Nemal som na to, ale aj napriek tomu som do toho išiel (a do TROCH mesiacov som mal všetko späť)

0

master Nemal som na to, ale aj napriek tomu som do toho išiel (a do TROCH mesiacov som mal všetko späť) nemal som na to peniaze 300x16925.000 $. Skoro ma vystrelo!

Celé 3 dni som čakal, kým som sa dozvedel výšku investície do ročného mentoringového programu Russella Brunsona, vďaka ktorému by som posunul svoj život a biznis o niekoľko levelov ďalej.

Vedel som, že sa chcem tento rok posunúť ďalej a potrebujem k tomu pomoc.

Sám to ďalej nezvládnem.

 

Toto bolo mimo môj rozpočet. Niekoľkonásobne

Takúto sumu som do seba neinvestoval za všetky tie roky dokopy, nie to dať ich do jedného programu za jeden rok. Dokonca ani desatinu z toho som nikdy nikomu za kurz či mentoring nezaplatil.

Avšak sralo ma to. Nevieš si predstaviť ako.

V hlave mi vírilo, že toto je presne to, čo ma posunie ďalej. Veril som tomu.

Vzdelávanie, mentori, osobný prístup, podpora, komunita… Malo to v sebe všetko.

 

Ale, kde na to vziať?

Priznám sa, že takúto voľnú sumu som na účte v tom momente nemal. Ani zďaleka.

master Nemal som na to, ale aj napriek tomu som do toho išiel (a do TROCH mesiacov som mal všetko späť) mu   a peniaze luxus 312 x 208 300x200Následne na ďalšom slide predstavili možnosť, že sa to dá uhradiť aj po častiach počas roka, čo sa zdalo byť pre mňa dostupnejšie.

Odľahlo mi.

Ale stále to bolo 2.500 $ každý jeden mesiac.

To už nebola pre mňa taká horibilná čiastka, no popri stavbe domu, kde je dobré každé jedno euro a mojich vysokých nákladoch každý mesiac, by to bolo len tak tak.

Dlho som rozmýšľal, či do toho ísť. Sedel som na stoličke ako prikovaný.

 

Ísť či neísť?

Po rozume mi behala snáď každá jedna možná výhovorka, prečo sa na to vykašľať a neísť do toho.

Potom som si však spomenul na jednu myšlienku, ktorá rozhodla.

Sám chlapom hovorím, že: “Najdrahšie veci sú tie zdarma.” Keby do toho teraz nejdem, stálo by ma to koniec koncov oveľa viac.

Áno, je možné, že by som niektoré veci mohol mať aj zdarma či oveľa lacnejšie.

Lenže, ako by som k nim pristupoval? Presne tak.

Toto by bol pre mňa konečne záväzok robiť veci, o ktorých viem, že by som mal robiť. Pretože inak by ma to pálilo. Ku*evsky!

 

Mal som strach

Viem, aký to malo na mňa vplyv pred 11 rokmi, keď som si bral svoje prvé auto, na ktoré som nemal.

master Nemal som na to, ale aj napriek tomu som do toho išiel (a do TROCH mesiacov som mal všetko späť) muz smutok hnev pocityjpg 300x200Každý mesiac ma to hnalo dopredu, aby som makal a mal naň. A nakoniec som ho aj splatil a bolo moje.

Mal som strach. Sedel som tam a celé som to prerátaval. Či to zvládnem platiť. Či to utiahnem. Nebol som si 100 % istý.

Vedel som však, že to musím spraviť, keď sa chcem posunúť ďalej.

Srať na to!

Zaťal som zuby, vyplnil som prihlášku, zadal som číslo karty a odovzdal som ju tímu vzadu v miestnosti.

Už nebolo cesty späť.

 

Nemal som na to, ale aj napriek tomu som do toho šiel

V priebehu týždňa mi stiahlo z účtu prvú platbu a ja som vedel, že potrebujem začať niečo robiť.

Potom ďalšiu… a ďalšiu…

Chodil som na každý jeden mentoringový či skupinový hovor, pozeral som každé jedno video, ku ktorému som mal prístup a zapájal som sa do všetkých aktivít.

Nikdy predtým som nebral niečo tak vážne.

Chceš vedieť to najlepšie na tom všetkom?

Do 3 mesiacov som zarobil čiastku za celý mentoring (áno, celý) späť.

Vďaka tomu, že som využil veci, ktoré som sa naučil a mal som konečne odvahu spraviť kroky, ktoré by som inak nespravil.

 

Čo to má spoločné s tebou?

Pozri, keď niečo chceš cestu si nájdeš. Možno si myslíš, že niektoré moje prémiové kurzy stoja “veľa peňazí” a nemáš na to.

Jednu vec však vieš.

Že ti viem pomôcť ohľadom žien, peňazí a životného štýlu, aby si sa posunul o niekoľko levelov ďalej.

online balenie master Nemal som na to, ale aj napriek tomu som do toho išiel (a do TROCH mesiacov som mal všetko späť) Dollarphotoclub 69986493 600 x 399 300x200Niekoľkonásobne rýchlejšie, ako keby si na to prichádzal sám.

Mimochodom, myslíš si, že všetci chlapi majú  voľne na účte stovky či tisíce eur?

Vôbec nie. Viem dokonca o troch chlapoch, ktorí chceli vstúpiť do môjho ročného mentoringového programu MASTER***, ktorí to mysleli tak vážne, že si dokonca peniaze požičali.

Áno, peniaze nie sú problém. Jediná otázka je, či chceš alebo nechceš. Ak chceš, peniaze zoženieš.

Predstav si, že by si ty alebo niekto z tvojej rodiny (nedajbože) zajtra vážne ochorel a liečba by si vyžiadala tisíce či dokonca desiatky tisíc eur.

Myslíš si, že by si si povedal: “Smola, nemám na to?” A nechal by si to tak?

Alebo by si spravil naozaj všetko preto, aj dovtedy nemožné, aby si na to tie peniaze zohnal a túto situáciu vyriešil.

 

Chceš viac? Rád ti pomôžem

Chceš vedieť, čo môžeš konkrétne spraviť preto, aby si aj ty bol vyskohodnotným chlapom po všetkých stránkach a ženy, ktoré chceš, mali o teba záujem aj do dlhodobého vzťahu?

Ako prvý krok a skvelý základ ti odporúčam moju knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

Chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si pripravený na sebe makať? Možno si sa dostal do bodu, kedy nevieš, čo robiť ďalej, potrebuješ pomôcť a pripúšťaš, že sám to nezvládneš.

Rád ti podám pomocnú ruku.

Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0, v ktorom ťa prevediem cez vyše 33 online kurzov doslova za ručičku a ukážem ti, ako sa môžeš aj ty stať vysokohodnotným chlapom tým, že ovládneš 3 dôležité oblasti Ženy, Životný štýl a Peniaze a popri tom získaš svoju vysnívanú ženu.

No najprv si pozri webinár Z D A R M A, na ktorom ti odhalím ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného.

Klikni sem, pozri si webinár a následne vstúp do Premium klubu CHLAPOV 2.0

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »