Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru

16

čítanie medzi riadkami čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru chlap sa plazi k zene 300x186Blondínka? Čiernovláska? Alebo bruneta?

Viem!

Máš to úplne na háku, pretože v tejto chvíli tvoju hlavu ovládlo len jedno meno. Ženské meno.

Jej zvodné oči, sladké pery a hebký krk, do ktorého by si sa jej najradšej zahryzol.

Štíhla postavička, pevný zadoček a husté dlhé vlasy, za ktoré by si ju najradšej poriadne schmatol a… Veď povedzme si na rovinu, na čo sa tu hrať, že to nemáme takto rady ;).

Z jej pŕs či vypracovaného bruška tak ľahko povahu a jej osobnosť nevyčítaš. Preto ťa dostáva na kolená práve jej sexepíl a nedostupnosť, ktorou sa tak obrnila.

Tento nezáujem ťa rajcuje čoraz viac a viac. Zakázané ovocie totiž chutí najlepšie, všakže.

 

Uvažuješ, ako sa s ňou zoznámiť?

Čo tak facebook? Veď predsa to je najlepší spôsob, ako sa vyhnúť statusu totálneho truľa so spotenými dlaňami, koktavým hlasom a blbými neistými pohybmi ako zo škôlky.

čítanie medzi riadkami - zoznámenie  čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru woman 593133 640 200x300Mnoho chlapov začína konverzáciu rôznymi spôsobmi. Niekto staví na klasiku, iní na originalitu.

No každý sa skôr či neskôr dopracuje k fáze dohadovania osobného stretka.

Nechcem hádzať všetkých do jedného vreca.

Avšak, existuje jedna skupinka mužov, ktorí majú tendenciu nás zavaliť neustálymi otázkami, kedy si s nimi dáme tú ich vytúženú kávičku.

Najprv je to káva, džús, miešaný drink (tí “menej čitateľní” nás pozývajú na vínko či tvrdší alkohol), a keď stihne vymenovať celý nápojový lístok, tak sa nám znechutí až do nepríčetnosti.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!

 

Naivnosť a dobrota sa ti nevyplatí

čítanie medzi riadkami a nebuď len bábka  čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru muz   upratuje 300x200Potom jej posielaš pusinky, milučké obrázky Hello Kitty a točíš sa okolo nej ako okolo princeznej.

Radíš, pomáhaš jej a riešiš za ňu jej domáce úlohy, na ktoré ona nemá čas.

Robíš jednoducho tú špinavú prácu, ktorou by nezaťažovala nikoho iného.

Dávno vie, že máš o ňu záujem, ale ona ťa necháva neustále v tom srdiečkovom a macíkovom svete.

Prečo to tak je?

Niektoré ženy sa spoliehajú na to, že tie jej náznaky nezáujmu pochopíš a dáš jej pokoj, čo je v tomto prípade od nej riadna, ale riadna hlúposť.

čítanie medzi riadkami a nenechaj sa zneužívať  čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru zena udiera muza 300x185Tebe to totižto ani po 50-tom odmietnutí akosi nedochádza a ona hrá nevinnú anjelskú formu a využíva ťa ako svojho sponzora, taxikára a bútľavú vŕbu, keď ju práve nejaký hajzel opäť ranil a odkopol.

Zobuď sa a vykašli sa na ňu! Maj svoju hrdosť a buď chlap, lebo nestratíš len ju, ale aj jej kamošky a tvoje potenciálne partnerky či iné jej ženské okolie. Ženy sú v tomto riadne mrchy, to mi ver.

Klebetíme, klebetíme a ešte raz klebetíme. Takže každá naša kamoška sa dozvie o tom, aký si ty dobrý chlapček. I keď chlapi v krčme nie sú na tom o nič lepšie, nalejme si čistého.

 

No a čo spravíš, keď ťa odmieta?

čítanie medzi riadkami - odmietnutie  čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru dve zeny odmietaju muza 300x200Začneš na ňu ísť rôznymi výčitkami a ukazuješ jej, ako ťa to všetko moc berie a si z toho zúfalý.

Presne toto je tá posledná fáza. Keď sa dopracuješ k nej, tak sa z teba vykľuje trapko prvého stupňa a zabiješ aj ten posledný záujem v nej (ak tam teda vôbec doteraz nejaký z jej strany bol).

Nie len ženy, ale aj muži neznášajú vtierky a výčitky. Mám pocit, ako keby som sa ocitla v 20-ročnom manželstve. Žiadna žena nevydrží neustály nátlak a reči, aká je nespravodlivá, hnusná potvora a ako spravila chybu.

Poriadne ťa nepozná, ešte ste sa ani nestretli, povedzme, a už ťa odsúdila na post kamaráta? Využila tvoju dobrotu a spravila z teba hotovú babku?

Chyba! Jedinú hračku si urobil TY sám zo seba.

 

Koľko jej dovolíš, toľko si k tebe dovolí

čítanie medzi riadkami a buď alfa samec  čítanie medzi riadkami Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru muz sa chyta za hlavu 300x187Takto sa dáš teda využiť nielen takzvanými mrchami, no takisto môžeš prísť o super babu. Pretože takéto vtieranie a prestieranie tácky rovno pod nos je neatraktívne až odpudzujúce.

Nenadávaj na všetky ženy a neškatuľkuj nás. Sú totižto ženy a Ženy!

Je na tebe, či podľahneš tým nesprávnym a opäť to pre teba skončí veľkým fiaskom a sklamaním. No takisto môžeš ísť na to pomalšie alebo jednoducho úplne iným štýlom.

Niekedy je príjemným úprimný rozhovor na rovinu a oceníme to viac ako romantické a nudné točenie sa okolo horúcej kaše.

Čo teraz?

Nepchaj sa ženám do zadku. Nevyčítaj jej, že sa s tebou nestretla alebo stretnutie odvolala na poslednú chvíľu, lebo jej do toho “vraj” niečo prišlo.

Ženy sú majsterky vo výhovorkách, keď nechcú, aby ťa ranili. Ostatne, používajú ich hojné množstvo – viď týchto Top 5 najväčších klamstiev žien, keď ťa nechcú.

Malo by to byť pre teba varovným signálom toho, že niekde robíš chybu. Nauč sa čítať medzi riadkami a nenechaj viac zo seba robiť handru, ktorou ženy rady vytierajú podlahu.

Budem rada, ak dolu do komentárov napíšeš a podelíš sa aj s ostatnými o výhovorky, ktoré pri tebe ženy používajú, keď sa nechcú stretnúť.

Buď chlapom, o ktorého sa budú ženy biť!