4 pravdy o ženách, na ktoré by nemal žiaden chlap nikdy zabudnúť

0

Aj keď si muži myslia, že vedia, ako ženský mozog pracuje, neustále robia v týchto veciach chyby, ktoré vedú k hádke a potýčkam.

Práve preto by si sa mal zoznámiť so 4 pravdami o ženách, na ktoré by nemal žiaden chlap nikdy zabudnúť, aby si si zabezpečil plynulú jazdu.

Toto by ti malo pomôcť (a pomôže) lepšie pochopiť ženy, či už je tou ženou tvoja matka, priateľka alebo úplne cudzia žena.

 

1. Máme rady stabilitu

Môžeme mať rady divokých, bláznivých chlapov (taktiež známych ako „zlí chlapci“) a chvíľu s nimi randiť kvôli ich nepredvídateľnosti a vzrušeniu, ktoré nám ponúkajú.

Ale keď príde čas na to, aby sme si vybrali „toho pravého“, zvolíme si radšej zodpovednosť a spoľahlivosť miesto temperamentu a tetovaní.

Presne pre toto by si nemal príliš preháňať a vyčítať ženám niečo a hnevať sa na nás, pretože žiadna žena sa nechce usadiť s chlapom, ktorý by mohol predať dom a kúpiť si za to bavoráka v ktoromkoľvek momente.

Aj my máme rozum a do rodiny si radšej zoberieme dobrého chlapa, ktorý sa o nás postará a postará sa aj o naše deti. Nie chlapa, ktorý sa bude otáčať za mladými sukňami a prežívať druhú pubertu.

 

2. Nie všetky sa chceme viazať

Tak isto ako muži sa bojíme záväzkov. Len preto, že v tradičných rozprávkach si môže princezná želať usadiť sa s jej šarmantným princom čím skôr ešte neznamená, že priemerná žena u nás sa nejak ponáhľa neslintať za modelmi z časopisov a vydá sa za prvého chlapa, ktorého uvidí.

Máme rady nezávislosť a robiť si veci po svojom, aj keď sa vydáme. Tak ako vy aj my potrebujeme svoju slobodu, mať kamarátky, ktorým sa potrebujeme vyrozprávať a občas si potrebujeme skočiť na dámsku jazdu.

 

3. Milujeme mužskú pozornosť

Keď sa vzťah dostane do momentu, že nás muž prestane dobývať a je si nami príliš istý, vedz, že nebudeme nečinne tomu prizerať. Aj počas dlhšieho vzťahu sme rady s mužom, ktorý si nás zakaždým niečím získa.

Milujeme mužov, ktorí naplánujú príležitostnú večeru alebo neskorý nočný výlet. Alebo nám prinesú po ceste z roboty naše obľúbené jedlo.

Taktiež náhodné drobnosti či darčeky v ne-sviatky sú skvelou cestou, ako nám povedať „Ľúbim ťa“. Toto je tá správna cesta k udržaniu si nás.

 

4. Narodeniny a výročia sú skutočne dôležité

Zabudnúť na ne je neodpustiteľné. Aj keby si nám kúpil najnovší model kabelky Guess ako ospravedlnenie. My ženy si potrpíme na tieto drobnosti.

Neočakávame od teba, že si budeš pamätať narodeniny našej matky alebo dátum, kedy sme sa prvý krát pobozkali či stretli. Ak áno, máš len plus. Úplne stačí, keď nezabudneš na naše narodeniny alebo meniny.

Ak sa ti to aj náhodou podarí (čo sa stáva dosť často), budeš to musieť ešte mesiac počúvať...

Bývalá autorka a spoluzakladateľka blogu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here