Zamilovala sa do teba baba, o ktorú nemáš záujem?

12

Zamilovala sa do teba baba, o ktorú nemáš záujem? zamilovala sa do teba baba Zamilovala sa do teba baba, o ktorú nemáš záujem? muz ignoruje zenuStalo sa niečo, čo si nepredpokladal.

Zamilovala sa do teba baba, o ktorú nemáš záujem.

Zo začiatku ti to trochu lichotilo, ale teraz nevieš, čo s tým.

Je na nej vidno, že je v tom až po uši, a ty jej nechceš ublížiť.

Niektorí borci by mohli navrhnúť, aby si si s ňou aspoň užil, a potom ju nechal tak.

Ja som zásadne proti takémuto riešeniu. Považujem ho za úmyselné ubližovanie. Nemám nič proti nezáväznému sexu, pokiaľ obaja vedia, že ostane len pri tom.

Avšak, ja nie som zástanca zneužívania situácie, keď si baba myslí, že spolu chodíte a ty ju berieš ako kamarátku s výhodami.

 

S veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť

Kto ešte nezažil vyššie postaveného človeka, ktorý zneužíva svoju moc? A nemusíme sa pozerať len do parlamentu :).

Myslím si, že na situáciu, keď žena je do teba zaľúbená, platí to isté pravidlo.

Neexistuje správne alebo nesprávne riešenie, pretože zrejme jej tak či onak ublížiš. Dôležitý je úmysel, s ktorým budeš konať.

 

Ak sa to dá, skús tomu predísť

Žena sa nezaľúbi na prvý pohľad. Môže mať k tebe väčšie sympatie, ale len zriedkakedy to bude láska na prvý pohľad.

Takže zrejme si urobil niečo také, čím si si ju získal. Predísť sa tomu dá teda logicky tak, že nebudeš robiť to, čím by si si ju mohol získať.

Mne sa to raz stalo, že sa do mňa zaľúbila baba, o ktorú som nemal záujem a nevyriešil som to najlepšie.

Potom som sa toho bál, že sa to znovu stane, takže som niekedy bol možno až prehnane opatrný a držal som si väčší odstup, ako bolo nutné.

Tým som si, samozrejme, aj ja sám eliminoval možnosti, čiže ani svoju metódu neodporúčam.

Myslím, že najlepšie je správať sa ku každej babe, na ktorej nám až tak nezáleží, ako ku kamošom. S kamošmi nemusíš tráviť každý deň, dokonca sa im nemusíš každý deň ozvať.

Kamošom nemusíš vysvetľovať, prečo si sa neozval a kde si posledné dni bol. Kamošom určite nebudeš dávať darčeky len tak bezdôvodne.

fashion-person-woman-hand zamilovala sa do teba baba Zamilovala sa do teba baba, o ktorú nemáš záujem? fashion person woman hand 300x200

Ako zistíš, že sa na teba baba namotáva?

Dostávaš od nej až príliš veľa sms, prezváňa ťa niekoľkokrát za deň a každý deň alebo často potrebuje od teba „pomoc“ s niečím, čo by určite zvládla aj sama?

Daj si pozor.

 

A čo keď už je zaľúbená?

Keď už je zaľúbená, môžeš ju skúsiť ignorovať, a keď sa stretnete, budeš sa tváriť, že sa nič nestalo. To ale určite daný problém nevyrieši.

Ak totiž budeš vysielať zmiešané signály, bude ju to môžno ešte viac priťahovať. My ľudia sme už takí, že chceme mať to, čo mať nemôžeme.

Radšej odporúčam povedať jej to priamo do očí. Niektorí radšej povedia priamo niečo v zmysle „nikdy nebudeme spolu, lebo ma nepriťahuješ“.

Ty to môžno budeš chcieť skúsiť jemnejšie „mám ťa rád, ale iba ako kamarátku“. Kým to prvé jej určite ublíži viac, zoberie jej aj nádej a možno sa z toho skôr dostane.

Ak zvolíš jemnejší spôsob, ublížiš jej síce menej, ale možno bude dúfať, že časom zmeníš názor a nakoniec budeš musieť aj tak použiť tvrdšiu metódu.

Ak si myslíš, že tebe sa to nemôže stať, tak omyl. To, že si myslíš, že baby o teba nemajú záujem, neznamená, že to tak naozaj je.

Na začiatku to môže byť síce pekné, keď ti niekto povie, že ťa miluje. Ak časom zistíš, že pre teba ten človek veľa neznamená a nevieš, ako mu to povedať, môže sa to zmeniť na nočnú moru.

Ak si takúto situáciu v minulosti nezvládol, musíš si uvedomiť, že čo bolo v minulosti, už nezmeníš.

Treba sa poučiť a ísť ďalej.

 

Aký je tvoj názor na etiku vo zvádzaní?

The New Guy je vekom najstarším autorom blogu chlap20.sk. So svojou priateľkou sú vo vzťahu už 9 rokov a majú spolu malého syna. Vo svojich článkoch sa zameriava hlavne na to, ako si získať vzťah a ako ho následne udržať.