Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien

2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť pre iPhone či Android na odkazoch:

app-300x100 becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien app 300x100en-play-badge-300x89 becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien en play badge 300x891

 

 

 

Už si sa niekedy stretol s tým, že…

  • Si uvidel krásne dievča a ty si nevedel, čo jej máš povedať a ako pokračovať?
  • Vidíš, že síce si tvoju správu prečítala, ale neodpovedá ti?
  • Nastal trápny moment počas rozhovoru a ty nevieš, o čom sa baviť ďalej?

Prichádzame s appkou, ktorá ponúka viac ako 700 možností úvodných oslovení alebo otázok k rozhovoru (a oveľa viac…)

 

Príbeh za aplikáciou

Keď som ešte v lete 2014 robil rozhovor do najväčšieho českého študentského Rádia R, tak som netušil, čo sa stane potom.

Jakub Pavlík (terajší riaditeľ rádia) mi potom napísal, že by sa so mnou chcel o niečom pobaviť. Mal nápad.

Páčilo sa mu, ako myslím, v čo verím a prizval ma do projektu, v ktorom by sme pre chlapov priniesli appku, ktorá im zjednoduší zoznamovanie a bavenie sa so ženami.

Dávalo mi to zmysel a začali sme pracovať na obsahu. No nastalo obdobie hlucha a ja som mal s niektorými vecami problém.

Keď ma už nejakú dobu poznáš, tak vieš, že nie som zástancom nejakých “hlášok” a nerád vkladám slová chlapom do úst. Radšej som za spontánnosť, prirodzenosť a využívanie situácií na zoznámenie.

No sám uznávam, že nie vždy to je jednoduché – hlavne pre chlapov, ktorí sú úplne na začiatku a potrebujú nakopnúť.

Musel som teda prísť na spôsob, ako nerobiť z chlapov “robotov” a ako ich naviesť k tomu, aby sa začali zoznamovať – aj keby mali na začiatku použiť nejaký “ťahák”.

S Jakubom a ďalšími 2 chalanmi, ktorí sú v projekte, sme to dlho naťahovali, no po vyše roku a ti s radosťou môžem oznámiť, že appka je na svete!

Nazvali sme ju Becomme  (spojenie dvoch anglických slov “become” – stať sa a “communication” – komunikácia) a už od dnes ju môžeš sťahovať na iPhone či Android.

A som hrdý na to, že je prvou svojho druhu vôbec. Nič podobné ešte neexistuje.
 

Čo všetko appka Becomme obsahuje?

Becomme app becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien 12657989 1562545214067826 7829982199708790471 o 1024x683

Keď si aplikáciu stiahneš do mobilu, získaš ihneď prístup k:

  • Vyše 700 rôznym možnostiam, čo môžeš ženám v úvode povedať a ako následne na to pokračovať v rozhovore (kdekoľvek vonku či na internete)
  • Vyše 100 otázkam, ktoré môžeš použiť kedykoľvek počas rozhovoru so ženou, aby si ho spravil zaujímavým a vždy mal čo povedať, aby nenastalo trápne ticho
  • Desiatkam článkov, ktoré ti dajú teoretické vedomosti k tomu, aby tvoje rozhovory a stretnutia dopadli úspešne
  • 10 mojim konverzáciám, ktoré som viedol so ženami, a na konkrétnych rozhovoroch s nimi uvidíš, ako som začal, čo presne som hovoril ďalej a ako som od nich získal kontakt či dohodol sa na stretnutí

A toto je len začiatok 🙂 Necheli sme moc aplikáciu hneď zo začiatku “prepchávať”, hehe. Aj keď už teraz v nej toho nájdeš naozaj dosť – aj čo som doteraz nikde inde nepublikoval.

Obsah aplikácie mám plne pod kontrolou ja, takže postupom času budem do nej pridávať ďalšie veci, rozhovory, tipy a hlavne situačné zoznámenia.

 

„Koľko to stojí?“

Nič. Je to pre teba grátis.

Aj keď sme za skúsenosti draho zaplatili metódou pokusu a omylu a svojím časom – ty nemusíš!

Pretože sami nemáme radi registrácie a reklamy, v aplikácií ich taktiež nenájdeš.

Ber to ako darček odo mňa a to, čo môžeš spraviť ty pre nás je, že nám dáš cez aplikáciu spätnú väzbu, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a čo by si tam doplnil či vylepšil.

Je to prvá verzia a budeme ju postupne vylepšovať. Časom pribudne snáď aj pre Windows Phone. Nech slúži 🙂

Lajkni taktiež Facebookovú fanpage aplikácie, kde budeme ohľadom nej vydávať všetky aktualizácie a novinky.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť pre iPhone či Android na odkazoch:

app-300x100 becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien app 300x100 300x100    en-play-badge-300x89 becomme Becomme – Prvá aplikácia svojho druhu pre jednoduchšie balenie žien en play badge 300x891 300x100

 

 

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

Michal Kopecký je zakladateľom hnutia CHLAP 2.0 a jeho cieľom je pomôcť mužom a ženám nájsť, získať a udržať si svojho vysnívaného partnera, s ktorým budú šťastní vo vzťahu. Napísal knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať napr. na Martinuse tu »