Ako som vstúpil do 2CCX mentoringu, aj keď som na to nemal

0

master Ako som vstúpil do 2CCX mentoringu, aj keď som na to nemal michal funnelhacker 300x15825.000$. Skoro ma vystrelo!

Celé 3 dni som čakal, kým som sa dozvedel výšku investície do ročného mentoringového programu Russella Brunsona, vďaka ktorému by som posunul svoj život a biznis o niekoľko levelov ďalej.

Vedel som, že sa chcem tento rok posunúť ďalej a potrebujem k tomu pomoc.

Sám to ďalej nezvládnem.

 

Toto bolo mimo môj rozpočet. Niekoľkonásobne

Takúto sumu som do seba neinvestoval za všetky tie roky dokopy, nie to dať ich do jedného programu za jeden rok. Dokonca ani desatinu z toho som nikdy nikomu za kurz či mentoring nezaplatil.

Avšak sralo ma to. Nevieš si predstaviť ako.

V hlave mi vírilo, že toto je presne to, čo ma posunie ďalej. Veril som tomu.

Vzdelávanie, mentori, osobný prístup, podpora, komunita… Malo to v sebe všetko.

 

Ale, kde na to vziať?

Priznám sa, že takúto voľnú sumu som na účte v tom momente nemal. Ani zďaleka.

master Ako som vstúpil do 2CCX mentoringu, aj keď som na to nemal mu   a peniaze luxus 312 x 208 300x200Následne na ďalšom slide predstavili možnosť, že sa to dá uhradiť aj po častiach počas roka, čo sa zdalo byť pre mňa dostupnejšie.

Odľahlo mi.

Ale stále to bolo 2.500$ každý jeden mesiac.

To už nebola pre mňa taká horibilná čiastka, no popri stavbe domu, kde je dobré každé jedno euro a mojich vysokých nákladoch každý mesiac, by to bolo len tak tak.

Dlho som rozmýšľal, či do toho ísť. Sedel som na stoličke ako prikovaný.

 

Ísť či neísť?

Po rozume mi behala snáď každá jedna možná výhovorka, prečo sa na to vykašľať a neísť do toho.

Potom som si však spomenul na jednu myšlienku, ktorá rozhodla.

Sám chlapom hovorím, že: “Najdrahšie veci sú tie zdarma.” Keby do toho teraz nejdem, stálo by ma to koniec koncov oveľa viac.

Áno, je možné, že by som niektoré veci mohol mať aj zdarma či oveľa lacnejšie.

Lenže, ako by som k nim pristupoval? Presne tak.

Toto by bol pre mňa konečne záväzok robiť veci, o ktorých viem, že by som mal robiť. Pretože inak by ma to pálilo. Ku*evsky!

 

Mal som strach

Viem, aký to malo na mňa vplyv pred 11 rokmi, keď som si bral svoje prvé auto, na ktoré som nemal.

master Ako som vstúpil do 2CCX mentoringu, aj keď som na to nemal muz smutok hnev pocityjpg 300x200Každý mesiac ma to hnalo dopredu, aby som makal a mal naň. A nakoniec som ho aj splatil a bolo moje.

Mal som strach. Sedel som tam a celé som to prerátaval. Či to zvládnem platiť. Či to utiahnem. Nebol som si 100% istý.

Vedel som však, že to musím spraviť, keď sa chcem posunúť ďalej.

Srať na to!

Zaťal som zuby, vyplnil som prihlášku, zadal som číslo karty a odovzdal som ju tímu vzadu v miestnosti.

Už nebolo cesty späť.

 

Nemal som na to, ale aj napriek tomu som do toho šiel

V priebehu týždňa mi stiahlo z účtu prvú platbu a ja som vedel, že potrebujem začať niečo robiť.

Potom ďalšiu… a ďalšiu…

Chodil som na každý jeden mentoringový či skupinový hovor, pozeral som každé jedno video, ku ktorému som mal prístup a zapájal som sa do všetkých aktivít.

Nikdy predtým som nebral niečo tak vážne.

Chceš vedieť to najlepšie na tom všetkom?

Do 3 mesiacov som zarobil čiastku za celý mentoring (áno, celý) späť.

Vďaka tomu, že som využil veci, ktoré som sa naučil a mal som konečne odvahu spraviť kroky, ktoré by som inak nespravil.

 

Čo to má spoločne s tebou?

Možno aj tebe odstrelilo dekel, keď si sa konečne dozvedel (alebo sa ešte len dozvieš) o tom, koľko stojí ročné členstvo v CHLAP 2.0 MASTER***.

A povieš si, že to je pre teba veľa peňazí a nemáš na to.

Jednu vec však vieš.

Že toto je presne to, čo ťa ohľadom žien, peňazí a životného štýlu vystrelí nasledujúcich 12 mesiacov o niekoľko levelov ďalej.

online balenie master Ako som vstúpil do 2CCX mentoringu, aj keď som na to nemal Dollarphotoclub 69986493 600 x 399 300x200Niekoľkonásobne rýchlejšie, ako akákoľvek iná možnosť či keby si na to prichádzal sám.

Mimochodom, myslíš si, že minuloroční “mastri” mali len tak voľne na účte tisíce eur, keď si podávali prihlášku do programu?

Vôbec nie. Viem dokonca o troch, ktorí to mysleli tak vážne, že si dokonca peniaze požičali.

Áno, peniaze nie sú problém. Jediná otázka je, či chceš alebo nechceš. Ak chceš, peniaze zoženieš.

Predstav si, že by si ty alebo niekto z tvojej rodiny (nedajbože) zajtra vážne ochorel a liečba by si vyžiadala tisíce či dokonca desiatky tisíc eur.

Myslíš si, že by si si povedal: “Smola, nemám na to?” A nechal by si to tak?

Alebo by si spravil naozaj všetko preto, aj dovtedy nemožné, aby si na to tie peniaze zohnal a túto situáciu vyriešil.

 

Musíš sa rozhodnúť…

Ak to myslíš naozaj vážne s tým, že si chceš nájsť v nasledujúcich 12 mesiacoch tú najlepšiu možnú partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, po akom si vždy túžil (pod vedením tých, ktorí tam už sú), tak tu je to, čo sprav následne.

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Vďaka nemu získaš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom budovania osobnej príťažlivosti, ale aj ku komunite chlapov, ktorí tiež na sebe pracujú ako ty a ktorí ťa podporia.

Zatiaľ, kým opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu, tak ti odporúčam vzdelávať sa za pomoci mojej knihy Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Prečítaj si knihu a zisti, ako sa môžeš zlepšiť v 10 oblastiach, aby si si mohol užívať život tak ako nikdy pred tým a so ženou, o ktorej celý život snívaš…

Toto musíš vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti odhalím PRAVDU o tom, ako môže aj úplne obyčajný chalan získať ženu, ktorú chce (hoci je mimo tvoju ligu), aj bez miliónov na účte, dokonalého výzoru či hrania sa na niekoho, kým nie si.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.