Hrozivá štatistika! IBA 8% ľuďom sa podarí naplniť novoročné predsavzatia. Budeš tento rok medzi nimi aj TY?

0

Hrozivá štatistika! IBA 8% ľuďom sa podarí naplniť novoročné predsavzatia. Budeš tento rok medzi nimi aj TY? michal zla cesta 300x225Starý rok skončil (a s ním aj vianočné obžerstvo, flákanie sa, pozeranie filmov a seriálov), nový rok prišiel.

To znamenalo jediné.

Dať si nejaké predsavzatie. Veď to sa predsa patrí, no nie?

Je to také populárne, moderné. Skoro všetci to robia.

 

Takto som si kedysi dával svoje predsavzatia aj ja

“Chcel by som sa tento rok konečne naučiť poriadne po anglicky, schudnúť po sviatkoch, vyformovať postavu, mať viac peňazí a nájsť si konečne priateľku,” prial som si.

Zistil som, že toto si praje väčšina ľudí (zdroj: easylingo.cz).

47 % ľudí si dáva predsavzatie zamerané na sebarozvoj, 38 % rieši chudnutie, 34 % by chcelo poriešiť svoje financie a 31 % by chcelo zlepšiť vzťahy.

Dokonale som zapadal do štatistiky.

Bol som medzi 59 % ľuďmi, čo si dávali nejaké predsavzatie po novom roku zakaždým, pričom 32 % si ich dalo len niekedy (asi to bolo s nimi už fakt zlé) a 9 % si nedáva predsavzatia vôbec.

Podľa tých posledných je to zbytočné, pretože to nefunguje a aj tak by sa im to nepodarilo. S týmto prístupom teda určite…

Sranda je, že toto sa opakovalo každý rok. A vieš, ako to u mňa dopadlo na konci roka? Tipni si.

 

Máš svoj tip?

Bol som plus mínus stále tam, kde som skončil minulý rok. A opäť som si prial, aby som sa konečne naučil po anglicky, zlepšil svoju postavu, stav financií a nebol sám.

Pravdou je, že ak si dáš vôbec nejaké predsavzatie, tak máš až 10x väčšiu šancu, že to dosiahneš, než niekto, kto si nedáva predsavzatia vôbec.

Potešil si sa práve? To je síce fajn, ale zreálnime si to.

Necelá desatina (presne 8 %) z tých, ktorí si predsavzatia na začiatku roka dajú, si ich ku konca roka aj naplní.

To znamená, že 9 ľudí z 10 to síce robí (pre dobrý pocit), ale nikam sa za ten rok neposunú.

Svetlou stránkou je to, že polovica si zažije aspoň nejaký svetlý úspech, niečo schudnú, zarobia o niečo viac či mali viac sexu.

To by som však cieleným napĺňaním svojich plánov nenazval.

 

Do ktorej skupiny patríš TY?

Hrozivá štatistika! IBA 8% ľuďom sa podarí naplniť novoročné predsavzatia. Budeš tento rok medzi nimi aj TY? IMG 8452 ko  pia 300x225Mimochodom, dnes je 23.1., čo sú už tri týždne v novom roku. To znamená, že vyše tretina z tých, čo si predsavzatia dali, sa na ne už vyprdli.

75 % z vás to vydržalo týždeň, 64 % dva týždne a necelá polovica, teda 46 % na tom “nejak” pracuje ešte aj po mesiaci.

A, ako som už spomínal, len 8 % vydrží do konca roka.

Mám pre teba zákernú otázku. Chceš byť medzi 92 % ľuďmi, ktorí si síce nejaké predsavzatie dajú (lebo je to fajn), no aj tak sa nikam za rok neposunú?

Alebo chceš byť medzi tými 8 % “vyvolených”, ktorí si predsavzatie dajú a aj si ho naplnia?

Nie je za tým žiadna veda, títo “vyvolení” nie sú o nič inteligentnejší či talentovanejší ako zvyšok.

Iba majú “nespravodlivú výhodu” v podobe informácií a systému, ktorý vedome či nevedome nasledujú a prináša im predvídateľné výsledky, aké sami chcú.

 

Chceš vedieť, čo robia títo “vyvolení” inak?

Hrozivá štatistika! IBA 8% ľuďom sa podarí naplniť novoročné predsavzatia. Budeš tento rok medzi nimi aj TY? traveller 300x220

Poznajú systém, ktorý funguje a keď ho aplikujú do svojho života, tak im to prináša želané výsledky.

Áno, systém…

A ten mám ja v tomto momente pre teba pripravený.

Ak to myslíš naozaj vážne s tým, že si chceš nájsť v nasledujúcich 12 mesiacoch tú najlepšiu možnú partnerku, zdvojnásobiť svoj príjem a žiť život, po akom si vždy túžil (pod vedením tých, ktorí tam už sú), tak tu je to, čo sprav TERAZ.

Klikni na tento odkaz a prihlás sa na čakací zoznam a keď opäť otvorím brány do ročného mentoringového programu CHLAP 2.0 MASTER***, tak sa to dozvieš medzi prvými.

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 50 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"