Od dlhov k pasívnemu príjmu s Andym Winsonom

0

andy winson Od dlhov k pasívnemu príjmu s Andym Winsonom TMB 300x168Mám pre teba jeden špeciálny rozhovor, ktorý som sa rozhodol spraviť s človekom, ktorého si veľmi vážim a ku ktorému vzhliadam.

No najprv ti prezradím, čo si odnesieš z tohto rozhovoru. Vieš, kedysi som si prechádzal ťažkou situáciou, kedy som riešil dlhy, kedy som sa zbytočne zadĺžil, kedy som nevedel ako z toho von a požieralo to väčšinu mojich príjmov aj nákladov.

V tomto rozhovore sa budeme baviť o tom, ako sa (postupne) oddlžiť, aby väčšinu tvojich nákladov a životných príjmov netvorili splátky na hypotéku. Prezradíme ti, ako sa môžeš dostať von z tohto kolobehu, ako si vytvoriť postupne rezervu, aby sa ti dýchalo lepšie a takisto ako môžeš postupne a dlhodobo investovať, aby si si jedného dňa vytvoril pasívny príjem, ktorý ti zvýši tvoj životný štandard, ktorý ťa spraví finančne slobodným.

Na tieto otázky tu mám, myslím si, že najväčšieho odborníka u nás na Slovensku – Andyho Winsona, ktorý sa 15 rokov venoval financiám spolu so svojím tímom v štyroch krajinách a spolu uzavreli viac ako 65 000 zmlúv. Jeho kniha Mysli, konaj, zbohatni sa stala bestsellerom na Slovensku a v Čechách a predalo sa dokopy vyše 21000 kusov.

Tak isto je Andy autorom populárneho online kurzu Makač vs Boháč, ktorým si prešli stovky a stovky ľudí, ktorí dali dokopy svoje financie, zarábajú viac, znížili svoje náklady a začali si vytvárať svoje finančné bohatstvo. Taktiež je autorom najpopulárnejšieho tréningu na Slovensku a v Čechách zameraného na finančnú inteligenciu Tajomstvo mysle bohatých, ktorého som sa zúčastnil už päťkrát a ktorého sa zúčastním už onedlho šiestykrát, ale o tom ti povieme spoločne neskôr.

Poďme na to.

PS: Mrzí nás, že pri nahrávaní rozhovoru došlo k chybe so zvukom. Veríme, že si aj tak užiješ skvelý obsah, ktorý sme s Andym pre teba pripravili.

 

Kedysi som aj ja sám mal dlhy, ktoré mi požierali väčšinu mojich príjmov. No, postupne som sa ich dokázal zbaviť a aj ja som vybudoval svoj pasívny príjem.

Jeden z mojich pasívnych príjmov je aj z mojich kníh a presne o tom, ako môžeš aj ty napísať, vydať, predávať svoju knihu, aby ti zarábala peniaze každý jeden mesiac až do konca života budem hovoriť na Andyho akcii Tajomstvo mysle bohatých už 18.10.

Zabezpeč si svoju vstupenku za zvýhodnenú cenu TERAZ aj TY. Vidíme sa?

 

Od dlhov k pasívnemu príjmu

Príď na transformačný tréning Tajomstvo mysle bohatých, na ktorom sa dozvieš tajomstvá prosperity skutočných boháčov a osvojíš si aj TY milionársku myseľ! Načerpáš inšpiráciu, získaš stratégiu a konkrétne kroky ako na to. Daj zbohom životu od výplaty k výplate.

Chceš na sebe ďalej pracovať?

Ak áno, pridaj sa do Superligy CHLAPA 2.0 ku mne a ďalším chlapom. Nájdeš tam všetko pre svoj rozvoj pod jednou strechou. Online kurzy, online komunitu a nový obsah každý mesiac, máš na dosah jedného kliku.