Ako odhaliť falošný profil na Pokeci?

3

ako odhaliť falošný profil na pokeci? Ako odhaliť falošný profil na Pokeci? falosne profily na internetovych zoznamkach pokec

Nudíš sa. Otvoríš si užívateľov. Vyhliadneš si nejakú príliš krásnu kočku. Nepozrieš si poriadne ani jej profil a nezamyslíš sa nad ňou pred tým, ako jej napíšeš.

Otváraš RP, píšeš správu, stláčaš enter.

Čo sa ale stane, keď píšeš správu na falošný profil?

V tom lepšom (či horšom?:)) prípade ti odpíše.

Po pár hodinách či dňoch ti napíše, dá ti na seba číslo (v tom lepšom prípade jej môžeš skúsiť predtým aspoň zavolať) a dohodne sa s tebou na stretnutí.

Si celý bez seba, že sa máš stretnúť s takou kočkou. Možno z toho aj niečo bude, hovoríš si. Tešíš sa.

Dáš si sprchu. Nahodíš sa. Navoniaš…

Prídeš, čakáš… nechodí.

Nemožné? Bežná realita!

Nemusím ti snáď hovoriť, že pokec je miesto plné falošných fotiek a profilov a musíš sa naučiť ich rozoznávať. Tak isto to musia robiť ženy.
 

Čo by si si mal v prvom rade všímať?

  • Dátum registrácie
  • Počet priateľov, ktorých si ona pridala
  • Reálnosť jej profilu a jeho vyplnenie
  • Je jej profil len o sexe? Alebo že hľadá len lesbičky?
  • FOTKA ženy, ktorú tam má
  • Jej prejav a vystupovanie ešte predtým, ako jej napíšeš. Tvoj dojem z nej.

Samozrejme, že nájdeš aj reálnu ženu, ktorá nemá vyplnený profil, alebo má príliš krásnu fotku modelky. Treba si všímať viac znakov a neodsudzovať podľa jedného.

 

Ako môžem pomôcť ostatným, keď viem o falošných profiloch?

Choď teraz na Pokec (alebo inú internetovú zoznamku) a odhaľ falošný profil ženy na pokeci. Môžeš sa oň podeliť s ostatnými na fóre alebo nižšie v komentároch. Určite ti budú povďační!

Odhaľ Systém okamžitého stretnutia

Pozri si vysielanie ZDARMA, na ktorom ti odhalím nový unikátny systém, vďaka ktorému som si dohodol cez internet stretnutie s 52 ženami (väčšinou ešte v ten deň) maximálne do 10 správ, bez jediného centu za platené služby zoznamiek či dokonalého výzoru. A prezradím ti, ako môžeš môj postup okopírovať aj TY.

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"