Ako som si našiel 2,5 hodiny denne na cvičenie, aj keď som “nemal čas”

0

cvičenie Ako som si našiel 2,5 hodiny denne na cvičenie, aj keď som “nemal čas” michal cvicenie 300x158Vždy som chcel mať tehličky na bruchu. Ani nie preto, aby ma ženy chceli. Z toho som už vyrástol…

Chcel som si niečo dokázať. Pre mňa to bola dovtedy nedosiahnuteľná méta a niečo, čo som nikdy nemal.

Chcel som si zažiť ten pocit, keď si dám dole tričko a ľudia sa s obdivom pozerajú. Dobre, áno, aj slintajúce ženy pohladia ego.

Lenže to si vyžaduje čas, disciplínu a úplnú zmenu životného štýlu.

 

Nemal som na to čas

No na to som predsa popri rodine, biznise, stavbe domu či neustálemu cestovaniu “nemal čas”.

A tak som síce občas cvičil, ale hľadal som rôzne skratky, ako si to zefektívniť, ako bolo napr. cvičenie na doma vlastnou váhou za 15 minút a podobne.

Lenže neuvedomoval som si, že to, čo do toho dám, to aj dostanem. Aj som schudol a nabral svalovú hmotu, ale nebolo to ani zďaleka to, čo som skutočne chcel.

Vedel som však, že na to, aby som mal niečo, čo som nikdy nemal, potrebujem robiť veci, ktoré som nikdy nerobil.

To znamenalo jediné. Konečne postaviť moju postavu ako jednu zo svojich priorít.

Nie ako niečo “popri”, keď zostane čas. Pretože, ako iste vieš, nikdy nezostal.

 

Všetko som si to musel prerátať

cvičenie Ako som si našiel 2,5 hodiny denne na cvičenie, aj keď som “nemal čas” cvicenie 300x225Keď som sa stretol na začiatku roka s trénerom a predstavil mu svoj cieľ, povedal mi presne, čo potrebujem preto spraviť.

“Bude nutné cvičiť ideálne 4x do týždňa, samotný tréning trvá zhruba hodinu + strečingy a budeš chodiť sem za mnou do Michaloviec do fitka,” oznámil mi.

V duchu ma zamrazilo. Tušil som, že to bude niečo stáť, ale že až toľko? Ihneď som si zrátal dve a dve.

Do Michaloviec to mám 25 minút autom tam a späť, strečingy a rozcvička cca 15 minút, šatňa a sprcha, samotný tréning… spolu 10 hodín do týždňa.

“Uff! Cez pracovný týždeň štyri dni po dve a pol hodiny?! Na to nemám čas!” preblesklo mi hlavou.

 

Mal som to ako svoju prioritu

Ale tentokrát som mal niečo silnejšie, ako boli moje výhovorky. Pretože koniec koncov, vždy je to iba o prioritách, o ničom inom.

Mal som chuť a odhodlanie ísť si za tým, nech to stojí, čo bude treba. Ostatné veci si tomu prispôsobím.

Čuduj sa svete, ten čas som si našiel. Zorganizoval som si svoj čas lepšie a začal vstávať skôr, aby som všetko postíhal a mohol si dovoliť byť extra dve a pol hodiny z domu preč.

Zrazu to nebol problém.

Aj vďaka tomu, že som sa prestal vyhovárať, že “nemám čas”, nehľadal som rôzne skratky a postavil som to minulý rok za jednu zo svojich priorít, na ktorú si ten čas nájsť potrebujem, tak som sa dostal do najlepšej formy v živote.

 

Každý máme rovnaké množstvo času

cvičenie Ako som si našiel 2,5 hodiny denne na cvičenie, aj keď som “nemal čas” clock 407101 640 300x20024 hodín denne.

Ja, ty či Richard Branson, ktorý má vyše 400 firiem.

Problémom nikdy nebolo ani nie je, že “nemáme čas”.

Je to iba výhovorka, ktorou si ospravedlňujeme to, že niečo nebudeme robiť.

“Nemám čas,” je iba synonymom: “Nie je to moja priorita.”

Ty už sám musíš vedieť, čo chceš a čo je tvoja priorita. A keď je pre teba niečo dôležité a naozaj to chceš, ten čas si na to spravíš.

cvičenie Ako som si našiel 2,5 hodiny denne na cvičenie, aj keď som “nemal čas” IMG 3650 1024x768

A keď si vážiš svoj čas tak, ako ja, tak urýchliť výsledky ti pomôžu doplnky od myprotein.sk 🙂 Ja osobne od nich beriem všetko už roky.

 

Chceš viac?

Chceš vedieť, čo môžeš konkrétne spraviť preto, aby si aj ty bol schopnejším chlapom po všetkých stránkach a ženy, ktoré chceš, mali o teba záujem aj do dlhodobého vzťahu?

Ako prvý krok a skvelý základ ti odporúčam moju knihu Aj ja som CHLAP 2.0, ktorú môžeš získať zdarma. Kniha ti pomôže zlepšiť sa v 10 oblastiach, aby si si mohol užívať život tak ako nikdy pred tým a so ženou, o ktorej celý život snívaš…

Ak chceš viac a myslíš to naozaj vážne s tým, že si chceš nájsť v nasledujúcich 12 mesiacoch tú najlepšiu možnú partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, po akom si vždy túžil (pod vedením tých, ktorí tam už sú), tak tu je to, čo sprav TERAZ.

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Vďaka nemu získaš prístup k tomu najlepšiemu know-how ohľadom budovania osobnej príťažlivosti, ale aj ku komunite chlapov, ktorí tiež na sebe pracujú ako ty a ktorí ťa podporia.

Toto musíš vidieť

Klikni sem a pozri si TOTO video teraz, v ktorom ti odhalím PRAVDU o tom, ako môže aj úplne obyčajný chalan získať ženu, ktorú chce (hoci je mimo tvoju ligu), aj bez miliónov na účte, dokonalého výzoru či hrania sa na niekoho, kým nie si.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.