TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER

0

mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER ch20 master 300x257

Možno si sa vo svojom živote dostal do momentu, keď to už sám nezvládaš.

Aj vieš, čo by si mal robiť, máš k tomu dosť informácií (články, videá, knihy, kurzy), ale nevieš sa k tomu dokopať a aj keď začneš, motivácia po chvíli opadne.

Nevieš, ako máš riešiť svoju momentálnu situáciu či už v otázke žien, osobnosti, biznisu, peňazí alebo životného štýlu (proste čohokoľvek, čo my CHLAPI 2.0 riešime).

A chceš sa posunúť ĎALEJ!

 

Nie si v tom sám

Tiež som sa počas svojho života ocitol v rôznych momentoch, kedy som na to už sám nestačil. Nie je hanba priznať si to.

Horšie je, ak s tým nič nespravíš (a myslíš, že keď budeš robiť viac toho, čo doteraz, tak sa to NEJAKO zmení)…

Možno sa aj ty teraz nachádzaš v bode, kedy potrebuješ pomôcť.

Potrebuješ vedenie. Chceš niekoho, kto ťa nasmeruje. Chceš niekoho, kto ti presne povie, čo máš robiť. Chceš niekoho, kto ťa bude “kopať do zadku”, aby si makal…

Pozri… mne záleží na tom (keď už do seba investuješ), aby si mal VÝSLEDKY.
Pretože je to aj moja vizitka.

Preto mám osobný záujem, aby sa ti DARILO.

A v tomto momente hľadám pár ďalších mojich VYSNÍVANÝCH klientov, ktorým by som priniesol VÝSLEDKY, po akých ohľadom žien, životného štýlu a peňazí (už dlho) túžia…

Ak si to ty… OSOBNE budeme s tebou pracovať 1-na-1, aby sme ti pomohli už v nasledujúcich 12 mesiacoch nájsť si priateľku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, ktorý ťa bude napĺňať (pod vedením tých, ktorí to už dosiahli)

Vyplň svoju nezáväznú prihlášu teraz a zisti, či budeš vhodným kandidátom

UPOZORNENIE: Ročný mentoringový program “CHLAP 2.0 MASTER” je limitovaný naraz iba pre 10 chlapov.

 

TOTO všetko je súčasťou ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER

Áno, do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER je potrebné investovať čas i peniaze.

No tá čiastka je nič v porovnaní s tým, čo ťa to stojí, keď v tomto programe nie si.

Keď nemáš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom žien, peňazí a životného štýlu u nás…

Keď nemáš mentorov, ktorí by ťa naviedli na správnu cestu k tvojim cieľom, aby si nemusel zbytočne prichádzať o peniaze či ženy zlými rozhodnutiami…

Keď si na všetko SÁM a nemáš okolo seba komunitu a podporné prostredie, ktoré by ťa ťahalo dopredu…

CHLAP 2.0 MASTER je tvoja poistka pre prípad, že v tvojom živote nastane ohľadom žien, peňazí či životného štýlu udalosť, ktorú budeš potrebovať nutne riešiť.

V tomto článku sa dozvieš, čo všetko ťa čaká, keď vyplníš svoju prihlášku a my sa rozhodneme prijať ťa medzi úzku komunitu chlapov, ktorým počas nasledujúcich 12 mesiacov budeme osobne pomáhať získať priateľku, zdvojnásobiť príjem a žiť život, ktorý ťa bude napĺňať.

 

#1 Skupinové Masterclassy s Michalom

mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER Screenshot 2021 04 12 at 15Srdce a mozog celého ročného mentoringu sú 2-hodinové skupinové hovory so mnou každé dva týždne.

Na týchto hovoroch sa spojíš online priamo cez ZOOM so mnou a ostatnými chlapmi v mentoringu, kde budeme rozoberať vždy jednu kľúčovú tému ohľadom žien, životného štýlu či peňazí.

Na začiatku hovoru spolu zhodnotíme, čo sa komu podarilo a vyhodnotíme záväzky výzvy, ktoré sme si dali, vďaka čomu budeš mať vždy spätnú kontrolu.

Následne rozoberiem jednu kľúčovú tému (napr. Konverzácie so ženami, Osobný finančný plán, Denné rutiny…) a budem osobne s každým prechádzať a nastavovať, ako to kto má a zodpoviem všetky otázky.

A áno… budeme to IHNEĎ zavádzať do PRAXE a trénovať priamo v skupine so mnou🙂

Na záver si dáme úlohy a výzvy do ďalšieho spoločného hovoru.

Takto budeš nonstop motivovaný do akcie, kopaný do zadku a budeš mať krok za krokom výsledky. Koniec koncov, preto do mentoringu vstupuješ!

 

#2 24x Osobný mentoring s Andrejom Mažárym a Michalom Kučerom

V týždňoch medzi skupinovými masterclassmi so mnou budeš mať aj osobný mentoring 1-na-1 s jedným z mentorov – Andrejom Mažárym a Michalom Kučerom.

Sú obrovským prínosom pre chlapov z mentoringu a sami majú perfektné výsledky ohľadom žien, životného štýlu aj peňazí. A spoločne sa perfektne dopĺňame.

mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER Andrej Ma  ry 4 225x300Andrej Mažáry je líder Toastmasters Slovakia, ktorý pod svojím vedením a vzdelávaním dostal klub Slovenskí Toastmasters na pozíciu najlepšieho klubu na svete spomedzi skoro 16 000 klubov v 152 krajinách sveta. Zároveň je ako jediný na Slovensku držiteľom dvojnásobného ocenenia DTM (Distinguished Toastmaster).

Nielen tieto jeho výsledky hovoria o tom, že Andrej vie úspešne pracovať s cieľmi a víziou. Pretože mať ciele, víziu a dokonca životné smerovanie je pre chlapov vysoko dôležité. Nielen pre pracovný úspech, ale aj pre úspech u žien.

Andrejove certifikáty, ocenenia a vzdelanie:

 • Certifikovaný tréner Power Trainingu: Vytváranie funkčnej vízie a schopnosti napĺňania  svojho potenciálu. Certifikovaný autorom tréningu Jeremiahom Wilsonom
 • 2x DTM (Distinguished Toastmasters): predstavuje najvyššiu úroveň vzdelania v Toastmasters v rečníckych a líderských úlohách. Na Slovensku má toto ocenenie cca 10 ľudí. Andrej ako jediný ho dosiahol DVAKRÁT
 • Leadership Excellence Toastmasters – ocenenie od Toastmasters international za vytvorenie Najúspešnejšieho klubu na svete v dosiahnutom vzdelaní v histórii Toastmasters
 • NLP – akreditované ABNLP a TLTA: vyškolený Lenkou Lutonskou
 • Teória tieňov Carla G. Junga (MindPower)
 • Radikálna Úprimnosť: vyškolený žiakom a pomocníkom Brada Blantona
 • Povahové profily a DISC podla Roberta Rohma a Florence Littauerovej
 • Teória PCA pre prístup zameraný na človeka (Psychoconsulta)
 • Encounterové skupiny (Psychoconsulta)
 • Transakčná analýza (Psychoconsulta)
 • Asertivita (Psychoconsulta)
 • Facilitovanie skupín a vedenie mastermind stretnutí
 • Tréning vyjednávania
 • Psychológia a psychotechnológia vzťahov
 • Esencia mužnosti
 • Cesta pravého muža

mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER michal ku era 200x300Michal Kučera je autorom knihy “Geniální mysl”, ktorá dokáže akcelerovať schopnosť učiť sa a získavať nové zručnosti i u tých, ktorých zavrhli ich vlastní učitelia.

Sám se vďaka technikám efektívneho tréningu a štúdia stal najlepším predajcom hneď v dvoch firmách a vo svojich 24 rokoch získal pozíciu manažéra.

Keď na mňa Michal Kučera narazil, tak bol večný kamarát, dobrý chlapec, študent a ledva naškriabal na moje kurzy – áno, nemohol si ich dovoliť ako mnohí ďalší chlapi, pre ktorých to je výhovorka.

Pre neho to bola výzva, aby hľadal spôsoby, ako by to šlo. Veľmi rýchlo pochopil, že aby získal najlepšiu možnú partnerku, najprv sa on musí stať najlepším možným partnerom a zvýšiť svoju hodnotu.

Dnes má úžasnú priateľku, ktorá ho podporuje, bral 2x toľko peňazí vo firme ako jeho kolegovia na tej istej pozícii v priebehu 2 rokov a po novom sa vykašľal na túto prácu a rozbehol s priateľkou biznis, ktorý im za prvé 2 mesiace zarobil cez 25000 EUR a stal sa skutočne finančne nezávislým.

Za rok tréningu hral na klavíri na takej úrovni, že sa živil ako barový klavirista. Za tri dni sa naučil zložiť rubikovú kocku pod vodou na jediný nádych a za tri týždne ovládol jeden z najťažších silových kúskov planéty – zhyb na jednej ruke.

A dnes, ako najúspešnejší klient CHLAP 2.0 je mentorom pre chlapov, ako bol kedysi on. Podelí sa s tebou o to, ako to všetko dokázal – a naučí to aj teba.

 

#3 Ročné členstvo v Premium klube CHLAPOV 2.0

mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER Screenshot 2021 04 12 at 15

Keď práve neprebieha osobný mentoring, tak budeš mať čas na to, aby si si v kľude prešiel konkrétnymi materiálmi a kurzami, ktoré som za posledných 10 rokov vytvoril.

Ako člen CHLAP 2.0 MASTER získaš prístup ku VŠETKÝM kurzom ihneď (aj tým prémiovým, zatiaľ v základnom klubovom členstve nedostupným) a môžeš sa pustiť do ktoréhokoľvek potrebuješ.

A osobne ti odporučím tie TOP kurzy pre teba, ktoré ťa najrýchlejšie posunú v tom, čo práve riešiš.

Pretože keď si kupuješ niektorý z kurzov či členstvo v klube sám, tak netušíš, čo presne kde nájdeš a čo ti najviac pomôže.

Ako autor všetkých týchto kurzov mám dokonalý prehľad a presne ti poviem, ktorý kurz či video máš ty osobne riešiť ako prvé, druhé, tretie, aby si mal čo najrýchlejšie odpovede a VÝSLEDKY.

Vďaka tomu môžeš počas nasledujúcich 12 mesiacov získať partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť konečne život, po akom si vždy túžil.

 

#4 Vstupný a výstupný audit s Michalom

Na začiatku programu si dáš extra hovor priamo so mnou, kde spolu zistíme, ako presne ohľadom žien, životného štýlu a peňazí na tom si.

Nastavím ti priority, na čo by si sa mal zamerať, odporučím konkrétne kurzy a vzdelávania, nastavím čiastkové ciele, na ktorých budeš potom počas roka na skupinových hovoroch a s mentormi pracovať.

Všetko je merané, zapisované a vyhodnocované, aby si mal okamžitú spätnú väzbu a kontrolu. Pretože čo meriaš, to môžeš zlepšovať.

No a na záver programu sa spolu pozrieme, ako si sa konkrétne posunul a na čom ešte môžeš popracovať, aby si rástol ďalej.

 

#5 Vision Call s Andrejom – Nastavenie tvojich cieľov a vízie

Po dvoch ročníkoch MASTRA sme si všimli, že chlapi majú a začiatku buď prestrelené alebo podhodnotené svoje ciele, čo dokážu zvládnuť za rok.

Na začiatku mentoringového programu teda nastavíš spolu s Andrejom Mažárym (ktorý sa tejto téme venuje dlhodobo) správne ciele, víziu a smerovanie.

 

#6 4 živé akcie s mentormi a mastrami

Počas roka sa osobne všetci mentori a účastníci stretneme až na 4 živých akciách, aby sme sa lepšie spoznali.

Správna komunita a podpora je v programe dôležitá, preto okrem vzdelávacích chát a tréningov bude čas aj na zábavu.

V minulosti sme boli spolu napr. v Tatralandii, zahrali sme si Laser game (porazíš ma?!), prešli spoločnými silami Escape Room, pogrilovali sme či boli na turistike.

mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER IMG 9812 1024x768mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER 67947372 10218023001798562 1015487142454886400 o 1024x1024mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER IMG 6871 1024x768mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER IMG 5939 1024x768mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER 67403904 10218023002438578 3173911837389357056 o 1024x1024

Utužíme tak naše vzťahy a získaš aj nových priateľov.

 

#7 FB skupina s týždennými LIVE vysielaniami a výzvami

mentor TOTO všetko zažiješ v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER Screenshot 2021 04 16 at 15Srdcom a spoločným priestorom mentorov a všetkých účastníkov je počas roka uzavretá Facebook skupina.

V tejto skupine sa môžeš spojiť s ostatnými chlapmi, zdieľať svoj progres či pýtať sa otázky aj mimo skupinové hovory.

Dejú sa tu aj pravidelné spoločné výzvy (napr. spraviť 3000 zhybov za mesiac všetci spolu), kde sa všetci ťaháme dopredu.

Navyše, od mentorov tu nájdeš aj pravidelné LIVE vysielania na dôležité témy, ktoré ťa posunú ešte viac dopredu.

Zdieľame aj veci, na ktoré my sami aktuálne prichádzame a MASTRI sú PRVÍ, ktorí majú prístup k tomu najnovšiemu a najlepšiemu know-how od mentorov.

Okrem toho budeš mať aj spoločný chat so všetkými chlapmi z mentoringu na Messengeri a môžete byť pravidelne v kontakte.

 

#8 36x hovor s Expertným koučom

Budeš chcieť rozbehnúť vlastný online biznis, mať spätnú väzbu aj od ženy či lepšie poznať sám seba?

Počas celého roka ti budú k dispozícii hneď 3 Expertní koučovia priamo z môjho tímu:

 • Kenny, ktorý sa u nás stará o technické zabezpečenie celého projektu, ti vie pomôcť a nasmerovať ťa ohľadom všetkého, čo by si potreboval, keby chceš rozbehnúť svoj online biznis.
 • Lenka ti vie dať úprimnú spätnú väzbu z pohľadu ženy na tvoje správy, stretnutia či vzťahy so ženami, ako ťa vnímajú práve ženy a nastaviť ti zrkadlo.
 • Frederik ťa bude navádzať v oblasti tvojej mužskej cesty a prebratia zodpovednosti za svoju minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Pozrie sa na tvoje sebavedomie a pomôže ti stabilizovať tvoj vnútorný a vonkajší svet.

S každým si budeš môcť dať hodinu raz za mesiac podľa tvojej potreby.

 

Áno, toto všetko ťa čaká

Otázka v tomto momente nie je, či ti dokážeme pomôcť. Celý mentoringový program je zostavený tak, aby ti priniesol VÝSLEDKY, po ktorých už tak dlho túžiš.

A chlapi, ktorí si presne týmto už prešli (a dokonca po ich spätnej väzbe bude tento ročník ešte LEPŠÍ), ti chcú odkázať toto:

A práve teraz hľadám pár ďalších mojich VYSNÍVANÝCH klientov…

Ak si to ty…

OSOBNE budeme s tebou pracovať 1-na-1, aby sme ti pomohli už v nasledujúcich 12 mesiacoch nájsť si priateľku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, ktorý ťa bude napĺňať (pod vedením tých, ktorí to už dosiahli)

Osobne vieme pracovať naraz len s 10 chlapmi v mentoringovom programe a svoj čas vieme venovať len tým, ktorí to myslia vážne.

Keď to myslíš vážne s tým, že chceš si nájsť v nasledujúcich 12 mesiacoch priateľku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, ktorý ťa bude napĺňať, klikni na odkaz nižšie, vyplň svoju prihlášku a zisti, či budeš vhodným kandidátom do mentoringového programu.

Klikni sem, vyplň svoju prihlášku do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***  »

Vieš, najľahšie je povedať: „Ja na to nemám,” a zahodiť svoje sny do koša.

Takto na to nebudeš mať nikdy a tvoje sny a ciele si budú musieť počkať… a či sa ich vôbec dočkáš? Nespoliehal by som sa v takomto prípade na šťastie, alebo že na to prídeš sám (vieš, ako ti to fungovalo doteraz).

Spýtaj sa samého seba: „Ako si to môžem tento rok dovoliť?” Verím, že odpoveď nájdeš.

Je to na tebe. Ako sa rozhodneš?

Máš len 2 možnosti: Nespraviť NIČ… a pokračovať vo svojom živote ako doteraz (100% bez rizika).

Alebo Investovať dnes malú čiastku (v porovnaní s tým, čo ti to prinesie a skúsiť to!)

Rozhodni sa správne.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.