Čo môžeš spraviť dnes, aby si mal zajtra viac peňazí (2/3)

0

Toto je druhé video zo série 3 živých vysielaní s mojím špeciálnym hosťom Andym Winsonom – trenérom, mentorom a motivátorom v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Andyho poznám už vyše 5 rokov a na jeho živom tréningu Tajomstvo mysle bohatých, ktorý je zameraný na finančnú gramotnosť, som bol už niekoľkokrát.

Dnes aktívne pracujem so svojimi peniazmi (aj vďaka Andymu), ale kedysi som ich nemal vo svojom živote dosť. Zle som investoval a vďaka tomu som prišiel o niekoľko tisíc €, ktoré ani neboli moje. Mal som ich požičané. Bol som na tom dosť biedne. Nemal som poriadnu prácu a nezvládal som peniaze splácať. Moja mama sa mi snažila pomáhať, ako to šlo. No, nemohol som to nechať len tak. Potreboval som túto moju nešťastnú situáciu vyriešiť.

V tomto videu sa s Andym budeme baviť o tom, čo môžeš spraviť dnes, aby si mal zajtra viac peňazí.

Poďme na to..

 

26.-28.10. organizuje Andy svoj živý tréning Tajomstvo mysle bohatých, na ktorom budeš môcť stretnúť aj mňa. Zisti viac na tomto odkaze a získaj svoju vstupenku teraz…

Pozn. Toto je partnerský odkaz a za každú vstupenku objednanú cez tento odkaz získam odmenu. Celú získanú odmenu darujem malej Eliške na živom tréningu Tajomstvo mysle bohatých na liečby a zákroky, ktoré jej pomôžu opäť chodiť a zaradiť sa medzi zdravé dievčatá.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3524 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.