[Vodičák na vzťah] Je to pre teba?

0

vodičák na vzťah [Vodičák na vzťah] Je to pre teba? kurz vodicak na vztah 300x165Keď chceš vedieť, ako sa dostať z kamarátstva do vzťahu, byť pre partnerku neustále zaujímavý a príťažlivý a o čom sa s ňou baviť (aj po rokoch vzťahu), aby ste si udržali vášeň, nadšenie a iskru, tak čítaj ďalej.

No, ešte predtým mi dovoľ opýtať sa ťa:

Stalo sa ti niekedy niečo z tohto?

Randili ste spolu, ale nie a nie sa dostať do vzťahu? Boli ste 5x v kine a 20x na káve, ale stále nič? Proste si bol pre ňu len kamarát? Možno kamarát s benefitmi, ale na vzťah to proste nebolo?

Bol si frustrovaný a nešťastný z toho, že nevieš čítať jej myšlienky a “signály” ktoré vysielala tvojím smerom? Mal si pocit, že ženy musia byť z inej planéty… Aspoň “tá tvoja” Hovorí A, myslí na B a ty si z toho pochopil C? ?

Keď už ste sa dali dokopy a nasťahovali ste sa k sebe, tak ešte len vtedy nastalo to pravé peklo? Nezmyselné hádky kvôli ponožkám, spoločným financiám alebo tomu, na ktorý film pôjdete? Proste spoločný život nebol taký fantastický, ako si si ho predstavoval?

Časom to pôvodné čaro a iskra vyprchali a boli ste už viac menej len spolubývajúci, ktorí sa nemali o čom baviť (a radšej ste kukali telku alebo do mobilov)? Už si sa občas prichytil pri tom, ako pokukuješ po iných babách. Napriek tomu, že sa ti to na začiatku nestávalo.

Dokonca ani v posteli to už nie je “to práve orechové” a váš sex sa stal monotónny, nudný a občas si sa radšej vyhovoril, že si príliš unavený? Čudoval si sa, kam zmizla tá dračicaktorej si sa na začiatku nevedel nabažiť…?

A čo je najhoršie, mal si podozrenie a niekde vo vnútri ťa zabíjala predstava, že ťa podvádza s niekým iným? Zrazu si zmenila heslá na mobile a počítači, vypisuje si s niekým do neskorej noci, potmehúdsky sa pri tom usmieva a trávi viac času vonku… vraj s kamoškami…?

Nezúfaj a čítaj ďalej.

 

Mám pre teba dobrú správu…

Ak si si pri predchádzajúcich otázkach aspoň raz povedal:

“Áno, stalo sa mi to :(”

Tak mám pre teba dobrú správu. Neboj sa, nie si v tom ani zďaleka sám.

Je to úplne bežné. Nie si ani prvý, ani posledný chlap, ktorý má alebo mal takéto alebo podobné problémy.

 

Vyskúšaj tento overený postup

vodičák na vzťah [Vodičák na vzťah] Je to pre teba? Dollarphotoclub 69969526 400 x 600 200x300Chcem ti dať do rúk kompletný návod, aby si vedel, ako sa dostať do vzťahu a čo máš robiť vo vzťahu, aby ti to vydržalo čo najdlhšie.

Online kurz Vodičák na vzťah slúži ako prevencia pred problémami vo vzťahu, ktoré pravdepodobne prídu. A návod, ako ich hravo zvládať a nešliapnuť vedľa.

Podľa mojich skúseností platí, že prevencia je častokrát lacnejšia ako liečba.

 

Po absolvovaní a aplikovaní vecí z kurzu “Vodičák na vzťah” do praxe bude pre teba jednoduché:

 • Vedieť si vybrať správnu partnerku – veľa chlapov ide do vzťahu so ženou, ktorá pre nich nie je vhodná a ani nevedia, akú ženu chcú
 • Byť fantastickým partnerom do vzťahu, ku ktorému bude žena vzhliadať, bude ťa rešpektovať…bude si ťa vážiť a hovoriť o tebe aj svojim kamoškám, ktoré jej ťa budú závidieť
 • Uspokojovať ženu po sexuálnej stránke, počas randenia alebo vzťahu. Či už si s ňou niekoľko mesiacov alebo rokov.
 • Lepšie rozumieť ženám, ako sa cítia, čo tým myslia keď niečo hovoria a čo by si mal spraviť, keď čakajú, že čítaš medzi riadkami
 • Udržiavať iskru vo vzťahu, ktorá tam zo začiatku býva a často krát vyprchá – aj roky, či desaťročia
 • Ľavou zadnou budeš riešiť problémy vo vzťahu

A okrem toho budeš môcť byť príkladom pre ostatných ľudí z tvojho okolia.

 

Zvládneš to aj TY

Pozri, tiež som si kedysi myslel, že nemám šťastie na ženy. Bol som introvert, nemal som sebavedomie, spolužiaci mi preberali moje kamošky, bol som panic do 22, ale to ma nepredurčovalo k tomu, aby som bol nešťastný celý život.

Zvládneš to aj TY, ak sa tak rozhodneš. V prvom rade je to o rozhodnutí.

“Áno, chcem niečo spraviť, verím si a idem do toho.”

V druhom rade MUSÍŠ MAKAŤ, ak chceš dosahovať výsledky.

Nechcem ťa strašiť, ale nebudem ti ťahať medové motúzy popod nos. Sú to fakty a buď sa s tým zmieriš, alebo môžeš ísť plakať k mamičke.

To, čo mne trvalo roky, sa ty môžeš dozvedieť len za 6 týždňov. Predstav si, koľko času tým ušetríš. 

vodičák na vzťah [Vodičák na vzťah] Je to pre teba? michal kopecky 295x300

Navyše, celý kurz som pripravil tak, že ti naň bude stačiť 15-30 minút denne. Takže sa nebudeš musieť obávať ani toho, že by si nemal na to čas či nestíhal by si to. 

V kurze sa dozvieš, ako získať, udržať a rozvíjať vzťah, v ktorom budete obaja dlhodobo šťastní bez zbytočných hádok a obmedzovania sa.

Okrem toho ti dávam aj moju 30 dňovú nadštandardnú záruku vrátenia peňazí, ak sa ti kurz nebude z AKÉHOKOĽVEK dôvodu páčiť (a je mi jedno, či to bude po 29 dni), všetko si vyskúšaj pre seba a až na konci tých 30 dní sprav rozhodnutie, či to malo celé pre teba zmysel.

Verím systému, o ktorý sa chcem s tebou podeliť. Nemáš, čo stratiť. Môžeš iba získať.

 

Pre koho kurz je?

 • Možno ešte nemáš priateľku a chceš si nejakú nájsť a chceš sa vyzbrojiť dopredu taktikami, technikami, princípmi, ktoré ti pomôžu udržať čo najdlhšie…
 • Alebo si v začiatkoch vzťahu a chceš, aby vám to vydržalo čo najdlhšie
 • Alebo máš niekoľko rokov priateľku a neklape vám to v sexe, často sa hádate možno si sa rozišiel a vrátili ste sa spolu a chceš sa vyvarovať chybám, ktoré si v minulosti robil a chceš vedieť, čo máš robiť, aby si si tú svoju priateľku udržal

Našiel si sa v tomto zozname?

Ak áno, tak klikni sem a zistíš, ako získať a udržať si dlhodobý vzťah »

Pre koho kurz nie je?

Pozri, tento kurz naozaj nie je pre všetkých. Prosím ťa, nevstupuj do tohto kurzu ak:

 • Máš vzťah, v ktorom ti všetko klape, si šťastný, nadšený, nehádate sa spolu a užívate si vynikajúci sex
 • Ak vzťah nechceš, stačí ti, že so ženami len randíš, chodíš na kávičky alebo si len ich kamarát
 • Ak nechceš na sebe pracovať a myslíš si, že za všetko zlé vo vzťahu môže vždy len druhá strana a ty si dokonalý.

V tomto prípade ťa žiadam, aby si do kurzu nevstupoval.

Ak si sa v tomto zozname nenašiel, tak ti odporúčam, aby si do kurzu Vodičák na vzťah vstúpil, ak chceš vedieť, ako získať a udržať si dlhodobý vzťah »

 

Som zvedavý, čo na toto povieš TY

“Vďaka tomuto už mám vzťah necelé 3 mesiace. S dievčaťom, na ktoré som hrdý a ktoré milujem. Je to dievča mojich snov a veľmi ju ľúbim. Aj keď mám dievča, naďalej neprestanem na sebe pracovať.” – Patrik

“Som teraz nielen šťastne zadaný, ale naviac spolu začíname aj bývať, a už pár mesiacov plánujeme svadbu.” – Přemek

“Budem úprimný: od marca som mal 5 sexuálnych partneriek, niekoľko báb, s ktorými som sa bozkával a práve sa mi rysuje vzťah. NIČ a opakujem NIČ z toho by som nedosiahol, nebyť teba.– Majky

“Aj keď veľa chlapov nebude so mnou súhlasiť, získať ju je ľahšie, ako si ju udržať. Len vďaka tvojim radám som už skoro 2 roky v úspešnom a šťastnom vzťahu a je to stále lepšie a lepšie, takže Miško veľká vďaka a naďalej ťa budem stalkovať. 🙂 ” – Jakub

“Ženy mi hovorievali, že som až príliš dobrý. Vždy som skončil ako kamarát, ale dnes je už situácia iná. Michalove kurzy mi do života priniesli veľa pozitívnych vecí a žien. Začal som veci zavádzať do praxe, som sebavedomejší, istejší. Výsledkom tejto mojej cesty je skvelá partnerka, s ktorou idem onedlho spečatiť svoj život. Budem sa ženiť!” – Janči

Toto je iba vrchol ľadovca. Iba kúsok toho, čo všetko je pre teba možné.

Pomôžem ti dostať sa na úplne inú úroveň, aby si aj ty mohol zažiť niečo, čo bolo doteraz len v tvojich najtajnejších predstavách.

I TY môžeš dosiahnuť podobné alebo dokonca lepšie výsledky, aké mali Patrik, Přemek, Majky a desiatky ďalších chlapov ako som ja či ty.

vodičák na vzťah [Vodičák na vzťah] Je to pre teba? p r svadba deti vz ah

 

Máš 2 možnosti, ako sa bude tvoj život od tohto momentu vyvíjať

 1. Buď sa na to vykašleš a budeš buď navždy sám alebo uviazneš vo vzťahu, ktorý ťa nebaví, ubíja a si z neho zo dňa na deň stále viac a viac nešťastný, frustrovaný, vyčerpaný, unavený a smutný ?
 2. Alebo na sebe zapracuješ a získaš vzťah, o ktorom si vždy sníval. Budeš sa každé ráno budiť vedľa ženy, ktorú miluješ, robí ťa stále štastnejším a podporuje ťa vo všetkom, čo robíš. ?

Len tieto dve možnosti. Ktorú si vyberieš ty?

Osobne by som si nechcel neskôr búchať hlavu o stenu, pretože som nespravil nič teraz, keď som mohol.

Práve teraz tu stojí pred tebou príležitosť, ktorej sa môžeš chytiť.

Vziať ju a pridať sa k stovkám ďalších chlapov ako si ty, ktorí získavajú obrovskú výhodu oproti všetkým ostatným.

Či už sa pridáš alebo nie, ja budem stále na sebe makať a rozvíjať môj vzťah s mojou ženou.

Bez mojej pomoci budeš v skutočnosti na všetko musieť prichádzať sám a budeš sa ešte dlho trápiť, aj keď už nemusíš.

Áno, znie to možno kruto, ale myslím, že mi dáš za pravdu.

Využiješ teraz túto príležitosť alebo budeš znovu len snívať a dúfať, že možno niekedy raz…?

Je to na tebe. Pozri si toto »

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Prečítaj si aj ďalšie články v sérii:

 1. článok: Ako si vôbec predstavuješ tvoj vzťah?
 2. článok: Náhľad do členskej sekcie Vodičák na vzťah: Toto všetko obsahuje
 3. článok: [Vodičák na vzťah] Je to pre teba?
Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »