Koleso Chlapa 2.0

Aká je tvoja hodnota?

V tomto teste odhalíš, ako na tom v skutočnosti si a na aké ženy máš nárok. K nasledujúcim 10 oblastiam Kolesa CHLAPA 2.0 priraď číslicu od 1-10 (10 je najviac), na koľko si myslíš, že máš danú oblasť vo svojom živote zvládnutú. Hodnoť objektívne a priznaj sám sebe, ako na tom v skutočnosti si. Nič neprikrášľuj. Je to tvoje zrkadlo. Klikni na tlačidlo a spusti test (zaberie ti max. 60 sekúnd).


SPUSTIŤ TEST

1. Sebavedomie

Ako si veríš? Vychádzaš pravidelne zo svojej zóny komfortu? Ideš do vecí, aj keď máš strach? Si sebavedomý v akejkoľvek situácii, do ktorej sa dostaneš?

2. Vystupovanie

Aký vzbudzuješ prvý dojem? Ako pôsobíš na druhých? Komunikuješ svoje myšlienky tak, že ľudia hltajú každé tvoje slovo? Máš podľa teba charizmu?

3. Obliekanie

Obliekaš sa moderne a vkusne? Nosíš zakaždým čisté a voňavé oblečenie? Dostávaš od žien komplimenty na tvoje oblečenie či doplnky? Cítiš sa vždy v tom, čo máš oblečené, ako „vo svojej koži“?

4. Výzor

Staráš sa o seba a žiješ zdravo? Cvičíš a zlepšuješ svoje telo? Dbáš o svoj zovňajšok a chodíš vždy upravený?

5. Myslenie

Myslíš pozitívne a dávaš si pozor na myšlienky a presvedčenia, ktorým veríš? Alebo si skôr negativista, frfleš na všetko, pochybuješ o sebe a rýchlo sa dokážeš vytočiť?

6. Atraktívne ženy v okolí

Pravidelne sa zoznamuješ s novými ženami? Máš množstvo kamarátok? Máš vo svojom okolí krásne a atraktívne ženy? Máš s nimi fotky na sociálnych sieťach a chodíš s nimi von?

7. Sociálny status

Máš okolo seba ľudí, ktorí ťa podporujú? Obklopuješ sa lepšími ľuďmi, ako si ty sám? Cestuješ a spoznávaš nové krajiny? Máš prácu/pozíciu/koníčky/veci, ktoré spoločnosť vníma ako hodnotné?

8. Vášeň

Robíš každý deň to, v čom si dobrý, čo miluješ a čo ti robí radosť? Máš prácu/školu, ktorá ťa napĺňa? Máš v živote poslanie, za ktorým ideš?

9. Príjem

Máš príjem, s ktorým si spokojný? Buduješ si ohľadom peňazí pozitívne návyky a presvedčenia? Pravidelne kontroluješ a prehodnocuješ svoje výdaje? Hospodáriš so svojimi peniazmi rozumne? Buduješ si rezervu a investuješ peniaze? Vyhýbaš sa dlhom?

10. Komunikácia

Bavíš sa s druhými ľuďmi s ľahkosťou? Vždy máš čo povedať? Reaguješ takmer automaticky a povieš tú správnu vec? Rozprávaš pútavo a ľudia sú ochotní počúvať ťa a baviť sa s tebou hodiny?

Diagram
Vyhodnotenie

Moja hodnota je:

Najvačsie medzery mám v oblasti a


Ženy tejto úrovne sa o teba zaujímajú, môžeš ich získať a dlhodobo si ich udržať.

Čo s tým môžeš robiť?

KROK 1

Získaj 10 rýchlych tipov ako si môžeš hneď teraz zvýšiť svoju hodnotou

 

KROK 2

Získaj najnovšiu knihu “Aj ja som CHLAP 2.0” teraz s poštovným ZDARMA.