tebe nebude vyhovárať, že nemá čas, s chlapmi sa cez internet nestretáva alebo ťa nepozná ešte dostatočne dobre.

Toho si sa už, myslím, napočúval dosť a už by aj stačilo, že?

A popri tom všetkom, čo sa naučíš, sa ti obrovsky zvýši sebavedomie a hodnota, vďaka čomu si trúfneš aj na tie najkrajšie ženy, o ktorých si si doteraz myslel, že sú “mimo tvoju ligu” (a povedzme si pravdu, hlavne tie ťa zaujímajú… tie, ktoré nemôžeš mať, je tak?)

online hra [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách AdobeStock 105322151 e1465995003937

 

Ideš do toho?

Keby ti kurz konečne priniesol do tvojho života viac žien, viac sexu a skvelý pocit, ktorý zo seba budeš mať, že sa môžeš baviť a randiť s tými najkrajšími ženami, flirtovať s nimi a užívať si ich záujem a nenásytné pohľady… išiel by si do toho?

A keby sa vďaka všetkému, čo sa v ňom naučíš zdvihlo tvoje sebavedomie 2-3 či dokonca 4 násobne a ty by si sa zrazu vedel prihovoriť aj žene hocikde vonku a vedel si, čo jej máš povedať a o čom sa s ňou máš úplne bez stresu baviť a užívať si to… bolo by to pre teba?

Prémiový kurz Online hra 3 je najdetailnejší, najpraktickejší a najprepracovanejší program, ktorý môžeš na túto tému nájsť. KDEKOĽVEK. A to vôbec nepreháňam (presvedč sa sám).

Ako by sa ti páčilo, keby si získal okamžitý prístup k celému môjmu know-how a skúsenostiam, ktoré som za tie roky nabral pri zoznamovaní sa a zo stretnutí so stovkami a stovkami žien?

A keď vravím celému, naozaj tým myslím CELÉMU.

Čo presne som im písal, ako som sa s nimi bavil po prvej správe, ako som to spravil, že sa so mnou chceli aj stretnúť dokonca s tým, že si samé so mnou chceli užívať a k tomu ma pokladali za chlapa, s ktorým by chceli byť aj ďalej?

 

Máš 3 možnosti, ako sa bude tvoj život od tohto momentu uberať

  1. Môžeš robiť to, čo si robil doteraz a ďalej sa trápiť tým, že ťa ženy ignorujú, neodpisujú na tvoje správy a nemôžu sa s tebou stretnúť, lebo nemajú čas, niečo im do toho prišlo alebo sa dosť dobre ešte nepoznáte.
  1. Môžeš skúsiť prichádzať na všetko sám. Ísť ako ja kedysi cestou pokusu a omylu, vypisovať tisíckam žien, kupovať im darčeky, večere, vyhodiť peniaze na posilku, drahé oblečenie, auto… Ale to ju nijak nepritiahne (iba ak je práve teraz tvojim cieľom nájsť si zlatokopku)
  1. Môžeš otvoriť oči a uvidieť, čo práve teraz pred tebou stojí a uvedomiť si, že TOTO JE ONO. Toto je tvoj život. A ak túto oblasť svojho života ohľadom žien nejak nenapravíš, jedného dňa sa zobudíš a zistíš, že už je neskoro…

Len tieto tri možnosti. Ktorú si vyberieš ty?

Buď iný a zaboduj v online svete

Objav tajomstvo stretávania sa so ženami cez internet. Nájdeš v ňom návod, ako zaujať ženu v online priestore. Chceš mať 3-krát viac stretnutí s babami za mesiac a za polovičný čas ako doteraz? Klikni sem a dozvieš sa viac.

 

Prečítaj si ďalšie články v sérii:

  1. článok: Ako vystupovať na internete, aby si nevyzeral ako blbec (toto nerob)

2. článok: Náhľad do členskej sekcie Online Hry 3: Toto všetko obsahuje

3. článok: [Online hra 3] Prémiový kurz online balenia svetovej triedy na Slovensku a v Čechách

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3564 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.