Po ČOM ženy (skutočne) túžia?

0

Ako byť chlapom, ktorý ženy priťahuje ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? muz v smokingu s poharikom a cigarou 300x188Ani nezačni čítať tento článok, ak si odhalil tajomstvo ženskej mysle, randíš s tými najkrajšími ženami a máš sex vždy, keď si to zaumieniš.

Fakt, bez srandy.

Pokiaľ krútiš hlavou, neveriacky čítaš moje slová, zdvíhaš obočie a ťukáš si do čela, že to tak nie je a či som sa náhodou nezbláznil, tak pokračuj v čítaní ďalej.

Predstav si na moment, že by si bol tým chlapom, ktorého som v úvode opisoval – TY.

Že si chlapom, ktorý ženy priťahuje už len tým, že je.

Predstav si, že si chlap, ktorého ženy vyhľadávajú a chcú ho do vzťahu alebo do postele.

Predstav si, že ty si ten, kto si vyberá, s akou ženou chce byť a s akou ženou chce nakoniec skončiť.

Predstav si, že žiješ život, po ktorom túžiš. Plný hojnosti, spokojnosti, šťastia a skvelých ľudí okolo seba.

Čo ak by som ti povedal, že to nemusí byť len tvoja predstava, ale že to môžeš dosiahnuť? Aj ty?

No najprv si musíš uvedomiť…

 

Treba prevziať zodpovednosť do vlastných rúk

Každý máme zodpovednosť za svoj vlastný život a za výsledky, ktoré dosahujeme. Nie tvoji rodičia. Nie kamaráti. Nie štát. A ja už vôbec nie. IBA TY SÁM.

Väčšina chlapov však má vždy dokonalú výhovorku, prečo sa niečo nedá. Prečo neoslovili tú príťažlivú ženu, ktorá sa im páčila:

„Neviem, čo jej povedať.“

„Určite ma vysmeje.“

„Ženy o mňa nemajú záujem.“

„Som príliš malý, vysoký, mladý, starý, škaredý, …“

… každý si môže doplniť svoju výhovorku, prečo ešte nemá to, čo by (možno v kútiku duše a hlavne to nehovoriť nahlas, aby ma nikto nehodnotil) chcel mať.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Tr ning  al   level BA 2018

 

Oplatí sa na sebe poctivo pracovať namiesto skúšania trikov?

Je toľko nádherných “vedľajších účinkov” toho, keď sa začne prirodzene zvyšovať tvoja hodnota a ty budeš stúpať krôčik po krôčiku ďalej.

Tým, že budeš pracovať na sebe a nie na nejakých technikách na oblbovanie žien, spozoruješ u seba nasledovné:

 •  Nemusíš ženy do ničoho nútiť ani ich presviedčať, pretože to budú chcieť samé
 •  Budeš si môcť vyberať ženy z inej „ligy“
 •  Začneš sa cítiť skvele a sám sebou aj pri krásnych ženách
 •  Zlepší sa celkovo tvoj život, nie len čo sa týka žien
 •  Budeš sa môcť pozrieť do zrkadla a so vztýčenou hlavou chodiť po ulici
 •  Ženy ťa nebudú medzi svojimi kamarátkami ohovárať, ale chváliť

A to nehovorím o tvojom novom vyššom sebavedomí, väčšej charizme a úsmevoch od žien kamkoľvek vkročíš.

 

Chcem ti s tým pomôcť

Potrebuješ si uvedomiť, že je nutné, aby si systematicky pracoval na svojom vlastnom živote a svojej osobnosti, aby si mohol priťahovať aj tie najkrajšie ženy úplne prirodzene bez toho, aby si sa musel krvopotne snažiť.

Ako by sa ti páčilo, keby si sa s krásnymi ženami na úrovni mohol zoznámiť, spoznať bližšie ich myslenie a mal by si vo svojom okolí ihneď viac atraktívnych žien?

Keby si sa s nimi mohol baviť cez prestávky či počas aktivít, vďaka čomu si natrénuješ konverzácie s krásnymi ženami?

Keby si sedel vedľa nich, zvykol si na ich prítomnosť a mohol si si s nimi na nečisto trénovať rôzne situácie, ktoré ťa pripravia na reálny svet žien tam vonku? 🙂 Zistiť, aký prvý dojem robíš na tieto ženy a čo môžeš na sebe zlepšiť, aby si sa im páčil?

Keby si sa ich mohol priamo pýtať otázky, ktoré teba o ženách zaujímajú a čo ich na chlapoch priťahuje (budeš prekvapený!)?

Keby si mohol získať od nich neoceniteľnú spätnú väzbu a povedia ti narovinu a úprimne veci, ktoré ti bežne „tam vonku“ ženy nepovedia? A spoznať z „prvej línie“ myslenie krásnych a zaujímavých žien?

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku…

Zaujímalo by ťa to?

Tak to by si určite mal prísť na môj najbližší jednodňový živý tréning Ďalší level, ktorý bude 16.3. v Bratislave, kde sa dozvieš, ako môžeš aj TY priťahovať o level krajšie ženy, bez trápnych taktík či baliacich fráz. Klikni sem sa dozvieš sa viac »

Máš veľa informácií, no málo reálnych skúseností a praxe so ženami?

Príď na PRAKTICKÝ živý tréning Ďalší level (16.3.2019), na ktorom ti dám do rúk konkrétne kroky a stratégie, aby si zvýšil svoju hodnotu. Počas tréningu budeš neustále vychádzať zo svojej zóny komfortu a vďaka tomu môžeš spoznať 25 skvelých a krásnych žien. Klikni sem a zožeň si vstupenku hneď TERAZ

 

Tieto ženy budeš môcť stretnúť na tréningu Ďalší level

Ak ťa zaujíma, ako bolo na tréningu Ďalší level, tak si pozri tento článok.

A tu sú kočky, ktoré budeš môcť osobne spoznať 16.3. v Bratislave. Už sa na teba tešia 🙂

Lenka je online marketérka, a zároveň aj pomocná organizátorka živých seminárov ako je aj Ďalší level. Prešla si rôznymi vzťahmi a jeden práve končí. Ak chceš vedieť o Lenke viac, tak si môžeš prečítať skvelý rozhovor s ňou.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Lenka 300x300

Miška je cez deň podnikateľkou, ale inak je celou svojou dušou umelkyňa. Miluje adrenalín a neustále prekonávanie ďalších výziev. Chrbát jej zdobí tetovanie, ktoré určite nie je posledné. Taktiež je veľký cestovateľ a jej cieľom je prejsť čo najviac krajín sveta.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Mi ka

Ninny miluje jazyky. Okrem slovenčiny rozpráva aj po taliansky, anglicky či portugalsky. Momentálne angličtinu aj vyučuje. Jej vášňou sú knihy, písanie poviedok a medziľudské vzťahy. Ak chceš vedieť o Ninny viac, tak si môžeš prečítať skvelý rozhovor s ňou.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Ninny

Monika je baba, ktorá miluje slobodu vo svojej práci a v pohybe. Baví ju šport, výživa, príroda a je rada úprimná a bezprostredná. Ak chceš vedieť o Monike viac, tak si môžeš prečítať skvelý rozhovor s ňou.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Monika 1 200x300

Martina rada píše, a preto má na radosti blog Chlap 2.0. Okrem toho má aj svoj vlastný blog a chystá i knihu. Chce sa zlepšiť aj v rozprávaní, tak navštevuje rečnícky klub Toastmasters. Niekoľko mesiacov žije hlavou v oblakoch. Doslova. Pracuje ako letuška. Má rada šport, welness, výlety po Slovensku a cestovanie do zahraničia. Hneď po tréningu sa chystá na mesiac do Vietnamu.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? M

Tereza pracuje ako manažérka v poisťovni a radí ženám ohľadom líčenia (napr. na prvé rande s chlapom). Rada cvičí, počúva hudbu a na Ďalší level príde až z Čiech.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Tereza

Katka je podnikateľka srdcom a aj preto založila projekt pre všetkých ľudí, ktorí milujú to, čo robia. Okrem toho sa venuje organizovaniu eventov, amatérskemu herectvu a vo voľnom čase hlavne svojim najbližším.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Katka

Libuša pracuje v oblasti obchodu, venuje sa aj osobnostnému rozvoju ako vzťahový poradca a terapeut. Okrem toho je trénerkou Jumpingu (skákanie na trampolínach). Momentálne je šťastne zadaná 🙂

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Libu a

Linda študuje ekonomiku a podnikanie. Miluje vzdelávanie, nových ľudí a networkingové akcie. Okrem toho sa venuje aj kozmetike a výžive.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Linda

Ivet vyštudovala herectvo, ktoré ju naučilo pozerať sa na svet inými očami a prebudilo v nej obrovskú lásku k svetu a k umeniu. Už počas štúdia podnikala v marketingu a založila aj projekt Som Idealista, cez ktorý denne šíri do sveta inšpiratívne myšlienky. Miluje cestovanie a nevie sa rozhodnúť, či je jej obľúbené miesto Los Angeles alebo Bali 🙂

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Ivet 858x1024

Andrea bola kedysi v mladosti šikanovaná rovesníkmi. Bola terčom posmechu, že v živote nič nedokáže. Rozhodla sa inak. Vyštudovala ekonomiku a psychológiu, tieto poznatky pravidelne aplikuje aj pri organizovaní detských EVENTOV. Okrem angličtiny, francúzštiny a maďarčiny ovláda plynulo aj arabčinu, ktorej sa venuje od 17 rokov. Je vášnivou cestovateľkou a počas ciest si pravidelne rozširuje svoju zónu komfortu. Svoj deň si nevie predstaviť bez fitka. Aktuálne píše svoju prvú motivačnú knihu, v ktorej prezradí tajomstvá, akými výzvami si prešla a ako mať svoj vytúžený život podľa predstáv.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Andrea

Daša vyštudovala ako umelecký maskér. Kozmetika je jej vášeň a ešte väčšia je robiť ženy krajšími. Má rada zvieratá a zbožňuje prírodu, najmä tú našu slovenskú. Rada číta, venuje sa joge a sem-tam zbehne aj do fitka. Fascinuje ju astronómia, ale aj paleontológia. Učarovalo jej Japonsko. Navonok pôsobí konzervatívne až introvertne, ale v duši je hravá, čo môžu potvrdiť len ľudia, ktorí ju dobre poznajú.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Da a 1024x1024

Veronika študuje masmediálnu komunikáciu. Miluje cestovanie, spoznávanie nových ľudí, nových kultúr a otvorenú myseľ. Jej filozofiou je žiť tu a TERAZ. Baví ju život a ten svoj naozaj ŽIJE. A toto ti odkazuje, aby si si povedal, ak nebudeš vládať a padneš na kolená: „Idem ďalej, pretože žijem a mám vo svojej moci priniesť svetlo do svojej tmy.“

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Veronika

Lucia má rada pocit, že môže lietať, preto je lektorkou vzdušnej akrobacie na zavesenom kruhu. Okrem toho sa venuje aj pole dance, akrojóge, akrobacii na popruhoch a tancu. Pri aktivitách, ktoré se dnes označujú ako nový cirkus, prekonáva svoje vlastné limity. Taktiež rada navštevuje improvizačné semináre. Zaujíma se o témy firemnej kultúry, osobného brandingu a duševného rozvoja (hlavne o problematiku vedomých partnerských vzťahov). Zo svojich skúseností zistila, že menej než 20 % mužskej populácie chápe, čo to znamená byt kvalitným partnerom a pozná hodnoty ozajstného mužstva.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Lucka

Dajanita rada skúša všetko nové, láka ju neznámo. Hovorí: „Som bláznivá, nepozerám sa späť, som nezmar.“ Keď treba, vie byť aj vážna. Chcela by inšpirovať mladé ženy, aby nefajčili a nepili alkohol. Má rada optimizmus a obdivuje ľudí, ktorí sa dokážu usmievať, aj keď im nie je práve najpríjemnejšie. Niekedy ju pochytí túžba všetko zastaviť a na všetko zabudnúť, ale vtedy myslí na tých, ktorí chcú práve žiť. Rada chodí do spoločnosti, zabáva sa, spoznáva nových ľudí, miluje cestovanie a fotenie. Na záver dodáva: „Nikdy by som nechcela svoj život zmeniť. Myslím, že je celkom zaujímavý.“

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Dajanita

Nika je bojovník za svoj sen. Súťaží v bikiny fitness, robí trénerku a má vlastnú webovú stránku. Miluje zdravý životný štýl, kávové podujatia s priateľmi, s ktorými rozbieha spoločné projekty a rada prednáša. Podniká, plní si sny a všetko robí srdcom.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Nika 768x1024

Pavla je aktívna žena, lektorka tanca, zaoberá sa osobnostným rozvojom, veľmi rada cestuje a plní si sny. Ak chceš vedieť o Pavle viac, tak si môžeš prečítať skvelý rozhovor s ňou.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Pavla

Ivet sa cez deň hýbe v korporáte, keď ale môže najradšej je vo fitku, cvičí, varí zdravé jedlá alebo si vychutnáva svoju obľúbenú kávu. Miluje cestovanie, teplo, exotiku, motivačnú literatúru, sociálne médiá a fit sladkosti. Okrem toho, že kedysi bola bruneta má aj piercing. Uhádneš kde?

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Ivet 2 873x1024

Miška je telom i dušou obchodník. Venuje sa life koučingu a sebarozvoju. Miluje lyžovanie a jej životnou láskou sú Vysoké Tatry, pod ktoré sa aj presťahovala. Má rada výzvy a vždy zaspáva s knihou v ruke.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Mi ka 1024x768

Lucku presne charakterizuje cestovanie a túlavé topánky. Temperament má v krvi, preto si energiu vybíja tancom. Chce mať okolo seba všetko pekné, rada relaxuje v záhradke a zbožňuje kvety. Pozvanie na prechádzku do prírody neodmietne, keďže má rada pohyb. Jej vášňou sú autá, štvorkolky, motokáry, a teda všetko, čo vonia benzínom.

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Lucka 1024x1024

Tatiana má veľkú záľubu v autách, čo je dosť netradičné pri ženách. Rada jazdí na koni a miluje vône. Všetko si vyberá na základe vôní. 🙂

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Tatiana

Andrea pracuje ako VIP konzultantka v oblasti finančného plánovania, aby si jej klienti rýchlejšie plnili ciele a približovali sa k finančnej slobode. Veľmi dôležitá je pre ňu sebarealizácia, osobnostný rozvoj a pozitívne myslenie. Veľmi rýchlo zistíš, že úsmevom nikdy nešetrí. Miluje Tatry, plávanie a stretávanie sa s ľuďmi, ktorých má rada a ktorí ju neustále inšpirujú. Radosť jej spravia aj maličkosti ako výborná káva, horká čokoláda či kytička tulipánov. 🙂

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? Andrea 768x1024

Postupne ti budem predstavovať ďalšie ženy. Máš sa na čo tešiť.

 

Zhrňme si to

Moje krásne, inteligentné kamarátky a známe sú pripravené spoznať ťa naživo na tréningu Ďalší level už 16.3. v Bratislave.

Dovolia ti nahliadnuť do ich mysle, aby si mohol zistiť po čom (skutočne) túžia. Trúfaš si na ne?

ďalší level Po ČOM ženy (skutočne) túžia? zeny dalsilevel 2019

 • budeš sa môcť s nimi zoznámiť, spoznáš bližšie ich myslenie a budeš mať vo svojom okolí ihneď viac atraktívnych žien
 • môžeš sa s nimi baviť cez prestávky či počas aktivít, vďaka čomu si natrénuješ konverzácie s krásnymi ženami
 • získaš od nich neoceniteľnú spätnú väzbu a povedia ti narovinu a úprimne veci, ktoré ti bežne „tam vonku“ ženy nepovedia
 • budeš sedieť vedľa nich, zvykneš si na ich prítomnosť a budú sa zapájať aj do všetkých aktivít spolu s tebou
 • zistíš, aký prvý dojem robíš na tieto ženy a čo môžeš na sebe zlepšiť, aby si sa im páčil
 • budeš sa ich môcť priamo pýtať otázky, ktoré teba o ženách zaujímajú a čo ich na chlapoch priťahuje (budeš prekvapený!)

 

Zaži a natrénuj si v praxi spolu so mnou a 25 skvelými a krásnymi ženami za 1 deň to, čo nezažiješ za rok

 

Dostaň sa na Ďalší level a priťahuj o úroveň lepšie ženy už o 3 mesiace

Jediná vec, ktorá ťa delí od lepších výsledkov, je prax. Teda začať konečne robiť to, čo už podvedome vo vnútri tušíš, že by si mal robiť.

Bude treba zdvihnúť zadok a vziať si to, čo chceš! Mám pravdu?

Je na čase, aby si bol konečne spokojný sám so sebou a mal vo svojom okolí dostatok zaujímavých a krásnych žien, ktoré ťa chcú a z ktorých si ty môžeš vyberať.

Môj praktický živý tréning Ďalší level ťa naučí, ako na sebe začať pracovať krok po kroku a odhalí ti všetky tajomstvá príťažlivých a žiadaných chlapov.

A nie, milióny na účte, vypracované telo či bavorák pred domom to nie sú (aj keď určite potešia, nie že nie).

Tento tréning som navrhol tak, aby bol pre teba čo najviac praktický, vychádzal si zo svojej komfortnej zóny a dal som ti do rúk nástroje ako na sebe pracovať, ktoré môžeš začať ihneď využívať vo svojom živote a zvyšovať tak svoju hodnotu.

Na tejto TOP akcii roka 2019 pre chlapov jednoducho musíš byť. Spoznáš aj ďalších chlapov, ktorí chcú na sebe pracovať, môžete sa spoločne podporovať, rásť a nadviažeš nové priateľstvá.

Ja tam budem. Baby tam tiež budú. A aj chlapi, ktorí už svoju vstupenku majú.

Čo ty?

Získaj svoju zvýhodnenú vstupenku TERAZ »

Máš veľa informácií, no málo reálnych skúseností a praxe so ženami?

Príď na PRAKTICKÝ živý tréning Ďalší level (16.3.2019), na ktorom ti dám do rúk konkrétne kroky a stratégie, aby si zvýšil svoju hodnotu. Počas tréningu budeš neustále vychádzať zo svojej zóny komfortu a vďaka tomu môžeš spoznať 25 skvelých a krásnych žien. Klikni sem a zožeň si vstupenku hneď TERAZ

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3564 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.