Kompletný zoznam 10 krokov ako dostať ženu do vzťahu

0

ako dostať ženu do vzťahu ako dostať ženu do vzťahu Kompletný zoznam 10 krokov ako dostať ženu do vzťahu zacni tuDesiatky chlapov sa ma denne pýtajú, ako dostať ženu do vzťahu, ktorá sa im páči.

A ja im denno-denne odpovedám či už na Facebooku, mailom, alebo priamo v mojich prémiových kurzoch.

No sú tu stovky ďalších, ktorí mi ešte nenapísali. Ktorí sa ešte neodvážili ozvať sa. Ani mne, ale ani žene svojich snov.

Mojim poslaním je pomôcť chlapom byť lepšími, aby prinášali ženám lepšie zážitky.

Pripravil som pre teba sériu 10 krokov, ktoré sú nevyhnutné k tomu, aby si sa dostal do vzťahu a v zvlášť článkoch som detailne každý z nich rozobral (pozri nižšie).

Ak sleduješ môj blog pravidelne od začiatku, pravdepodobne tieto princípy už poznáš.

ALE…

Pokiaľ sa nimi neriadiš, ako sa majú tvoje vzťahy so ženami zlepšiť? Je super povedať „veď to už viem“. Ale skutočne to aj ROBÍŠ?!

Pokiaľ robíš veci stále rovnako, nemôžeš očakávať iný výsledok, ako si mal doteraz.

V tejto mojej, na blogu, najhodnotnejšej sérii nájdeš to podstatné. Ale stále je to len špička ľadovca.

 

10 krokov ako dostať ženu do vzťahu:

1. krok: Ako si vybuduješ príťažlivú osobnosť?

2. krok: Ako si zvýšiš svoju hodnotu?

3. krok: Ako získaš zdravé sebavedomie?

4. krok: Ako prekonáš svoj strach z oslovenia a jednoducho sa zoznámiš?

5. krok: Ako viesť rozhovor, aby si vždy vedel, čo povedať?

6. krok: Ako dosiahnuť, aby sa žena pri tebe cítila dobre a dôverovala ti?

7. krok: Ako ženu zavolať na rande, bez toho, aby ťa odmietla?

8. krok: Ako sa žien dotýkať, flirtovať s nimi a zvádzať ich?

9. krok: Ako sa vyhneš kamarátstvu a získaš ju do vzťahu?

10. krok: Ako si udržíš a oživíš vzťah?

 

Prečo práve tieto kroky?

Lebo je to logický, rokmi overený sled 🙂 Áno, občas niečo vypustíš, niečo pridáš… No kostra zostáva rovnaká:

V prvom rade potrebuješ zamakať na sebe. O tom hovorím všade! Vybuduj najprv seba a ženy prídu. Takže zabudni na učenie sa nejakých zaručených skratiek, techník a fintičiek rôznych baličov a „pickuperov“.

Ako KONEČNE zbalíš ženu svojich snov

Prihlás sa na webinár ZDARMA, na ktorom ti odhalím 3 tajomstvá chlapov, ktorí takmer bez námahy zbalia ženy, ktoré chcú a to aj bez peňazí, dokonalého výzoru, naučených fráz či lacných trikov baličov.

 

Úspech u žien je vždy o veľkej drine na pozadí. To neoklameš!

Ešte pred tým, ako sa pustíš do zoznamovania sa, bavenia sa a randenia so ženami, je dôležité nastaviť svoju osobnosť a pochopiť princípy, vďaka ktorým sa dostaneš do vzťahu s väčšou pravdepodobnosťou.

Potrebuješ zvýšiť svoju hodnotu, aby si tie zaujímavejšie a krajšie nie len zaujal, ale aj dlhodobo zaujímal a udržal. Bližšie o tom hovorím vo webinári k Chlap 2.0.

Je nutné zapracovať aj na svojom sebavedomí a na zbavení sa strachu (hlavne z odmietnutia a zlyhania). Pretože keď príde na ďalší krok, ktorým je práve zoznámenie sa s nejakou ženou, musíš byť pripravený.

A vtedy sa ti budú hodiť moje skúsenosti, ako sa zoznamovať s ľahkosťou, prirodzene a bez stresu a bez používania nejakých naučených viet či fráz. O tom je napríklad môj Majster Reči 2.

Následne sa s ňou potrebuješ vedieť baviť, udržiavať zaujímavú konverzáciu a budovať dôveru a spojenie, aby sa s tebou cítila dobre. K tomu pridáš trochu zvádzania, flirtovania a budeš pokračovať až k stretnutiu (záleží od toho, kde a ako sa s ňou spoznáš). Kľudne aj cez internet, kde ti už bližšie pomôže moja Online Hra 3.

No a aby ťa popri tom všetkom nebrala len ako ďalšieho jej kamaráta, tak sa podľa toho musíš aj celú dobu správať, vyvolávať v nej emócie a smerovať k bozku. Ďalšími krokmi už potom putujete spolu od sexu do vzťahu. V tom ti už viac pomôže Kamarát Taky Rád 2.

A v tomto finále netreba zaspať, pretože tu to nekončí, tu to v skutočnosti len začína. Doteraz to bola len „detská hra“. Ale udržať si jej pozornosť, záujem a iskrenie aj ďalej vo vzťahu bude už úloha pre skutočne SCHOPNÝCH chlapov.

 

Dalo ti to zabrať?

V sérii 10 krokov do vzťahu je množstvo informácií, ale je to úplný základ toho, čo potrebuješ vedieť ešte pred tým, ako sa reálne pustíš do získavania žien.

Schválne píšem „získavania“ a nie „balenia“, pretože klasické balenie nie je cesta, ktorou chceš ísť. Nauč sa ženy priťahovať tým, KTO SI a nie baliť ich na to, čo POUŽÍVAŠ.

Som presvedčený, že keď budeš najprv budovať svoju hodnotu, tak sa z teba stane príťažlivý a sebavedomý chlap.

A až potom ti odporúčam prejsť na samotné zoznamovanie sa, randenie a nakoniec – vzťah.

Chceš vedieť, ako získať, udržať a rozvíjať vzťah?

Získaj prémiový online kurz Vodičák na vzťah a budeš vedieť, ako získať, udržať a rozvíjať VZŤAH, v ktorom budete obaja dlhodobo šťastní bez zbytočných hádok a obmedzovania sa.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3524 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.