90 dňová VÝZVA! Dáš to?

0

Milujem výzvy (navyše okorenené verejným záväzkom) a túto výzvu už potrebujem ako soľ. A myslím, že nie som sám

Cítim, že je potrebné niečo so sebou robiť aj v tejto oblasti a takto sa k tomu dokopem (nenahlasujte ma za pornografiu
Väčšinou však nezačneme. Vravíme si „po sviatkoch“, „v pondelok“, „budúci mesiac“, „pred letom“, „keď budem mať trénera/jedálniček/plán/tenisky…“ a prd z toho.

A keď aj náhodou začneme, tak to vzdávame po prvej svalovici či pár cvičeniach/jedlách, lebo je to „ťažké“ a nemáme „čas“ a vrátime sa do starých koľají.

Nemáme to svoje PREČO. SILNÝ dôvod. Emóciu.

Moje PREČO? Potrebujem viac energie a chuti robiť veci, ktoré som si tento rok naplánoval (a že ich je!), byť zdravší a cítiť sa každý deň skvele.

Milujem prekonávať sám seba a posúvať svoje hranice.

A je to aj kvôli tomu, aby som sa ja sám so sebou cítil v pohode a nemusel som počúvať večne priblbé pripomienky, či som pribral (čo koho vôbec do toho:)).

Chcem pomôcť aj sebe, aj druhým (a ísť im príkladom).

A vyzerať lepšie sa hodí najmä, keď si niekoho hľadáš (alebo chceš byť sexi pre tú svoju)… a mnohým je sympatickejšie, keď vidia, že sa o seba staráš (neklamme si, že to robíme IBA pre seba).

Dnes 8.1. začínam a toto je moja aktuálna (ne)forma. 98,1kg a 106cm v páse.

Ja osobne sa púšťam do tréningu Výzva21dní a toto bola moja prvá úloha (ku ktorej som pridal verejný záväzok).

Je na tebe, ktorú cestu si zvolíš ty.

Mohol by som mať opäť výhovorky, prečo sa do toho nepustiť (hlavne teraz, keď budem počas výzvy cestovať do Thajska či USA a netuším, ako to zvládnem). Viem však, že to CHCEM a spravím pre to, čo bude NUTNÉ.

Pridáš sa ku mne?

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here