Etický kódex a naše hodnoty

Naše hodnoty

1. Priateľský prístup

Sme priateľskí, otvorení a neformálni. Využívame hovorovú reč či smajlíky. Chlapom v článkoch, správach, vo videách či emailoch tykáme a pristupujeme k nim kamarátsky a osobne.

2. Hodnota prevyšujúca cenu

Vždy tvoríme produkty a služby tak, aby klienti dostávali v pomere hodnota vs. cena viac, ako zaplatili. Ak takýto dojem nemajú, produkt zlepšíme či dodáme viac hodnoty. Ak je to možné, vytvárame pre klientov prekvapenia a extra darčeky či bonusy.

3. Spokojnosť

Klientom garantujeme spokojnosť s našimi produktami a službami. Na každý jeden produkt majú od nás nadštandardnú 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí a v prípade ich nespokojnosti a požiadaní im do 48h vrátime všetky ich investované peniaze späť (na ktoré majú z obchodných podmienok nárok). Klientom poskytujeme zákaznícku podporu a do 24 hodín odpovedáme na ich emaily. Odpovedáme im tak, aby získali odpoveď na to, na čo sa pýtajú.

4. Spoľahlivosť

To, čo klientom sľúbime, to vždy dodržíme. Ak by im kvôli pochybeniu z našej strany niečo neprišlo alebo sme im nedodali, nevyhovárame sa a chybu ihneď napravíme (aj s primeraným extra odškodnením).

5. Komunita

Nevyvyšujeme sa nad klientov, ale správame sa k nim ako k seberovným a k partnerom. S chlapmi komunikujeme priateľsky a vytvárame podporné prostredie, kde sa môže komunita (spolu s nami) stretávať, baviť a spoločne rásť (FB skupina, offline stretnutia, semináre, webináre). Na živých stretnutiach sa neseparujeme, ale sme medzi nimi.

6. Rast

Pravidelne prinášame chlapom články, videá a kurzy, ktoré im pomáhajú rozvíjať sa a zlepšovať sa najmä čo sa týka ich osobnosti, aby sa stali schopnejšími a príťažlivejšími chlapmi a prinášali tak ženám lepšie zážitky. Neustále inovujeme a prinášame nové koncepty, ktoré im pomôžu rásť ešte rýchlejšie.

Etický kódex

Všeobecné zásady

1. Naše hodnoty sú na prvom mieste. Ak sa v nejakej situácii neviem rozhodnúť, vždy berieme ohľad najprv na hodnoty chlap20.sk

2. Náš zákazník je náš partner. Staráme sa o to, aby bol spokojný.

3. Všetko know-how je duševným vlastníctvom chlap20.sk a Michala Kopeckého