8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy

0

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy tr ning  al   level 13 300x200Knihy, online kurzy, ebooky, videá, webináre…

Všetko sú to pre teba FANTASTICKÉ formy vzdelávania, ktoré priniesli výsledky miliónom chlapom po celom svete. (Verím, že si si knihu Príťažlivosť alebo Ako ju získať alebo Aj ja som CHLAP 2.0 prečítal a začal používať získané poznatky v praxi. :))

Lenže, čo keď ti poviem, že existuje ešte niečo OVEĽA OVEĽA lepšie…

Čo keď ti poviem, že je forma vzdelávania, ktorá vždy prekoná akýkoľvek online kurz, ebook či knihu?

No ešte predtým si odpovedz na túto otázku (je to veľmi dôležité): “Chcem iba pasívne nasávať teóriu z kníh, článkov, videí či online kurzov, alebo túžim po aktívnom rozvoji a praxi na živom tréningu?”

 

Aká je tvoja odpoveď?

Ak čítaš ďalej, tak predpokladám, že si povedal ÁNO aktívnemu rozvoju a praxi na živom tréningu.

… áno, to je ono… živý tréning.
 

Zabezpeč si svoju vstupenku na živý tréning Magnet na ženy teraz »

Všetky moje živé tréningy sú dizajnované tak, aby si si veci NATRÉNOVAL, ROBIL a vychádzal si zo svojej komfortnej zóny (a spoznal popri tom mnoho skvelých chlapov a žien (áno aj žien)).

Záleží mi na tom, aby si uspel, mal si mnohonásobne väčšie výsledky a dosiahol si ich oveľa rýchlejšie.

V tomto článku som si pre teba pripravil 8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy.

Poďme na to.

 

1. Neustále sa vzdelávaj

Ja sám sa neustále vzdelávam a rozvíjam, aby som mohol rásť a napredovať. Viem, že keď prestanem, tak to bude môj “koniec”.

Poviem ti príklad: Máme dvoch podnikateľov. Obaja podnikajú v rovnakej oblasti. Avšak jeden to robí, tak isto, ako keď začínal pred 10 rokmi. Naopak ten druhý sa stále vzdeláva, inovuje a prispôsobuje sa trhu.

Chápeš na čo narážam?

Treba sa neustále vzdelávať, aby si mal prehľad a aby si sa mohol neustále zlepšovať.

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy tr ning  al   level 2

Čím viac vieš, tým si kompetentnejší a máš viac sebavedomia. Keď sa viac vzdelávaš, keď v danej oblasti toho viac vieš, si istejší a skúsenejší.

Ale pozor, maj na vedomí, že gram činu je viac ako tona vedomostí. Moje odporúčanie je:

“Vzdelávaj sa a okamžite choď do praxe.”

Rob chyby, uč sa na nich a rozširuj svoj obzor. Robíš to pre seba, zisťuj, čo ti funguje a nefunguje, a z toho vychádzaj.

 

2. Pretav teóriu do praxe

Pravdou je, že pokiaľ neaplikuješ informácie do praxe, tak sa nič v tvojom živote nezmení. Budeš tam, kde si teraz, len o niečo múdrejší. Super vedomosti ti však nezarobia peniaze a nezískajú ženu.

Zamysli sa nad tým takto. Celý deň si sa učil na dôležitý test, všetko vieš odpredu odzadu, no keď príde čas test napísať, máš akoby okno, nedáš nič na papier a ohodnotia ťa “nevyhovel” alebo “nedostatočné”, prípadne “FX”.

Čiže potrebuješ nájsť spôsob, ako pretavíš informácie na želané výsledky. Pre mňa to boli semináre a živé tréningy. Skutočne si myslím, že to je aj pre teba ten najlepší spôsob, ako si zabezpečíš život, aký chceš.

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy tr ning  al   level 11

Na tréningu Magnet na ženy pochopíš princípy, o ktorých si čítal na mojom blogu či v knihách alebo počul na Youtube. Potrebuješ teóriu pretaviť do praxe. Potrebuješ trénovať.

Potrebuješ to vidieť, prežiť si to, počuť to. Potrebuješ sa dostávať do rôznych situácií. Potrebuješ prekonávať svoju komfortnú zónu, aby si si ju mohol rozširovať.

 

3. Stretneš ma naživo 🙂

Už ma nebudeš poznať iba z článkov či z videí. Môžeš ma spoznať aj osobne.

Podáme si ruku a pokojne spolu prehodíme pár slov. Môžeš si ma odchytiť počas prestávok. Budeš mať jednu z mála možností stretnúť a vidieť ma osobne (keďže žijem ďaleko, tak akékoľvek pozvania na pivá či kávy odmietam).

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy tr ning  al   level

Stretnúť ma na živom tréningu Magnet na ženy je pre teba jedinečná príležitosť. Strávime spolu celé TRI dni a je to lacnejšie, ako keby si využil osobnú hodinovú konzultáciu alebo privátny mentoring. Ak ma chceš mať iba pre seba, tak osobná konzultácia je presne pre teba.

 

4. Okrem mňa tam budú aj ďalší hostia

Chcem, aby si za tie TRI dni toho zažil naozaj veľa a odniesol si z tréningu MAXIMUM, preto budeš mať možnosť vypočuť si 6 hostí, ktorí ťa posunú ešte ďalej!

Ja sám neustále chodím na živé tréningy, pretože je to skvelá príležitosť učiť sa od expertov z praxe. Aj teraz sa opäť chystám na živý tréning až do Ameriky. Pre mňa nehrá rolu vzdialenosť, ale čo všetko sa tam môžem naučiť a čo mi to všetko dá.

Mohol by som sa tie veci učiť z kníh alebo z videí, ale nič sa nevyrovná živému tréningu.

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy Andrej MNZ 1024x684

 

5. Stretneš iných podobne zmýšľajúcich chlapov

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy dalsi level 300x170Celý deň stráviš s chlapmi, ktorí sú ti podobní. Riešia podobné problémy a výzvy ako ty.

Z minulosti viem, že najviac si chlapi na živých tréningoch vážia to “hnutie chlapov”, ktoré spoločne vytvoria.

Získaš nové priateľstvá, kamošov a parťákov, ktorí ti pomôžu naštartovať sa a vytrvať aj po skončení tréningu, aby neostalo len pri slovách.

Pridaj sa do komunity chlapov, ktorí dávajú veci do praxe, a nielen fantazírujú o tom, aké by to bolo…

Na tréning chodia chlapi, ktorí sa chcú reálne rozvíjať, chcú na sebe makať, chcú sa neustále posúvať, chcú výsledky..

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

6. Stretneš skvelé ženy, ktoré na sebe pracujú

Stretávaj sa so ženami, buď s nimi v kontakte a trénuj sa pri nich. Bav sa s nimi jednoduchšie, prirodzenejšie, nebuď z nich v rozpakoch.

Nepozeraj sa na každú potencionálnu ženu ako na budúcu matku tvojich detí.

Moje kamošky a známe ti v tom rady pomôžu. V konečnom dôsledku to robia aj pre seba. Ženy chcú schopných chlapov. CHLAPOV 2.0 🙂

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy tr ning  al   level 9 1024x682

Neodmysliteľnou súčasťou mojich živých akcií sú aj moje fantastické kamarátky a ženy, ktoré vošli do môjho života a ja sa chcem s tebou o ne podeliť:

 • budeš sa môcť s nimi zoznámiť, spoznáš bližšie ich myslenie a budeš mať vo svojom okolí ihneď viac atraktívnych žien
 • môžeš sa s nimi baviť cez prestávky či počas aktivít, vďaka čomu si natrénuješ konverzácie s krásnymi ženami
 • získaš od nich neoceniteľnú spätnú väzbu a povedia ti narovinu a úprimne veci, ktoré ti bežne “tam vonku” ženy nepovedia
 • budeš môcť sedieť vedľa nich, zvykneš si na ich prítomnosť a budú sa zapájať aj do všetkých aktivít spolu s tebou
 • zistíš, aký prvý dojem robíš na tieto ženy a čo môžeš na sebe zlepšiť, aby si sa im páčil
 • budeš sa ich môcť priamo pýtať otázky, ktoré teba o ženách zaujímajú a čo ich na chlapoch priťahuje (budeš prekvapený!)

 

7. Inšpirácia a motivácia

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy tr ning  al   level 4 300x200Živé tréningy, ktoré organizujem nie sú len o tom, ako získať ženu. Sú v prvom rade o tebe. O tvojej osobnosti a práci na nej.

Inšpiráciu budeš mať možnosť čerpať celé TRI dni. Či už odo mňa, od mojich hostí, žien alebo iných chlapov.

Možno potrebuješ počuť iba jednu vec, aby si sa nakopol. Niekedy stačí iba jeden AHA moment, aby si niečo zmenil vo svojom živote.

A najlepšie je, ak nájdeš svoju vnútornú motiváciu, svoje PREČO. Prečo robíš to, čo robíš. Nájdi svoj dôvod.

Po každej živej akcii dávam chlapom vyplniť dotazník, aby som zistil, ako sa im páčilo a čo hovoria na tréning. A chlapi mi napísali toto:

“Otvoril mi oči a pomohol mi pochopiť, že veci a situácie zbytočne dlho analyzujem a rozoberám do podrobností.”

“Bez debaty! Skvelý spôsob, ako byť lepším a sebavedomejším chlapom, skvelí ľudia, tieto poznatky možno použiť vo všetkých aspektoch života.”

“Áno, minimálne vyskúšať to treba. Cena nie je rozhodujúca v porovnaní s tým, že konečne sa “znovuzrodím” do života, aký chcem.”

„Mohol som si vyskúšať veci a na to dostať spätnú väzbu od žien, čo robím dobre a čo zle a hneď sa išlo do akcie.“

“Mal by to byť povinný tréning pre chlapov 🙂 Tréning s dievčatami bol TOP topov.”

 

8. Buď odídeš nadšený alebo to budeš mať zdarma

Môj obsah a know-how, o ktoré sa s tebou podelím, je to najlepšie, čo môžeš v tejto oblasti u nás získať. A za tým si stojím.

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy garancia trening dalsi level

 

Možno sa pýtaš, v čom je tréning Magnet na ženy iný ako tréning Ďalší level?

Možno sa sám seba pýtaš, v čom je tento 3 dňový živý tréning iný ako môj 1 dňový tréning Ďalší level?

Veľmi dobrá otázka.

Na Ďalšom leveli detailnejšie riešime to, ako konkrétne môžeš zvýšiť svoju hodnotu v 10 oblastiach, ktoré z teba robia lepšieho chlapa. V jednoduchosti povedané, akú “hodnotu” pre ženy máš, podľa toho ich budeš do svojho života priťahovať.

Ok, ale čo ak ich do svojho života pritiahneš? Ako sa s nimi zoznámiš, aby ťa neodmietli? Čo im povieš ďalej, aby si sa nezasekol? Ako získaš na ne kontakt, aby ti ho aj dali? Ako ich pozveš von, aby sa chceli stretnúť? Ako to zvládneš na prvom stretnutí tak, aby chcela s tebou viac? Oveľa viac?

To už riešime konkrétne na 3-dňovom živom tréningu Magnet na ženy, kde si na všetky tieto otázky nie len zodpovieme, ale si ich aj v praxi spolu natrénujeme. Priamo so ženami.

8 dôvodov, prečo by si mal prísť na tréning Magnet na ženy chlap20 143

 

Čo na to hovoríš?

Ak sa rozhodneš nevyužiť túto príležitosť, tak mi potom “neplač”, že sa ti so ženami a v živote nedarí. Vieš, ono to nie je o ženách, je to v prvom rade o TEBE.

Ak chceš zmenu, tak príď 13.-15.9.2019 do Bratislavy na 3 DŇOVÝ živý tréning Magnet na ženy. Posuň svoj život na novú úroveň.

Celý tréning som nadizajnoval tak, že budeš nonstop vystupovať zo svojej komfortnej zóny, aby si prekonával strach, ktorý ťa brzdí.

Ukážeme si, a potom aj prakticky vyskúšame, nielen ako odbúrať zábrany a naučiť sa komunikovať a vystupovať sebavedomo pri krásnych dievčatách, ale aj to, ako byť prirodzený, veriť si a dovoliť si robiť chyby.

Toto všetko bude mať vplyv na rozvinutie TVOJHO sebavedomia pri ľuďoch a schopnosť vybudovať si vzťahy so ženami, po akých si vždy túžil.

Vyzývam ťa, aby si sa čo najviac zúčastňoval týchto aktivít. Aj keď to môže znieť trošku “strašidelne”, všetko bude prebiehať v príjemnom prostredí a atmosfére. A hlavne zábavnou formou.

Na tréningu Magnet na ženy sa naučíš informácie sám použiť v rôznych situáciách, do ktorých sa so ženami dostaneš. Budeš to mať zakódované hlboko v hlave a vynorí sa ti to práve vtedy, keď to budeš najviac potrebovať.

Si len jedno rozhodnutie od života a partnerky, po akých si vždy túžil… Príď na živý tréning Magnet na ženy.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »