6+1 JASNÝCH signálov, že si len jej kamarát

0

V článku s videom ti prezradím 6+1 jasných signálov, ktoré ti žena vysiela, keď ťa berie len ako kamaráta a bútľavú vŕbu.

Ak spozoruješ niektorý z týchto náznakov, tak pochopíš, že je ZLE a si v skupinke LEN KAMARÁT.

Chceš vedieť, o aké signály ide?

Pozri si video až do konca a dozvieš sa to.

Odoberaj CHLAP 2.0 videá

 

Toto je 6+1 jasných signálov, že si len jej kamarát:

1. Vyplakáva sa ti

Neustále sa ti vyplakáva, hovorí ti o iných chlapoch, ako ju ten hajzlík nechal, ako sa jej neozval, ako chce toho druhého chlapa, aký úžasný sex spolu mali, ako ho strašne ľúbi… Spomína ti bývalých a sťažuje sa ti na všetko možné.

Jednoducho ti hovorí o iných chlapoch, akoby si neexistoval a si pre ňu len bútľavá vŕba. “Gratulujem ti”, nechválne, toto je jasný signál, že si len jej kamarát.

 

2. Nevysiela ti žiadne náznaky záujmu

kamarát 6+1 JASNÝCH signálov, že si len jej kamarát   ena odmieta mu  a chlap 2Druhý signál, že si pre ňu len kamarát je to, že ti nevysiela žiadne náznaky záujmu.

To znamená, že sa ti nechce páčiť – nedotýka sa ťa, nehrá sa s vlasmi, neusmieva sa pri tebe, nechichoce sa, nesnaží sa nahodiť sa do sexi oblečenia…, pretože ťa nevníma ako chlapa, ktorého by chcela získať.

Pokiaľ ti nevysiela žiadne signály záujmu, tak to znamená, že si len jej kamarát a neberiem ťa ako niečo viac. V tomto momente z toho nič viac nemôže byť.

 

3. Flirtuje s inými pred tebou

Ďalším jasným signálom toho, že ťa berie len ako kamaráta je to, že sa túli, bozkáva sa, dotýka sa, flirtuje… pred tebou s inými chlapmi. Vôbec si nevšimne, že si tam alebo jej to nevadí a nepríde jej to čudné, že takéto veci robí pred tebou.

To znamená, že voči tebe neprejavuje žiadnu náklonnosť, nepáčiš sa jej a nevie si predstaviť, že by s tebou niečo riešila a radšej to rieši s niekým iným. Je to kruté, ale je to pravda.

 

4. Nebaví sa s tebou ako s chlapom

Štvrtým jasným signálom, že chce byť s tebou len kamarátka je to, že sa s tebou nebaví ako s chlapom.

Neflirtuje s tebou, nedáva ti žiadny náznaky záujmu, nehovorí ti žiadne sexuálne narážky, nesnaží sa byť pri tebe sexi, nesnaží sa byť upravená či oholená, občas je neslušná, nedáva si pozor, čo hovorí, nesnaží sa ti žiadnym spôsobom zapáčiť, aby si ju tiež chcel viac ako len kamarátku.

Toto je jeden z tých najčastejších signálov.

 

5. Nevyvíja žiadnu aktivitu

kamarát 6+1 JASNÝCH signálov, že si len jej kamarát Odmietnutia od   eny   ena nie je spokojn   pije v  no 300x200Ďalším signálom, že si len jej kamarát je to, že nevyvíja žiadnu aktivitu, aby ti sama napísala, aby ti sama zavolala, aby ťa vytiahla von, aby s tebou trávila čas, samozrejme popri tom, aby ti nevyplakávala, nehovorila ti o iných chlapoch, alebo tam nebola s niekým iným (kamoškou/kamošom)…

Nechce byť LEN s tebou. Nechce ísť len s tebou do kina, na večeru, na rande…

 

6. Pomáha ti so ženami

Žena, ktorá by ťa chcela získať, tak by sa ťa nesnažila dohodiť nejakej svojej kamoške alebo niekomu inému, pretože by si ťa chcela nechať sama pre seba, žiarlila by a nechcela by, aby boli v tvojej prítomnosti aj iné ženy.

Ak ti teda bude radiť ohľadom žien, bude ti chcieť nejakú kamošku dohodiť, tak je to jasným signálom, že o teba nemá záujem.

 

7. Bonusový tip

Keďže rád dávam niečo navyše, tak ti prezradím aj bonusový tip.

Akonáhle začneš riešiť, že či by chcela ísť s tebou von a započuje tam nejaký náznak rande alebo nejaký náznak záujmu z tvojej strany, pokiaľ ťa berie len ako kamaráta, tak sa budem snažiť prepočuť to, bude to ignorovať, bude sa tomu vyhýbať alebo ti povie niečo v štýle: “Dúfam, že od toho nič neočakávaš. Nerada by som pokazila ten pekný vzťah medzi nami.”

Takže akonáhle to na ňu vybavíš alebo prejdeš za nejakú pomyselnú čiaru, kedy sa už necíti bezpečne pri tebe, tak ti to dá jasne najavo.

 

kamarát 6+1 JASNÝCH signálov, že si len jej kamarát AdobeStock 239324882 300x202Toto bolo 6+1 jasných signálov a náznakov, že ťa berie len ako kamaráta. Ak chceš ďalších vyše 100 takýchto náznakov, tak som dal pre teba dokopy Megaťahák 101 dôvodov, prečo si len kamarát (získaš ho na tomto odkaze).

To, čo som ja pochopil v minulosti pri ženách bolo práve to, že pokiaľ prestaneš robiť chyby, ktoré spomínam aj v Megaťaháku, v knihe Príťažlivosť, v ďalších článkoch na blogu alebo vo videách, tak ženy ťa nebudú brať ako kamaráta a budeš sa môcť tomuto ich správaniu vyhnúť.

Ak sa ti video páčilo, pomohlo ti niečo si uvedomiť, tak ho lajkni, zdieľaj a pridaj sa určite aj na odber tohto Youtube kanálu a blogu chlap20.sk, kde ti budem pravidelne zdieľať videá a materiály, ktoré ti pomôžu byť lepším chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky.

Pamätaj, nenaháňaj ženy, nauč sa ich priťahovať úplne prirodzene a staň sa magnetom na ženy.

Chceš byť lepším chlapom? Klikni sem a pridaj sa aj k nášmu hnutiu CHLAP 2.0!

Chceš VIAC? Tu sú 3 možnosti:

1. Staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 a získaj prístup k #1 komunite ohľadom žien, životného štýlu a peňazí. Členstvo obsahuje vyše 33 online kurzov, ktoré ti pomôžu stať sa vysokohodnotným chlapom a popri tom získať svoju vysnívanú ženu.

Klikni sem a staň sa členom Premium klubu CHLAPOV 2.0 »

2. Chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA, na ktorom ti odhalím, ako ROVNO získať svoju vysnívanú ženu, bez strácania času s tými nevhodnými, aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného. Toto musíš vidieť!

Klikni sem a chyť si svoje miesto na webinári ZDARMA TERAZ »

3. Moja kniha Aj ja som CHLAP 2.0 ti odhalí 10 málo známych oblastí, vďaka ktorým sa o teba budú biť aj tie najlepšie ženy v tvojom okolí… Dnes ju môžeš získať úplne ZDARMA (stačí uhradiť náklady na dodanie).

Klikni sem a získaj ZDARMA knihu Aj ja som CHLAP 2.0 »

Chceš získať svoju vysnívanú ženu?

Ak áno, registruj sa na webinár ZDARMA, ktorý odhaľuje "Ako získať rovno svoju vysnívanú ženu bez strácania času s tými nevhodnými (aj keď ti povie, že si nikoho nehľadá, chce byť len kamarátka, necíti sa ešte na vzťah či dokonca má už iného)"