Chceš ďalej zbytočne trpieť tým, že budeš váhať, alebo si konečne povieš DOSŤ a spravíš to, čo musíš?

0

mentoring Chceš ďalej zbytočne trpieť tým, že budeš váhať, alebo si konečne povieš DOSŤ a spravíš to, čo musíš? Michal vahanie 300x225“Wau, to by bolo úžasné!” preblesklo mi v tom momente hlavou.

Na pódium prichádzali desiatky ľudí, ktorí dosiahli za posledný rok milión dolárov a išli si prebrať svoju cenu.

 

Predstavoval som si, aký by to bol asi pocit

Vychádzať po schodoch za potlesku tisícov ľudí, keď vyhlasujú tvoje meno.

Srdce ti búši, kontroluješ každý krok, aby si náhodou nezakopol, pomaly kráčaš s úsmevom, podávajú ti ruku a do rúk ti odovzdávajú tvoju zaslúženú cenu.

Ty vieš, že ti patrí. Pretože si spravil všetko preto, aby to tak bolo.

Nevyhováral si sa.

Išiel si do akcie.

Padal si na hubu.

Robil si chyby.

No vytrval si a nakoniec sa ti to podarilo.

A ja som tam sedel v dave a sníval som, aké by to bolo…

 

Chcel som to, ale…

mentoring Chceš ďalej zbytočne trpieť tým, že budeš váhať, alebo si konečne povieš DOSŤ a spravíš to, čo musíš? rozmyslajuci muz na balkone trapi sa 600 x 405 300x203Keď nám predstavili mentoringový program, v ktorom nás doslova za ruku prevedú z nuly až k vysnívanému miliónu (tí, ktorí to už dosiahli), aby sme aj my takto o rok na akcii preberali našu cenu, veľmi som to chcel.

Váhal som. Rozmýšľal.

Čakal som až do konca.

Myslel som si, že to bolo pre mňa veľa peňazí, že to s mojou angličtinou asi nezvládnem, že to nebude fungovať pre moje podmienky…

Nakoniec som do mentoringu nešiel a dúfal som, že na to prídem aj sám.

Neprišiel som.

 

Prešiel rok a ja som tam sedel znovu

Na pódium tentokrát prichádzalo raz toľko ľudí, ako posledný rok. Tí, ktorí dosiahli za posledný rok milión dolárov a išli si prebrať svoju cenu.

A ja som opäť sedel v hľadisku.

No tentokrát som tam sedel nasratý. Nie na nich, na seba.

Nasratý, že mi ušiel rok a ja som nebol ani zďaleka tam, kde som mohol byť, keby som… ale to už nikoho nezaujímalo.

Dôležitý bol výsledok, nie výhovorky.

Opäť sme dostali možnosť vstúpiť do mentoringového programu, v ktorom nás doslova za ruku prevedú z nuly až k vysnívanému miliónu (tí, ktorí to už dosiahli), aby sme aj my takto o rok na akcii preberali našu cenu.

No s tým rozdielom, že tento rok už bola cena o sedem tisíc dolárov vyššia.

Áno, aj toto spôsobuje váhanie. Nikto na nás nebude čakať.

 

Musel som sa rýchlo rozhodnúť

Zostávalo posledných 20 minút na vyplnenie prihlášky, potom sa brány do mentorigového programu na ďalší rok zatvoria a ja budem odkázaný zas sám na seba.

mentoring Chceš ďalej zbytočne trpieť tým, že budeš váhať, alebo si konečne povieš DOSŤ a spravíš to, čo musíš? muz smutok hnev pocityjpg 300x200

To ale už viem, ako dopadlo. Dopadlo by to o rok tak isto. Prečo by to malo dopadnúť inak, keby spravím to isté?

Niekto múdry raz povedal: “Keď chceš mať výsledky, ktoré si nikdy nemal, musíš robiť veci, ktoré si nebol ochotný robiť.”

“A dosť!” povedal som si. “Je čas!”

Vzal som do ruky pero, otvoril prihlášku, zadal svoje osobné údaje, vyplnil dodatočné informácie a údaje z platobnej karty, odkráčal som smerom ku stolíku a odovzdal im ju.

 

Vedel som, že som spravil správne rozhodnutie

V momente, ako som si sadol naspäť na stoličku, cítil som sa skvele.

Celá tá nervozita, váhanie, neistota zo mňa opadli a ja som vedel, že som spravil správne rozhodnutie.

A tak sa aj stalo… zažil som si najlepší rok v biznise, spoznal som nových skvelých ľudí, zlepšil som sa skokovo v angličtine, cestoval som po svete a zažíval veci, ktoré by som inak nezažil.

Keď si predstavím, že by som sa o toto všetko obral len kvôli tomu, že som váhal, rozmýšľal, analyzoval a koniec koncov sa iba vyhováral a hľadal dôvody, prečo do toho aj tento rok neísť…

Dnes, keď sedím po roku znova na tom istom mieste, tak sa usmievam a som spokojný.

Nepreberám si síce svoju cenu za miliónový biznis, ale o to v konečnom dôsledku ani nešlo.

Dokázal som prekonať samého seba, nájsť na to peniaze a posunúť sa oveľa ďalej a oveľa rýchlejšie, ako keby som sa snažil na to opäť prichádzať sám.

Som na seba hrdý.

 

Chceš alebo nechce?

mentoring Chceš ďalej zbytočne trpieť tým, že budeš váhať, alebo si konečne povieš DOSŤ a spravíš to, čo musíš? uvazujuci muz rozmysla 600 x 363 300x182Uvedomil som si, že jediné, čo spôsobuje váhanie, je utrpenie.

Nič pozitívne to do tvojho života neprináša. Iba sa cítiš mizerne.

A nakoniec na seba nadávaš. A rozmýšľaš, aké by to mohlo byť, keby…

Potrebuješ sa rozhodnúť. Či už tak alebo onak.

Chceš alebo nechceš. Nič medzi tým.

 

TERAZ sa ty potrebuješ rozhodnúť

Ak si chcel vstúpiť do môjho ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER*** minulý rok, no zaváhal si, už to nevrátiš späť.

Ty vieš najlepšie, kde sa momentálne nachádzaš a či si s tým spokojný.

Dnes pred tebou stojí rovnaká príležitosť.

No ty si opäť ZAVÁHAL. Prišiel si neskoro…

Ak nechceš nabudúce zase zmeškať túto šancu, tak klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Vďaka nemu získaš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom budovania osobnej príťažlivosti, ale aj ku komunite chlapov, ktorí tiež na sebe pracujú ako ty a ktorí ťa podporia.

Zatiaľ, kým opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu, tak ti odporúčam vzdelávať sa za pomoci mojej knihy Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Prečítaj si knihu a zisti, ako sa môžeš zlepšiť v 10 oblastiach, aby si si mohol užívať život tak ako nikdy pred tým a so ženou, o ktorej celý život snívaš…

Toto video musíš ihneď vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti prezradím, ako získaš rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými… (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného).

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.