Michal Kopecký

michal kopecký Michal Kopecký michal 1„Verím, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty “pickuperov”.

Som presne ako ty…

Už od základnej školy som sa bál vyjadriť svoje city, prejaviť o ženu záujem a povedať jej, že ju chcem. Aj preto som veľmi dlho žiadnu ženu nemal.

Osloviť neznáme dievča, ktoré sa mi páčilo a vypýtať si od nej kontakt alebo ju pozvať niekam von bol odjakživa popri vystupovaní na verejnosti môj najväčší strach, ktorý som dlho nedokázal prekonať.

Bál som sa odmietnutia.

Toho, že mi povie NIE a ja budem znovu sklamaný a utiahnutý do seba a budem ženám menej dôverovať.

Nevedel som, o čom sa s dievčatami mám baviť a čo im hovoriť, aby som ich zaujal a ak som ich aj zaujal, nevedel som tento záujem udržať a prestali so mnou komunikovať.

Vždy som skončil iba ako ich kamarát a bútľavá vŕba, s ktorým nechceli mať viac spoločného.

Aj preto som mal prvý bozk v 18tich s najlepšou kamarátkou a prvý sex (až) v 22ke, lebo som čakal na tú pravú (alebo mi žiadna nechcela dať?).

Do svojich 22 rokov som si vytváral iba kamarátky. No potom sa všetko zmenilo.

Začal som spätne analyzovať veci a správanie, ktoré mi pri ženách nefungovalo a dostávalo ma neustále do kamarátstva. Prestal som robiť chyby, začal som na sebe pracovať a pochopil som, čo ženy na chlapoch skutočne priťahuje (a výzor, peniaze či kocky na bruchu to neboli).

Zvýšil som svoje sebavedomie, zlepšil sa v komunikácii, zvyšoval som svoju hodnotu a stal som sa pre ženy príťažlivým a zaujímavým aj vďaka tomu, že som ich dal bokom a pracoval som primárne na sebe.

Po 2 rokoch užívania si a doháňania všetkého, čo som v mladosti zameškal, som si našiel priateľku, z ktorej sa nakoniec stala moja žena. Sme spolu od roku 2012. Užil som si aj sex, slobodu a voľnosť, no bez tej jednej, s ktorou prežiješ život, to nemá zmysel. A to je to, čo ti chcem odovzdať.

Michal a Evka michal kopecký Michal Kopecký michal kopecky

Na základe svojich skúseností so ženami a toho, čo som si prežil, som založil v januári 2012 tento blog a začal pomáhať aj iným chlapom, ktorí si prechádzajú presne tým istým, čím som si prechádzal kedysi ja. Viem, aké to je, a rozhodol som sa ti s tým pomôcť.

Ty už viac nemusíš na všetko prichádzať sám. Ušetri roky trápenia sa a sklamaní. Nemíňaj zbytočne peniaze, energiu a hlavne svoj čas. Ukážem ti presne, čo je potrebné k tomu, aby si sa stal príťažlivejším a schopnejším chlapom a prinášal si ženám lepšie zážitky. Si na to pripravený?

 

Čo môžeš odo mňa očakávať?

Nebudem ťa učiť nič, čím som si sám neprešiel. Nečakaj teda odo mňa nejaké baličské rady či tipy, ako oslovovať ženy na ulici a pýtať od nich čísla.

Nikdy som to tak nerobil a ani robiť nebudem. O tom to podľa mňa nie je. To nechám na iných.

  • Som zástancom toho, že ženy by si nemal baliť a naháňať, ale naučiť sa ich priťahovať úplne PRIRODZENE tým, KTO si a nie tým, ČO im hovoríš alebo ČO na ne skúšaš. Je to o tvojej hodnote a tom, ako si pre ženy zaujímavý a príťažlivý ako osobnosť. Na to je zameraný môj prémiový program CHLAP 2.0
  • Sám som sa bál zoznámiť sa s neznámou ženou, ktorú som videl. Rozbúchalo sa mi srdce a potili ruky. Jednoducho som sa zasekol a nikdy som nič nespravil. Ako liek na tento náš večný problém som pripravil materiály a videá Majster Reči 2, ktoré ti pomôžu prekonať strach z oslovenia neznámej krásky a budeš s ňou vedieť príťažlivo a zaujímavo komunikovať a zvádzať ju. Už žiadne trápne ticho. Neoslovuj ženy. Zoznamuj sa na každom kroku prirodzene a nenútene.
  • Moje testovanie a stretávanie so ženami prebiehalo najmä cez Pokec, kde som sa stretol s vyše 130 ženami. Pripravil som na základe toho pre teba materiály k prémiovému kurzu Online Hra 3 , kde ti v jednoduchosti vysvetlím, ako písať ženám tak, aby reagovali na tvoje správy a chceli sa s tebou aj stretnúť a na stretnutí pokračovať aj vo veciach intímnejšieho charakteru.
  • Keďže som bol vo viac Friendzone za svoju mladosť ako priemerný chlap za 3 životy, práve na túto tému som pripravil kurz Kamarát Taky Rád 2, vďaka ktorému ťa ženy nebudú brať ako kamaráta už od prvého momentu a pomôže ti získať späť aj záujem tvojej kamarátky či bývalej.
  • Ako môžeš získať, udržať a rozvíjať VZŤAH, v ktorom budete obaja dlhodobo šťastní bez zbytočných hádok a obmedzovania sa riešim v prémiovom programe Vodičák na vzťah.

 

Odkazy:

– Moje články na blogu

– Povedali o mne

Rozhovory so mnou a médiá

– Ako vznikol projekt chlap20.sk?

 

Produkty a kurzy:

CHLAP 2.0 – Zlepši svoj život po všetkých stránkach a buď Pánom Božským aj pre tie najkrajšie a najžiadanejšie ženy.

Majster Reči 2 – Zoznamuj a bav sa so ženami jednoducho a bez stresu

Kamarát Taky Rád 2 – Buď viac ako len jej kamarát!

Online Hra 3 – Zoznamuj a stretávaj sa so ženami cez internet

Vodičák na vzťah – Získaj a dlhodobo si udrž ženu, po ktorej tak túžiš.

Majster peňazí – Si len jedno rozhodnutie od množstva žien a peňazí…

Online automat na peniaze – Vybuduj svoj vlastný online biznis s čistým ziskom 1000€/mesiac už v nasledujúcich 12 mesiacoch aj popri štúdiu či práci.

Všetky produkty a kurzy nájdeš tu

 

Kontakty:

– Chceš sa niečo osobne spýtať? – Osobné konzultácie

michal kopecký Michal Kopecký podpis footer2

– Fanpage – Pridaj sa

– FB Skupina Chceme byť lepšími chlapmi