Sám to už ďalej nezvládaš?

0

mentoringový program Sám to už ďalej nezvládaš? smutn   chlap 600 x 400 300x200Možno si sa vo svojom živote dostal do momentu, keď to už sám nezvládaš.

Aj vieš, čo by si mal robiť, máš k tomu dosť informácií (máš niektorý z mojich prémiových online kurzov), ale nevieš sa k tomu dokopať?

Nevieš, aký je ten ďalší krok, aby si sa mohol posunúť?

Nevieš, ako máš riešiť svoju momentálnu situáciu či už v otázke žien, biznisu, peňazí alebo postavy…?

Tiež som sa počas svojho života ocitol v rôznych situáciách, kedy som na to už sám nestačil. Nie je hanba priznať si to. Horšie je, ak s tým nič nespravíš…

Chcem ti povedať, čo som robil ja a čo môžeš urobiť aj TY, ak sa chceš z tejto zapeklitej situácie dostať.

 

Moja firma bola na pokraji krachu

V roku 2016 sa moja firma dostala do červených čísiel – mohli sme z mesiaca na mesiac skrachovať. Možno si o tom nevedel, ale boli sme v situácii, že to buď zabalíme, alebo zabojujeme a niečo zmeníme.

Podnikal som už 5 rokov, mal som know-how, zarobených niekoľko tisíc eur, ale napriek tomu sme sa dostali do momentu, kedy som to ja sám NEVEDEL vyriešiť.

Vtedy sme si najali biznis mentora (ja spolu s mojimi parťákmi), ktorému sme platili 500 € na hodinu (áno, čítaš dobre). Pozeral som sa na to ako na investíciu, pretože som vedel, že ten človek mi dokáže pomôcť.

Vedel som, že mi môže dať tipy, rady, informácie k podnikaniu, ktoré som vtedy nevedel a potreboval. A presne to sa stalo. Dostal som šialené know-how a povedal mi také veci ohľadom vedenia biznisu, o ktorých som ani len netušil.

Z tých desiatok a stoviek informácií, ktoré mi povedal, som potreboval počuť len JEDNU. Vďaka nej sa nám začalo dariť, boli sme v pluse a dokázali sme firmu nielen zachrániť, ale aj udržať a neustále prosperuje.

Každý rok rastieme o cca 25 % a to len vďaka jednej jedinej veci, ktorú som vtedy potreboval počuť a dostal som ju od svojho biznis mentora.

(Určite si pozri video až do konca, pretože tam nájdeš ďalšie dva príbehy.)

Možno sa aj ty teraz nachádzaš v nejakej životnej etape, s ktorou potrebuješ pomôcť. Jednoducho, nevieš ako ďalej (články, videá, knihy a online kurzy ti nestačia).

A chceš viac. Chceš vedenie. Chceš niekoho, kto ťa nasmeruje. Chceš niekoho, kto ti presne povie, čo máš robiť. Chceš niekoho, kto ťa „bude kopať do zadku“, aby si makal… Chceš…

Pozri… mne záleží na tom (keď už do seba investuješ), aby si mal výsledky.
Pretože je to aj moja vizitka.

Preto mám osobný záujem, aby sa ti DARILO.

Chcem ti podať pomocnú ruku a byť ten, ktorý ťa povedie (ak mi to dovolíš) »

Toto získaš v ročnom mentoringovom programe:

  • skupinový hovor so mnou a ďalšími chlapmi z programu, s ktorými si vzájomne budete pomáhať a napredovať
  • osobný mentoring so mnou – teda len TY a JA
  • koučing s trénerom
  • LIVE mastermind víkendové stretnutie so mnou, trénermi a všetkými členmi programu, kde budeme osobne riešiť veci, ktoré ťa zaujímajú
  • BONUS: 7 Prémiových kurzov
  • BONUS: 3 Knihy s venovaním
  • BONUS: LIVE tréning Ďalší level
  • BONUS: 9 Extra kurzov a materiálov 
  • BONUS: Prémiová Facebook skupina všetkých účastníkov

Ak chceš výsledky 10x rýchlejšie, ako keby si na to všetko prichádzal sám, tak si  pozri túto stránku.

VAROVANIE! Ročný mentoringový program nie je pre každého. 

Je to na tebe, ako sa rozhodneš.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3604 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.