Aký darček na Vianoce pre ženu či priateľku? Toto ťa prekvapí!

9

Aký darček na vianoce pre ženu či priateľku? darček na vianoce pre ženu Aký darček na Vianoce pre ženu či priateľku? Toto ťa prekvapí! vianocny darcek pre zenu priatelku 300x187Blížia sa vianočné sviatky a s nimi aj veľké očakávania a aj veľké otázky.

“Čo asi dostanem pod stromčekom? A hlavne čo mám kúpiť svojej drahej?”

S darčekmi je to vždy veľmi tenký ľad a hoci môžu niekedy veľmi potešiť, často môžu aj uškodiť.

Aký darček teda vybrať na Vianoce pre ženu či priateľku?

 

Vianoce môjho detstva

Moja mama v detstve zrejme trpela nedostatkom darčekov, tak sme so sestrou boli kompenzovaní aj za ňu. Hoci moji rodičia neboli bohatí, na Vianoce som dostával aj 4-krát viac darčekov ako moji rovesníci.

Čo bolo ale najdôležitejšie, väčšinou som dostal to, čo som chcel. A keď som niečo chcel, bola len otázka času, kedy to dostanem.

vianočný darček pre ženu darček na vianoce pre ženu Aký darček na Vianoce pre ženu či priateľku? Toto ťa prekvapí! lego 1124009 640 300x225Pamätám si na svoju radosť z novej hokejky, z nových lyží ale najmä na svoj najväčší splnený sen, keď som dostal lego – hrad.

Hodiny a hodiny som sa s hradom hrával. Využil som všetkých panáčikov, ktorých som mal z iných sád lega a bojovali medzi sebou.

Jedni boli útočníci a druhí zase hrad bránili.

A ako to už býva, keď človek dostane všetko, čo chce, prestane si to vážiť.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

 

Keď sa patrí kúpiť darček

Rád kupujem darčeky, ale nemám rád, keď sa darčeky kupujú preto, že sa to musí alebo patrí. Možno to súvisí práve s tým, že ako dieťa som vždy dostal, čo som chcel.

Vždy mám problém vybrať zaujímavý darček. A vybrať darček, ktorý by potešil mňa je ešte zložitejšie.

Ak niečo chcem, tak si to kúpim a potom je problém, že nič nepotrebujem.

A veci, ktoré pre mňa majú najväčšiu hodnotu, sa kúpiť nedajú.

 

Prvé Vianoce vo vzťahu

Veľmi skoro na začiatku vzťahu som svoju filozofiu vysvetlil svojej priateľke, a tak prvé narodeniny obišla s emailovým prianím, prvé Vianoce s SMS, druhé narodeniny si už nepamätám, ale na druhé Vianoce zase odo mňa nič nedostala.

Darčeky som jej síce kupoval, avšak vždy vtedy, keď som na to mal chuť a nie vtedy, keď sa to patrilo.

Nežijeme na pustom ostrove a niekedy to môže byť ťažko pochopiteľné pre ostatných. A keď všetky kamarátky darčeky dostali a ona jediná nie, bol z toho problém.

 

Aký darček na Vianoce pre ženu? Kúpiť či nekúpiť?

Nikdy never ženám, že si tieto Vianoce nič navzájom nekúpite, ona bude aj tak čakať, že ju prekvapíš.

aký kúpiť vianočný darček?  darček na vianoce pre ženu Aký darček na Vianoce pre ženu či priateľku? Toto ťa prekvapí! gifts 570826 960 720 300x200Skôr či neskôr od teba bude čakať aj zásnubný prsteň. Tak určite jej nekupuj nič v krabičke.

Tie drahé náušnice, ktoré by sa jej inak páčili, by totiž mohli byť sklamaním.

Ak sa rozhodneš kúpiť, bolo by možno dobré sa aspoň približne dohodnúť na nejakom limite.

Aby to nedopadlo tak, že ty jej kúpiš zlatú retiazku a ona ti kúpi zubnú pastu. To by bolo trápne pre obidve strany. A to aj vtedy, keby to bola tvoja obľúbená značka.

 

Vianoce na každom kroku

darček pre svoju polovičku darček na vianoce pre ženu Aký darček na Vianoce pre ženu či priateľku? Toto ťa prekvapí! christmas 1245499 640 300x272Už od októbra nám obchodné centrá pripomínajú, že idú Vianoce. Včera som bol poslať pohľadnice, pošta nestíha.

Žiaľ mám pocit, že to najdôležitejšie na Vianociach – čas strávený s rodinou – ide do úzadia.

Vianoce sú na jednej strane úžasný biznis, ignorovanie Vianoc však nie je riešenie. Väčšina ľudí Vianoce a aj tie darčeky miluje.

Prajem vám, aby ste prežili tieto sviatky s tými, ktorých máte najradšej, pretože to je na Vianociach oveľa dôležitejšie ako tie darčeky.

Buď CHLAPOM, o ktorého sa budú ženy BIŤ!

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0. Staň sa lepším a hodnotnejším chlapom (po všetkých stránkach), aby si si nakoniec získal čo najlepšiu možnú ženu pre seba a udržal si si ju.

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"

The New Guy je vekom najstarším autorom blogu chlap20.sk. So svojou priateľkou sú vo vzťahu už 9 rokov a majú spolu malého syna. Vo svojich článkoch sa zameriava hlavne na to, ako si získať vzťah a ako ho následne udržať.