Tak toto sa vymklo z rúk… 4 roky chlap20.sk

14

Zmena je na dosah... 4 roky chlap20.sk chlap20.sk Tak toto sa vymklo z rúk… 4 roky chlap20.sk vyrocieTo už sú fakt 4 roky?

Kto by to bol povedal, že sa dostaneme až sem.

Keď som 6.1.2012 zakladal tento blog s 1 ebookom a 5 článkami, tak som bol vôbec rád, že konečne vznikol.

No čoskoro sa mi to malo vymknúť z rúk a narásť do obrovských rozmerov…

Pred tým, ako budeš pokračovať, ti odporúčam pozrieť si aj aj predchádzajúce výročné články:

V tomto výročnom článku ti chcem prezradiť, kam sme sa spolu za posledný rok posunuli, čo máme za sebou, čo vyšlo a čo (ako vždy) nevyšlo a čo môžeš očakávať ďalej (a aspoň si to aj ja budem pamätať o 10 rokov, aká bola história blogu :P)

Chceš teda najprv tú “zlú” alebo tú dobrú správu?

 

Čo sa mi NEpodarilo minulý rok

Nie všetko sa vždy podarí. A nie všetky očakávania a predpoklady výjdu.

A tak to bolo aj minulý rok. Predsavzal som si, že konečne prerobím blog. Vynovím ho, zmením štruktúru, prispôsobím obsah a celé to redizajnujem (keďže treba neustále napredovať).

No hádaj čo 🙂 To, na čo sa v tomto momente pozeráš, má už takmer 3 roky. Dizajn, menu, obľúbené články, 52 tipov na email Magnet na ženy… A s tým išla dolu aj návštevnosť a niektoré ďalšie čísla.

Je to pochopiteľné a je to len výsledok toho, koľko energie som za posledný rok blogu venoval.

Musím sa ti priznať, že som sa na to “vyprdol”. Chcel som, no neuskutočnil som. Taktiež úroveň a kvalita obsahu išli miestami dolu na úkor redakčného plánu (čo ma najviac mrzí).

Na druhej strane zas chápem, že nie vždy sa bude všetko čitateľom páčiť a každý má tú svoju predstavu o tom, ako by to malo fungovať (skúsime sa vymeniť?:P).

Chcel som tiež spustiť kurz Vodičák na vzťah (kde by som konečne pomáhal chlapom aj s ich novými vzťahmi, keďže sa im už podarilo ženy na základe mojich rád získať).

No ani to sa nestalo. Ale to z toho dôvodu, že ešte aj ja sám potrebujem v tejto oblasti trochu dozrieť (predsa, vzťah mám “len” niečo vyše 3,5 roka) a do popredia sa dostali iné projekty.

 

Ale pár vecí predsa len vyšlo… 🙂

A vyšlo toho viac, ako som očakával a ako som si naplánoval. Človek mieni, život mení.

Blog síce stagnoval, no zameriaval som sa viac na biznis stránku na pozadí blogu. Ak si na to ešte neprišiel, tak tento blog ma živí a preto potrebujem tvoriť aj platený obsah, aby mohol vznikať obsah zdarma, ktorý tu čítaš. Všetko niečo stojí. Aj chod blogu a veci okolo neho.

Vytvoril som na Facebooku skupinu Chceme byť lepšími chlapmi, v ktorej sa spoločne s chlapmi posúvame ďalej a akékoľvek otázky, ktoré majú, im pomáhajú vyriešiť chalani z komunity. Ak v nej ešte nie si, určite ti odporúčam sa do nej pridať (je to uzavretá skupina).

Posledný rok vzniklo rekordné množstvo nových kurzov a produktov:

 • Úplne som prekopal a zmenil prémiový kurz Kamarát Taky Rád 2, v ktorom pomáham chlapom s tým, aby neboli večnými kamarátmi žien a získali konečne tú, ktorú chcú (no ona nie a nie!)
 • K nemu pribudol jeho “mladší brat” kurz Recept na pobláznenie
 • Konečne som dal dokopy a detailne som popísal moju najtajnejšiu zbraň Metódu sexuálnych obrazov, vďaka ktorej sa dokážeš dostať do hláv žien tak, že bozk či sex príde čo nevidiet (akonáhle ju použiješ správne)
 • Prekopal som aj ďalší z mojich prémiových kurzov a vznikol Majster Reči 2, z ktorého som maximálne nadšený (a aj chalani v ňom). V ňom som sa zameriaval najmä na prirodzené zoznamovanie sa, bavenie sa a stretávanie sa so ženami s ľahkosťou a bez stresu
 • Popri ňom vznikol aj kurz Tajomstvo Príťažlivosti, v ktorom sa detailne zameriavam primárne na príťažlivosť chlapa podľa môjho Princípu Príťažlivosti 80/20
 • Znovu som otvoril brány a sprístupnil môj najdrahší kurz – ročný program Magnet na ženy, ktorý je zameraný ČISTO na osobnosť chlapa a jeho kompletnú transformáciu na príťažlivého a spokojného muža (ktorí ženy priťahuje popri tom akosi “sám od seba”).
 • A finálne v hodine 12tej (doslova) vznikla najnovšia prémiová Online Hra 3, v ktorej chlapov navádzam práve na efektívne a rýchle zoznamovanie sa so ženami cez zoznamky či Facebook.

Do toho som sa s niektorými z vás videl aj naživo na 3 mojich seminároch k Magnetu na ženy LIVE
Či na Majster Reči 2 LIVE
Aspoň vieš, čo som robil celú tú dobu, keď som sa “nestaral” o blog 🙂

Ani kurzy ani semináre si doteraz nemohol získať kedykoľvek a verejne. Neboli totiž voľne na predaj. Ale to sa už čoskoro zmení… čítaj ďalej.

Bolo mi veľkým potešením prijať aj pozvanie do Talkshow Petra Marcina v rámci špeciálneho valentínskeho vysielania (video z účinkovania nájdeš tu)…

Talkshow Petra Marcina - Neskoro večer chlap20.sk Tak toto sa vymklo z rúk… 4 roky chlap20.sk IMG 4341

A na jeseň som dostal pozvánku do markizáckeho Telerána (článok a videá nájdeš tu)…

Teleráno - Michal Kopecký chlap20.sk Tak toto sa vymklo z rúk… 4 roky chlap20.sk IMG 0980

Som nadšený, keď niekto dokáže oceniť môj prínos a prácu a zaujíma ho, čo za tým celým stojí. Je pre mňa obrovskou cťou, že mi prejavili svoju dôveru a chceli ma dostať medzi ďalších ľudí.

Týmto ďakujem aj EMMA, StartItUp, Plus JEDEN DEŇ a ďalším, ktorí so mnou spravili minulý rok rozhovor do svojich médií.

 

Pomáha to vôbec niekomu?

Mnohí sa ma pýtajú (čo je už akási štandardná otázka), že či moje rady aj niekomu pomáhajú.

No, čuduj sa svete, áno, pomáhajú. A sú ich stovky! (o ktorých viem a priznali sa mi s tým)

Jedným z nich je napríklad aj Janči, ktorý si prešiel niektorými mojimi kurzami a našiel si tú svoju:
Dušky sa z “bútľavej vŕby” a šikanovaného nesebavedomého chalana stal pravým Magnetom na ženy:
Jan sa naučil komunikovať so ženami a mimo to sa zlepšil jeho celkový život:
A takýchto príbehov mám pripravených pre teba množstov. Popravde už čoskoro budem týždeň čo týždeň zverejňovať vždy 1 deň v týždni príbeh úspechu niektorého z chalanov, ktorí aplikovali moje rady, využili ich u seba dosiahli s nimi (častokrát neuveriteľné) výsledky.

A im chcem dávať priestor, aby ťa inšpirovali, že sa to DÁ!

Novinka, ktorú prinesiem v rámci nového blogu bude aj SIEŇ SLÁVY, v ktorej budem zdieľať všetky úspechy chlapov, ktoré sa kedy ku mne dostali 🙂 Áno, bude to tam už teraz plné.

 

Tento blog však nie je len o mne

V skutočností tí, ktorí to tento rok ťahali a prinášali veľkú hodnotu pre čitaťelov, boli aj ostatní autori, ktorí tu uverejňovali týždeň čo týždeň svoje články.

Týmto im chcem poďakovať, že vydávali zo seba to najlepšie a dlhé hodiny venovali tvorbe a príprave obsahu pre teba. A to len tak.

 

A už to dávno nie je len ONE-MAN-SHOW

K tomu, aby mohol biznis okolo blogu a kurzy rásť rýchlejšie, potreboval som sa doslova rozkrájať (keby si len tušil, čo všetko je potrebné spraviť okolo takého videa či prípravy kurzu ech).

Postupne do tímu pribúdali noví ľudia, ktorí mi obrovsky uľahčovali činnosti, ktoré som ja kedysi sám robil.

Dnes sa môžem sústrediť už na to podstatné a všetko ostatné zvládnu oni (za čo týmto ľuďom patrí moja obrovská vďaka!):

Tím chlap20.sk chlap20.sk Tak toto sa vymklo z rúk… 4 roky chlap20.sk thumb IMG 0588 1024

Ak si myslíš, že mi vieš s niečím okolo blogu pomôcť a vedel by si byť prínosom (a chceš patriť do môjho tímu, rásť a mať prístup ku mne a k môjmu know-how), pokojne mi napíš email na michal@chlap20.sk

 

chlap20.sk v číslach

Už minulé roky som prvýkrát poodhalil podstatné čísla okolo tohto webu.

Nemám dôvod ich skrývať a chcem, aby slúžili ako inšpirácia pre ostatných, že aj z jednoduchej myšlienky pomôcť druhým a odovzdať im kus seba môže vzniknúť niečo zmysluplné:

 • Na blogu sa momentálne nachádza 501 článkov, ktorým ste dali dokopy viac ako 80 000 lajkov
 • Priemerne blog navštívi a číta 35.000 ľudí mesačne
 • Viac ako 25.000 chlapov odoberá emailom rady a videá zdarma v Magnete na ženy, Online Hre 3, Kamarát Taky Rád 2 a Majstrovi Reči 2
 • Youtube kanál má momentálne 3.523 odberateľov a má 741.220 pozretí videí
 • Za 4 roky má blog chlap20.sk 1.499.450 jedinečných návštevníkov
 • Do mojich kurzov vstúpilo celkovo doteraz cez 1000 chlapov, ktorí za ne minulý rok zaplatili 90.123€

 

Čo plánujem na tento rok (podrž sa)

Stále platí, že neprestanem, kým nevybudujem kompletný Najväčší vzdelávací systém pre chlapov NA SVETE (áno, čítaš dobre)

Za posledný rok som vyrástol najmä podnikateľsky vďaka neustálemu vzdelávaniu, posúvaniu sa vpred a obklopovaniu sa tými správnymi ľuďmi.

Na tento rok je môj plán veľmi odvážny a ty sa môžeš tešiť (okrem iného) aj na:

 • Kompletne prerobený blog chlap20.sk s novým dizajnom (už konečne)
 • 4 veľké 2 dňové živé semináre vždy k jednému z hlavných kurzov (Magnet na ženy, Kamarát Taky Rád 2, Majster Reči 2, Online Hra 3)
 • V Košiciach, Banskej Bystrici, Bratislave, Brne a v Prahe budem organizovať pol dňový workshop (stretnutie) zdarma pre chlapov (dám vedieť, kedy a kde)
 • Možnosť kupovať si ebooky, kurzy či zúčastňovať sa seminárov kedykoľvek priamo na blogu (eshop)
 • Množstvo dostupnejších kurzov v podobe Ebookov
 • Úplne nové kurzy (na skompletizovanie vzdelávacieho systému) Sex Guru na jar a Vodičák na vzťah na jeseň.
 • Appku do mobilu, kde budeš mať pokope články z blogu, videá z youtube a Facebook stránku
 • Vo vývoji je aj Appka do mobilu, ktorá ti pomôže zoznamovať sa na rôznych miestach a dá ti okamžite niekoľko nápadov, čo môžeš povedať či spraviť (a o čom sa ďalej baviť)
 • A v máji výjde aj moja PRVÁ KNIHA (ktorá sa verím stane čoskoro aj bestsellerom)
 • plus niekoľko ďalších vecí, ktoré nebudem sľubovať, no verím, že sa mi podaria a nechám si ich zatiaľ ako prekvapenie…

To len aby si vedel, na čom všetkom sa okolo blogu pracuje 🙂 A videl si aj za oponu.

 

To najdôležitejšie na záver

chlap20.sk Tak toto sa vymklo z rúk… 4 roky chlap20.sk Dollarphotoclub 77060146Tento blog je o tebe a pre teba. Áno o tebe, ktorý si to prečítal až sem a vydržal si to so mnou.

Presne pre teba to robím. Aj keď občas sa ti to tu nemusí páčiť a nie vždy je to podľa tvojich predstáv.

Ja nie som dokonalý a ani tento projekt nie je (a nikdy nebude).

Ale sľubujem ti, že budem robiť všetko pre to, aby sa posúval stále dopredu a prinášal nové a lepšie veci, ktoré ti ešte viac pomôžu.

Ak ti tu niečo chýba, zlepšil by si alebo máš nejaké návrhy, napíš mi osobne email na michal@chlap20.sk. Zaujíma ma tvoj názor a nápady na zlepšenie.

Chcem, aby si sa tu cítil dobre, našiel si tu, čo hľadáš a dosahoval si výsledky, po akých túžiš.

Ani mňa nebavilo byť na tom istom mieste. Zožínať jeden neúspech za druhým. Jedného dňa si aj ty potrebuješ povedať “DOSŤ!” a začať na sebe makať.

Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky.

Nie baliť ženy, makať na sebe! To je to podstatné. Rozvíjať sa, rásť, dávať svojmu životu zmysel a to, čo sa naučíš, o to sa podel s ostatnými.

Verím, že to dokážeš, že si sám zodpovedný za svoj život a za výsledky, ktoré dosahuješ. A že iba TY máš tú silu zmeniť to. Ja ti môžem len pomôcť objaviť to v tebe.

Aj najbližší rok budem na tejto ceste s tebou a budem ti pomáhať tak, ako len budem vedieť…

Si v tom aj ty so mnou?

Napíš mi dolu komentár, na čo sa ty najviac tešíš v tomto roku z toho, čo som ti predstavil (a čo by si možno ešte chcel pridať, čo som nespomenul).

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »