90 dňová VÝZVA! Dáš to?

0

Milujem výzvy (navyše okorenené verejným záväzkom) a túto výzvu už potrebujem ako soľ. A myslím, že nie som sám

Cítim, že je potrebné niečo so sebou robiť aj v tejto oblasti a takto sa k tomu dokopem (nenahlasujte ma za pornografiu
Väčšinou však nezačneme. Vravíme si “po sviatkoch”, “v pondelok”, “budúci mesiac”, “pred letom”, “keď budem mať trénera/jedálniček/plán/tenisky…” a prd z toho.

A keď aj náhodou začneme, tak to vzdávame po prvej svalovici či pár cvičeniach/jedlách, lebo je to “ťažké” a nemáme “čas” a vrátime sa do starých koľají.

Nemáme to svoje PREČO. SILNÝ dôvod. Emóciu.

Moje PREČO? Potrebujem viac energie a chuti robiť veci, ktoré som si tento rok naplánoval (a že ich je!), byť zdravší a cítiť sa každý deň skvele.

Milujem prekonávať sám seba a posúvať svoje hranice.

A je to aj kvôli tomu, aby som sa ja sám so sebou cítil v pohode a nemusel som počúvať večne priblbé pripomienky, či som pribral (čo koho vôbec do toho:)).

Chcem pomôcť aj sebe, aj druhým (a ísť im príkladom).

A vyzerať lepšie sa hodí najmä, keď si niekoho hľadáš (alebo chceš byť sexi pre tú svoju)… a mnohým je sympatickejšie, keď vidia, že sa o seba staráš (neklamme si, že to robíme IBA pre seba).

Dnes 8.1. začínam a toto je moja aktuálna (ne)forma. 98,1kg a 106cm v páse.

Ja osobne sa púšťam do tréningu Výzva21dní a toto bola moja prvá úloha (ku ktorej som pridal verejný záväzok).

Je na tebe, ktorú cestu si zvolíš ty.

Mohol by som mať opäť výhovorky, prečo sa do toho nepustiť (hlavne teraz, keď budem počas výzvy cestovať do Thajska či USA a netuším, ako to zvládnem). Viem však, že to CHCEM a spravím pre to, čo bude NUTNÉ.

Pridáš sa ku mne? Do výzvy sa zapoj ZDARMA na tomto odkaze.

PS1: Toto je partnerský odkaz a ak sa rozhodneš vstúpiť do platenej 90 dňovej výzvy, získam za to odmenu. Potrpím si na otvorenosti a chcem, aby si to vedel. Prvých 7 dní výzvy na oťukanie je zdarma.

PS2: PRIHLÁS sa aj na odber videí, aby ti už žiadne neušlo

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"