Ako byť chlapom, ktorý ženy priťahuje

50

Ako byť chlapom, ktorý ženy priťahuje ako priťahovať ženy Ako byť chlapom, ktorý ženy priťahuje muz v smokingu s poharikom a cigarou 300x188Mojimi platenými programami prešlo už vyše 1000 chlapov a pomohol som im nájsť si priateľky, sexuálne partnerky, kamarátky s benefitmi či iba viac žien do ich života.

Podelil som sa s nimi o svoje skúsenosti, názory, pohľady a myšlienky, na ktoré som prišiel na základe neustáleho skúšania a robenia chýb alebo ktorými som sa inšpiroval od druhých na tejto ceste.

A tu sa ti v stručnosti v 28 bodoch pokúsim zhrnúť, čo som sa naučil.

 

Skús zmeniť uhol pohľadu a veci sa pohnú

1. Najdôležitejší princíp. Zistil som, že počet a kvalita žien, ktoré sú v tvojom okolí závisí od tohto jediného rozhodnutia viac ako na čomkoľvek inom.

Miesto toho, aby si sa naháňal za ženami a snažil sa ich baliť za účelom vzťahu či sexu, postav sa najprv do pozície, že budeš šťastný nezadaný.

2. Postav seba na prvé miesto. Pochopil som, že nie ženy by som mal dať na prvé miesto, ale na prvom mieste by som mal byť vždy ja – a tomu všetko prispôsobiť.

3. Nestavaj ich na piedestál. Len preto, že je žena krásna, nemal by si ju uctievať ako bohyňu.

Ber ženy ako rovnocenné bytosti a nie ako niečo viac, kvôli čomu by si mal byť nervózny či nesvoj. Sú to “len” ženy.

4. Vrana k vrane sadá. Chceš lepšiu, krajšiu, inteligentnejšiu, zábavnejšiu, sexuchtivejšiu, nadržanejšiu ženu?

Sám buď najprv pre ňu “vyvolený”. Makaj na sebe, aby si mal “nárok” na lepšie ženy. Podobné veci sa priťahujú. Povestné “Protiklady sa priťahujú” funguje iba v magnetizme (alebo krátkodobo).

5. Neznižuj ľuďom hodnotu. Len preto, aby si ty svietil ako jediné svetlo na ulici, nemusíš povypínať všetky ostatné svetlá. Skús žiariť jasnejšie a všetky ostatné svetlá presvieť.

Tým chcem povedať to, že miesto toho, aby si sa snažil znižovať hodnotu iným ľuďom, pracuj na tej svojej, aby bola prirodzene vyššia.

 

Čo ak si myslíš, že na to nemáš predpoklady či šťastie?

6. Dôležité je, čo si myslíš TY. Nie si dosť dobrý? Nezaslúžiš si ju? Nemáš šťastie na ženy? Pravdepodobne máš pravdu!

Ale nemá to nič spoločné s tým, ako to v skutočnosti je. Zmeň svoj pohľad na seba a aj svet ho zmení. Na čo myslíš, to vyžaruješ.

7. Nemusíš byť vysoký. Áno, mám 192 cm a nikdy som nemal problém s výškou. Pri mne si mohla dať aj 180cm vysoká žena opätky.

Vždy je to však o tom, ako vnímaš sám seba a či z tvojho “nedostatku” robíš sám problém. Poznám množstvo chlapov, ktorí sú nižší (nanajvýš tak vysoký) ako ich partnerky či milenky. A klape im to.

8. Nemusíš byť bohatý. Popravde, v období môjho najaktívnejšieho “balenia” žien som iba prežíval. Mal som dlhy, chodili mi upomienky a bol som rád, keď som bol do ďalšieho mesiaca na nule.

Moju snúbenicu som spoznal presne v tomto období, keď som radšej išiel za ňou peši, ako keby som mal dať pár desiatok centov na autobus. Dôležitejšie, ako momentálny stav na účte je, či vieš peniaze zarobiť.

9. Nemusíš byť nabratý. Pri mojej výške 192 cm som bol veľmi dlhú dobu “vychudnutý” a vážil som niečo okolo 75-80kg. Ruky ako tintítka, tehličky nikde a celkovo som bol chudý v tvári.

Skvelá správa je, že vždy s tým môžeš niečo robiť. Začal som cvičiť a naberať. Momentálne si držím váhu 100kg a je zo mňa “riadny chlap” 😉 (aj keď tie tehličky u mňa stále nenájdeš).

 

Koľko asi trvá, kým ich budeš prirodzene priťahovať?

10. Investuj najprv do seba. Miesto toho, aby si neustále platil druhým (a za druhých), zaplať vždy najprv sebe.

Častokrát som aj posledné peniaze minul na nejaký kurz či seminár alebo knihu. Bohatstvo je to, čo ti zostane, keď prídeš o všetky peniaze – povedal niekto múdry.

11. Zmena je dlhodobá. Nie, nestane sa z teba “Magnet na ženy” zo dňa na deň. Ani z týždňa na týždeň. Nechci všetko HNEĎ! Je k tomu potrebných mnoho skúseností, chýb, poznania a skúšania.

Potrebuješ podstúpiť premenu. A potrebuješ sa STAŤ chlapom, ktorý ženy priťahuje – a to sa nestane naučením sa pár fráz, techník či zmenou šatníka. Je to o kompletnej zmene myslenia a osobnosti. Takže to potrvá.

12. Chyby sú potrebné. Nie moje úspechy, ale chyby ma učili a pomáhali mi rásť. Každé jedno odmietnutie, sklamanie či zlomené srdce.

Stavaj sa k chybám ako k veľmi dôležitej a vitálnej súčasti celého tvojho života (a nie len balenia žien). Pýtaj sa sám seba – “Čo sa môžem z tohoto naučiť? Ako to nabudúce spravím lepšie?”

 

Je lepšie ženy baliť alebo sa naučiť ich priťahovať?

13. Nebal ženy. Ak chceš chytať motýle, je lepšie v kľude si sadnúť a počkať, kým si sadnú do tvojej siete, ako ich naháňať po celej lúke. Rovnako je to aj so ženami.

Čím viac budeš tlačiť a čím ich budeš viac naháňať, tým je menej pravdepodobné, že nejakú “ulovíš”.

14. Nemusíš byť PUA. PickUpArtist, Zvodca Umelec, FlirtGuru alebo akokoľvek to nazveš. Nikdy som sa za niekoho takého nevyhlasoval a ani sa takým nesnažil byť.

V skutočnosti som iba obyčajný chalan, ktorý rád zdieľa svoje skúsenosti a má chuť pomáhať druhým. A som toho názoru, že väčšina chlapov sa ani “profi baličom” nechce stať.

15. Nezbalíš každú. Všade to na mňa dodnes svieti (či už pri našich alebo zahraničných programoch). “Zbalíš každú ženu!” “Zbalíš ktorúkoľvek budeš chcieť.” Nenechaj sa tým kŕmiť, nikdy sa tak nestane.

Žena, ktorú budeš chcieť zbaliť, môže byť jednoducho šťastne zadaná, zamilovaná alebo nebude mať náladu či bude sa chcieť baviť len s kamarátkami. Alebo bude lesbička (a nebude to len výhovorka).

Všetko, čo maximálne môžeš spraviť je, že zvýšiš pravdepodobnosť toho, že budeš priťahovať viac a lepších žien. Nenechaj sa opiť rožkom.

16. Dôležité je, čo sa naučíš ty. Stretol som sa cez internet s vyše 130 ženami? Tamten týpek sa vyspal s viac ako 100 ženami? Vidíš niekoho na videu, ako oslovuje ženy na ulici? NO A ČO?! Čo z toho máš ty?

To, že to vie niekto druhý… z toho sa ty “nenaješ”. Nepotrebuješ viac a viac dôkazov toho, že niekto iný to vie. Zdvihni zadok a choď robiť chyby. Iba tak sa to naučíš aj ty. Nie pozeraním videí či čítaním článkov.

 

Mal by si ženy oslovovať na ulici či v kluboch?

17. Nie je to o oslovení. Neustále pozeráš videá, chodíš na bootcampy, chodíš “sargovať” na ulice, na “street”. Oslovuješ to rad za radom. To je fantastické! Je skvelé, že robíš prvý krok.

Ale tam to ani nezačína ani nekončí. V skutočnosti je to tak max 3% toho, čo všetko ťa čaká. Nestoj neustále na jednom mieste a nevenuj tomu viac pozornosti, ako je treba.

18. Neoslovuj ženy za účelom. Nikdy som sa nevybral do ulíc či na diskotéky s tým, že idem baliť baby či oslovovať ich. Nerád sa totiž do niečoho nútim a nerobím veci nasilu.

Vždy som to robil iba popri tom, ako som sa bavil, niečo vybavoval či oddychoval. Potrebuješ si to užívať a potrebuješ sa v tom cítiť prirodzene. Nechceš či nemáš náladu? Nerob to.

19. A už vôbec to nevolaj oslovenie. Aké pocity v tebe toto slovo vyvoláva? Nepríjemné, však? Už sa ti v hlave vynárajú odmietnutia, výsmech a strach.

Neoslovuj ženy. Začínaj s nimi konverzácie a zoznamuj sa s nimi. To je postoj, ktorý ti pomôže a posmelí ťa spraviť prvý krok. Je to len uhol pohľadu.

20. Nemusíš získať jej číslo. Mal by si si pýtať číslo vždy, keď sa bavíš s nejakou ženou? A prečo? Načo?

Ak ste si rozumeli, cítite sa spolu príjemne a rád by ste pokračovali niekedy inokedy, je prirodzené a vítané mať na seba nejaký kontakt. Pokojne si ho vymeňte.

Ale aby si mal neustále v hlave to, že vždy keď sa bavíš s nejakou babou, musíš si na ňu vypýtať kontakt, lebo inak si sa s ňou bavil zbytočne, tak to ťa nikam neposunie. Číslo nie je cieľ.

21. Trénuj. Pýtaš sa ma, prečo inak by si sa mal s niekým baviť bez toho, aby si mal na neho kontakt? LEN TAK! Čím častejšie to robíš, tým sa ti to stáva automatickým.

Je to ako šoférovanie auta. Keď sadneš za volant prvý krát, si vystresovaný, spotený a nevieš, čo robiť. Ale aké to pre teba je, keď šoféruješ 100 či 1000x? Trénuj všade, kde sa len dá.

 

Dokážeš to aj ty?

22. Jedna lastovička leto nerobí. Už ti neodpísala? Nezdvíha ti telefón? Rozišla sa s tebou? Nechce ťa? Nájdi si ďalších 5! Žien je dostatok. Neupínaj sa na jednu, keď to stojí za prd. Ono sa to nezlepší.

23. Neustále sa zlepšuj. Niečo sa ti nepodarilo? Skús to znovu! Prestaň robiť to, čo ti nefunguje a opakuj veci, ktoré ťa privádzajú k výsledkom, aké požaduješ. Spätne všetko analyzuj a spozoruj, kde máš slabé a silné miesta.

24. Nie je to o šťastí. Ako sa vraví, šťastie praje pripraveným. Nemôžeš sa však na nejaké šťastie spoliehať a určite nie je zodpovedné sa vyhovárať, že ty nemáš na ženy šťastie. Môžeš si za to iba ty sám. Zmeň to.

25. Dá sa to naučiť. Nie, nevedel som toto všetko prirodzene. Nenaučil ma to otec a ani som o tom nepočul v škole. Ak sa chceš naučiť nejakú zručnosť, ktorá ti chýba, môžeš. Fňukanie ti nepomôže, činy áno.

26. Maj v hlave konečný cieľ. Verím, že našou podstatou je nájsť si v konečnom dôsledku partnera, s ktorým budeme zdieľať radosti tohto života. Áno, je ľahšie sa vyspať s 3 novými ženami ako 3x s jednou. Preto to nie je jednoduché, ale stojí to za to.

27. Konaj. Gram činu je viac, ako tona vedomostí. V hlave ti to je na nič. Čítanie článkov a pozeranie videí je síce fajn, ale… Všetko, čo sa naučíš, skús okamžite aplikovať v praxi a otestuj si to pre seba. Len tak sa niekam posunieš.

28. Nájdi si mentora. Je lepšie, keď ťa niekto na tejto ceste vedie a dáva na teba pozor. Navádza ťa a keď už nevládzeš, nakopne ťa a nedovolí ti prestať. Môže ti pomôcť človek, ktorý je už tam, kde chceš byť ty. A on ti povie, ako sa tam dostal.

 

Je to všetko, čo viem?

Každý jeden z týchto bodov dokáže dramaticky zlepšiť tvoje vzťahy so ženami a spôsobí, že ich miesto balenia a naháňania začneš priťahovať ako správny Magnet.

Buď však skeptický! Pochybuj o nich. Vyskúšaj si to sám u seba a zisti, či ti to dáva zmysel. Ak áno, zavádzaj ich postupne do svojho života. Buď však voči všetkým bodom najprv skeptický a zisti si to sám.

Ale to nie je všetko. Je to len škrtnutie po povrchu. Sfúknutie prachu z pandorinej skrinky. Špička ľadovca. Stále potrebuješ na sebe makať v rôznych aspektoch príťažlivého a schopného chlapa.

Mal by si byť pre ženy:

– magneticky príťažlivý

– mať vyššiu hodnotu

– mať zdravé sebavedomie

– ultimátny postoj

– zanechať skvelý prvý dojem a mať vlastný image

– mal by si charizmaticky vystupovať

– mať dominantnú reč tela

– dospieť z chlapca na chlapa

– makať na svojich vášniach a koníčkoch

– mať ideálne vlastný biznis

– ovládať medziľudské vzťahy

– a aspoň trochu pochopiť myslenie žien

A ja takéhoto chlapa volám Magnet na ženy. Všetky tieto body budú samostatné kapitoly, ktorým sa budem venovať vždy celý jeden mesiac v prémiovom ročnom programe.

Ale ešte pred tým som pre teba prichystal sériu 5 videí, v ktorých ti ukážem, ako aj ty môžeš ženy priťahovať a tým jednoduchšie a prirodzenejšie privádzať ženy do svojho života.

Tieto videá sú zdarma a prístupné na tomto odkaze.

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »