[Analýza konverzácie Badoo] 18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer

27

Na to, aby si sa so ženou stretol cez internet stretol si s ňou nepotrebuješ písať mesiace. Ba ani týždne či dokonca ani dni.

Tu je ukážka toho, ako sa môžeš dohodnúť na stretnutí s dievčaťom ešte v ten istý deň v priebehu 18-tich správ (aj keď môj osobný rekord je 7, ale o tom niekedy inokedy).

18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer [Analýza konverzácie Badoo] 18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer zuzana1

 

Nie v každom prípade to však ide takto “ľahko”

Toto samozrejme považuj len za malú ukážku. Nie vždy sa konverzácia vyvíja hladko.

Dôležité je však vedieť, že všetko podstatné sa v rozhovore dialo na pozadí. Nešlo ani tak priamo o to, čo konkrétne som jej napísal, ale hlavne akým štýlom som sa s ňou rozprával.

Ak chceš viac príkladov, tak si prečítaj aj tento článok: Ako si so ženou dohodnúť stretnutie do 10 správ od spoznania (3 ukážkové konverzácie).

18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer [Analýza konverzácie Badoo] 18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer natalia2 150x150 18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer [Analýza konverzácie Badoo] 18 správ k stretnutiu ešte v ten deň večer natalia2 150x150Pracuj na svojej hodnote, sebavedomí a príťažlivosti

Zisti, ako priťahovať ženy úplne prirodzene tým, aký si, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana.

Klikni sem a objednaj si knihu Príťažlivosť ZDARMA teraz

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.