Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien

2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť pre iPhone či Android na odkazoch:

app-300x100 becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien app 300x100en-play-badge-300x89 becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien en play badge 300x891

 

 

 

Už si sa niekedy stretol s tým, že…

  • Si uvidel krásne dievča a ty si nevedel, čo jej máš povedať a ako pokračovať?
  • Vidíš, že síce si tvoju správu prečítala, ale neodpovedá ti?
  • Nastal trápny moment počas rozhovoru a ty nevieš, o čom sa baviť ďalej?

Prichádzame s appkou, ktorá ponúka viac ako 700 možností úvodných oslovení alebo otázok k rozhovoru (a oveľa viac…)

 

Príbeh za aplikáciou

Keď som ešte v lete 2014 robil rozhovor do najväčšieho českého študentského Rádia R, tak som netušil, čo sa stane potom.

Jakub Pavlík (terajší riaditeľ rádia) mi potom napísal, že by sa so mnou chcel o niečom pobaviť. Mal nápad.

Páčilo sa mu, ako myslím, v čo verím a prizval ma do projektu, v ktorom by sme pre chlapov priniesli appku, ktorá im zjednoduší zoznamovanie a bavenie sa so ženami.

Dávalo mi to zmysel a začali sme pracovať na obsahu. No nastalo obdobie hlucha a ja som mal s niektorými vecami problém.

Keď ma už nejakú dobu poznáš, tak vieš, že nie som zástancom nejakých “hlášok” a nerád vkladám slová chlapom do úst. Radšej som za spontánnosť, prirodzenosť a využívanie situácií na zoznámenie.

No sám uznávam, že nie vždy to je jednoduché – hlavne pre chlapov, ktorí sú úplne na začiatku a potrebujú nakopnúť.

Musel som teda prísť na spôsob, ako nerobiť z chlapov “robotov” a ako ich naviesť k tomu, aby sa začali zoznamovať – aj keby mali na začiatku použiť nejaký “ťahák”.

S Jakubom a ďalšími 2 chalanmi, ktorí sú v projekte, sme to dlho naťahovali, no po vyše roku a ti s radosťou môžem oznámiť, že appka je na svete!

Nazvali sme ju Becomme  (spojenie dvoch anglických slov “become” – stať sa a “communication” – komunikácia) a už od dnes ju môžeš sťahovať na iPhone či Android.

A som hrdý na to, že je prvou svojho druhu vôbec. Nič podobné ešte neexistuje.
 

Čo všetko appka Becomme obsahuje?

Becomme app becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien 12657989 1562545214067826 7829982199708790471 o 1024x683

Keď si aplikáciu stiahneš do mobilu, získaš ihneď prístup k:

  • Vyše 700 rôznym možnostiam, čo môžeš ženám v úvode povedať a ako následne na to pokračovať v rozhovore (kdekoľvek vonku či na internete)
  • Vyše 100 otázkam, ktoré môžeš použiť kedykoľvek počas rozhovoru so ženou, aby si ho spravil zaujímavým a vždy mal čo povedať, aby nenastalo trápne ticho
  • Desiatkam článkov, ktoré ti dajú teoretické vedomosti k tomu, aby tvoje rozhovory a stretnutia dopadli úspešne
  • 10 mojim konverzáciám, ktoré som viedol so ženami, a na konkrétnych rozhovoroch s nimi uvidíš, ako som začal, čo presne som hovoril ďalej a ako som od nich získal kontakt či dohodol sa na stretnutí

A toto je len začiatok 🙂 Necheli sme moc aplikáciu hneď zo začiatku “prepchávať”, hehe. Aj keď už teraz v nej toho nájdeš naozaj dosť – aj čo som doteraz nikde inde nepublikoval.

Obsah aplikácie mám plne pod kontrolou ja, takže postupom času budem do nej pridávať ďalšie veci, rozhovory, tipy a hlavne situačné zoznámenia.

 

„Koľko to stojí?“

Nič. Je to pre teba grátis.

Aj keď sme za skúsenosti draho zaplatili metódou pokusu a omylu a svojím časom – ty nemusíš!

Pretože sami nemáme radi registrácie a reklamy, v aplikácií ich taktiež nenájdeš.

Ber to ako darček odo mňa a to, čo môžeš spraviť ty pre nás je, že nám dáš cez aplikáciu spätnú väzbu, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a čo by si tam doplnil či vylepšil.

Je to prvá verzia a budeme ju postupne vylepšovať. Časom pribudne snáď aj pre Windows Phone. Nech slúži 🙂

Lajkni taktiež Facebookovú fanpage aplikácie, kde budeme ohľadom nej vydávať všetky aktualizácie a novinky.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť pre iPhone či Android na odkazoch:

app-300x100 becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien app 300x100 300x100    en-play-badge-300x89 becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien en play badge 300x891 300x100

 

 

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"