TOTO všetko získaš v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER***

0

mentor TOTO všetko získaš v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER*** ch20 master 300x257Koľko času, energie či peňazí ťa momentálne stojí, keď nemáš ženu, ktorú by si chcel…

Čo ťa stojí, keď nezarábaš 2x toľko, ako by si mohol…

Čo ťa to stojí, keď nemáš vlastný biznis, po ktorom si vždy túžil či prácu, ktorá by ťa aj napĺňala a bavila…

Zamyslel si sa niekedy nad týmto?

 

Možno si sa vo svojom živote dostal do momentu, keď to už sám nezvládaš

Aj vieš, čo by si mal robiť, máš k tomu dosť informácií (články, videá, knihy, kurzy), ale nevieš sa k tomu dokopať?

Nevieš, aký je ten ďalší krok, aby si sa mohol posunúť ešte viac? Posunúť sa ešte ďalej?

Nevieš, ako máš riešiť svoju momentálnu situáciu či už v otázke žien, osobnosti, biznisu, peňazí alebo životného štýlu…?

Tiež som sa počas svojho života ocitol v rôznych situáciách, kedy som na to už sám nestačil (tieto príbehy nájdeš v mnohých mojich článkoch). Nie je hanba priznať si to. Horšie je, ak s tým nič nespravíš…

Možno sa aj ty teraz nachádzaš v nejakej životnej etape, s ktorou potrebuješ pomôcť. Jednoducho, nevieš ako ďalej (online kurz ti nestačí).

A chceš viac. Chceš vedenie. Chceš niekoho, kto ťa nasmeruje. Chceš niekoho, kto ti presne povie, čo máš robiť. Chceš niekoho, kto ťa “bude kopať do zadku”, aby si makal… Chceš…

Pozri… mne záleží na tom (keď už do seba investuješ), aby si mal výsledky.
Pretože je to aj moja vizitka.

A čím viac chlapom pomôžem, tým viac chlapov bude mať záujem o moje produkty a služby a ja zarobím ešte viac (úprimne).

Preto mám osobný záujem, aby sa ti DARILO.

 

TOTO všetko získaš v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER***

Áno, do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER*** je potrebné investovať čas i peniaze.

No tá čiastka je nič v porovnaní s tým, čo ťa to stojí, keď v tomto programe nie si.

Keď nemáš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom žien, peňazí a životného štýlu u nás.

Keď nemáš mentorov, ktorí by ťa naviedli na správnu cestu k tvojim cieľom, aby si nemusel zbytočne prichádzať o peniaze či nervy zlými rozhodnutiami.

Keď si na všetko sám a nemáš okolo seba komunitu a podporné prostredie, ktoré by ťa ťahalo dopredu.

CHLAP 2.0 MASTER*** je tvoja poistka pre prípad, že v tvojom živote nastane ohľadom žien, peňazí či životného štýlu udalosť, ktorú budeš potrebovať nutne riešiť a bude ťa stáť či už peniaze, alebo aj energiu a čas.

V tomto článku sa dozvieš, čo všetko získaš, keď sa rozhodneš vstúpiť do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***

 

48x Online mentoring ohľadom žien, peňazí či životného štýlu

So mnou a s ďalšími mentormi (Stanom, Michalom, Andrejom) môžeš riešiť hocičo, čo ťa aktuálne páli, či už sa jedná o ženy, peniaze či životný štýl.

mentor TOTO všetko získaš v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER*** mentori2

 

Chcem ti predstaviť jednotlivých mentorov, ktorí budú pre teba k dispozícii počas roka v mentoringovom programe.

mentor TOTO všetko získaš v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER*** stano lickoStanislav Ličko je certifikovaný poradca v oblasti partnerských vzťahov. Pomáha chlapom lepšie chápať ženy a zlepšovať partnerské vztahy. Je zakladateľom projektu a podcastu pre mužov novymuz.sk a autorom bestselleru Ako ju pochopiť a knihy Nový muž.

Za 5 rokov pomohol viac ako 3200 klientom zlepšiť partnerský a sexuálny život. Má za sebou 2 profesionálne a certifikované výcviky tantry a vedomej sexuality. V Banskej Bystrici vedie stretnutia pre mužov, na ktorých sa muži navracajú k vlastnej pravdivosti.

Vie, čo to znamená byť mužom v 21. storočí, ako lepšie chápať ženy, ako priniesť do vzťahu vášeň a divokosť aj keď vyprchala, a ako prehlbovať intimitu a lásku vo vzťahu.

Stanove certifikáty a absolvované kurzy:

 • Retreat pre páry: Ako prehĺbiť intimitu vo vzťahu so ženou (vedomá sexualita)
 • Muž a sex: Výcvik pre mužov ohľadne sexuality a vzťahov
 • NLP Practitioner: 12 dňový výcvik modelu NLP
 • CORE TOUCH PROFESSIONAL: 10 dňový certifikovaný profesionálny výcvik práca s telom a sexualitou
 • Mužská sila: Celoročný výcvik pre mužov – Ako žiť autenticky v pravde a v láske
 • ZRALÝ MUŽ I.: 7 Dňový workshop pre mužov – Ako mať otvorené srdce a stáť vo svojej sile
 • ZRALÝ MUŽ II.: 4 Dňový workshop pre mužov – Praktický rozvoj mužských archetypov čistenie karmickej záťaže
 • ZRALÝ MUŽ I.: Asistent a podpora chlapov
  Mužská sila: Celoročný výcvik pre mužov – Asistent a podpora ostatných chlapov

 

mentor TOTO všetko získaš v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER*** michal ku era 200x300Michal Kučera je autorom knihy “Geniální mysl”, ktorá dokáže akcelerovať schopnosť učiť sa a získavať nové zručnosti i u tých, ktorých zavrhli ich vlastní učitelia.

Sám se vďaka technikám efektívneho tréningu a štúdia stal najlepším predajcom hneď v dvoch firmách a vo svojich 24 rokoch získal pozíciu manažéra.

Za rok tréningu hral na klavíri na takej úrovni, že sa živil ako barový klavirista. Za tri dni sa naučil zložiť rubikovú kocku pod vodou na jediný nádych a za tri týždne ovládol jeden z najťažších silových kúskov planéty – zhyb na jednej ruke. A podelí sa s tebou o to, ako to všetko dokázal – a naučí to aj teba.

 

mentor TOTO všetko získaš v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER*** Andrej Ma  ry 4 225x300Andrej Mažáry je líder Toastmasters Slovakia, ktorý pod svojím vedením a vzdelávaním dostal klub Slovenskí Toastmasters na pozíciu najlepšieho klubu na svete spomedzi skoro 16 000 klubov v 152 krajinách sveta. Zároveň je ako jediný na Slovensku držiteľom dvojnásobného ocenenia DTM (Distinguished Toastmaster).

Nielen tieto jeho výsledky hovoria o tom, že Andrej vie úspešne pracovať s cieľmi a víziou. Pretože mať ciele, víziu a dokonca životné smerovanie je pre chlapov vysoko dôležité. Nielen pre pracovný úspech, ale aj pre úspech u žien.

Andrejove certifikáty, ocenenia a vzdelanie:

 • Certifikovaný tréner Power Trainingu: Vytváranie funkčnej vízie a schopnosti napĺňania  svojho potenciálu. Certifikovaný autorom tréningu Jeremiahom Wilsonom
 • 2x DTM ( Distinguished Toastmasters): predstavuje najvyššiu úroveň vzdelania v Toastmasters v rečníckych a líderských úlohách. Na Slovensku má toto ocenenie cca 10 ľudí. Andrej ako jediný ho dosiahol DVAKRÁT
 • Leadership Excellence Toastmasters – ocenenie od Toastmasters international za vytvorenie Najúspešnejšieho klubu na svete v dosiahnutom vzdelaní v histórii Toastmasters
 • NLP – akreditované ABNLP a TLTA: vyškolený Lenkou Lutonskou
 • Teória tieňov Carla G. Junga (MindPower)
 • Radikálna Úprimnosť: vyškolený žiakom a pomocníkom Brada Blantona
 • Povahové profily a DISC podla Roberta Rohma a Florence Littauerovej
 • Teória PCA pre prístup zameraný na človeka (Psychoconsulta)
 • Encounterové skupiny (Psychoconsulta)
 • Transakčná analýza (Psychoconsulta)
 • Asertivita (Psychoconsulta)
 • Facilitovanie skupín a vedenie mastermind stretnutí
 • Tréning vyjednávania
 • Psychológia a psychotechnológia vzťahov
 • Esencia mužnosti
 • Cesta pravého muža

 

Ročné členstvo v SuperLiga PROFI

Získaš prístup ku všetkým kurzom ihneď a môžeš sa pustiť do ktoréhokoľvek chceš. Vďaka nim môžeš počas nasledujúcich 12 mesiacov získať partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť konečne život, po akom si vždy túžil.

 

Neobmedzené hlasové správy mne s odpoveďou do 48h

Získaš odpovede na svoje otázky priamo odo mňa do 48 hodín.

 

12x Skupinový hovor s ostatnými mastrami

Koncom každého mesiaca po dobu 12 mesiacov sa zídete všetci mastri na spoločnom hovore pod dohľadom osobného kouča.

Na prvom skupinovom hovore v master programe som sa chlapov spýtal: “Čo aktuálne najviac riešite a s čím by ste potrebovali pomôcť?”

Juraj povedal, že by chcel prestať fajčiť, ale moc sa mu s tým nedarí. Ja som s ním pozdieľal príbeh, ako môj brat po 15 rokoch zo dňa na deň prestal fajčiť. Ďalší master (účastník programu) mu odporučil skvelú knihu. Juraj sa rozhodol a prestal fajčiť – nefajčí už 232 dní, čo mu samotné ušetrilo cez 788€.

Juraj sa snažil prestať fajčiť už niekoľkokrát, ale až správne informácie, komunita… mu pomohli, aby t dotiahol dokonca.

 

4 živé akcie s mentormi a mastrami

Počas roka sa osobne všetci stretneme na 4 živých akciách, aby sme sa lepšie spoznali. Okrem vzdelávacích chát a tréningov bude čas aj na zábavu.

Správna komunita a podpora je v programe dôležitá a ja si to uvedomujem, preto sa budete všetci stretávať každý mesiac online a 4x do roka aj offline.

 

Vision Call – Nastavenie tvojich cieľov a vízie

Ako pracujeme s ďalšími mentormi s chlapmi, tak sme si všimli, že chlapi buď majú prestrelené alebo podhodnotené svoje ciele, čo dokážu zvládnuť za rok.

Na začiatku mentoringového programu nastavíš spolu s Andrejom Mažárym (ktorý sa tejto téme venuje dlhodobo) správne ciele a tvoje smerovanie, aby si vedel, na čo sa chceš/potrebuješ zamerať a následne si na tom mohol počas roka usilovne pracovať, aby si dosiahol svoje vytúžené výsledky.

 

FB skupina s týždennými LIVE vysielaniami a výzvami

Okrem toho budeme mať aj spoločný chat na Messengeri.

Veci, ktoré aktuálne riešim, spracovávam do živých vysielaní spolu s rôznymi tipmi, ktoré sa vy mastri dozviete medzi prvými. Takéto vysielania budú robiť aj ostatní mentori.

Taktiež budete dostávam odo mňa a od mentorov aj výzvy, aby ste boli motivovaní a inšpirovaní na sebe pracovať.

 

Osobný kouč dohliadajúci na tvoj progres

Osobný kouč sa s tebou na konci každého mesiaca pozrie na to, ako sa ti darí dosahovať tvoje ciele, ktoré si na začiatku programu s Andrejom Mažárym nastavíš.

Tento osobný kouč bude dosledovávať čo si robil počas mesiaca, prečo si to neurobil, kde je problém, bude ťa kopať do zadku, jednoducho bude dosledovávať tvoj progres.

Budeš pravidelne kontrolovaný, motivovaný či si na svojej ceste a či smeruješ k svojmu cieľu.

 

Áno, toto všetko získaš. Paráda, že?

Ak chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si chceš nájsť v nasledujúcich 12 mesiacoch tú najlepšiu možnú partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, po akom si vždy túžil (pod vedením tých, ktorí tam už sú), tak tu je to, čo sprav TERAZ.

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Vďaka nemu získaš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom budovania osobnej príťažlivosti, ale aj ku komunite chlapov, ktorí tiež na sebe pracujú ako ty a ktorí ťa podporia.

Vieš, najľahšie je povedať: „Ja na to nemám,“ a zahodiť svoje sny do koša.

Takto na to nebudeš mať nikdy a tvoje sny a ciele si budú musieť počkať… a či sa ich vôbec dočkáš? Nespoliehal by som sa v takomto prípade na šťastie.

Spýtaj sa samého seba: „Ako si to môžem tento rok dovoliť?“ Verím, že odpoveď nájdeš.

Je to na tebe. Ako sa rozhodneš?

Máš len 2 možnosti: Nespraviť NIČ… a pokračovať vo svojom živote ako doteraz (100% bez rizika).

Alebo Investovať dnes túto malú čiastku (v porovnaní s tým, čo ti to prinesie a skúsiť to!)

Bohužiaľ, prišiel si neskoro!

Tu j eto, čo môžeš spraviť zatiaľ, kým opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu, tak ti odporúčam vzdelávať sa za pomoci mojej knihy Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Prečítaj si knihu a zisti, ako sa môžeš zlepšiť v 10 oblastiach, aby si si mohol užívať život tak ako nikdy pred tým a so ženou, o ktorej celý život snívaš…

Toto musíš vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti odhalím PRAVDU o tom, ako môže aj úplne obyčajný chalan získať ženu, ktorú chce (hoci je mimo tvoju ligu), aj bez miliónov na účte, dokonalého výzoru či hrania sa na niekoho, kým nie si.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.