Ako žiť svoj život tak, aby si na smrteľnej posteli nič neľutoval

0
andrej mažáry Ako žiť svoj život tak, aby si na smrteľnej posteli nič neľutoval Andrej Ma    ry 2 200x300
Andrej Mažáry

Musíš si uvedomiť, že potrebuješ systematicky pracovať na svojom vlastnom živote a svojej osobnosti, aby si mohol priťahovať aj tie najkrajšie ženy úplne prirodzene, bez toho, aby si sa musel krvopotne snažiť.

Chceš spoznávať ženy, z ktorých si budeš môcť vyberať? Byť aj pre tie krásne a žiadané z nich príťažlivým a hodnotným chlapom, aby si nakoniec získal svoju vysnívanú PRIATEĽKU…

Chceš mať jasné smerovanie, víziu v živote, byť plný energie, púšťať sa s odvahou a nadšením do vecí, ktoré chceš a DOKONČIŤ ich…

Chceš mať peniaze pod kontrolou, mať v nich prehľad, mať jasnú stratégiu do budúcna, investovať, ZARÁBAŤ VIAC a možno aj rozbehnúť niečo vlastné…

Ak chceš mať život a ženy, ktoré väčšina chlapov nemá, potrebuješ robiť veci, ktoré väčšina chlapov nerobí a nie sú ochotní robiť. Dáva ti to zmysel?

Chcem ti s tým ja i Andrej Mažáry, ktorý je mentorom v ročnom mentoringovom programe CHLAP 2.0 MASTER***, pomôcť.

Líder Toastmasters Slovakia, pod svojím vedením a vzdelávaním dostal klub Slovenskí Toastmasters na pozíciu najlepšieho klubu na svete spomedzi skoro 16 000 klubov v 152 krajinách sveta. Zároveň je ako jediný na Slovensku držiteľom dvojnásobného ocenenia DTM (Distinguished Toastmaster).

Nielen tieto jeho výsledky hovoria o tom, že Andrej vie úspešne pracovať s cieľmi a víziou pre pracovný úspech.

Ukáže ti, že mať ciele, víziu a životné smerovanie je pre chlapov vysoko dôležité. Nielen pre pracovný úspech, ale aj pre úspech u žien.

Tento článok je malou ochutnávkou toho s čím ti Andrej dokáže pomôcť. Poďme na to.

 

Čo potrebuje chlap?

Chlap nutne potrebuje životné smerovanie a cieľ svojho života, aby bol chlapom.

V minulosti to bolo pre chlapov jednoduché, lebo chlap sa mal postarať o rodinu, uživiť ju, ochrániť ju, zabezpečiť prežitie svojej rodiny a svojho rodu. Ono je to na pochopenie jednoduché, ale žiť to, aby chlap bol vystavovaný výzvam deň čo deň, aby na to chlapi boli aj stavaní je niečo úplne iné.

Chlapi boli veľmi priamočiari, niekedy až veľmi jednoducho išli na vec. Zabezpečiť rodinu, ochrániť rodinu a predĺžiť svoj rod.

Teraz je to iné. Je ľahké, že my chlapi nemusíme byť vystavovaní životným úlohám, skúškam, ale je potom oveľa náročnejšie nájsť zmysel svojho života.

Potom nastáva efekt, že sú na svete chlapi alebo muži, ktorí sú stratení. Ktorí nevedia, kde je ich miesto, ktorí nevedia kam smerujú a zrazu vlastne nevedia kým sú. Potom sa hľadajú a niekedy to hľadanie trvá.

Možno veľa mužov, ktorí majú 40 skoro 50 rokov, nevedia kam smerujú, kam patria. To je veľká škoda. Veľká škoda v tom, že mrhajú svojím potenciálom.

 

Prečo je životné smerovanie pre chlapa dôležité?

Chlap potrebuje mať víziu v živote. Potrebuje niečo dokázať. Dokonca z jaskynného „cave man“ z archetypálneho hľadiska je chlap lovec. My ako muži potrebujeme loviť. Potrebujeme uloviť cieľ.

online balenie andrej mažáry Ako žiť svoj život tak, aby si na smrteľnej posteli nič neľutoval Dollarphotoclub 69986493 600 x 399 300x200Potrebujeme vždy smerovať na jednu vec. Keď nevidíme cieľ, že len sme, tak sa naša prapôvodná podstata nevyužíva a nemáme sa potom za čo oceniť. Nemáme mať z čoho nadšenie. Nedáva nám to potom zmysel. Vždy mať cieľ, ísť za niečím nám dáva silu každý deň vstať.

Je to veľmi podstatné aj pre vzťah so ženou. Pretože, ak chlap má niečo za čím ide, má, nazvime to, zmysel svojho života. Má z toho nadšenie a žije v pozitívnej energii. Ako pozitívny energický človek.

Takýto chlap je pre ženu zaujímavý, je pre ženu sympatický. A vtedy žena vidí, že pri takomto chlapovi chce byť. Po prvé vidí, že je pevný v tom, že sa môže oňho oprieť a zároveň bude chcieť to nadšenie pri ňom zažívať tiež.

Bude chcieť kúsok toho nadšenia, tej energie, ktorú chlap dáva. Pretože žena sa v tej energii cíti bezpečne, môže sa na ňu spoľahnúť  a vtedy aj žena môže byť sama sebou. Vyvíjať svoje ženské prednosti a svoju ženskú energiu.

 

Toto je tiež veľmi dôležité

Ďalšia skvelá vec, prečo mať pomenované ciele a mať smerovanie v živote je, aby si chlap vedel povedať a uvedomiť, že je úspešný. Určite si už počul prirovnanie, že človek bez cieľa je ako loď, ktorá vypláva z prístavu a niekam ide. Ale je to loď bez kapitána. Loď, ktorá nevie kam príde, kedy príde a či vôbec príde. Ide do stratena, nevie kam. Je to dosť nebezpečné.

andrej mažáry Ako žiť svoj život tak, aby si na smrteľnej posteli nič neľutoval lod plachetnica more zapad slnka 300x200Loď s kapitánom, ktorá má konkrétny cieľ vždy pôjde svojím smerom. Aj keď sa trochu vychýli kvôli počasiu, vždy bude vedieť kam smeruje a vždy do nejakej miery, približne alebo presne, bude vedieť povedať, kedy tam príde. Koľko paliva bude potrebovať, koľko času bude potrebovať.

Preto je dôležité, aby každý chlap mal svoje smerovanie, aby si vedel povedať, kedy veci dosiahne, kedy je ten moment, aby si povedal, že je úspešný.

Nehovorím o úspechu finančnom. Hovorím o tom, že keď si niečo zadám a chcem napr. postaviť dom, tak keď bude postavený tak viem, že som svoj cieľ splnil. Keď budem chcieť mať kocky na bruchu a budem ich tam mať, svoj cieľ som splnil.

Keď budem chcieť mať firmu s určitým obratom, s určitým počtom zamestnancov a dosiahnem to, budem vedieť, že som svoj cieľ splnil. Keď poviem, že chcem vybudovať úspešnú firmu a nepoviem parametre, s ktorými sa meria úspech, ako budem vedieť, že tá firma je úspešná? Ako budem vedieť, že cieľ je splnený?

Takto si veľa chlapov, ktorých poznám a počúvam dávajú ciele: „Chcem byť úspešný. Mať peknú ženu. Úspešný biznis. Chcem mať skvelé zdravie…”

To sú všetko krásne veci. Avšak nekonkrétne. Nekonkrétnosť vytvára čiernu dieru smerovania. Pretože sa neviem ohodnotiť, že kde na ceste k úspechu som. Som na 10 %, 80 %, kde som?

 

Chceš viac? Rád ti pomôžem

Chceš vedieť, čo môžeš konkrétne spraviť preto, aby si aj ty bol vysokohodnotným chlapom po všetkých stránkach a ženy, ktoré chceš, mali o teba záujem aj do dlhodobého vzťahu?

Ako prvý krok a skvelý základ ti odporúčam moju knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

Chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si pripravený na sebe makať? Možno si sa dostal do bodu, kedy nevieš, čo robiť ďalej, potrebuješ pomôcť a pripúšťaš, že sám to nezvládneš.

Rád ti podám pomocnú ruku.

Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0, v ktorom ťa prevediem cez vyše 33 online kurzov doslova za ručičku a ukážem ti, ako sa môžeš aj ty stať vysokohodnotným chlapom tým, že ovládneš 3 dôležité oblasti Ženy, Životný štýl a Peniaze a popri tom získaš svoju vysnívanú ženu.

No najprv si pozri webinár Z D A R M A, na ktorom ti odhalím ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného.

Klikni sem, pozri si webinár a následne vstúp do Premium klubu CHLAPOV 2.0

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »