Systém hodnoty – Ukážka kapitoly z knihy Príťažlivosť

0

Systém hodnoty - Ukážka kompletnej kapitoly z knihy Príťažlivosť príťažlivosť Systém hodnoty - Ukážka kapitoly z knihy Príťažlivosť kniha pritazlivost kapitola system hodnoty

Pred tým, ako sa rozhodneš pre celú knihu Príťažlivosť, som ti pripravil malú ochutnávku v podobe bezplatnej kapitoly.

Táto kapitola asi najviac odráža to, čo sa snažím chlapom odovzdať a verím, že pochopíš, prečo je lepšie pracovať na SEBE ako na nejakých fintách, trikoch či technikách, ako zbaliť babu.

Teším sa, keď si ju prečítaš 🙂

 

SYSTÉM HODNOTY – Príťažlivosť 

„Určite by som ťa predtým nechcela,” povedala Evka, keď videla moju fotku z univerzity spred pár rokov, kde som mal vlasy v čelenke ako indián. „Veď si bol ako palička! Ja potrebujem pri sebe chlapa,” nakladala mi ďalej.

Nemám jej to za zlé. Dnes už chápem, prečo som nebol pre ženy príťažlivý chlap, s ktorým by si vedeli predstaviť aj niečo viac, ako byť iba ich kamarátom, bútľavou vŕbou či bratom.

Bol som vychudnutý, nevedel som sa obliekať, moje sebavedomie bolo na bode mrazu a ženy si ma veľmi nevšímali.

Keď sa so mnou aj v tej dobe stretli, tak som bol pre ne neškodný. Malo to však aj svoju pozitívnu stránku. Z týchto žien sa nakoniec stali moje skvelé kamarátky a naučili ma mnoho o ženách a vzťahoch.

 

Vieš, čo je na tom všetkom najzaujímavejšie?

Väčšina z tých, ktoré ma kedysi nechceli, by si so mnou už dnes vedeli niečo predstaviť.

Ako je to sakra možné? Čo na mne dnes vidia, čo som predtým nemal?

Veľký nos mám stále a kocky na bruchu mi doteraz nepribudli. Vždy som si bral odmietnutie osobne. Keď ma žena nechcela a povedala mi, že ma berie iba ako kamaráta, dotklo sa ma to.

A keď som to počul už po dvadsiatykrát, myslel som si, že tak to bude už stále. Že ja nemôžem byť pre ženy príťažlivý. Že som nemal to šťastie narodiť sa lepšie a že je mojím osudom byť sám.

Riadne hovadiny som mal v hlave, čo? Ale čuduješ sa mi, keď to končilo pri každej žene s tým istým výsledkom?

Až časom som pochopil, že ženy neodmietali mňa – Michala Kopeckého. Odmietali to, čo som pre ne predstavoval.

Odmietali moju “ponuku”. Teda to, aké by to so mnou bolo. Odmietali moju nižšiu hodnotu. Vieš, vždy som chcel tie krásne, zaujímavé a sexi ženy. Tak ako ty.

No nevedel som, ako ich získať. Lenže neuvedomoval som si, že som im nemal čo ponúknuť. Teraz nemám na mysli peniaze alebo vilu na pláži. Moja hodnota bola pre ne nezaujímavá.

Dovoľ mi vysvetliť ti, prečo chodia moderátorky so športovcami a prečo si priemerný chalan nájde maximálne priemernú babu. A odhalím ti konečne pravdu, čo stojí za tým, aby si nielen na jednu noc dokázal zbaliť krásnu a sexi ženu, ale aby si ju následne aj získal a udržal si ju roky.

Pracuj na svojej hodnote, sebavedomí a príťažlivosti

Pouč sa z mojich zážitkov a vyhni sa chybám, ktoré som kedysi urobil ja. Vďaka knihe sa staneš príťažlivým pre ženy omnoho rýchlejšie. Klikni sem a objednaj si moju knihu Príťažlivosť

 

NESPRAVODLIVÉ výhody nestačia

Väčšinou to chlapi, keď vidia krásnu ženu, vzdávajú hneď na začiatku. Myslia si totiž, že pokiaľ nemajú prachy, drahé autá, dokonalý vzhľad či úžasnú prácu, tak jednoducho nemajú u tých atraktívnejších žien šancu.

Z časti majú určite pravdu. Ale za tie roky, čo som sa stretával s krásnymi ženami, modelkami či hosteskami, som zistil, že im na tom takmer vôbec nezáleží!

Čo je pre teba FANTASTICKÁ správa, pretože pokiaľ by si tie veci mal, tak by si práve nečítal tieto riadky, však? To bol chyták.

Odhliadnuc od toho, že množstvo chlapov, ktorých poznám a majú tieto, nazvime to, nespravodlivé výhody, tak to buď so ženami absolútne nevedia alebo si nemôžu byť istí tým, či ich ženy chcú kvôli ich osobnosti, alebo kvôli niečomu inému.

Raz mi napísal jeden takýto chlap: „Mám aj krásnu Audi Q7, aj polovyšportované opálené telo, aj peniaze a určitý životný štandard, ale aj tak nie som obklopený ženami do tej miery, ako by som chcel. Mám problém s nimi komunikovať, neviem, čo sa ich pýtať a myslím si, že nie som pre ne zaujímavý…”

Chápeš to? A to nehovorím ja, to hovorí on. Chcel by si mať jeho problémy? Väčšina chlapov sa naháňa za tým, čo má on. A myslia si, že to VYRIEŠI ich problémy so ženami. Nie, nevyrieši… Problém je niekde úplne inde.

Tá dobrá správa je, že ženy nepriťahuje primárne tvoje auto, tvoje svaly či tvoj bankový účet. Pre ňu sú to iba vonkajšie prejavy toho, že si pravdepodobne SCHOPNÝ chlap a budeš sa o ňu vedieť aj POSTARAŤ.

To sme si povedali už v predchádzajúcej kapitole a teraz budeme na tom stavať. Mať tieto nespravodlivé výhody je fajn, no dnes to už nestačí.

Tak ako je množstvo žien krásnych a sexi, tak aj čím ďalej, tým viac chlapov je úspešných a majú peniaze. Musí teda existovať niečo ďalšie, čo rozhoduje.

PREČO ťa tak krásne ženy nechcú?

Pracuj na svojej hodnote, sebavedomí a príťažlivosti

Pouč sa z mojich zážitkov a vyhni sa chybám, ktoré som kedysi urobil ja. Vďaka knihe sa staneš príťažlivým pre ženy omnoho rýchlejšie. Klikni sem a objednaj si moju knihu Príťažlivosť

 

Séria článkov ku knihe:

  1. Prečo som sa rozhodol napísať vlastnú knihu?
  2. Čo všetko nájdeš v knihe Príťažlivosť a v čom ti pomôže?
  3. Systém hodnoty – Ukážka kompletnej kapitoly z knihy Príťažlivosť
Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3422 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.