[Analýza konverzácie Badoo] 18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer

27

Na to, aby si sa so ženou cez internet stretol, si s ňou nepotrebuješ písať mesiace.

Ba ani týždne či dokonca ani dni.

Tu je ukážka toho, ako sa môžeš dohodnúť na stretnutí s dievčaťom ešte v ten istý deň v priebehu 18-tich správ (aj keď môj osobný rekord je 7, ale to niekedy inokedy).

18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer [Analýza konverzácie Badoo] 18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer zuzana1

 

Nie v každom prípade to však ide takto “ľahko”

Toto samozrejme považuj len za malú ukážku. Nie vždy sa konverzácia vyvíja hladko.

Dôležité je však vedieť, že všetko podstatné sa v rozhovore dialo na pozadí. Nešlo ani tak priamo o to, čo konkrétne som jej napísal, ale hlavne akým štýlom som sa s ňou rozprával.

Ak chceš viac príkladov, tak si prečítaj aj tento článok: Ako si so ženou dohodnúť stretnutie do 10 správ od spoznania (3 ukážkové konverzácie)

Chceš ešte viac?

Ale aby som ťa nenechal tápať v tme, pripravil som si pre teba webinár, v ktorom ti prezradím, ako si s ňou ešte DNES dohodneš stretnutie MAXIMÁLNE do 10 správ v 3 jednoduchých krokoch, bez zbytočného naťahovania a zabíjania času. Klikni na tento odkaz a registruj sa hneď teraz.
Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do FB skupiny Chceme byť lepšími chlapmi ku mne a ďalším 3593 chlapom, ktorí si denne navzájom pomáhajú, zdieľajú know-how a vytvárajú si podporné prostredie.